Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Wybicki Kielce 8248241622454
2Siatkarz Staszów 7176187588501
3Hetman Włoszczowa 81761811673614
4KU AZS UJK Kielce 81651810644599
5Cerrad SMS Starachowice 91441818809792
6GOKiS Waśniów 71041415616650
7STS Skarżysko Kamienna 872919566643
8MSS Masłów 762916506565
9MKS Czarni Połaniec 8621021647725
10SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 800424566694
1 2018-10-18 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - Siatkarz Staszów 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
2 2019-01-11 MSS Masłów - KU AZS UJK Kielce 0:0
3 2018-10-19 Hetman Włoszczowa - Cerrad SMS Starachowice 3:2 (25:18, 25:15, 25:27, 18:25, 19:17)
4 2018-10-19 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec 2:3 (26:28, 25:21, 22:25, 25:23, 8:15)
5 2018-10-22 SMS Wybicki Kielce - GOKiS Waśniów 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)
6 2018-10-26 GOKiS Waśniów - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:15, 21:25, 25:23, 25:22)
7 2018-10-26 MKS Czarni Połaniec - SMS Wybicki Kielce 0:3 (21:25, 22:25, 11:25)
8 2018-10-25 Cerrad SMS Starachowice - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:18, 25:23, 25:11)
9 2018-10-26 MSS Masłów - Hetman Włoszczowa 1:3 (23:25, 25:20, 16:25, 14:25)
10 2018-10-26 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce 3:2 (25:14, 15:25, 25:23, 25:27, 15:8)
11 2018-11-08 KU AZS UJK Kielce - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
12 2018-11-09 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów 0:3 (25:27, 19:25, 21:25)
13 2018-11-09 STS Skarżysko Kamienna - MSS Masłów 3:0 (25:17, 27:25, 25:14)
14 2018-11-09 SMS Wybicki Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (21:25, 25:22, 25:19, 25:22)
15 2018-11-09 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (24:26, 25:23, 25:20, 20:25, 15:13)
16 2018-11-16 MKS Czarni Połaniec - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:22, 25:22, 23:25, 25:23)
17 2018-11-15 Cerrad SMS Starachowice - GOKiS Waśniów 2:3 (23:25, 25:16, 25:18, 20:25, 17:19)
18 2018-11-16 SMS Wybicki Kielce - MSS Masłów 3:0 (25:16, 25:15, 25:17)
19 2018-11-16 Siatkarz Staszów - STS Skarżysko Kamienna 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:7)
20 2018-11-16 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 3:1 (29:27, 25:17, 19:25, 27:25)
21 2018-11-22 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa 0:3 (20:25, 14:25, 18:25)
22 2018-11-23 STS Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)
23 2018-12-12 SMS Wybicki Kielce - Siatkarz Staszów 3:0 (25:15, 25:22, 26:24)
24 2018-11-23 GOKiS Waśniów - MSS Masłów 3:1 (25:19, 25:16, 21:25, 25:19)
25 2018-11-23 MKS Czarni Połaniec - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (24:26, 21:25, 25:22, 20:25)
26 2018-11-29 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (26:24, 24:26, 18:25, 24:26)
27 2018-11-30 MSS Masłów - MKS Czarni Połaniec 3:1 (25:21, 20:25, 25:19, 25:15)
28 2019-01-04 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów 0:0
29 2018-11-19 SMS Wybicki Kielce - KU AZS UJK Kielce 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
30 2018-11-30 Hetman Włoszczowa - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:23, 25:17, 25:12)
31 2018-12-07 STS Skarżysko Kamienna - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:18, 24:26, 25:18, 25:15)
32 2018-12-03 SMS Wybicki Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:22, 25:21, 25:12)
33 2018-12-07 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce 1:3 (18:25, 25:20, 26:28, 14:25)
34 2018-12-07 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów 0:3 (15:25, 20:25, 16:25)
35 2018-12-06 Cerrad SMS Starachowice - MSS Masłów 3:1 (25:20, 16:25, 25:11, 25:19)
