Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 164315461314251113
2GOKiS Waśniów 163110362313691339
3Cerrad SMS Starachowice 163010352513801329
4Siatkarz Staszów 16259302611901238
5Lerko Galeria Ciepła Kielce 16258302712711266
6MKS Czarni Połaniec 16258283212751298
7Emeryk SK Nowa Słupia 16238282912791256
8Aluron CMC Wybicki Kielce 1592184012301345
9GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 152184410341269
2020-10-09 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
1 2020-10-09 Siatkarz Staszów - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (25:15, 25:21, 25:17)
2 2020-10-13 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)
3 2020-10-09 GOKiS Waśniów - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:27, 25:13, 28:26, 28:26)
4 2021-02-19 Aluron CMC Wybicki Kielce - MKS Czarni Połaniec 2:3 (18:25, 25:22, 22:25, 25:17, 10:15)
2020-10-16 MKS Czarni Połaniec - pauzuje0:0
5 2020-10-16 Aluron CMC Wybicki Kielce - Cerrad SMS Starachowice 0:3 (18:25, 20:25, 27:29)
6 2020-10-20 Emeryk SK Nowa Słupia - GOKiS Waśniów 3:0 (25:23, 25:21, 25:17)
7 2020-10-16 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:3 (13:25, 25:27, 16:25)
8 2020-12-04 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów 3:0 (25:21, 25:6, 25:0)
2020-10-23 Siatkarz Staszów - pauzuje0:0
9 2020-11-09 KU AZS UJK Kielce - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
10 2020-10-30 GOKiS Waśniów - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)
11 2020-10-23 Aluron CMC Wybicki Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (20:25, 25:22, 27:29, 20:25)
12 2020-12-04 MKS Czarni Połaniec - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:19, 17:25, 25:22, 25:22)
2020-11-05 Cerrad SMS Starachowice - pauzuje0:0
13 2020-11-03 Emeryk SK Nowa Słupia - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
14 2020-11-06 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:2 (22:25, 18:25, 26:24, 25:21, 15:11)
15 2021-03-19 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów 3:1 (25:18, 25:15, 17:25, 25:20)
16 2020-11-06 Siatkarz Staszów - Lerko Galeria Ciepła Kielce 1:3 (26:28, 23:25, 25:21, 16:25)
2020-11-10 Lerko Galeria Ciepła Kielce - pauzuje0:0
17 2021-01-08 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów 3:0 (27:25, 25:15, 25:22)
18 2020-11-13 Aluron CMC Wybicki Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (16:25, 25:23, 10:25, 18:25)
19 2020-11-13 MKS Czarni Połaniec - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:1 (25:17, 20:25, 25:17, 25:18)
20 2020-11-12 Cerrad SMS Starachowice - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (25:19, 16:25, 21:25, 21:25)
2020-11-17 Emeryk SK Nowa Słupia - pauzuje0:0
21 2020-11-19 Cerrad SMS Starachowice - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (27:25, 25:11, 25:15)
22 2020-11-20 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:17, 26:24, 25:19)
23 2020-11-20 Siatkarz Staszów - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:0 (25:21, 25:14, 25:20)
24 2021-02-09 Lerko Galeria Ciepła Kielce - GOKiS Waśniów 1:3 (21:25, 27:25, 23:25, 17:25)
2020-11-27 GOKiS Waśniów - pauzuje0:0
25 2020-11-27 Aluron CMC Wybicki Kielce - Lerko Galeria Ciepła Kielce 1:3 (18:25, 25:17, 15:25, 21:25)
26 2020-11-27 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów 0:3 (18:25, 16:25, 21:25)
27 2020-11-26 Cerrad SMS Starachowice - KU AZS UJK Kielce 0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
28 2020-11-24 Emeryk SK Nowa Słupia - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (25:17, 25:15, 26:24)
2020-12-04 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - pauzuje0:0
29 2020-12-01 Emeryk SK Nowa Słupia - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:23, 18:25, 17:25, 17:25)
30 2021-03-18 Cerrad SMS Starachowice - Siatkarz Staszów 3:1 (28:26, 25:19, 17:25, 25:23)
31 2020-12-08 MKS Czarni Połaniec - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:3 (27:29, 24:26, 21:25)
32 2020-12-04 GOKiS Waśniów - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:1 (20:25, 25:21, 25:18, 26:24)
2020-12-11 Aluron CMC Wybicki Kielce - pauzuje0:0
33 2020-12-11 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów 3:0 (25:12, 25:16, 25:16)
34 2020-12-10 Cerrad SMS Starachowice - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:0 (25:22, 25:16, 25:19)
