Mini4 Dziewcząt Mini4 Chłopców Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy MPS 2024 Świętokrzyska II Liga Mężczyzn Świętokrzyska I Liga Kobiet Świętokrzyska I Liga Mężczyzn

Świętokrzyska I Liga Mężczyzn

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LERKO Galeria Ciepła Kielce 24261167141
2Procarte Sport CK Kielce 22016141167
1 2024-03-07 LERKO Galeria Ciepła Kielce - Procarte Sport CK Kielce 3:1 (25:23, 17:25, 25:19, 25:16)
2 2024-03-12 Procarte Sport CK Kielce - LERKO Galeria Ciepła Kielce 0:3 (18:25, 21:25, 19:25)
3 2024-03-19 Procarte Sport CK Kielce - LERKO Galeria Ciepła Kielce 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Wybicki Kielce 24260154126
2Cerrad SMS Starachowice 22006126154
1 2024-03-22 Aluron CMC Wybicki Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:0 (25:22, 25:21, 29:27)
2 2024-03-07 Cerrad SMS Starachowice - Aluron CMC Wybicki Kielce 0:3 (12:25, 21:25, 23:25)
3 2024-03-28 Cerrad SMS Starachowice - Aluron CMC Wybicki Kielce 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hetman Włoszczowa 0000000
2MKS Czarni Połaniec 0000000
1 2024-03-23 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LERKO Galeria Ciepła Kielce 24263202178
2Cerrad SMS Starachowice 22036178202
1 2024-02-08 Cerrad SMS Starachowice - LERKO Galeria Ciepła Kielce 2:3 (19:25, 28:26, 23:25, 25:13, 11:15)
2 2024-02-20 LERKO Galeria Ciepła Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:17, 23:25, 25:10, 25:20)
3 2024-02-29 Cerrad SMS Starachowice - LERKO Galeria Ciepła Kielce 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Procarte Sport CK Kielce 35286305282
2Aluron CMC Wybicki Kielce 34168282305
1 2024-02-15 Procarte Sport CK Kielce - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:2 (25:15, 23:25, 17:25, 25:23, 15:10)
2 2024-02-20 Aluron CMC Wybicki Kielce - Procarte Sport CK Kielce 3:2 (25:22, 20:25, 19:25, 25:19, 15:10)
3 2024-02-29 Procarte Sport CK Kielce - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:1 (25:15, 24:26, 25:17, 25:22)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hetman Włoszczowa 36393274227
2SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 33039227274
1 2024-02-25 Hetman Włoszczowa - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)
2 2024-02-06 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa 2:3 (25:23, 25:19, 21:25, 23:25, 13:15)
3 2024-03-15 Hetman Włoszczowa - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:15, 25:11, 17:25, 25:13)
4 2024-03-21 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa 0:0
5 2024-03-23 Hetman Włoszczowa - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Orlicz Suchedniów 36395326308
2MSS Masłów 33059308326
1 2024-02-09 MSS Masłów - MKS Orlicz Suchedniów 2:3 (26:24, 23:25, 28:30, 25:22, 10:15)
2 2024-02-26 MKS Orlicz Suchedniów - MSS Masłów 3:2 (23:25, 27:25, 25:18, 19:25, 15:8)
3 2024-03-08 MSS Masłów - MKS Orlicz Suchedniów 1:3 (25:23, 23:25, 21:25, 26:28)
4 2024-03-11 MKS Orlicz Suchedniów - MSS Masłów 0:0
5 2024-03-15 MSS Masłów - MKS Orlicz Suchedniów 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czarni Połaniec 36392279214
2SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 33029214279
1 2024-02-02 MKS Czarni Połaniec - SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)
2 2024-02-06 SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia - MKS Czarni Połaniec 1:3 (20:25, 15:25, 25:23, 14:25)
3 2024-02-09 MKS Czarni Połaniec - SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 3:1 (29:31, 25:14, 27:25, 25:13)
4 2024-03-05 SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia - MKS Czarni Połaniec 0:0
5 2024-03-15 MKS Czarni Połaniec - SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Cerrad SMS Starachowice 81762011697676
2Aluron CMC Wybicki Kielce 81662011715658
3Hetman Włoszczowa 81341715704680
4 MKS Orlicz Suchedniów 8721119648682
5SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 872820584652
1 2023-10-12 Cerrad SMS Starachowice - Hetman Włoszczowa 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
2 2023-10-13 Aluron CMC Wybicki Kielce - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
