Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GOKiS Waśniów 24262186149
2LUKS Start Dobromierz 22026149186
1 2017-04-25 GOKiS Waśniów - LUKS Start Dobromierz 3:0 (25:22, 25:16, 25:13)
2 2017-04-27 LUKS Start Dobromierz - GOKiS Waśniów 2:3 (21:25, 18:25, 26:24, 25:22, 8:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 184916511114971156
2Galeria Ciepła Effector Kielce 174415471414391244
3Siatkarz Staszów 173512402314381290
4MKS Czarni Połaniec 183211372914191475
5Hetman Włoszczowa 183111382915471439
6Fodder Kielce 18197283914231528
7Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 18175244213921512
8STS Skarżysko Kamienna 18166224113401434
9GOKiS Waśniów 18143224714181574
10AZS Politechnika Świętokrzyska 18103154912511512
1 2016-11-03 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce 0:3 (15:25, 8:25, 12:25)
2 2016-11-04 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:23, 25:23, 24:26, 25:21)
3 2016-11-04 Siatkarz Staszów - Galeria Ciepła Effector Kielce 0:0
4 2016-11-04 STS Skarżysko Kamienna - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
5 2016-11-08 Fodder Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 25:27)
6 2016-11-17 GOKiS Waśniów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
7 2017-02-28 AZS Politechnika Świętokrzyska - Fodder Kielce 3:1 (25:20, 13:25, 25:21, 26:24)
8 2016-11-18 Galeria Ciepła Effector Kielce - STS Skarżysko Kamienna 3:1 (25:19, 20:25, 25:20, 25:18)
9 2016-11-18 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
10 2016-11-17 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:17, 28:26, 25:21)
11 2016-11-25 Hetman Włoszczowa - GOKiS Waśniów 3:0 (26:24, 25:17, 25:23)
12 2016-11-25 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 17:25)
13 2016-11-25 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec 0:3 (23:25, 21:25, 17:25)
14 2016-11-22 Fodder Kielce - Galeria Ciepła Effector Kielce 0:3 (16:25, 23:25, 22:25)
15 2016-11-21 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - AZS Politechnika Świętokrzyska 2:3 (26:28, 25:23, 18:25, 25:23, 8:15)
16 2016-12-06 GOKiS Waśniów - AZS Politechnika Świętokrzyska 1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 19:25)
17 2016-12-02 Galeria Ciepła Effector Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:15, 25:22, 25:18)
18 2016-12-02 MKS Czarni Połaniec - Fodder Kielce 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
19 2016-12-01 KU AZS UJK Kielce - STS Skarżysko Kamienna 3:1 (21:25, 25:14, 25:17, 26:24)
20 2016-12-02 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:20)
21 2017-03-24 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów 3:1 (26:24, 15:25, 25:15, 25:22)
22 2016-12-09 STS Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa 0:3 (19:25, 23:25, 12:25)
23 2016-12-22 Fodder Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:21, 23:25, 8:25, 21:25)
24 2016-12-05 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:17, 22:25, 21:25, 25:20, 15:11)
25 2016-12-09 Galeria Ciepła Effector Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:17, 25:19, 25:17)
26 2016-12-16 Galeria Ciepła Effector Kielce - GOKiS Waśniów 3:0 (25:20, 25:13, 25:20)
27 2016-12-16 MKS Czarni Połaniec - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:1 (25:19, 21:25, 25:19, 25:23)
28 2016-12-15 KU AZS UJK Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:20, 25:22, 25:13)
29 2016-12-16 Hetman Włoszczowa - Fodder Kielce 3:1 (25:20, 25:16, 27:29, 25:18)
30 2017-01-27 Siatkarz Staszów - STS Skarżysko Kamienna 2:3 (23:25, 16:25, 29:27, 25:18, 17:19)
31 2017-01-13 STS Skarżysko Kamienna - GOKiS Waśniów 1:3 (20:25, 21:25, 25:11, 21:25)
32 2017-01-10 Fodder Kielce - Siatkarz Staszów 0:3 (17:25, 12:25, 23:25)
33 2017-01-09 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa 0:3 (15:25, 19:25, 22:25)
34 2017-04-05 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce 0:3 (18:25, 21:25, 20:25)
35 2017-01-13 MKS Czarni Połaniec - Galeria Ciepła Effector Kielce 0:3 (17:25, 27:29, 16:25)
36 2017-01-19 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec 2:3 (35:33, 25:12, 23:25, 19:25, 16:18)
37 2017-01-19 KU AZS UJK Kielce - Galeria Ciepła Effector Kielce 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
38 2017-01-20 Hetman Włoszczowa - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:1 (25:19, 25:16, 22:25, 25:11)
39 2017-01-20 Siatkarz Staszów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:1 (23:25, 25:18, 25:22, 25:22)
40 2017-01-20 STS Skarżysko Kamienna - Fodder Kielce 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)
41 2017-01-24 Fodder Kielce - GOKiS Waśniów 3:2 (14:25, 25:20, 25:20, 22:25, 15:11)
42 2017-01-23 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - STS Skarżysko Kamienna 2:3 (22:25, 28:26, 25:19, 15:25, 9:15)