35 2021-02-03 Emeryk SK Nowa Słupia - Siatkarz Staszów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
36 2020-12-11 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - KU AZS UJK Kielce 0:3 (15:25, 22:25, 17:25)
2020-12-18 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
37 2020-12-18 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Siatkarz Staszów 1:3 (21:25, 21:25, 25:18, 17:25)
38 2020-12-15 Emeryk SK Nowa Słupia - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
39 2020-12-17 Cerrad SMS Starachowice - GOKiS Waśniów 3:1 (23:25, 25:23, 25:18, 25:16)
40 2020-12-18 MKS Czarni Połaniec - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:1 (25:23, 25:21, 22:25, 25:21)
2021-02-26 MKS Czarni Połaniec - pauzuje0:0
41 2021-02-25 Cerrad SMS Starachowice - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:1 (25:21, 19:25, 25:20, 25:18)
42 2021-02-26 GOKiS Waśniów - Emeryk SK Nowa Słupia 3:0 (25:23, 34:32, 25:23)
43 2021-02-23 Lerko Galeria Ciepła Kielce - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (25:21, 25:12, 25:20)
44 2021-02-26 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:27, 25:20, 21:25, 21:25)
2021-01-22 Siatkarz Staszów - pauzuje0:0
45 2021-03-16 Lerko Galeria Ciepła Kielce - KU AZS UJK Kielce 3:1 (20:25, 25:22, 25:22, 25:23)
46 2021-02-19 GOKiS Waśniów - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:0 (25:22, 29:27, 25:21)
47 2021-02-17 Emeryk SK Nowa Słupia - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:2 (30:28, 22:25, 25:19, 20:25, 15:13)
48 2021-03-16 Cerrad SMS Starachowice - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:22, 23:25, 20:25, 27:25, 15:12)
2021-01-29 Cerrad SMS Starachowice - pauzuje0:0
49 2021-03-19 MKS Czarni Połaniec - Emeryk SK Nowa Słupia 3:1 (25:18, 21:25, 25:15, 25:17)
50 2021-04-09 Aluron CMC Wybicki Kielce - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0
51 2021-03-05 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce 2:3 (28:26, 29:31, 25:20, 24:26, 13:15)
52 2021-02-16 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Siatkarz Staszów 2:3 (21:25, 25:19, 20:25, 25:20, 8:15)
2021-02-05 Lerko Galeria Ciepła Kielce - pauzuje0:0
53 2021-02-05 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów 3:2 (20:25, 25:20, 23:25, 27:25, 21:19)
54 2021-02-05 KU AZS UJK Kielce - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:0 (25:21, 25:19, 25:18)
55 2021-02-04 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - MKS Czarni Połaniec 1:3 (25:19, 20:25, 14:25, 11:25)
56 2021-02-10 Emeryk SK Nowa Słupia - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (13:25, 28:26, 21:25, 24:26)
2021-02-12 Emeryk SK Nowa Słupia - pauzuje0:0
57 2021-02-16 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Cerrad SMS Starachowice 0:3 (24:26, 28:30, 19:25)
58 2021-02-12 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
59 2021-02-12 Aluron CMC Wybicki Kielce - Siatkarz Staszów 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
60 2021-02-12 GOKiS Waśniów - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:0 (25:13, 25:19, 25:22)
2021-03-05 GOKiS Waśniów - pauzuje0:0
61 2021-03-02 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Aluron CMC Wybicki Kielce 1:3 (19:25, 13:25, 25:23, 23:25)
62 2021-03-05 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:18, 26:24, 25:22)
63 2021-03-03 KU AZS UJK Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:2 (25:21, 22:25, 25:19, 21:25, 15:10)
64 2021-03-05 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (18:25, 25:18, 19:25, 24:26)
2021-03-12 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - pauzuje0:0
65 2021-03-31 KU AZS UJK Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 26:24)
66 2021-03-12 Siatkarz Staszów - Cerrad SMS Starachowice 3:0 (25:16, 26:24, 25:19)
67 2021-03-09 Lerko Galeria Ciepła Kielce - MKS Czarni Połaniec 1:3 (21:25, 21:25, 25:16, 16:25)
68 2021-03-12 Aluron CMC Wybicki Kielce - GOKiS Waśniów 0:3 (23:25, 23:25, 15:25)
2021-03-26 Aluron CMC Wybicki Kielce - pauzuje0:0
69 2021-03-26 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:23, 22:25, 17:25, 25:22, 15:12)
70 2021-03-23 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (25:15, 17:25, 19:25, 19:25)
71 2021-03-26 Siatkarz Staszów - Emeryk SK Nowa Słupia 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
72 2021-03-26 KU AZS UJK Kielce - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:1 (22:25, 25:20, 25:21, 25:18)