Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0000000
2SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0000000
1 2020-03-12 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
2 2020-03-20 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:0
3 2020-03-27 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 0000000
2MUKS Piątka Sandomierz 0000000
1 2020-03-12 KU AZS UJK Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 0:0
2 2020-03-28 MUKS Piątka Sandomierz - KU AZS UJK Kielce 0:0
3 2020-03-28 MUKS Piątka Sandomierz - KU AZS UJK Kielce 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 24262187152
2KU AZS UJK Kielce 22026152187
1 2020-02-13 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - KU AZS UJK Kielce 3:2 (25:14, 22:25, 25:27, 25:15, 15:10)
2 2020-02-21 KU AZS UJK Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (22:25, 23:25, 16:25)
3 2020-02-27 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - KU AZS UJK Kielce 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2426015079
2MUKS Piątka Sandomierz 2200679150
1 2020-02-14 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:6, 25:21, 25:12)
2 2020-02-29 MUKS Piątka Sandomierz - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (14:25, 9:25, 17:25)
3 2020-03-06 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Victoria Włoszczowa 24261172132
2LKS Sparta Zagnańsk 22016132172
1 2020-02-17 LKS Sparta Zagnańsk - UKS Victoria Włoszczowa 1:3 (16:25, 25:22, 8:25, 20:25)
2 2020-03-10 UKS Victoria Włoszczowa - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:23, 25:21, 25:19)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 121307547
2DomBar Kielce 110034775
1 2020-02-28 DomBar Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 0:3 (15:25, 15:25, 17:25)
2 2020-03-09 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - DomBar Kielce 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Wybicki Kielce 25263213192
2KPS Nowiny 22145206212
3ŁKS Adamówki Łagów 22046217232
1 2020-02-21 KPS Nowiny - ŁKS Adamówki Łagów 3:2 (24:26, 25:27, 29:27, 25:20, 15:13)
2 2020-03-06 ŁKS Adamówki Łagów - UKS Wybicki Kielce 2:3 (15:25, 25:22, 26:24, 26:28, 12:15)
3 2020-03-10 UKS Wybicki Kielce - KPS Nowiny 3:1 (24:26, 25:20, 25:20, 25:22)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 10279273740492
2MUKS Piątka Sandomierz 10279276795549
3LKS Sparta Zagnańsk 101551818728823
4DomBar Kielce 101031223715783
5UKS Wybicki Kielce 10831123646747
6ŁKS Adamówki Łagów 1031628598828
1 2019-10-19 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:18, 25:19, 25:11)
2 2019-10-17 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - ŁKS Adamówki Łagów 3:0 (25:10, 25:13, 25:9)
3 2019-10-14 LKS Sparta Zagnańsk - DomBar Kielce 3:2 (25:21, 25:21, 13:25, 25:27, 17:15)
4 2019-10-22 UKS Wybicki Kielce - DomBar Kielce 1:3 (9:25, 25:22, 16:25, 19:25)
5 2019-10-25 ŁKS Adamówki Łagów - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (20:25, 25:27, 19:25)
6 2019-10-24 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:20, 27:25, 25:13)
7 2019-11-07 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:12, 25:20, 25:4)
8 2019-11-04 LKS Sparta Zagnańsk - MUKS Piątka Sandomierz 1:3 (25:22, 23:25, 17:25, 19:25)
9 2019-11-08 DomBar Kielce - ŁKS Adamówki Łagów 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)
10 2019-11-12 UKS Wybicki Kielce - ŁKS Adamówki Łagów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
11 2019-11-22 MUKS Piątka Sandomierz - DomBar Kielce 3:0 (25:8, 25:18, 25:15)
12 2019-11-14 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:20, 25:14, 25:14)
13 2019-12-02 LKS Sparta Zagnańsk - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:23, 25:14, 26:24)
14 2019-11-29 DomBar Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (21:25, 16:25, 13:25)
