Mini4 Dziewcząt Mini4 Chłopców Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Świętokrzyska II Liga Mężczyzn Świętokrzyska I Liga Kobiet Świętokrzyska I Liga Mężczyzn

Świętokrzyska I Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Procarte Kielce 12269321811531012
2Lerko Galeria Ciepła Kielce 112482713919824
3MKS Czarni Połaniec 112282617955915
4Aluron CMC Wybicki Kielce 112182618995929
5Cerrad SMS Starachowice 111752221980948
6Emeryk SK Nowa Słupia 11611330839993
7SMS Gump Ostrowiec Św. 1110433699919
2022-10-06 SMS Gump Ostrowiec Św. - pauzuje0:0
1 2022-10-06 Cerrad SMS Starachowice - Emeryk SK Nowa Słupia 3:0 (25:9, 25:14, 25:22)
2 2022-10-07 MKS Czarni Połaniec - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:0 (25:22, 25:15, 25:23)
3 2022-10-10 Procarte Kielce - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:0 (25:23, 25:21, 26:24)
2022-10-11pauzuje- Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:0
4 2022-10-13 Aluron CMC Wybicki Kielce - Procarte Kielce 2:3 (22:25, 20:25, 25:20, 33:31, 13:15)
5 2022-10-11 Emeryk SK Nowa Słupia - MKS Czarni Połaniec 2:3 (25:21, 12:25, 14:25, 25:21, 6:15)
6 2022-10-13 SMS Gump Ostrowiec Św. - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (25:23, 23:25, 21:25, 16:25)
2022-10-20 Cerrad SMS Starachowice - pauzuje0:0
7 2022-10-20 MKS Czarni Połaniec - SMS Gump Ostrowiec Św. 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)
8 2022-10-17 Procarte Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 3:0 (25:15, 25:23, 25:9)
9 2022-10-18 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:0 (25:22, 25:13, 25:23)
2022-10-28pauzuje- Aluron CMC Wybicki Kielce 0:0
10 2022-10-25 Emeryk SK Nowa Słupia - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:3 (20:25, 17:25, 24:26)
11 2022-10-26 SMS Gump Ostrowiec Św. - Procarte Kielce 2:3 (17:25, 25:20, 15:25, 27:25, 8:15)
12 2022-10-27 Cerrad SMS Starachowice - MKS Czarni Połaniec 2:3 (25:27, 25:23, 25:23, 23:25, 14:16)
2022-11-04 MKS Czarni Połaniec - pauzuje0:0
13 2022-11-07 Procarte Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:20, 21:25, 25:18, 25:19)
14 2022-11-08 Lerko Galeria Ciepła Kielce - SMS Gump Ostrowiec Św. 3:0 (25:18, 25:11, 25:19)
15 2022-11-04 Aluron CMC Wybicki Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 3:1 (25:12, 25:17, 20:25, 25:16)
2022-11-15pauzuje- Emeryk SK Nowa Słupia 0:0
16 2022-11-16 SMS Gump Ostrowiec Św. - Aluron CMC Wybicki Kielce 0:3 (15:25, 13:25, 22:25)
17 2022-11-17 Cerrad SMS Starachowice - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:3 (23:25, 17:25, 22:25)
18 2022-11-18 MKS Czarni Połaniec - Procarte Kielce 3:1 (25:17, 25:20, 18:25, 25:18)
2022-11-25 Procarte Kielce - pauzuje0:0
19 2022-11-25 MKS Czarni Połaniec - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:1 (25:20, 15:25, 25:19, 25:23)
20 2022-11-25 Aluron CMC Wybicki Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:2 (25:19, 22:25, 25:23, 22:25, 20:18)
21 2022-11-22 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Gump Ostrowiec Św. 3:0 (25:15, 25:22, 31:29)
2022-12-01pauzuje- SMS Gump Ostrowiec Św. 0:0
22 2022-11-29 Emeryk SK Nowa Słupia - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (21:25, 20:25, 25:20, 19:25)
23 2022-12-02 Aluron CMC Wybicki Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)
24 2022-11-29 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Procarte Kielce 3:2 (25:23, 20:25, 26:24, 19:25, 15:10)
2022-12-09 Lerko Galeria Ciepła Kielce - pauzuje0:0
25 2023-01-12 Procarte Kielce - Aluron CMC Wybicki Kielce 2:3 (24:26, 25:19, 23:25, 25:13, 16:18)
26 2022-12-09 MKS Czarni Połaniec - Emeryk SK Nowa Słupia 3:1 (25:22, 25:23, 14:25, 25:20)
27 2022-12-08 Cerrad SMS Starachowice - SMS Gump Ostrowiec Św. 3:0 (25:19, 25:21, 25:20)
2022-12-15pauzuje- Cerrad SMS Starachowice 0:0
28 2022-12-21 SMS Gump Ostrowiec Św. - MKS Czarni Połaniec 1:3 (15:25, 23:25, 25:21, 21:25)
29 2022-12-20 Emeryk SK Nowa Słupia - Procarte Kielce 2:3 (21:25, 28:26, 25:20, 17:25, 7:15)
30 2022-12-16 Aluron CMC Wybicki Kielce - Lerko Galeria Ciepła Kielce 3:2 (25:21, 20:25, 21:25, 25:19, 15:9)
2023-01-13 Aluron CMC Wybicki Kielce - pauzuje0:0
31 2023-01-10 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 3:1 (25:20, 15:25, 25:18, 25:13)
32 2023-01-09 Procarte Kielce - SMS Gump Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:12, 25:11)
33 2023-02-03 MKS Czarni Połaniec - Cerrad SMS Starachowice 1:3 (12:25, 22:25, 25:19, 23:25)
2023-01-20pauzuje- MKS Czarni Połaniec 0:0
34 2023-01-19 Cerrad SMS Starachowice - Procarte Kielce 1:3 (25:23, 23:25, 22:25, 23:25)
35 2023-01-18 SMS Gump Ostrowiec Św. - Lerko Galeria Ciepła Kielce 0:3 (22:25, 19:25, 15:25)
36 2023-01-17 Emeryk SK Nowa Słupia - Aluron CMC Wybicki Kielce 2:3 (16:25, 25:23, 27:29, 25:22, 11:15)
2023-01-24 Emeryk SK Nowa Słupia - pauzuje0:0
37 2023-02-07 Aluron CMC Wybicki Kielce - SMS Gump Ostrowiec Św. 3:0 (25:13, 34:32, 25:19)
38 2023-01-24 Lerko Galeria Ciepła Kielce - Cerrad SMS Starachowice 3:1 (25:18, 25:22, 19:25, 25:19)
39 2023-01-23 Procarte Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:17)
2023-02-13pauzuje- Procarte Kielce 0:0
40 2023-02-13 Lerko Galeria Ciepła Kielce - MKS Czarni Połaniec 0:0
41 2023-02-09 Cerrad SMS Starachowice - Aluron CMC Wybicki Kielce 0:0
42 2023-02-15 SMS Gump Ostrowiec Św. - Emeryk SK Nowa Słupia 0:0