Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 12130750
2Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 121319793
3MUKS Piątka Sandomierz 110139397
4SMS Wybicki Kielce 11003075
1 2021-03-28 KU AZS UJK Kielce - SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2021-03-28 MUKS Piątka Sandomierz - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 1:3 (25:19, 20:25, 26:28, 22:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 121307547
2Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 110034775
1 2021-03-28 KU AZS UJK Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 3:0 (25:11, 25:18, 25:18)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Victoria Włoszczowa 24263186164
2KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 22036164186
1 2021-03-24 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 1:3 (11:25, 23:25, 25:15, 11:25)
2 2021-05-15 UKS Victoria Włoszczowa - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:2 (25:9, 21:25, 10:25, 25:23, 15:12)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1RAS6 Szydłowiec 2426217599
2SPS Construction Kielce 2202699175
1 2021-03-21 RAS6 Szydłowiec - SPS Construction Kielce 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2021-03-26 SPS Construction Kielce - RAS6 Szydłowiec 2:3 (19:25, 25:12, 24:26, 25:22, 6:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hetman Włoszczowa 242601500
2LKS Sparta Zagnańsk 220060150
1 2021-05-13 LKS Sparta Zagnańsk - Hetman Włoszczowa 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
2 2021-05-14 Hetman Włoszczowa - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 24260150112
2MKS Gala Skarżysko 23134152157
3ŁKS Łagów 22016141174
1 2021-03-22 ŁKS Łagów - MKS Gala Skarżysko 1:3 (26:24, 19:25, 16:25, 21:25)
2 2021-05-13 MKS Gala Skarżysko - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:3 (22:25, 11:25, 20:25)
3 2021-05-18 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - ŁKS Łagów 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 1230933111027814
2Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 1226930131016854
3UKS Victoria Włoszczowa 122692915986855
4SPS Construction Kielce 121962223932944
5Hetman Włoszczowa 1214518279171007
6GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 1210417288921000
7MKS Gala Skarżysko 1210436673969
2020-10-12 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - pauzuje0:0
1 2020-10-14 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:11, 25:19, 25:16)
2 2020-10-17 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:16, 25:10, 25:16)
3 2020-11-20 SPS Construction Kielce - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 2:3 (13:25, 14:25, 25:12, 25:16, 12:15)
2020-10-20pauzuje- GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0
4 2020-10-20 MKS Gala Skarżysko - SPS Construction Kielce 1:3 (14:25, 25:13, 18:25, 14:25)
5 2020-11-14 Hetman Włoszczowa - UKS Victoria Włoszczowa 2:3 (17:25, 25:23, 13:25, 25:20, 8:15)
6 2020-10-19 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - KU AZS UJK Kielce 1:3 (17:25, 18:25, 25:22, 10:25)
2020-10-28 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
7 2020-10-24 UKS Victoria Włoszczowa - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 26:24)
8 2020-10-23 SPS Construction Kielce - Hetman Włoszczowa 2:3 (25:17, 18:25, 25:22, 21:25, 12:15)
9 2020-10-27 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:21, 25:18, 25:11)
2020-11-03pauzuje- MKS Gala Skarżysko 0:0
10 2020-11-07 Hetman Włoszczowa - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)
11 2020-11-06 SPS Construction Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (17:25, 15:25, 17:25)
12 2020-11-04 KU AZS UJK Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 2:3 (14:25, 17:25, 25:12, 25:21, 19:21)
2020-10-31 UKS Victoria Włoszczowa - pauzuje0:0
13 2020-11-13 SPS Construction Kielce - KU AZS UJK Kielce 0:3 (19:25, 19:25, 21:25)
14 2020-11-10 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 1:3 (22:25, 12:25, 25:23, 18:25)
15 2020-11-12 MKS Gala Skarżysko - Hetman Włoszczowa 1:3 (23:25, 20:25, 25:23, 15:25)
2020-11-21pauzuje- Hetman Włoszczowa 0:0
