Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Victoria Włoszczowa 92072312790687
2Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 81762010697606
3KU AZS UJK Kielce 7175198619504
4SPS Construction Kielce 91651916744705
5GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 81041616653674
6Hetman Włoszczowa 862921576696
7MKS Gala Skarżysko 910427537744
2020-10-12 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - pauzuje0:0
1 2020-10-14 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:11, 25:19, 25:16)
2 2020-10-17 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:16, 25:10, 25:16)
3 2020-11-20 SPS Construction Kielce - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 2:3 (13:25, 14:25, 25:12, 25:16, 12:15)
2020-10-20pauzuje- GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0
4 2020-10-20 MKS Gala Skarżysko - SPS Construction Kielce 1:3 (14:25, 25:13, 18:25, 14:25)
5 2020-11-14 Hetman Włoszczowa - UKS Victoria Włoszczowa 2:3 (17:25, 25:23, 13:25, 25:20, 8:15)
6 2020-10-19 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - KU AZS UJK Kielce 1:3 (17:25, 18:25, 25:22, 10:25)
2020-10-28 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
7 2020-10-24 UKS Victoria Włoszczowa - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 26:24)
8 2020-10-23 SPS Construction Kielce - Hetman Włoszczowa 2:3 (25:17, 18:25, 25:22, 21:25, 12:15)
9 2020-10-27 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:21, 25:18, 25:11)
2020-11-03pauzuje- MKS Gala Skarżysko 0:0
10 2020-11-07 Hetman Włoszczowa - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)
11 2020-11-06 SPS Construction Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (17:25, 15:25, 17:25)
12 2020-11-04 KU AZS UJK Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 2:3 (14:25, 17:25, 25:12, 25:21, 19:21)
2020-10-31 UKS Victoria Włoszczowa - pauzuje0:0
13 2020-11-13 SPS Construction Kielce - KU AZS UJK Kielce 0:3 (19:25, 19:25, 21:25)
14 2020-11-10 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 1:3 (22:25, 12:25, 25:23, 18:25)
15 2020-11-12 MKS Gala Skarżysko - Hetman Włoszczowa 1:3 (23:25, 20:25, 25:23, 15:25)
2020-11-21pauzuje- Hetman Włoszczowa 0:0
16 2020-11-16 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:11, 25:14, 25:21)
17 2020-11-18 KU AZS UJK Kielce - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:1 (24:26, 25:17, 25:14, 25:16)
18 2020-11-21 UKS Victoria Włoszczowa - SPS Construction Kielce 2:3 (29:27, 16:25, 19:25, 25:23, 11:15)
2020-11-27 SPS Construction Kielce - pauzuje0:0
19 2020-11-24 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - UKS Victoria Włoszczowa 1:3 (19:25, 25:23, 23:25, 12:25)
20 2020-11-26 MKS Gala Skarżysko - KU AZS UJK Kielce 0:3 (15:25, 16:25, 14:25)
21 2020-11-28 Hetman Włoszczowa - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 1:3 (11:25, 27:25, 27:29, 19:25)
2020-11-30pauzuje- Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:0
22 2021-03-06 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 0:0
23 2020-12-03 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 0:3 (12:25, 16:25, 21:25)
24 2020-12-01 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - SPS Construction Kielce 1:3 (25:18, 21:25, 13:25, 14:25)
2020-12-08 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - pauzuje0:0
25 2020-12-11 SPS Construction Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
26 2020-12-12 UKS Victoria Włoszczowa - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:12, 25:19, 25:15)
27 2020-12-09 KU AZS UJK Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 2:3 (14:25, 25:20, 24:26, 25:21, 10:15)
2020-12-16pauzuje- KU AZS UJK Kielce 0:0
28 2020-12-21 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
29 2020-12-19 Hetman Włoszczowa - SPS Construction Kielce 0:3 (14:25, 19:25, 22:25)
30 2020-12-17 MKS Gala Skarżysko - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 2:3 (25:22, 25:21, 21:25, 12:25, 9:15)
2021-02-02 MKS Gala Skarżysko - pauzuje0:0
31 2021-03-02 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Hetman Włoszczowa 0:0
32 2021-03-08 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - SPS Construction Kielce 0:0
33 2021-02-20 UKS Victoria Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 0:0
2021-02-13pauzuje- UKS Victoria Włoszczowa 0:0
34 2021-02-10 KU AZS UJK Kielce - SPS Construction Kielce 0:0
35 2021-02-12 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0
36 2021-02-13 Hetman Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 0:0
2021-01-23 Hetman Włoszczowa - pauzuje0:0
37 2021-02-18 MKS Gala Skarżysko - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:0
38 2021-02-16 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - KU AZS UJK Kielce 0:0
39 2021-02-26 SPS Construction Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 0:0
2021-01-29pauzuje- SPS Construction Kielce 0:0
40 2021-03-13 UKS Victoria Włoszczowa - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0
