Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 5

Grupa 1


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2083

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 2020-03-21turniej- turniej0:0
2 2020-03-21turniej- turniej0:0
3 2020-03-22turniej- turniej0:0
4 2020-03-22turniej- turniej0:0

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Gala Skarżysko 0000000
2020-03-20pauzuje- MKS Gala Skarżysko 0:0
2020-03-20pauzuje- MKS Gala Skarżysko 0:0
2020-03-21pauzuje- pauzuje0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Fun Sport Kielce 0000000
2020-03-20pauzuje- pauzuje0:0
2020-03-20 Fun Sport Kielce - pauzuje0:0
2020-03-21 Fun Sport Kielce - pauzuje0:0

Grupa 3


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2083

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 2020-03-21turniej- turniej0:0

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Fun Sport Kielce 2424010060
2SMS KSZO Ostrowiec 2312392100
3MKS Gala Skarżysko 2201481113
1 2020-03-08 Fun Sport Kielce - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:11, 25:20, 0:0)
2 2020-03-08 MKS Gala Skarżysko - SMS KSZO Ostrowiec 1:2 (25:23, 18:25, 7:15)
3 2020-03-08 SMS KSZO Ostrowiec - Fun Sport Kielce 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Piątka Sandomierz 2313210199
2UKS Victoria Włoszczowa 231228990
3SP/PKS Arka Kluczewsko 23123100101
1 2020-03-08 SP/PKS Arka Kluczewsko - UKS Victoria Włoszczowa 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
2 2020-03-08 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
3 2020-03-08 MUKS Piątka Sandomierz - SP/PKS Arka Kluczewsko 1:2 (21:25, 25:20, 5:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Fun Sport Kielce 142713272711416
2SMS KSZO Ostrowiec 142713267747516
3MKS Gala Skarżysko 142281813658585
4SP/PKS Arka Kluczewsko 142171417588629
5MUKS Piątka Sandomierz 142061716656695
6UKS Victoria Włoszczowa 142061421657708
7OKS Volley Opatów 14162826532733
8Fun Sport Kielce II14151527476743
1 2019-11-17 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 22:0 (25:17, 25:14, 0:0)
2 2020-02-23 OKS Volley Opatów - Fun Sport Kielce 0:2 (16:25, 6:25, 0:0)
3 2019-11-15 UKS Victoria Włoszczowa - SP/PKS Arka Kluczewsko 1:2 (25:16, 23:25, 6:15)
4 2019-10-27 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz 2:1 (23:25, 25:11, 15:12)
5 2019-11-17 Fun Sport Kielce 2 - MUKS Piątka Sandomierz 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
6 2019-10-27 SP/PKS Arka Kluczewsko - SMS KSZO Ostrowiec 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)
7 2020-02-09 Fun Sport Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 2:0 (25:6, 25:11, 0:0)
8 2019-10-27 MKS Gala Skarżysko - OKS Volley Opatów 2:1 (25:18, 21:25, 15:8)
9 2019-12-01 OKS Volley Opatów - Fun Sport Kielce 21:2 (21:25, 25:14, 15:17)
10 2019-10-27 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
11 2020-01-19 Fun Sport Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)
12 2019-10-27 MUKS Piątka Sandomierz - SP/PKS Arka Kluczewsko 1:2 (25:23, 17:25, 13:15)
13 2019-12-01 Fun Sport Kielce 2 - SP/PKS Arka Kluczewsko 1:2 (17:25, 25:15, 4:15)
14 2020-01-19 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
15 2019-12-01 MKS Gala Skarżysko - SMS KSZO Ostrowiec 1:2 (25:23, 17:25, 0:0, 7:15)
16 2019-10-27 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa 1:2 (25:15, 12:25, 11:15)
17 2020-02-23 Fun Sport Kielce 2 - UKS Victoria Włoszczowa 1:2 (16:25, 27:25, 7:15)
18 2020-01-12 SMS KSZO Ostrowiec - OKS Volley Opatów 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)
19 2019-11-17 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
20 2019-12-22 SP/PKS Arka Kluczewsko - Fun Sport Kielce 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
21 2020-01-14 Fun Sport Kielce 2 - Fun Sport Kielce 0:2 (12:25, 6:25, 0:0)
22 2019-12-22 MKS Gala Skarżysko - SP/PKS Arka Kluczewsko 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
23 2019-12-15 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz 2:1 (20:25, 25:17, 15:11)
24 2019-12-16 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
25 2019-12-16 SMS KSZO Ostrowiec - Fun Sport Kielce 22:0 (25:9, 25:15, 0:0)
26 2019-12-01 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa 1:2 (25:20, 20:25, 11:15)
27 2019-12-01 SP/PKS Arka Kluczewsko - OKS Volley Opatów 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
28 2019-12-22 Fun Sport Kielce - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
29 2020-01-19 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 22:0 (25:18, 25:14, 0:0)
30 2019-11-17 Fun Sport Kielce - OKS Volley Opatów 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)
31 2020-01-19 SP/PKS Arka Kluczewsko - UKS Victoria Włoszczowa 2:0 (25:21, 25:22, 0:0)
32 2020-01-19 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz 2:1 (23:25, 25:13, 15:6)
33 2020-02-23 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 22:0 (25:20, 25:18, 0:0)
34 2020-02-09 SP/PKS Arka Kluczewsko - SMS KSZO Ostrowiec 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)
35 2019-12-01 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
36 2020-01-19 OKS Volley Opatów - MKS Gala Skarżysko 0:2 (6:25, 14:25, 0:0)
37 2020-01-19 Fun Sport Kielce 2 - OKS Volley Opatów 1:2 (13:25, 25:22, 10:15)
38 2020-02-09 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 2:1 (15:25, 25:19, 15:11)
39 2019-11-17 SMS KSZO Ostrowiec - Fun Sport Kielce 2:1 (25:22, 21:25, 16:14)
40 2020-01-05 MUKS Piątka Sandomierz - SP/PKS Arka Kluczewsko 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
41 2020-02-09 Fun Sport Kielce 2 - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
42 2019-12-01 Fun Sport Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:6, 25:19, 0:0)
43 2020-02-23 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
44 2020-01-12 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa 1:2 (25:20, 20:25, 0:0, 8:15)
45 2019-12-16 Fun Sport Kielce 2 - UKS Victoria Włoszczowa 0:2 (12:25, 13:25, 0:0)
46 2019-11-17 OKS Volley Opatów - SMS KSZO Ostrowiec 0:2 (10:25, 19:25, 0:0)
47 2020-01-05 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
48 2020-02-23 Fun Sport Kielce - SP/PKS Arka Kluczewsko 2:0 (25:16, 25:9, 0:0)
49 2019-10-22 Fun Sport Kielce - Fun Sport Kielce 22:0 (25:18, 25:9, 0:0)
50 2020-01-05 SP/PKS Arka Kluczewsko - MKS Gala Skarżysko 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
51 2020-02-09 MUKS Piątka Sandomierz - OKS Volley Opatów 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
52 2020-01-12 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec 1:2 (27:25, 19:25, 6:15)
53 2020-02-09 SMS KSZO Ostrowiec - Fun Sport Kielce 22:0 (25:3, 25:6, 0:0)
54 2020-02-23 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
55 2020-02-23 SP/PKS Arka Kluczewsko - OKS Volley Opatów 2:0 (25:5, 25:15, 0:0)
56 2020-02-09 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)