16 2020-11-16 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:11, 25:14, 25:21)
17 2020-11-18 KU AZS UJK Kielce - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:1 (24:26, 25:17, 25:14, 25:16)
18 2020-11-21 UKS Victoria Włoszczowa - SPS Construction Kielce 2:3 (29:27, 16:25, 19:25, 25:23, 11:15)
2020-11-27 SPS Construction Kielce - pauzuje0:0
19 2020-11-24 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - UKS Victoria Włoszczowa 1:3 (19:25, 25:23, 23:25, 12:25)
20 2020-11-26 MKS Gala Skarżysko - KU AZS UJK Kielce 0:3 (15:25, 16:25, 14:25)
21 2020-11-28 Hetman Włoszczowa - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 1:3 (11:25, 27:25, 27:29, 19:25)
2020-11-30pauzuje- Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:0
22 2021-03-06 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 3:2 (30:32, 25:17, 19:25, 26:24, 15:10)
23 2020-12-03 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 0:3 (12:25, 16:25, 21:25)
24 2020-12-01 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - SPS Construction Kielce 1:3 (25:18, 21:25, 13:25, 14:25)
2020-12-08 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - pauzuje0:0
25 2020-12-11 SPS Construction Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
26 2020-12-12 UKS Victoria Włoszczowa - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:12, 25:19, 25:15)
27 2020-12-09 KU AZS UJK Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 2:3 (14:25, 25:20, 24:26, 25:21, 10:15)
2020-12-16pauzuje- KU AZS UJK Kielce 0:0
28 2020-12-21 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
29 2020-12-19 Hetman Włoszczowa - SPS Construction Kielce 0:3 (14:25, 19:25, 22:25)
30 2020-12-17 MKS Gala Skarżysko - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 2:3 (25:22, 25:21, 21:25, 12:25, 9:15)
2021-02-02 MKS Gala Skarżysko - pauzuje0:0
31 2021-03-02 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Hetman Włoszczowa 1:3 (23:25, 12:25, 25:21, 21:25)
32 2021-03-08 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - SPS Construction Kielce 1:3 (19:25, 23:25, 25:19, 22:25)
33 2021-02-20 UKS Victoria Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 0:3 (18:25, 17:25, 11:25)
2021-02-13pauzuje- UKS Victoria Włoszczowa 0:0
34 2021-02-10 KU AZS UJK Kielce - SPS Construction Kielce 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
35 2021-02-19 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (30:28, 25:13, 25:12)
36 2021-02-13 Hetman Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:14, 25:13, 25:20)
2021-01-23 Hetman Włoszczowa - pauzuje0:0
37 2021-02-18 MKS Gala Skarżysko - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (15:25, 13:25, 18:25)
38 2021-02-16 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - KU AZS UJK Kielce 0:3 (19:25, 20:25, 16:25)
39 2021-02-26 SPS Construction Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 0:3 (19:25, 9:25, 15:25)
2021-01-29pauzuje- SPS Construction Kielce 0:0
40 2021-03-13 UKS Victoria Włoszczowa - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (25:17, 25:11, 25:22)
41 2021-02-03 KU AZS UJK Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:13, 25:16, 25:14)
42 2021-02-22 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:18, 25:23, 25:14)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II123411356995667
2MUKS Piątka Sandomierz 123111339990741
3SMS Wybicki Kielce 1217723249621028
4KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 121652024931942
5RAS6 Szydłowiec 121541924894913
6LKS Sparta Zagnańsk 12821131759987
7ŁKS Łagów 125211347921045
2020-10-14 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - pauzuje0:0
1 2020-10-31 RAS6 Szydłowiec - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
2 2020-10-16 ŁKS Łagów - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 18:25, 15:9)
3 2020-10-14 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - SMS Wybicki Kielce 2:3 (18:25, 23:25, 25:11, 25:21, 12:15)
2020-10-20pauzuje- SMS Wybicki Kielce 0:0
4 2020-10-30 ŁKS Łagów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 1:3 (19:25, 25:17, 13:25, 13:25)
5 2020-10-26 LKS Sparta Zagnańsk - RAS6 Szydłowiec 0:3 (18:25, 19:25, 16:25)
