Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS UJK Kielce 7217213594450
2LERKO Galeria Ciepła 7186184530439
3Hetman Włoszczowa 8186198657565
4MKS Czarni Połaniec 81862010691663
5Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 8931218637687
6Siatkarz Staszów 562710372387
7AZS Politechnika Świętokrzyska 652815475526
8Fodder Kielce 852920599685
9GOKiS Waśniów 851822602697
10SAS Skarżysko Kamienna 731618501559
1 2016-11-03 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce 0:3 (15:25, 8:25, 12:25)
2 2016-11-04 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:23, 25:23, 24:26, 25:21)
3 2016-11-04 Siatkarz Staszów - LERKO Galeria Ciepła 0:0
4 2016-11-04 SAS Skarżysko Kamienna - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
5 2016-11-08 Fodder Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 25:27)
6 2016-11-17 GOKiS Waśniów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
7 2016-11-16 AZS Politechnika Świętokrzyska - Fodder Kielce 0:0
8 2016-11-18 LERKO Galeria Ciepła - SAS Skarżysko Kamienna 3:1 (25:19, 20:25, 25:20, 25:18)
9 2016-11-18 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
10 2016-11-17 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:17, 28:26, 25:21)
11 2016-11-25 Hetman Włoszczowa - GOKiS Waśniów 3:0 (26:24, 25:17, 25:23)
12 2016-11-25 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 17:25)
13 2016-11-25 SAS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec 0:3 (23:25, 21:25, 17:25)
14 2016-11-22 Fodder Kielce - LERKO Galeria Ciepła 0:3 (16:25, 23:25, 22:25)
15 2016-11-21 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - AZS Politechnika Świętokrzyska 2:3 (26:28, 25:23, 18:25, 25:23, 8:15)
16 2016-12-06 GOKiS Waśniów - AZS Politechnika Świętokrzyska 1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 19:25)
17 2016-12-02 LERKO Galeria Ciepła - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:15, 25:22, 25:18)
18 2016-12-02 MKS Czarni Połaniec - Fodder Kielce 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
19 2016-12-01 KU AZS UJK Kielce - SAS Skarżysko Kamienna 3:1 (21:25, 25:14, 25:17, 26:24)
20 2016-12-02 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:20)
21 2016-12-09 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów 0:0
22 2016-12-09 SAS Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa 0:3 (19:25, 23:25, 12:25)
23 2016-12-22 Fodder Kielce - KU AZS UJK Kielce 1:3 (25:21, 23:25, 8:25, 21:25)
24 2016-12-05 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:17, 22:25, 21:25, 25:20, 15:11)
25 2016-12-09 LERKO Galeria Ciepła - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:17, 25:19, 25:17)
26 2016-12-16 LERKO Galeria Ciepła - GOKiS Waśniów 3:0 (25:20, 25:13, 25:20)
27 2016-12-16 MKS Czarni Połaniec - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:1 (25:19, 21:25, 25:19, 25:23)
28 2016-12-15 KU AZS UJK Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:0 (25:20, 25:22, 25:13)
29 2016-12-16 Hetman Włoszczowa - Fodder Kielce 3:1 (25:20, 25:16, 27:29, 25:18)
30 2017-01-27 Siatkarz Staszów - SAS Skarżysko Kamienna 0:0
31 2017-01-13 SAS Skarżysko Kamienna - GOKiS Waśniów 1:3 (20:25, 21:25, 25:11, 21:25)
32 2017-01-10 Fodder Kielce - Siatkarz Staszów 0:3 (17:25, 12:25, 23:25)
33 2017-01-09 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa 0:3 (15:25, 19:25, 22:25)
34 2017-01-31 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce 0:0
35 2017-01-13 MKS Czarni Połaniec - LERKO Galeria Ciepła 0:3 (17:25, 27:29, 16:25)
36 2017-01-19 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec 2:3 (35:33, 25:12, 23:25, 19:25, 16:18)
37 2017-01-19 KU AZS UJK Kielce - LERKO Galeria Ciepła 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
38 2017-01-20 Hetman Włoszczowa - AZS Politechnika Świętokrzyska 3:1 (25:19, 25:16, 22:25, 25:11)
