Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Siatkarz Staszów 163312392413601307
2KU AZS UJK Kielce 153311382113281230
3Lerko Galeria Ciepła Kielce 15298362613501284
4Hetman Włoszczowa 152810372413771254
5GOKiS Waśniów 14228312812561274
6UKS Wybicki Kielce 14187252911621244
7MKS Czarni Połaniec 14165203011101076
8Cerrad SMS Starachowice 14144223311861227
9MKS Orlicz Suchedniów 15519429831216
2019-10-11 UKS Wybicki Kielce - pauzuje0:0
1 2019-10-11 Hetman Włoszczowa - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:2 (22:25, 25:20, 25:13, 22:25, 15:11)
2 2019-12-20 KU AZS UJK Kielce - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:12, 25:17, 25:18)
3 2019-10-10 Cerrad SMS Starachowice - GOKiS Waśniów 2:3 (19:25, 24:26, 25:14, 25:21, 11:15)
4 2019-10-11 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
2019-10-18 MKS Czarni Połaniec - pauzuje0:0
5 2019-10-18 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów 2:3 (15:25, 25:22, 20:25, 26:24, 12:15)
6 2019-10-14 MKS Orlicz Suchedniów - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (21:25, 22:25, 25:23, 19:25)
7 2019-10-28 KU AZS UJK Kielce - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)
8 2019-10-19 UKS Wybicki Kielce - Hetman Włoszczowa 0:3 (11:25, 15:25, 21:25)
2019-10-25 Hetman Włoszczowa - pauzuje0:0
9 2019-10-25 KU AZS UJK Kielce - UKS Wybicki Kielce 3:1 (21:25, 25:16, 25:21, 25:23)
10 2019-10-24 Cerrad SMS Starachowice - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:2 (25:15, 22:25, 25:15, 25:27, 15:11)
11 2019-10-25 Siatkarz Staszów - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:19, 25:19, 25:17)
12 2019-10-25 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów 3:0 (25:21, 25:23, 25:18)
2019-11-08 GOKiS Waśniów - pauzuje0:0
13 2019-11-04 MKS Orlicz Suchedniów - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:18, 25:20, 27:25)
14 2019-11-05 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Siatkarz Staszów 2:3 (20:25, 22:25, 25:23, 25:19, 12:15)
15 2019-11-26 UKS Wybicki Kielce - Cerrad SMS Starachowice 0:3 (20:25, 19:25, 17:25)
16 2019-11-08 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 3:2 (25:16, 17:25, 25:18, 26:28, 15:11)
2019-11-15 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
17 2019-11-14 Cerrad SMS Starachowice - Hetman Włoszczowa 2:3 (24:26, 25:22, 25:21, 23:25, 11:15)
18 2019-11-15 Siatkarz Staszów - UKS Wybicki Kielce 1:3 (16:25, 19:25, 25:17, 24:26)
19 2019-11-15 MKS Czarni Połaniec - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:2 (25:22, 25:20, 26:28, 25:27, 15:13)
20 2019-11-15 GOKiS Waśniów - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (26:24, 25:18, 25:19)
2019-11-22 MKS Orlicz Suchedniów - pauzuje0:0
21 2019-11-19 Lerko Galeria Ciepła Kielce - GOKiS Waśniów 3:1 (25:20, 21:25, 25:6, 25:20)
22 2019-11-23 UKS Wybicki Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:23, 30:28, 21:25, 21:25, 15:11)
23 2019-11-22 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)
24 2019-11-22 KU AZS UJK Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:23, 14:25, 25:14, 25:11)
2019-11-29 Cerrad SMS Starachowice - pauzuje0:0
25 2019-11-29 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce 3:0 (25:20, 25:20, 25:22)
26 2019-11-29 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 2:3 (25:21, 22:25, 25:21, 21:25, 16:18)
27 2019-11-29 GOKiS Waśniów - UKS Wybicki Kielce 3:1 (25:27, 25:21, 25:14, 29:27)
28 2019-11-25 MKS Orlicz Suchedniów - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:3 (18:25, 23:25, 20:25)
2019-12-06 Lerko Galeria Ciepła Kielce - pauzuje0:0
29 2019-12-07 UKS Wybicki Kielce - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:20, 25:23, 25:17)
30 2019-12-06 Hetman Włoszczowa - GOKiS Waśniów 2:3 (20:25, 25:18, 22:25, 25:12, 22:24)
31 2019-12-06 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:21, 25:14, 25:23)
32 2019-12-05 Cerrad SMS Starachowice - Siatkarz Staszów 1:3 (25:21, 18:25, 20:25, 22:25)
2019-12-13 Siatkarz Staszów - pauzuje0:0
33 2019-12-13 MKS Czarni Połaniec - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:16, 21:25, 26:24, 25:19)