36 2018-12-14 MSS Masłów - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:13, 25:23, 25:15)
37 2018-12-14 Siatkarz Staszów - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 25:11)
38 2018-12-13 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:14, 25:20, 25:21)
39 2018-12-14 Hetman Włoszczowa - GOKiS Waśniów 3:1 (25:15, 25:23, 21:25, 25:21)
40 2018-12-14 STS Skarżysko Kamienna - SMS Wybicki Kielce 0:3 (19:25, 13:25, 16:25)
41 2018-12-17 SMS Wybicki Kielce - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
42 2018-12-21 GOKiS Waśniów - STS Skarżysko Kamienna 0:0
43 2018-12-21 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 0:0
44 2018-12-18 Cerrad SMS Starachowice - KU AZS UJK Kielce 0:3 (22:25, 19:25, 23:25)
45 2018-12-21 MSS Masłów - Siatkarz Staszów 0:0
46 2019-01-11 Siatkarz Staszów - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
47 2019-01-17 KU AZS UJK Kielce - MSS Masłów 0:0
48 2019-01-10 Cerrad SMS Starachowice - Hetman Włoszczowa 0:0
49 2019-01-11 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna 0:0
50 2019-01-11 GOKiS Waśniów - SMS Wybicki Kielce 0:0
51 2019-01-31 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - GOKiS Waśniów 0:0
52 2019-01-28 SMS Wybicki Kielce - MKS Czarni Połaniec 0:0
53 2019-02-01 STS Skarżysko Kamienna - Cerrad SMS Starachowice 0:0
54 2019-02-01 Hetman Włoszczowa - MSS Masłów 0:0
55 2019-01-31 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów 0:0
56 2019-02-07 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - KU AZS UJK Kielce 0:0
57 2019-02-08 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa 0:0
58 2019-02-08 MSS Masłów - STS Skarżysko Kamienna 0:0
59 2019-02-07 Cerrad SMS Starachowice - SMS Wybicki Kielce 0:0
60 2019-02-08 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów 0:0
61 2019-02-14 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec 0:0
62 2019-02-15 GOKiS Waśniów - Cerrad SMS Starachowice 0:0
63 2019-02-15 MSS Masłów - SMS Wybicki Kielce 0:0
64 2019-02-15 STS Skarżysko Kamienna - Siatkarz Staszów 0:0
65 2019-02-14 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 0:0
66 2019-02-22 Hetman Włoszczowa - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
67 2019-02-21 KU AZS UJK Kielce - STS Skarżysko Kamienna 0:0
68 2019-02-22 Siatkarz Staszów - SMS Wybicki Kielce 0:0
69 2019-02-22 MSS Masłów - GOKiS Waśniów 0:0
70 2019-02-21 Cerrad SMS Starachowice - MKS Czarni Połaniec 0:0
71 2019-02-28 Cerrad SMS Starachowice - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
72 2019-03-01 MKS Czarni Połaniec - MSS Masłów 0:0
73 2019-03-01 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów 0:0
74 2019-03-21 KU AZS UJK Kielce - SMS Wybicki Kielce 0:0
75 2019-03-01 STS Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa 0:0
76 2019-03-07 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - STS Skarżysko Kamienna 0:0
77 2019-03-08 Hetman Włoszczowa - SMS Wybicki Kielce 0:0
78 2019-03-07 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów 0:0
79 2019-03-08 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec 0:0
80 2019-03-08 MSS Masłów - Cerrad SMS Starachowice 0:0
81 2019-03-14 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - MSS Masłów 0:0
82 2019-03-14 Cerrad SMS Starachowice - Siatkarz Staszów 0:0
83 2019-03-15 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce 0:0
84 2019-03-15 GOKiS Waśniów - Hetman Włoszczowa 0:0
85 2019-03-11 SMS Wybicki Kielce - STS Skarżysko Kamienna 0:0
86 2019-03-28 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - SMS Wybicki Kielce 0:0
87 2019-03-29 STS Skarżysko Kamienna - GOKiS Waśniów 0:0
88 2019-03-29 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec 0:0
89 2019-03-28 KU AZS UJK Kielce - Cerrad SMS Starachowice 0:0
90 2019-03-29 Siatkarz Staszów - MSS Masłów 0:0