41 2021-02-03 KU AZS UJK Kielce - MKS Gala Skarżysko 0:0
42 2021-02-22 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - Hetman Włoszczowa 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II7217211548333
2MUKS Piątka Sandomierz 8207216630452
3KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 91341618715704
4SMS Wybicki Kielce 81251516627670
5RAS6 Szydłowiec 81031215564595
6LKS Sparta Zagnańsk 9821122597760
7ŁKS Łagów 931826624791
2020-10-14 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - pauzuje0:0
1 2020-10-31 RAS6 Szydłowiec - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
2 2020-10-16 ŁKS Łagów - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 18:25, 15:9)
3 2020-10-14 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - SMS Wybicki Kielce 2:3 (18:25, 23:25, 25:11, 25:21, 12:15)
2020-10-20pauzuje- SMS Wybicki Kielce 0:0
4 2020-10-30 ŁKS Łagów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 1:3 (19:25, 25:17, 13:25, 13:25)
5 2020-10-26 LKS Sparta Zagnańsk - RAS6 Szydłowiec 0:3 (18:25, 19:25, 16:25)
6 2021-02-27 MUKS Piątka Sandomierz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:0
2020-10-31 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje0:0
7 2020-10-21 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
8 2020-11-04 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - RAS6 Szydłowiec 3:0 (26:24, 25:17, 25:13)
9 2020-10-27 SMS Wybicki Kielce - ŁKS Łagów 3:1 (21:25, 25:17, 25:17, 25:20)
2020-11-06pauzuje- ŁKS Łagów 0:0
10 2020-11-15 RAS6 Szydłowiec - SMS Wybicki Kielce 2:3 (23:25, 25:18, 25:20, 17:25, 11:15)
11 2020-12-04 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:22, 25:16, 25:10)
12 2020-11-14 MUKS Piątka Sandomierz - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:7, 25:7, 25:4)
2020-11-09 LKS Sparta Zagnańsk - pauzuje0:0
13 2020-12-16 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 2:3 (18:25, 25:21, 17:25, 25:22, 8:15)
14 2020-11-17 SMS Wybicki Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:3 (6:25, 15:25, 16:25)
15 2020-11-20 ŁKS Łagów - RAS6 Szydłowiec 0:3 (24:26, 14:25, 19:25)
2020-11-20pauzuje- RAS6 Szydłowiec 0:0
16 2020-11-18 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - ŁKS Łagów 3:0 (25:10, 25:15, 25:17)
17 2020-12-12 MUKS Piątka Sandomierz - SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:16, 25:13, 25:20)
18 2020-11-23 LKS Sparta Zagnańsk - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 2:3 (25:18, 25:23, 19:25, 19:25, 13:15)
2020-11-25 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - pauzuje0:0
19 2020-12-01 SMS Wybicki Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
20 2020-11-28 MUKS Piątka Sandomierz - ŁKS Łagów 3:0 (25:17, 25:15, 25:3)
21 2020-11-29 RAS6 Szydłowiec - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 21:3 (18:25, 25:23, 19:25, 6:25)
2020-12-02pauzuje- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:0
22 2020-12-05 MUKS Piątka Sandomierz - RAS6 Szydłowiec 3:0 (25:18, 25:18, 25:22)
23 2020-12-07 LKS Sparta Zagnańsk - ŁKS Łagów 3:1 (16:25, 25:22, 25:18, 27:25)
24 2020-12-08 SMS Wybicki Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
2020-12-15 SMS Wybicki Kielce - pauzuje0:0
25 2020-12-02 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - ŁKS Łagów 3:0 (25:12, 25:18, 25:19)
26 2021-02-07 RAS6 Szydłowiec - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
27 2020-12-09 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:21, 25:14, 25:14)
2020-12-19pauzuje- MUKS Piątka Sandomierz 0:0
28 2020-12-14 LKS Sparta Zagnańsk - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:3 (5:25, 11:25, 21:25)
29 2020-12-20 RAS6 Szydłowiec - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)
30 2020-12-18 ŁKS Łagów - SMS Wybicki Kielce 2:3 (25:22, 13:25, 25:20, 24:26, 11:15)
2021-02-05 ŁKS Łagów - pauzuje0:0
31 2021-02-06 SMS Wybicki Kielce - RAS6 Szydłowiec 0:0
32 2021-02-10 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:0
33 2020-12-21 LKS Sparta Zagnańsk - MUKS Piątka Sandomierz 1:3 (25:23, 20:25, 14:25, 8:25)
2021-02-08pauzuje- LKS Sparta Zagnańsk 0:0
34 2021-03-06 MUKS Piątka Sandomierz - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 0:0
35 2021-02-17 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - SMS Wybicki Kielce 0:0
36 2021-02-14 RAS6 Szydłowiec - ŁKS Łagów 0:0
2021-01-24 RAS6 Szydłowiec - pauzuje0:0
37 2021-02-19 ŁKS Łagów - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:0
38 2021-02-09 SMS Wybicki Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 0:0
39 2021-02-17 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
2021-01-27pauzuje- KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 0:0
40 2021-02-22 LKS Sparta Zagnańsk - SMS Wybicki Kielce 0:0
41 2021-03-12 ŁKS Łagów - MUKS Piątka Sandomierz 0:0
42 2021-02-24 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - RAS6 Szydłowiec 0:0