3 2023-11-17 Hetman Włoszczowa - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:1 (28:26, 25:13, 23:25, 25:17)
4 2023-10-17 SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:23, 25:22, 14:25, 25:14)
5 2024-01-19 Aluron CMC Wybicki Kielce - SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
6 2023-10-30 MKS Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 25:22)
7 2023-11-07 SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia - MKS Orlicz Suchedniów 0:3 (25:27, 26:28, 19:25)
8 2023-11-09 Cerrad SMS Starachowice - Aluron CMC Wybicki Kielce 1:3 (25:20, 24:26, 19:25, 17:25)
9 2023-11-20 MKS Orlicz Suchedniów - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (25:14, 23:25, 23:25, 23:25)
10 2023-11-18 Hetman Włoszczowa - SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 3:0 (25:23, 25:15, 25:15)
11 2023-12-02 Hetman Włoszczowa - Cerrad SMS Starachowice 2:3 (21:25, 21:25, 25:19, 25:21, 9:15)
12 2023-12-04 MKS Orlicz Suchedniów - Aluron CMC Wybicki Kielce 2:3 (17:25, 25:23, 25:21, 17:25, 10:15)
13 2023-12-08 Aluron CMC Wybicki Kielce - Hetman Włoszczowa 3:2 (23:25, 25:21, 27:25, 23:25, 15:8)
14 2023-12-07 Cerrad SMS Starachowice - SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
15 2023-12-19 SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia - Aluron CMC Wybicki Kielce 0:3 (23:25, 22:25, 18:25)
16 2023-12-16 Hetman Włoszczowa - MKS Orlicz Suchedniów 3:0 (25:15, 25:23, 25:22)
17 2024-01-15 MKS Orlicz Suchedniów - SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia 1:3 (12:25, 23:25, 25:13, 19:25)
18 2024-01-12 Aluron CMC Wybicki Kielce - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (22:25, 23:25, 25:15, 21:25)
19 2024-02-01 Cerrad SMS Starachowice - MKS Orlicz Suchedniów 3:1 (19:25, 25:21, 25:19, 25:19)
20 2024-01-23 SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia - Hetman Włoszczowa 2:3 (25:18, 15:25, 19:25, 28:26, 10:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Procarte Sport CK Kielce 8217238729622
2LERKO Galeria Ciepła Kielce 81772112740666
3MKS Czarni Połaniec 81131718766747
4MSS Masłów 8821420697767
5SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 831522527657
1 2023-12-15 MKS Czarni Połaniec - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (21:25, 25:22, 25:18, 25:17)
2 2023-10-13 MSS Masłów - Procarte Sport CK Kielce 0:3 (21:25, 16:25, 20:25)
3 2023-10-17 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - MSS Masłów 3:1 (22:25, 25:21, 25:18, 25:23)
4 2023-10-26 LERKO Galeria Ciepła Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:1 (25:22, 26:24, 22:25, 25:18)
5 2023-10-27 MSS Masłów - LERKO Galeria Ciepła Kielce 2:3 (17:25, 26:24, 25:20, 18:25, 11:15)
6 2023-10-24 Procarte Sport CK Kielce - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:9, 25:13, 25:20)
7 2023-11-30 LERKO Galeria Ciepła Kielce - Procarte Sport CK Kielce 0:3 (22:25, 24:26, 20:25)
8 2023-11-10 MKS Czarni Połaniec - MSS Masłów 3:2 (23:25, 25:14, 24:26, 26:24, 15:11)
9 2023-11-21 Procarte Sport CK Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 27:25)
10 2023-11-14 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - LERKO Galeria Ciepła Kielce 0:3 (20:25, 11:25, 21:25)
11 2024-01-18 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec 0:3 (17:25, 24:26, 18:25)
12 2023-11-28 Procarte Sport CK Kielce - MSS Masłów 3:1 (24:26, 25:16, 25:21, 25:19)
13 2023-12-08 MSS Masłów - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:22, 25:21, 25:20)
14 2023-12-08 MKS Czarni Połaniec - LERKO Galeria Ciepła Kielce 2:3 (22:25, 25:22, 25:13, 18:25, 13:15)
15 2023-12-19 LERKO Galeria Ciepła Kielce - MSS Masłów 3:2 (25:18, 25:14, 22:25, 24:26, 15:13)
16 2024-01-11 SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski - Procarte Sport CK Kielce 1:3 (18:25, 13:25, 25:22, 24:26)
17 2024-01-23 Procarte Sport CK Kielce - LERKO Galeria Ciepła Kielce 2:3 (25:22, 25:19, 22:25, 17:25, 12:15)
18 2024-01-12 MSS Masłów - MKS Czarni Połaniec 3:2 (25:22, 16:25, 22:25, 25:23, 15:5)
19 2024-01-26 MKS Czarni Połaniec - Procarte Sport CK Kielce 2:3 (25:19, 21:25, 25:21, 17:25, 12:15)
20 2024-01-24 LERKO Galeria Ciepła Kielce - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:22, 25:19, 25:11)