15 2019-11-29 ŁKS Adamówki Łagów - MUKS Piątka Sandomierz 1:3 (10:25, 27:25, 12:25, 16:25)
16 2019-12-09 UKS Wybicki Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (19:25, 12:25, 14:25)
17 2019-12-06 ŁKS Adamówki Łagów - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (15:25, 15:25, 24:26)
18 2019-12-06 DomBar Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
19 2019-12-13 DomBar Kielce - UKS Wybicki Kielce 3:1 (25:18, 23:25, 25:10, 26:24)
20 2019-12-16 LKS Sparta Zagnańsk - ŁKS Adamówki Łagów 3:1 (25:23, 25:17, 25:27, 27:25)
21 2019-12-14 MUKS Piątka Sandomierz - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 3:0 (25:21, 25:18, 25:23)
22 2019-12-19 UKS Wybicki Kielce - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (16:25, 13:25, 20:25)
23 2019-12-21 MUKS Piątka Sandomierz - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
24 2019-12-20 ŁKS Adamówki Łagów - DomBar Kielce 3:1 (18:25, 26:24, 25:14, 25:20)
25 2020-01-10 ŁKS Adamówki Łagów - UKS Wybicki Kielce 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
26 2020-01-10 DomBar Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)
27 2020-01-13 LKS Sparta Zagnańsk - Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko 0:3 (8:25, 18:25, 23:25)
28 2020-01-21 UKS Wybicki Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (25:23, 21:25, 22:25, 25:23, 18:16)
29 2020-01-23 Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko - DomBar Kielce 3:0 (25:12, 25:18, 25:11)
30 2020-01-25 MUKS Piątka Sandomierz - ŁKS Adamówki Łagów 3:1 (25:12, 25:14, 15:25, 25:20)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostrowiec Świętokrzyski 8248241622335
2KU AZS UJK Kielce 81241615659612
3UKS Victoria Włoszczowa 81041519661740
4KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 8931319608701
5KPS Nowiny 851822526688
1 2019-10-29 UKS Victoria Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 3:2 (20:25, 19:25, 27:25, 27:25, 15:11)
2 2019-10-25 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - KPS Nowiny 3:0 (25:13, 25:12, 25:20)
3 2019-10-22 UKS Victoria Włoszczowa - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (12:25, 13:25, 13:25)
4 2019-10-21 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (17:25, 25:22, 15:25, 12:25)
5 2019-11-07 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:0 (25:13, 25:7, 25:13)
6 2019-11-05 KPS Nowiny - UKS Victoria Włoszczowa 3:1 (19:25, 25:15, 25:12, 25:16)
7 2019-11-18 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - KPS Nowiny 3:1 (25:20, 20:25, 25:12, 25:17)
8 2019-11-18 KU AZS UJK Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (20:25, 18:25, 25:22, 14:25)
9 2019-11-29 KPS Nowiny - KU AZS UJK Kielce 0:3 (26:28, 10:25, 10:25)
10 2019-11-26 UKS Victoria Włoszczowa - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 3:1 (26:28, 25:18, 25:19, 25:15)
11 2019-12-12 KU AZS UJK Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 3:2 (22:25, 16:25, 25:14, 25:22, 15:11)
12 2019-11-22 KPS Nowiny - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (8:25, 15:25, 10:25)
13 2019-12-06 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Victoria Włoszczowa 3:0 (25:17, 25:9, 25:10)
14 2019-12-09 KU AZS UJK Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 1:3 (17:25, 22:25, 25:8, 15:25)
15 2019-12-16 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (4:25, 20:25, 10:25)
16 2019-12-17 UKS Victoria Włoszczowa - KPS Nowiny 3:2 (25:22, 26:28, 25:13, 21:25, 15:10)
17 2020-01-17 KPS Nowiny - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce 2:3 (25:22, 25:22, 24:26, 12:25, 13:15)
18 2020-01-14 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - KU AZS UJK Kielce 3:0 (25:14, 25:16, 25:9)
19 2020-01-20 KU AZS UJK Kielce - KPS Nowiny 3:0 (25:10, 25:14, 25:13)
20 2020-01-20 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 2:3 (24:26, 25:18, 25:17, 20:25, 10:15)