34 2019-12-13 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce 3:2 (23:25, 25:16, 25:19, 17:25, 15:10)
35 2019-12-09 MKS Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa 0:3 (23:25, 15:25, 12:25)
36 2019-12-10 Lerko Galeria Ciepła Kielce - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
2019-12-20 UKS Wybicki Kielce - pauzuje0:0
37 2019-12-17 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:23, 25:23, 20:25, 25:16)
38 2019-12-16 MKS Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:18, 19:25, 22:25, 19:25)
39 2020-03-14 GOKiS Waśniów - Cerrad SMS Starachowice 0:0
40 2019-12-20 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów 0:3 (21:25, 14:25, 16:25)
2020-01-10 MKS Czarni Połaniec - pauzuje0:0
41 2020-01-10 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów 3:1 (21:25, 25:15, 25:17, 25:21)
42 2020-01-09 Cerrad SMS Starachowice - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:19, 25:15, 25:20)
43 2020-01-07 Lerko Galeria Ciepła Kielce - KU AZS UJK Kielce 2:3 (19:25, 25:13, 15:25, 25:16, 12:15)
44 2020-01-10 Hetman Włoszczowa - UKS Wybicki Kielce 1:3 (30:28, 21:25, 23:25, 14:25)
2020-01-17 Hetman Włoszczowa - pauzuje0:0
45 2020-01-21 UKS Wybicki Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (7:25, 26:24, 22:25, 20:25)
46 2020-01-14 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:16, 25:22, 24:26, 25:15)
47 2020-01-13 MKS Orlicz Suchedniów - Siatkarz Staszów 0:3 (9:25, 13:25, 19:25)
48 2020-01-17 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)
2020-01-24 GOKiS Waśniów - pauzuje0:0
49 2020-01-24 MKS Czarni Połaniec - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:12, 25:22, 25:16)
50 2020-01-24 Siatkarz Staszów - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:2 (19:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:13)
51 2020-01-23 Cerrad SMS Starachowice - UKS Wybicki Kielce 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)
52 2020-01-24 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 3:2 (23:25, 25:16, 25:23, 23:25, 19:17)
2020-02-14 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
53 2020-02-14 Hetman Włoszczowa - Cerrad SMS Starachowice 3:0 (25:13, 25:21, 25:15)
54 2020-02-15 UKS Wybicki Kielce - Siatkarz Staszów 3:2 (18:25, 22:25, 25:21, 25:19, 16:14)
55 2020-02-11 Lerko Galeria Ciepła Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
56 2020-02-10 MKS Orlicz Suchedniów - GOKiS Waśniów 2:3 (25:21, 18:25, 25:19, 20:25, 13:15)
2020-02-21 MKS Orlicz Suchedniów - pauzuje0:0
57 2020-02-21 GOKiS Waśniów - Lerko Galeria Ciepła Kielce 2:3 (25:20, 19:25, 25:14, 20:25, 8:15)
58 2020-03-14 MKS Czarni Połaniec - UKS Wybicki Kielce 0:0
59 2020-02-21 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:20, 25:23, 22:25, 25:17)
60 2020-02-20 Cerrad SMS Starachowice - KU AZS UJK Kielce 0:3 (27:29, 23:25, 22:25)
2020-02-28 Cerrad SMS Starachowice - pauzuje0:0
61 2020-02-28 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów 1:3 (16:25, 23:25, 25:16, 23:25)
62 2020-02-28 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
63 2020-02-26 UKS Wybicki Kielce - GOKiS Waśniów 1:3 (13:25, 23:25, 28:26, 19:25)
64 2020-03-10 Lerko Galeria Ciepła Kielce - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:13, 25:15, 25:21)
2020-03-06 Lerko Galeria Ciepła Kielce - pauzuje0:0
65 2020-03-02 MKS Orlicz Suchedniów - UKS Wybicki Kielce 2:3 (22:25, 23:25, 25:20, 25:21, 10:15)
66 2020-03-06 GOKiS Waśniów - Hetman Włoszczowa 1:3 (25:11, 15:25, 19:25, 20:25)
67 2020-03-06 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce 1:3 (23:25, 25:19, 23:25, 25:27)
68 2020-03-06 Siatkarz Staszów - Cerrad SMS Starachowice 3:2 (25:14, 25:23, 26:28, 26:28, 15:13)
2020-03-13 Siatkarz Staszów - pauzuje0:0
69 2020-03-12 Cerrad SMS Starachowice - MKS Czarni Połaniec 0:0
70 2020-03-13 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów 0:0
71 2020-03-13 Hetman Włoszczowa - MKS Orlicz Suchedniów 0:0
72 2020-03-12 UKS Wybicki Kielce - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:0