Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 164314451113471060
2LERKO Galeria Ciepła 154014421012311040
3Hetman Włoszczowa 162910352413601252
4MKS Czarni Połaniec 15279312412001239
5Siatkarz Staszów 14269312312111161
6Fodder Kielce 16197263312651335
7Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 17175233913091416
8STS Skarżysko Kamienna 17135194012441351
9AZS Politechnika Świętokrzyska 14103153710701211
10GOKiS Waśniów 16102174312241396
1 2016-11-03 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce 0:3 (15:25, 8:25, 12:25)
2 2016-11-04 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:23, 25:23, 24:26, 25:21)
3 2016-11-04 Siatkarz Staszów - LERKO Galeria Ciepła 0:0
4 2016-11-04 STS Skarżysko Kamienna - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
5 2016-11-08 Fodder Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 25:27)
6 2016-11-17 GOKiS Waśniów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
7 2017-02-28 AZS Politechnika Świętokrzyska - Fodder Kielce 3:1 (25:20, 13:25, 25:21, 26:24)
8 2016-11-18 LERKO Galeria Ciepła - STS Skarżysko Kamienna 3:1 (25:19, 20:25, 25:20, 25:18)
9 2016-11-18 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
10 2016-11-17 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:17, 28:26, 25:21)
11 2016-11-25 Hetman Włoszczowa - GOKiS Waśniów 3:0 (26:24, 25:17, 25:23)
12 2016-11-25 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 17:25)
13 2016-11-25 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec 0:3 (23:25, 21:25, 17:25)
14 2016-11-22 Fodder Kielce - LERKO Galeria Ciepła 0:3 (16:25, 23:25, 22:25)
15 2016-11-21 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - AZS Politechnika Świętokrzyska 2:3 (26:28, 25:23, 18:25, 25:23, 8:15)
16 2016-12-06 GOKiS Waśniów - AZS Politechnika Świętokrzyska 1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 19:25)
17 2016-12-02 LERKO Galeria Ciepła - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:15, 25:22, 25:18)
18 2016-12-02 MKS Czarni Połaniec - Fodder Kielce 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
19 2016-12-01 KU AZS UJK Kielce - STS Skarżysko Kamienna 3:1 (21:25, 25:14, 25:17, 26:24)
20 2016-12-02 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:20)
21 2017-03-24 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów 3:1 (26:24, 15:25, 25:15, 25:22)
22 2016-12-09 STS Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa 0:3 (19:25, 23:25, 12:25)
23 2016-12-22 Fodder Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:21, 23:25, 8:25, 21:25)
24 2016-12-05 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:17, 22:25, 21:25, 25:20, 15:11)
25 2016-12-09 LERKO Galeria Ciepła - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:17, 25:19, 25:17)
26 2016-12-16 LERKO Galeria Ciepła - GOKiS Waśniów 3:0 (25:20, 25:13, 25:20)
27 2016-12-16 MKS Czarni Połaniec - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:1 (25:19, 21:25, 25:19, 25:23)
28 2016-12-15 KU AZS UJK Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:20, 25:22, 25:13)
29 2016-12-16 Hetman Włoszczowa - Fodder Kielce 3:1 (25:20, 25:16, 27:29, 25:18)
30 2017-01-27 Siatkarz Staszów - STS Skarżysko Kamienna 2:3 (23:25, 16:25, 29:27, 25:18, 17:19)
31 2017-01-13 STS Skarżysko Kamienna - GOKiS Waśniów 1:3 (20:25, 21:25, 25:11, 21:25)
32 2017-01-10 Fodder Kielce - Siatkarz Staszów 0:3 (17:25, 12:25, 23:25)
33 2017-01-09 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa 0:3 (15:25, 19:25, 22:25)
34 2017-01-31 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce 0:0
35 2017-01-13 MKS Czarni Połaniec - LERKO Galeria Ciepła 0:3 (17:25, 27:29, 16:25)
36 2017-01-19 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec 2:3 (35:33, 25:12, 23:25, 19:25, 16:18)
37 2017-01-19 KU AZS UJK Kielce - LERKO Galeria Ciepła 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
38 2017-01-20 Hetman Włoszczowa - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:1 (25:19, 25:16, 22:25, 25:11)
39 2017-01-20 Siatkarz Staszów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:1 (23:25, 25:18, 25:22, 25:22)
40 2017-01-20 STS Skarżysko Kamienna - Fodder Kielce 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)
41 2017-01-24 Fodder Kielce - GOKiS Waśniów 3:2 (14:25, 25:20, 25:20, 22:25, 15:11)
42 2017-01-23 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - STS Skarżysko Kamienna 2:3 (22:25, 28:26, 25:19, 15:25, 9:15)
