Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 1642441413731164
2Hetman Włoszczowa 1639431814371152
3Siatkarz Staszów 1532371812581131
4SAS TGI Skarżysko Kamienna 1528372313471195
5Trans City Castorama Kielce 1624313013311302
6Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 1620293512791422
7KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 1613234013791473
8Lerko Kielce 168114310711315
97NT Jędrzejów 1678429011222
2015-11-06 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
1 2015-11-03 Trans City Castorama Kielce - Siatkarz Staszów 3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:16)
2 2015-11-06 Hetman Włoszczowa - Lerko Kielce 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
3 2015-11-06 SAS TGI Skarżysko Kamienna - 7NT Jędrzejów 3:0 (25:16, 25:7, 25:21)
4 2015-11-03 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 3:0 (25:23, 25:20, 25:21)
2015-11-13 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - pauzuje0:0
5 2015-11-13 7NT Jędrzejów - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:14, 25:15, 25:20)
6 2015-11-10 Lerko Kielce - SAS TGI Skarżysko Kamienna 0:3 (20:25, 16:25, 19:25)
7 2015-11-13 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa 3:1 (18:25, 25:23, 25:18, 25:18)
8 2015-11-12 KU AZS UJK Kielce - Trans City Castorama Kielce 3:0 (25:22, 25:14, 25:20)
2015-11-20 Trans City Castorama Kielce - pauzuje0:0
9 2015-11-20 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 3:2 (25:15, 16:25, 25:17, 19:25, 15:12)
10 2015-11-20 SAS TGI Skarżysko Kamienna - Siatkarz Staszów 2:3 (25:19, 14:25, 21:25, 25:17, 12:15)
11 2015-11-17 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Lerko Kielce 3:0 (25:21, 25:14, 28:26)
12 2015-11-18 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - 7NT Jędrzejów 3:0 (25:21, 28:26, 25:18)
2015-11-27 7NT Jędrzejów - pauzuje0:0
13 2015-11-24 Lerko Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 29:27)
14 2015-11-26 Siatkarz Staszów - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 3:1 (25:20, 25:17, 25:27, 25:14)
15 2015-11-26 KU AZS UJK Kielce - SAS TGI Skarżysko Kamienna 3:1 (25:17, 22:25, 26:24, 25:15)
16 2015-11-17 Trans City Castorama Kielce - Hetman Włoszczowa 1:3 (25:20, 14:25, 24:26, 20:25)
2015-12-04 Hetman Włoszczowa - pauzuje0:0
17 2015-12-04 SAS TGI Skarżysko Kamienna - Trans City Castorama Kielce 3:0 (30:28, 25:19, 25:20)
18 2015-12-01 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce 2:3 (15:25, 27:25, 25:21, 20:25, 7:15)
19 2015-12-02 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Siatkarz Staszów 0:3 (18:25, 15:25, 23:25)
20 2015-12-04 7NT Jędrzejów - Lerko Kielce 3:0 (27:25, 25:18, 25:22)
2015-12-11 Lerko Kielce - pauzuje0:0
21 2015-12-11 Siatkarz Staszów - 7NT Jędrzejów 3:0 (26:24, 25:14, 25:14)
22 2015-12-10 KU AZS UJK Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 3:1 (25:16, 23:25, 25:17, 25:22)
23 2015-12-08 Trans City Castorama Kielce - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 3:2 (25:22, 25:23, 22:25, 17:25, 17:15)
24 2015-12-11 Hetman Włoszczowa - SAS TGI Skarżysko Kamienna 3:1 (18:25, 27:25, 25:19, 25:23)
2015-12-18 SAS TGI Skarżysko Kamienna - pauzuje0:0
25 2015-12-15 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa 1:3 (24:26, 21:25, 25:23, 18:25)
26 2015-12-16 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Trans City Castorama Kielce 3:0 (25:19, 25:21, 25:20)
27 2015-12-18 7NT Jędrzejów - KU AZS UJK Kielce 0:3 (23:25, 13:25, 23:25)
28 2015-12-15 Lerko Kielce - Siatkarz Staszów 0:3 (15:25, 21:25, 19:25)
2016-01-15 Siatkarz Staszów - pauzuje0:0
29 2016-01-14 KU AZS UJK Kielce - Lerko Kielce 3:0 (25:18, 25:11, 25:21)
30 2016-01-12 Trans City Castorama Kielce - 7NT Jędrzejów 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
31 2016-01-15 Hetman Włoszczowa - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 3:1 (25:18, 19:25, 31:29, 25:23)
32 2016-01-15 SAS TGI Skarżysko Kamienna - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 2:3 (23:25, 25:16, 25:14, 23:25, 11:15)
2016-01-22 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - pauzuje0:0
33 2016-01-20 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - SAS TGI Skarżysko Kamienna 2:3 (25:21, 25:22, 15:25, 20:25, 11:15)
34 2016-01-22 7NT Jędrzejów - Hetman Włoszczowa 0:3 (15:25, 18:25, 19:25)
