Mini4 Dziewcząt Mini4 Chłopców Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Świętokrzyska II Liga Mężczyzn Świętokrzyska I Liga Kobiet Świętokrzyska I Liga Mężczyzn

Świętokrzyska I Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 103010303822628
2UKS SMS Wybicki Kielce 113010314857647
3LKS Sparta Zagnańsk 101541819797780
4Leneco SMS Starachowice 111341726898960
5Hetman Włoszczowa 111251625827935
6UKS SMS Wybicki Kielce II11831126755860
7Bocian Koral Bilcza 1031929747893
2022-10-04 UKS SMS Wybicki Kielce - pauzuje0:0
1 2022-10-07 UKS SMS Wybicki Kielce 2 - Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 0:3 (17:25, 23:25, 24:26)
2 2022-11-13 Hetman Włoszczowa - Bocian Koral Bilcza 3:1 (23:25, 25:20, 25:22, 25:21)
3 2022-10-10 LKS Sparta Zagnańsk - Leneco SMS Starachowice 2:3 (20:25, 22:25, 25:21, 25:9, 13:15)
2022-10-12pauzuje- Leneco SMS Starachowice 0:0
4 2023-02-13 Bocian Koral Bilcza - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
5 2022-10-21 Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:20, 25:15, 26:24)
6 2022-10-11 UKS SMS Wybicki Kielce - UKS SMS Wybicki Kielce 23:0 (25:20, 25:22, 25:14)
2022-10-21 UKS SMS Wybicki Kielce 2 - pauzuje0:0
7 2022-10-18 UKS SMS Wybicki Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:14, 25:13, 25:15)
8 2022-10-17 LKS Sparta Zagnańsk - Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 0:3 (15:25, 18:25, 16:25)
9 2022-10-19 Leneco SMS Starachowice - Bocian Koral Bilcza 3:1 (26:24, 19:25, 25:16, 25:12)
2022-10-28pauzuje- Bocian Koral Bilcza 0:0
10 2022-10-28 Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna - Leneco SMS Starachowice 3:1 (25:19, 25:21, 23:25, 25:5)
11 2022-10-25 UKS SMS Wybicki Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:18, 25:21, 25:16)
12 2022-10-29 Hetman Włoszczowa - UKS SMS Wybicki Kielce 23:0 (25:17, 25:21, 25:18)
2022-11-05 Hetman Włoszczowa - pauzuje0:0
13 2022-11-07 LKS Sparta Zagnańsk - UKS SMS Wybicki Kielce 23:0 (25:10, 25:21, 25:17)
14 2022-11-07 Leneco SMS Starachowice - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3 (11:25, 22:25, 18:25)
15 2022-11-04 Bocian Koral Bilcza - Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 0:3 (17:25, 23:25, 13:25)
2022-11-18pauzuje- Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 0:0
16 2022-11-15 UKS SMS Wybicki Kielce - Bocian Koral Bilcza 3:1 (25:12, 25:12, 17:25, 25:23)
17 2022-11-29 UKS SMS Wybicki Kielce 2 - Leneco SMS Starachowice 1:3 (17:25, 29:27, 23:25, 19:25)
18 2022-11-21 LKS Sparta Zagnańsk - Hetman Włoszczowa 2:3 (27:29, 24:26, 25:22, 25:13, 12:15)
2022-11-14 LKS Sparta Zagnańsk - pauzuje0:0
19 2022-12-07 Hetman Włoszczowa - Leneco SMS Starachowice 3:2 (25:21, 21:25, 25:23, 18:25, 15:11)
20 2022-11-25 Bocian Koral Bilcza - UKS SMS Wybicki Kielce 20:3 (19:25, 12:25, 21:25)
21 2022-11-25 Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna - UKS SMS Wybicki Kielce 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:21)
2022-11-29pauzuje- UKS SMS Wybicki Kielce 0:0
22 2022-12-02 Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna - UKS SMS Wybicki Kielce 23:0 (25:13, 25:14, 25:20)
23 2022-12-02 Bocian Koral Bilcza - Hetman Włoszczowa 2:3 (19:25, 25:23, 25:15, 19:25, 7:15)
24 2022-11-30 Leneco SMS Starachowice - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)
2022-12-07 Leneco SMS Starachowice - pauzuje0:0
25 2022-12-12 LKS Sparta Zagnańsk - Bocian Koral Bilcza 3:1 (25:19, 21:25, 25:18, 25:22)
26 2022-12-10 Hetman Włoszczowa - Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 1:3 (25:22, 21:25, 19:25, 12:25)
27 2022-12-06 UKS SMS Wybicki Kielce 2 - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3 (16:25, 24:26, 11:25)
2022-12-16pauzuje- UKS SMS Wybicki Kielce 20:0
28 2022-12-17 Hetman Włoszczowa - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
29 2023-02-17 Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
30 2022-12-16 Bocian Koral Bilcza - Leneco SMS Starachowice 3:2 (25:22, 23:25, 25:20, 15:25, 17:15)
2022-10-14 Bocian Koral Bilcza - pauzuje0:0