39 2017-01-20 Siatkarz Staszów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 3:1 (23:25, 25:18, 25:22, 25:22)
40 2017-01-20 SAS Skarżysko Kamienna - Fodder Kielce 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)
41 2017-01-24 Fodder Kielce - GOKiS Waśniów 3:2 (14:25, 25:20, 25:20, 22:25, 15:11)
42 2017-01-23 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - SAS Skarżysko Kamienna 0:0
43 2017-01-25 AZS Politechnika Świętokrzyska - Siatkarz Staszów 0:0
44 2017-01-27 LERKO Galeria Ciepła - Hetman Włoszczowa 0:0
45 2017-01-27 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce 0:0
46 2017-02-02 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów 0:0
47 2017-02-03 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec 0:0
48 2017-02-03 LERKO Galeria Ciepła - Siatkarz Staszów 0:0
49 2017-02-01 AZS Politechnika Świętokrzyska - SAS Skarżysko Kamienna 0:0
50 2017-01-30 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Fodder Kielce 0:0
51 2017-02-06 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - GOKiS Waśniów 0:0
52 2017-02-07 Fodder Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 0:0
53 2017-02-10 SAS Skarżysko Kamienna - LERKO Galeria Ciepła 0:0
54 2017-02-10 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec 0:0
55 2017-02-10 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce 0:0
56 2017-02-16 GOKiS Waśniów - Hetman Włoszczowa 0:0
57 2017-02-16 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów 0:0
58 2017-02-17 MKS Czarni Połaniec - SAS Skarżysko Kamienna 0:0
59 2017-02-17 LERKO Galeria Ciepła - Fodder Kielce 0:0
60 2017-02-15 AZS Politechnika Świętokrzyska - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:0
61 2017-02-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - GOKiS Waśniów 0:0
62 2017-02-20 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - LERKO Galeria Ciepła 0:0
63 2017-02-21 Fodder Kielce - MKS Czarni Połaniec 0:0
64 2017-02-24 SAS Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce 0:0
65 2017-02-24 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa 0:0
66 2017-03-02 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów 0:0
67 2017-03-03 Hetman Włoszczowa - SAS Skarżysko Kamienna 0:0
68 2017-03-02 KU AZS UJK Kielce - Fodder Kielce 0:0
69 2017-03-03 MKS Czarni Połaniec - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:0
70 2017-03-03 AZS Politechnika Świętokrzyska - LERKO Galeria Ciepła 0:0
71 2017-03-09 GOKiS Waśniów - LERKO Galeria Ciepła 0:0
72 2017-03-08 AZS Politechnika Świętokrzyska - MKS Czarni Połaniec 0:0
73 2017-03-06 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce 0:0
74 2017-03-07 Fodder Kielce - Hetman Włoszczowa 0:0
75 2017-03-10 SAS Skarżysko Kamienna - Siatkarz Staszów 0:0
76 2017-03-16 GOKiS Waśniów - SAS Skarżysko Kamienna 0:0
77 2017-03-17 Siatkarz Staszów - Fodder Kielce 0:0
78 2017-03-17 Hetman Włoszczowa - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:0
79 2017-03-16 KU AZS UJK Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska 0:0
80 2017-03-17 LERKO Galeria Ciepła - MKS Czarni Połaniec 0:0
81 2017-03-24 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów 0:0
82 2017-03-24 LERKO Galeria Ciepła - KU AZS UJK Kielce 0:0
83 2017-03-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - Hetman Włoszczowa 0:0
84 2017-03-20 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Siatkarz Staszów 0:0
85 2017-03-21 Fodder Kielce - SAS Skarżysko Kamienna 0:0
86 2017-03-30 GOKiS Waśniów - Fodder Kielce 0:0
87 2017-03-31 SAS Skarżysko Kamienna - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów 0:0
88 2017-03-31 Siatkarz Staszów - AZS Politechnika Świętokrzyska 0:0
89 2017-03-31 Hetman Włoszczowa - LERKO Galeria Ciepła 0:0
90 2017-03-30 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec 0:0