43 2017-03-29 AZS Politechnika Świętokrzyska - Siatkarz Staszów 0:3 (19:25, 20:25, 21:25)
44 2017-01-27 Galeria Ciepła Effector Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (26:24, 25:23, 25:22)
45 2017-01-27 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce 0:3 (16:25, 16:25, 13:25)
46 2017-02-02 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów 3:0 (25:16, 25:18, 25:14)
47 2017-02-03 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec 2:3 (25:16, 16:25, 25:22, 22:25, 14:16)
48 2017-02-03 Galeria Ciepła Effector Kielce - Siatkarz Staszów 3:1 (25:20, 16:25, 25:17, 25:15)
49 2017-02-08 AZS Politechnika Świętokrzyska - STS Skarżysko Kamienna 0:3 (23:25, 14:25, 19:25)
50 2017-03-13 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Fodder Kielce 2:3 (18:25, 25:22, 23:25, 25:16, 8:15)
51 2017-02-06 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - GOKiS Waśniów 3:0 (25:18, 25:18, 30:28)
52 2017-02-07 Fodder Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:22, 25:20, 25:17)
53 2017-02-10 STS Skarżysko Kamienna - Galeria Ciepła Effector Kielce 0:3 (13:25, 18:25, 21:25)
54 2017-02-10 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:16, 23:25, 25:14, 18:25, 15:12)
55 2017-02-10 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 1:3 (20:25, 20:25, 25:18, 21:25)
56 2017-02-16 GOKiS Waśniów - Hetman Włoszczowa 2:3 (19:25, 25:21, 25:22, 22:25, 12:15)
57 2017-02-16 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów 1:3 (25:22, 20:25, 21:25, 18:25)
58 2017-02-17 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (27:25, 30:28, 25:22)
59 2017-04-14 Galeria Ciepła Effector Kielce - Fodder Kielce 3:1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:19)
60 2017-02-15 AZS Politechnika Świętokrzyska - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:3 (12:25, 19:25, 22:25)
61 2017-02-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - GOKiS Waśniów 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)
62 2017-02-20 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Galeria Ciepła Effector Kielce 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)
63 2017-02-21 Fodder Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:17, 25:21, 26:24)
64 2017-02-24 STS Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce 0:3 (13:25, 19:25, 19:25)
65 2017-04-12 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:21, 25:23, 27:25)
66 2017-03-02 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów 2:3 (25:23, 25:21, 24:26, 17:25, 8:15)
67 2017-03-03 Hetman Włoszczowa - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:19, 25:16, 25:18)
68 2017-03-10 KU AZS UJK Kielce - Fodder Kielce 3:1 (25:15, 25:27, 25:22, 25:13)
69 2017-03-03 MKS Czarni Połaniec - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:20, 27:25, 25:22)
70 2017-03-01 AZS Politechnika Świętokrzyska - Galeria Ciepła Effector Kielce 2:3 (26:24, 25:23, 19:25, 21:25, 17:19)
71 2017-03-09 GOKiS Waśniów - Galeria Ciepła Effector Kielce 1:3 (22:25, 18:25, 25:19, 26:28)
72 2017-04-12 AZS Politechnika Świętokrzyska - MKS Czarni Połaniec 0:3 (24:26, 23:25, 15:25)
73 2017-03-06 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce 0:3 (10:25, 19:25, 20:25)
74 2017-03-07 Fodder Kielce - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:18, 25:23, 16:25, 25:18)
75 2017-03-10 STS Skarżysko Kamienna - Siatkarz Staszów 0:3 (22:25, 23:25, 12:25)
76 2017-03-16 GOKiS Waśniów - STS Skarżysko Kamienna 0:3 (21:25, 15:25, 20:25)
77 2017-03-17 Siatkarz Staszów - Fodder Kielce 3:0 (25:22, 25:19, 26:24)
78 2017-03-17 Hetman Włoszczowa - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
79 2017-03-16 KU AZS UJK Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:20, 25:18, 25:23)
80 2017-03-17 Galeria Ciepła Effector Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:20, 25:12, 25:15)
81 2017-04-13 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów 3:2 (25:22, 19:25, 22:25, 25:23, 15:4)
82 2017-03-24 Galeria Ciepła Effector Kielce - KU AZS UJK Kielce 3:2 (25:22, 15:25, 25:19, 16:25, 15:10)
83 2017-03-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - Hetman Włoszczowa 2:3 (25:17, 25:22, 20:25, 23:25, 13:15)
84 2017-03-20 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Siatkarz Staszów 1:3 (19:25, 22:25, 25:22, 20:25)
85 2017-03-21 Fodder Kielce - STS Skarżysko Kamienna 3:1 (14:25, 25:21, 25:12, 25:23)
86 2017-03-30 GOKiS Waśniów - Fodder Kielce 3:1 (25:14, 20:25, 25:14, 25:19)
87 2017-03-31 STS Skarżysko Kamienna - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:1 (25:18, 26:24, 20:25, 25:16)
88 2017-03-31 Siatkarz Staszów - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
89 2017-03-31 Hetman Włoszczowa - Galeria Ciepła Effector Kielce 3:2 (21:25, 34:32, 25:16, 23:25, 15:12)
90 2017-03-30 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:11, 25:13, 25:13)