35 2016-01-19 Lerko Kielce - Trans City Castorama Kielce 0:3 (16:25, 20:25, 18:25)
36 2016-01-22 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
2016-01-29 KU AZS UJK Kielce - pauzuje0:0
37 2016-04-08 Siatkarz Staszów - Trans City Castorama Kielce 2:3 (20:25, 20:25, 25:21, 25:23, 11:15)
38 2016-03-01 Lerko Kielce - Hetman Włoszczowa 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
39 2016-01-29 7NT Jędrzejów - SAS TGI Skarżysko Kamienna 0:3 (16:25, 19:25, 16:25)
40 2016-01-27 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 1:3 (25:19, 22:25, 22:25, 22:25)
2016-02-05 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - pauzuje0:0
41 2016-02-02 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - 7NT Jędrzejów 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)
42 2016-02-05 SAS TGI Skarżysko Kamienna - Lerko Kielce 3:0 (25:14, 25:16, 25:23)
43 2016-02-05 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów 3:1 (25:21, 25:12, 17:25, 25:18)
44 2016-02-02 Trans City Castorama Kielce - KU AZS UJK Kielce 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
2016-02-12 Trans City Castorama Kielce - pauzuje0:0
45 2016-02-11 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 3:1 (16:25, 25:21, 25:23, 25:22)
46 2016-02-12 Siatkarz Staszów - SAS TGI Skarżysko Kamienna 0:0
47 2016-02-09 Lerko Kielce - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 2:3 (15:25, 25:23, 22:25, 26:24, 12:15)
48 2016-02-12 7NT Jędrzejów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 2:3 (35:33, 25:27, 14:25, 25:21, 9:15)
2016-02-19 7NT Jędrzejów - pauzuje0:0
49 2016-02-17 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Lerko Kielce 3:2 (25:20, 22:25, 25:27, 25:22, 15:12)
50 2016-02-16 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Siatkarz Staszów 0:3 (16:25, 18:25, 23:25)
51 2016-02-19 SAS TGI Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce 1:3 (22:25, 25:17, 17:25, 23:25)
52 2016-02-19 Hetman Włoszczowa - Trans City Castorama Kielce 3:1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:19)
2016-02-26 Hetman Włoszczowa - pauzuje0:0
53 2016-02-23 Trans City Castorama Kielce - SAS TGI Skarżysko Kamienna 2:3 (25:21, 25:16, 14:25, 14:25, 21:23)
54 2016-02-25 KU AZS UJK Kielce - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:22)
55 2016-02-26 Siatkarz Staszów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 3:2 (22:25, 22:25, 25:15, 25:19, 15:8)
56 2016-02-23 Lerko Kielce - 7NT Jędrzejów 3:0 (25:18, 31:29, 25:23)
2016-03-04 Lerko Kielce - pauzuje0:0
57 2016-03-04 7NT Jędrzejów - Siatkarz Staszów 0:3 (23:25, 18:25, 25:27)
58 2016-03-02 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - KU AZS UJK Kielce 0:3 (24:26, 27:29, 15:25)
59 2016-03-01 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Trans City Castorama Kielce 2:3 (17:25, 25:17, 25:27, 25:16, 9:15)
60 2016-03-04 SAS TGI Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa 3:2 (21:25, 19:25, 25:21, 25:13, 18:16)
2016-03-11 SAS TGI Skarżysko Kamienna - pauzuje0:0
61 2016-03-11 Hetman Włoszczowa - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
62 2016-03-08 Trans City Castorama Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 3:2 (23:25, 25:20, 25:23, 22:25, 15:10)
63 2016-03-10 KU AZS UJK Kielce - 7NT Jędrzejów 3:0 (25:11, 25:9, 25:16)
64 2016-03-11 Siatkarz Staszów - Lerko Kielce 3:0 (25:19, 25:22, 25:16)
2016-03-18 Siatkarz Staszów - pauzuje0:0
65 2016-03-15 Lerko Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:23, 23:25, 22:25, 9:25)
66 2016-03-18 7NT Jędrzejów - Trans City Castorama Kielce 0:3 (17:25, 7:25, 0:25)
67 2016-03-16 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Hetman Włoszczowa 1:3 (35:37, 21:25, 25:22, 17:25)
68 2016-03-15 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - SAS TGI Skarżysko Kamienna 2:3 (25:14, 25:23, 10:25, 23:25, 7:15)
2016-04-01 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - pauzuje0:0
69 2016-04-01 SAS TGI Skarżysko Kamienna - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej 3:0 (25:20, 25:16, 25:23)
70 2016-04-01 Hetman Włoszczowa - 7NT Jędrzejów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
71 2016-03-22 Trans City Castorama Kielce - Lerko Kielce 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)
72 2016-03-31 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów 0:3 (16:25, 23:25, 24:26)