Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZSOMS SMS Ostrowiec 6155154462370
2KU AZS UJK Kielce 61131310487480
3Dana Gameb Skarżysko Kościelne 6731113481514
4SPS Construction Kielce 631416411477
1 2017-02-13 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - KU AZS UJK Kielce 3:2 (25:19, 21:25, 25:18, 20:25, 15:11)
2 2017-02-16 ZSOMS SMS Ostrowiec - SPS Construction Kielce 3:0 (25:17, 27:25, 25:17)
3 2017-02-23 KU AZS UJK Kielce - SPS Construction Kielce 3:0 (25:19, 25:23, 25:18)
4 2017-02-20 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - ZSOMS SMS Ostrowiec 1:3 (18:25, 25:22, 19:25, 16:25)
5 2017-03-02 ZSOMS SMS Ostrowiec - KU AZS UJK Kielce 0:3 (21:25, 20:25, 19:25)
6 2017-03-03 SPS Construction Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 3:1 (25:14, 18:25, 25:21, 25:22)
7 2017-03-09 KU AZS UJK Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 2:3 (25:17, 25:22, 18:25, 12:25, 8:15)
8 2017-03-31 SPS Construction Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (22:25, 23:25, 19:25)
9 2017-04-07 SPS Construction Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:17, 16:25, 12:25, 19:25)
10 2017-03-23 ZSOMS SMS Ostrowiec - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 3:0 (25:7, 25:10, 25:18)
11 2017-03-30 KU AZS UJK Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (19:25, 14:25, 26:28)
12 2017-03-27 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - SPS Construction Kielce 3:0 (26:24, 25:16, 25:23)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS Fałków 24261178138
2AZS Politechnika Świętokrzyska 22016138178
1 2017-02-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - GLKS Fałków 1:3 (20:25, 29:31, 25:22, 13:25)
2 2017-03-06 GLKS Fałków - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:19, 25:12, 25:20)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SL Salos Cortile Kielce 24261171135
2ŁKS Łagów 22016135171
1 2017-02-23 SL Salos Cortile Kielce - ŁKS Łagów 3:1 (25:20, 25:7, 21:25, 25:17)
2 2017-03-10 ŁKS Łagów - SL Salos Cortile Kielce 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Sparta Zagnańsk 24263204174
2MKS Gala Skarżysko 22036174204
1 2017-02-27 LKS Sparta Zagnańsk - MKS Gala Skarżysko 3:1 (25:17, 25:23, 23:25, 25:18)
2 2017-03-13 MKS Gala Skarżysko - LKS Sparta Zagnańsk 2:3 (25:22, 25:19, 18:25, 12:25, 11:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dana Gameb Skarżysko Kościelne 8196207625549
2SPS Construction Kielce 81862010696564
3GLKS Fałków 81762011685624
4SL Salos Cortile Kielce 831621515639
5LKS Sparta Zagnańsk 831522509654
1 2016-10-17 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - SL Salos Cortile Kielce 3:1 (18:25, 25:21, 25:23, 25:22)
2 2016-10-17 GLKS Fałków - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
3 2016-12-15 SL Salos Cortile Kielce - GLKS Fałków 0:3 (12:25, 13:25, 21:25)
4 2016-10-27 SPS Construction Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)
5 2016-11-07 GLKS Fałków - SPS Construction Kielce 3:2 (21:25, 26:24, 14:25, 25:18, 16:14)
6 2016-11-07 LKS Sparta Zagnańsk - SL Salos Cortile Kielce 3:1 (25:19, 27:25, 18:25, 25:19)
7 2016-11-18 SPS Construction Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (25:13, 23:25, 25:19, 25:6)
8 2016-11-14 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - GLKS Fałków 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
