Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Fun Sport Kielce 2424110582
2SP/PKS Arka Kluczewsko 23133107108
3MKS Gala Skarżysko 2201486108
1 2021-03-14 SP/PKS Arka Kluczewsko - MKS Gala Skarżysko 2:1 (18:25, 25:19, 15:9)
2 2021-03-14 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 0:2 (20:25, 13:25, 0:0)
3 2021-03-14 Fun Sport Kielce - SP/PKS Arka Kluczewsko 2:1 (25:16, 15:25, 15:8)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Victoria Włoszczowa 231329898
2Fun Sport Kielce II231228591
3KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2312310498
1 2021-02-28 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 22:0 (25:19, 25:16, 0:0)
2 2021-02-28 Fun Sport Kielce 2 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
3 2021-02-28 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Victoria Włoszczowa 2:1 (23:25, 25:15, 15:8)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SP/PKS Arka Kluczewsko 122210216605430
2Fun Sport Kielce 12219198604462
3MKS Gala Skarżysko 12208189577489
4UKS Victoria Włoszczowa 121971513565554
5KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 121861413575521
6Fun Sport Kielce II12142521393602
7MUKS Piątka Sandomierz 12120224362623
8OKS Volley Opatów - wycofany 0000000
1 2020-11-22 Fun Sport Kielce 2 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
2 2020-12-20 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
3 2021-01-31 Fun Sport Kielce - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:2 (19:25, 14:25, 0:0)
4 2020-11-22 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SP/PKS Arka Kluczewsko 1:2 (17:25, 25:11, 9:15)
5 2021-02-14 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:6, 25:12, 0:0)
6 2020-12-06 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 22:0 (25:22, 25:11, 0:0)
7 2020-11-15 UKS Victoria Włoszczowa - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 (25:18, 16:25, 15:13)
8 2020-12-06 Fun Sport Kielce 2 - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
9 2020-11-08 Fun Sport Kielce - MKS Gala Skarżysko 2:1 (11:25, 25:21, 15:5)
10 2020-11-15 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - OKS Volley Opatów - wycofany 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
11 2020-11-15 MKS Gala Skarżysko - SP/PKS Arka Kluczewsko 2:1 (20:25, 25:21, 15:9)
12 2020-11-17 Fun Sport Kielce 2 - Fun Sport Kielce 1:2 (14:25, 25:22, 10:15)
13 2020-12-06 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
14 2020-12-13 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:15, 25:20, 0:0)
15 2021-02-07 Fun Sport Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 2:0 (25:15, 25:16, 0:0)
16 2020-11-22 SP/PKS Arka Kluczewsko - Fun Sport Kielce 22:0 (25:5, 25:7, 0:0)
17 2021-02-07 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Gala Skarżysko 0:2 (11:25, 26:28, 0:0)
18 2020-11-25 UKS Victoria Włoszczowa - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:2 (24:26, 16:25, 0:0)
19 2021-01-24 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 0:2 (13:25, 6:25, 0:0)
20 2021-01-24 Fun Sport Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (25:13, 27:25, 0:0)
21 2020-11-15 SP/PKS Arka Kluczewsko - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
22 2020-11-15 OKS Volley Opatów - wycofany - UKS Victoria Włoszczowa 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
23 2020-11-29 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 22:0 (25:18, 25:7, 0:0)
24 2021-02-21 Fun Sport Kielce 2 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (9:25, 19:25, 0:0)
25 2020-11-08 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 2:0 (25:20, 28:26, 0:0)
26 2021-02-21 Fun Sport Kielce - SP/PKS Arka Kluczewsko 2:0 (25:19, 25:17, 0:0)
27 2020-12-13 SP/PKS Arka Kluczewsko - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (26:24, 25:18, 0:0)
28 2020-11-15 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)
29 2021-02-21 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 22:0 (25:5, 25:18, 0:0)
30 2021-02-21 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Victoria Włoszczowa 2:1 (17:25, 25:16, 15:12)
31 2021-02-14 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 21:2 (25:21, 14:25, 13:15)
32 2021-02-21 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 0:2 (17:25, 10:25, 0:0)
33 2021-02-21 SP/PKS Arka Kluczewsko - MKS Gala Skarżysko 2:1 (25:11, 21:25, 15:11)
34 2021-01-31 Fun Sport Kielce 2 - Fun Sport Kielce 0:2 (14:25, 14:25, 0:0)
35 2021-02-07 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz 2:1 (22:25, 25:21, 15:5)
36 2021-01-24 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:17, 25:3, 0:0)
37 2020-11-08 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 2:1 (14:25, 27:25, 15:13)
38 2021-01-31 SP/PKS Arka Kluczewsko - Fun Sport Kielce 22:0 (25:10, 25:17, 0:0)
39 2021-01-26 MKS Gala Skarżysko - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (26:24, 25:20, 0:0)
40 2021-02-10 SP/PKS Arka Kluczewsko - UKS Victoria Włoszczowa 2:0 (25:13, 25:8, 0:0)
41 2021-02-07 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 0:2 (16:25, 11:25, 0:0)
42 2020-12-20 Fun Sport Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
43 2020-12-13 MUKS Piątka Sandomierz - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)
44 2021-02-14 Fun Sport Kielce 2 - MKS Gala Skarżysko 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)

Etap 2

Grupa 1


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2142

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2170
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 2020-09-05turniej- turniej0:0
2 2020-09-05turniej- turniej0:0
3 2020-09-06turniej- turniej0:0
4 2020-09-06turniej- turniej0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 121205022
2Vega MOSiR Stalowa Wola 121205037
3MKS Gala Skarżysko 2200459100
1 2020-09-04 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
2 2020-09-04 UKS Volley 34 Łódź - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
3 2020-09-05 UKS Volley 34 Łódź - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 2313298111
2Poprad Stary Sącz 121216346
3Fun Sport Kielce 110024852
1 2020-09-04 Poprad Stary Sącz - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 2:1 (23:25, 25:13, 15:8)
2 2020-09-04 Fun Sport Kielce - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 0:2 (24:26, 24:26, 0:0)
3 2020-09-05 Fun Sport Kielce - Poprad Stary Sącz 0:0

Grupa 3


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2142

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2170
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 2020-09-05turniej- turniej0:0