43 2017-03-29 AZS Politechnika Świętokrzyska - Siatkarz Staszów 0:0
44 2017-01-27 LERKO Galeria Ciepła - Hetman Włoszczowa 3:0 (26:24, 25:23, 25:22)
45 2017-01-27 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce 0:3 (16:25, 16:25, 13:25)
46 2017-02-02 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów 3:0 (25:16, 25:18, 25:14)
47 2017-02-03 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec 2:3 (25:16, 16:25, 25:22, 22:25, 14:16)
48 2017-02-03 LERKO Galeria Ciepła - Siatkarz Staszów 3:1 (25:20, 16:25, 25:17, 25:15)
49 2017-02-08 AZS Politechnika Świętokrzyska - STS Skarżysko Kamienna 0:3 (23:25, 14:25, 19:25)
50 2017-03-13 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Fodder Kielce 2:3 (18:25, 25:22, 23:25, 25:16, 8:15)
51 2017-02-06 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - GOKiS Waśniów 3:0 (25:18, 25:18, 30:28)
52 2017-02-07 Fodder Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:22, 25:20, 25:17)
53 2017-02-10 STS Skarżysko Kamienna - LERKO Galeria Ciepła 0:3 (13:25, 18:25, 21:25)
54 2017-02-10 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:16, 23:25, 25:14, 18:25, 15:12)
55 2017-02-10 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 1:3 (20:25, 20:25, 25:18, 21:25)
56 2017-02-16 GOKiS Waśniów - Hetman Włoszczowa 2:3 (19:25, 25:21, 25:22, 22:25, 12:15)
57 2017-02-16 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów 1:3 (25:22, 20:25, 21:25, 18:25)
58 2017-02-17 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (27:25, 30:28, 25:22)
59 2017-02-17 LERKO Galeria Ciepła - Fodder Kielce 0:0
60 2017-02-15 AZS Politechnika Świętokrzyska - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:3 (12:25, 19:25, 22:25)
61 2017-02-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - GOKiS Waśniów 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)
62 2017-02-20 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - LERKO Galeria Ciepła 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)
63 2017-02-21 Fodder Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:17, 25:21, 26:24)
64 2017-02-24 STS Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce 0:3 (13:25, 19:25, 19:25)
65 2017-02-24 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa 0:0
66 2017-03-02 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów 2:3 (25:23, 25:21, 24:26, 17:25, 8:15)
67 2017-03-03 Hetman Włoszczowa - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:19, 25:16, 25:18)
68 2017-03-10 KU AZS UJK Kielce - Fodder Kielce 3:1 (25:15, 25:27, 25:22, 25:13)
69 2017-03-03 MKS Czarni Połaniec - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:20, 27:25, 25:22)
70 2017-03-01 AZS Politechnika Świętokrzyska - LERKO Galeria Ciepła 2:3 (26:24, 25:23, 19:25, 21:25, 17:19)
71 2017-03-09 GOKiS Waśniów - LERKO Galeria Ciepła 1:3 (22:25, 18:25, 25:19, 26:28)
72 2017-03-08 AZS Politechnika Świętokrzyska - MKS Czarni Połaniec 0:0
73 2017-03-06 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce 0:3 (10:25, 19:25, 20:25)
74 2017-03-07 Fodder Kielce - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:18, 25:23, 16:25, 25:18)
75 2017-03-10 STS Skarżysko Kamienna - Siatkarz Staszów 0:3 (22:25, 23:25, 12:25)
76 2017-03-16 GOKiS Waśniów - STS Skarżysko Kamienna 0:3 (21:25, 15:25, 20:25)
77 2017-03-17 Siatkarz Staszów - Fodder Kielce 3:0 (25:22, 25:19, 26:24)
78 2017-03-17 Hetman Włoszczowa - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
79 2017-03-16 KU AZS UJK Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:20, 25:18, 25:23)
80 2017-03-17 LERKO Galeria Ciepła - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:20, 25:12, 25:15)
81 2017-03-24 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów 0:0
82 2017-03-24 LERKO Galeria Ciepła - KU AZS UJK Kielce 3:2 (25:22, 15:25, 25:19, 16:25, 15:10)
83 2017-03-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - Hetman Włoszczowa 2:3 (25:17, 25:22, 20:25, 23:25, 13:15)
84 2017-03-20 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Siatkarz Staszów 1:3 (19:25, 22:25, 25:22, 20:25)
85 2017-03-21 Fodder Kielce - STS Skarżysko Kamienna 3:1 (14:25, 25:21, 25:12, 25:23)
86 2017-03-30 GOKiS Waśniów - Fodder Kielce 0:0
87 2017-03-31 STS Skarżysko Kamienna - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:0
88 2017-03-31 Siatkarz Staszów - AZS Politechnika Świętokrzyska 0:0
89 2017-03-31 Hetman Włoszczowa - LERKO Galeria Ciepła 0:0
90 2017-03-30 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec 0:0