9 2016-11-28 LKS Sparta Zagnańsk - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 0:3 (19:25, 21:25, 22:25)
10 2016-12-02 SPS Construction Kielce - SL Salos Cortile Kielce 3:0 (25:22, 25:10, 25:19)
11 2016-12-08 SL Salos Cortile Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 0:3 (8:25, 17:25, 19:25)
12 2016-12-05 LKS Sparta Zagnańsk - GLKS Fałków 1:3 (25:17, 24:26, 14:25, 18:25)
13 2017-01-09 GLKS Fałków - SL Salos Cortile Kielce 3:0 (25:21, 25:11, 25:15)
14 2016-12-19 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - SPS Construction Kielce 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
15 2017-01-13 SPS Construction Kielce - GLKS Fałków 3:2 (25:22, 22:25, 23:25, 25:14, 15:13)
16 2017-01-12 SL Salos Cortile Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)
17 2017-01-16 LKS Sparta Zagnańsk - SPS Construction Kielce 0:3 (8:25, 19:25, 17:25)
18 2017-01-16 GLKS Fałków - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 3:2 (18:25, 25:21, 17:25, 25:15, 16:14)
19 2017-01-23 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
20 2017-01-19 SL Salos Cortile Kielce - SPS Construction Kielce 1:3 (22:25, 8:25, 25:22, 18:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZSOMS SMS Ostrowiec 8228244671460
2KU AZS UJK Kielce 81852110701572
3AZS Politechnika Świętokrzyska 81141417640668
4ŁKS Łagów 852922561690
5MKS Gala Skarżysko 841823514697
1 2016-10-19 AZS Politechnika Świętokrzyska - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (19:25, 13:25, 20:25)
2 2016-10-17 MKS Gala Skarżysko - ŁKS Łagów 3:2 (25:13, 25:17, 17:25, 18:25, 15:8)
3 2016-10-28 ZSOMS SMS Ostrowiec - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:7, 25:16, 25:7)
4 2016-10-27 KU AZS UJK Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:16, 25:22, 25:13)
5 2016-11-10 KU AZS UJK Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:12, 25:13, 25:17)
6 2016-11-04 ŁKS Łagów - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (10:25, 23:25, 12:25)
7 2016-11-24 KU AZS UJK Kielce - ŁKS Łagów 3:0 (25:13, 25:16, 25:17)
8 2016-11-16 AZS Politechnika Świętokrzyska - MKS Gala Skarżysko 3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:14)
9 2016-12-02 ŁKS Łagów - AZS Politechnika Świętokrzyska 0:3 (21:25, 18:25, 22:25)
10 2016-12-02 ZSOMS SMS Ostrowiec - KU AZS UJK Kielce 3:2 (30:32, 25:13, 17:25, 25:22, 15:10)
11 2016-12-09 ZSOMS SMS Ostrowiec - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
12 2016-12-09 ŁKS Łagów - MKS Gala Skarżysko 3:2 (21:25, 25:16, 17:25, 25:16, 15:12)
13 2016-12-12 MKS Gala Skarżysko - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (14:25, 9:25, 11:25)
14 2016-12-19 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce 3:2 (24:26, 25:21, 16:25, 25:14, 15:11)
15 2017-01-09 MKS Gala Skarżysko - KU AZS UJK Kielce 0:3 (11:25, 11:25, 9:25)
16 2017-01-13 ZSOMS SMS Ostrowiec - ŁKS Łagów 3:0 (25:9, 25:21, 25:10)
17 2017-01-20 ŁKS Łagów - KU AZS UJK Kielce 1:3 (15:25, 20:25, 25:23, 16:25)
18 2017-01-16 MKS Gala Skarżysko - AZS Politechnika Świętokrzyska 2:3 (18:25, 25:19, 25:23, 24:26, 14:16)
19 2017-01-25 AZS Politechnika Świętokrzyska - ŁKS Łagów 2:3 (25:19, 19:25, 16:25, 25:18, 13:15)
20 2017-01-26 KU AZS UJK Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec 2:3 (21:25, 22:25, 26:24, 25:20, 10:15)