6 2021-02-27 MUKS Piątka Sandomierz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 23:2 (25:22, 21:25, 25:22, 22:25, 15:8)
2020-10-31 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje0:0
7 2020-10-21 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
8 2020-11-04 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - RAS6 Szydłowiec 3:0 (26:24, 25:17, 25:13)
9 2020-10-27 SMS Wybicki Kielce - ŁKS Łagów 3:1 (21:25, 25:17, 25:17, 25:20)
2020-11-06pauzuje- ŁKS Łagów 0:0
10 2020-11-15 RAS6 Szydłowiec - SMS Wybicki Kielce 2:3 (23:25, 25:18, 25:20, 17:25, 11:15)
11 2020-12-04 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:22, 25:16, 25:10)
12 2020-11-14 MUKS Piątka Sandomierz - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:7, 25:7, 25:4)
2020-11-09 LKS Sparta Zagnańsk - pauzuje0:0
13 2020-12-16 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 2:3 (18:25, 25:21, 17:25, 25:22, 8:15)
14 2020-11-17 SMS Wybicki Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:3 (6:25, 15:25, 16:25)
15 2020-11-20 ŁKS Łagów - RAS6 Szydłowiec 0:3 (24:26, 14:25, 19:25)
2020-11-20pauzuje- RAS6 Szydłowiec 0:0
16 2020-11-18 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - ŁKS Łagów 3:0 (25:10, 25:15, 25:17)
17 2020-12-12 MUKS Piątka Sandomierz - SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:16, 25:13, 25:20)
18 2020-11-23 LKS Sparta Zagnańsk - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 2:3 (25:18, 25:23, 19:25, 19:25, 13:15)
2020-11-25 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - pauzuje0:0
19 2020-12-01 SMS Wybicki Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
20 2020-11-28 MUKS Piątka Sandomierz - ŁKS Łagów 3:0 (25:17, 25:15, 25:3)
21 2020-11-29 RAS6 Szydłowiec - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 21:3 (18:25, 25:23, 19:25, 6:25)
2020-12-02pauzuje- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:0
22 2020-12-05 MUKS Piątka Sandomierz - RAS6 Szydłowiec 3:0 (25:18, 25:18, 25:22)
23 2020-12-07 LKS Sparta Zagnańsk - ŁKS Łagów 3:1 (16:25, 25:22, 25:18, 27:25)
24 2020-12-08 SMS Wybicki Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
2020-12-15 SMS Wybicki Kielce - pauzuje0:0
25 2020-12-02 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - ŁKS Łagów 3:0 (25:12, 25:18, 25:19)
26 2021-02-07 RAS6 Szydłowiec - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:5, 25:19, 25:18)
27 2020-12-09 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:21, 25:14, 25:14)
2020-12-19pauzuje- MUKS Piątka Sandomierz 0:0
28 2020-12-14 LKS Sparta Zagnańsk - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:3 (5:25, 11:25, 21:25)
29 2020-12-20 RAS6 Szydłowiec - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)
30 2020-12-18 ŁKS Łagów - SMS Wybicki Kielce 2:3 (25:22, 13:25, 25:20, 24:26, 11:15)
2021-02-05 ŁKS Łagów - pauzuje0:0
31 2021-02-06 SMS Wybicki Kielce - RAS6 Szydłowiec 3:2 (25:22, 17:25, 25:23, 21:25, 15:9)
32 2021-02-10 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 21:3 (27:25, 19:25, 18:25, 12:25)
33 2020-12-21 LKS Sparta Zagnańsk - MUKS Piątka Sandomierz 1:3 (25:23, 20:25, 14:25, 8:25)
2021-02-08pauzuje- LKS Sparta Zagnańsk 0:0
34 2021-03-06 MUKS Piątka Sandomierz - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:22, 27:25, 25:18)
35 2021-02-17 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - SMS Wybicki Kielce 3:1 (25:12, 25:13, 20:25, 25:19)
36 2021-03-14 RAS6 Szydłowiec - ŁKS Łagów 2:3 (25:17, 20:25, 21:25, 25:16, 13:15)
2021-01-24 RAS6 Szydłowiec - pauzuje0:0
37 2021-02-19 ŁKS Łagów - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 20:3 (15:25, 10:25, 9:25)
38 2021-02-09 SMS Wybicki Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 1:3 (24:26, 26:24, 14:25, 22:25)
39 2021-02-17 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)
2021-01-27pauzuje- KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 0:0
40 2021-02-22 LKS Sparta Zagnańsk - SMS Wybicki Kielce 0:3 (25:27, 17:25, 17:25)
41 2021-03-12 ŁKS Łagów - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (9:25, 14:25, 13:25)
42 2021-02-28 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 - RAS6 Szydłowiec 3:0 (25:21, 25:14, 25:12)