31 2023-01-11 Leneco SMS Starachowice - Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 0:3 (19:25, 24:26, 18:25)
32 2023-01-23 LKS Sparta Zagnańsk - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)
33 2023-01-17 UKS SMS Wybicki Kielce 2 - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:20, 25:12, 30:28)
2023-01-21pauzuje- Hetman Włoszczowa 0:0
34 2023-01-20 UKS SMS Wybicki Kielce 2 - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (26:24, 19:25, 23:25, 25:13, 15:12)
35 2023-01-17 UKS SMS Wybicki Kielce - Leneco SMS Starachowice 3:0 (25:18, 25:19, 25:14)
36 2023-01-20 Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna - Bocian Koral Bilcza 3:0 (26:24, 25:16, 25:20)
2023-01-27 Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna - pauzuje0:0
37 2023-01-27 Bocian Koral Bilcza - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3 (17:25, 20:25, 24:26)
38 2023-01-25 Leneco SMS Starachowice - UKS SMS Wybicki Kielce 23:1 (25:15, 19:25, 25:18, 26:24)
39 2023-01-28 Hetman Włoszczowa - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (14:25, 17:25, 18:25)
2023-02-13pauzuje- LKS Sparta Zagnańsk 0:0
40 2023-02-15 Leneco SMS Starachowice - Hetman Włoszczowa 0:0
41 2023-03-03 UKS SMS Wybicki Kielce 2 - Bocian Koral Bilcza 0:0
42 2023-02-14 UKS SMS Wybicki Kielce - Gameb UKS Relaks Skarżysko Kamienna 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UJK Kielce 102082415863774
2ULKS Chobrzany 7176188592549
3Sport CK Kielce 81752012735635
4MUKS Piątka Sandomierz 81341815724688
5SPS Construction Kielce 751818509580
6ŁKS Probudex Łagów 1031727613810
1 2022-10-13 AZS UJK Kielce - ULKS Chobrzany 0:3 (21:25, 23:25, 28:30)
2 2022-10-15 MUKS Piątka Sandomierz - Sport CK Kielce 1:3 (25:23, 18:25, 20:25, 21:25)
3 2022-10-15 SPS Construction Kielce - ŁKS Probudex Łagów 3:0 (25:17, 25:18, 25:11)
4 2022-10-21 ULKS Chobrzany - ŁKS Probudex Łagów 3:1 (25:12, 25:21, 18:25, 25:9)
5 2022-10-20 Sport CK Kielce - SPS Construction Kielce 3:1 (25:13, 21:25, 25:10, 25:16)
6 2022-10-20 AZS UJK Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 3:2 (21:25, 25:21, 25:22, 9:25, 15:11)
7 2023-01-07 MUKS Piątka Sandomierz - ULKS Chobrzany 1:3 (13:25, 20:25, 25:12, 23:25)
8 2022-10-27 AZS UJK Kielce - SPS Construction Kielce 3:0 (25:20, 25:14, 25:15)
9 2022-10-28 ŁKS Probudex Łagów - Sport CK Kielce 0:3 (15:25, 15:25, 18:25)
10 2023-02-18 ULKS Chobrzany - Sport CK Kielce 0:0
11 2022-11-03 AZS UJK Kielce - ŁKS Probudex Łagów 3:1 (25:14, 23:25, 25:16, 25:13)
12 2023-02-18 MUKS Piątka Sandomierz - SPS Construction Kielce 0:0
13 2023-02-12 ULKS Chobrzany - SPS Construction Kielce 0:0
14 2022-11-25 ŁKS Probudex Łagów - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (20:25, 17:25, 22:25)
15 2022-11-24 Sport CK Kielce - AZS UJK Kielce 2:3 (25:21, 25:23, 18:25, 23:25, 18:20)
16 2022-12-02 ULKS Chobrzany - AZS UJK Kielce 3:0 (25:20, 25:22, 25:14)
17 2022-12-01 Sport CK Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 1:3 (25:19, 20:25, 25:27, 16:25)
18 2022-12-02 ŁKS Probudex Łagów - SPS Construction Kielce 3:0 (25:9, 25:19, 25:22)
19 2022-12-09 ŁKS Probudex Łagów - ULKS Chobrzany 1:3 (22:25, 25:22, 24:26, 22:25)
20 2023-02-19 SPS Construction Kielce - Sport CK Kielce 0:0
21 2022-12-11 MUKS Piątka Sandomierz - AZS UJK Kielce 2:3 (21:25, 25:23, 20:25, 25:19, 13:15)
22 2023-02-10 ULKS Chobrzany - MUKS Piątka Sandomierz 0:0
23 2022-12-18 SPS Construction Kielce - AZS UJK Kielce 0:3 (22:25, 16:25, 24:26)
24 2022-12-15 Sport CK Kielce - ŁKS Probudex Łagów 3:1 (25:17, 25:23, 21:25, 25:17)
25 2023-01-12 Sport CK Kielce - ULKS Chobrzany 3:0 (25:21, 25:16, 25:15)
26 2023-01-13 ŁKS Probudex Łagów - AZS UJK Kielce 0:3 (7:25, 4:25, 12:25)
27 2023-01-14 SPS Construction Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 2:3 (29:31, 25:20, 19:25, 25:14, 6:15)
28 2023-01-28 SPS Construction Kielce - ULKS Chobrzany 2:3 (15:25, 25:15, 24:26, 28:26, 13:15)
29 2023-01-28 MUKS Piątka Sandomierz - ŁKS Probudex Łagów 3:0 (25:12, 25:22, 25:18)
30 2023-01-26 AZS UJK Kielce - Sport CK Kielce 3:2 (15:25, 25:18, 15:25, 25:19, 15:13)