Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SP/PKS Arka Kluczewsko 7136133358252
2UKS Victoria Włoszczowa 7125106348323
3KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 8124108387336
4MKS Gala Skarżysko 610495299250
5Fun Sport Kielce 610496321263
6MUKS Piątka Sandomierz 880016214400
7Fun Sport Kielce II671310197300
8OKS Volley Opatów - wycofany 0000000
1 2020-11-22 Fun Sport Kielce 2 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
2 2020-12-20 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
3 2021-01-31 Fun Sport Kielce - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:0
4 2020-11-22 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SP/PKS Arka Kluczewsko 1:2 (17:25, 25:11, 9:15)
5 2021-02-14 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 0:0
6 2020-12-06 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 22:0 (25:22, 25:11, 0:0)
7 2020-11-15 UKS Victoria Włoszczowa - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 (25:18, 16:25, 15:13)
8 2020-12-06 Fun Sport Kielce 2 - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
9 2020-11-08 Fun Sport Kielce - MKS Gala Skarżysko 2:1 (11:25, 25:21, 15:5)
10 2020-11-15 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - OKS Volley Opatów - wycofany 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
11 2020-11-15 MKS Gala Skarżysko - SP/PKS Arka Kluczewsko 2:1 (20:25, 25:21, 15:9)
12 2020-11-17 Fun Sport Kielce 2 - Fun Sport Kielce 1:2 (14:25, 25:22, 10:15)
13 2020-12-06 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
14 2020-12-13 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:15, 25:20, 0:0)
15 2021-02-07 Fun Sport Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 0:0
16 2020-11-22 SP/PKS Arka Kluczewsko - Fun Sport Kielce 22:0 (25:5, 25:7, 0:0)
17 2021-01-31 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Gala Skarżysko 0:0
18 2020-11-25 UKS Victoria Włoszczowa - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:2 (24:26, 16:25, 0:0)
19 2021-01-24 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 0:2 (13:25, 6:25, 0:0)
20 2021-01-24 Fun Sport Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (25:13, 27:25, 0:0)
21 2020-11-15 SP/PKS Arka Kluczewsko - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
22 2020-11-15 OKS Volley Opatów - wycofany - UKS Victoria Włoszczowa 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
23 2020-11-29 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 22:0 (25:18, 25:7, 0:0)
24 2021-02-21 Fun Sport Kielce 2 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
25 2020-11-08 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 2:0 (25:20, 28:26, 0:0)
26 2021-02-21 Fun Sport Kielce - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:0
27 2020-12-13 SP/PKS Arka Kluczewsko - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (26:24, 25:18, 0:0)
28 2020-11-15 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)
29 2021-02-21 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 20:0
30 2021-02-21 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Victoria Włoszczowa 0:0
31 2021-02-14 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 20:0
32 2021-02-21 MKS Gala Skarżysko - Fun Sport Kielce 0:0
33 2021-02-21 SP/PKS Arka Kluczewsko - MKS Gala Skarżysko 0:0
34 2021-01-31 Fun Sport Kielce 2 - Fun Sport Kielce 0:0
35 2021-02-07 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz 0:0
36 2021-01-24 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 2:0 (25:17, 25:3, 0:0)
37 2020-11-08 UKS Victoria Włoszczowa - Fun Sport Kielce 2:1 (14:25, 27:25, 15:13)
38 2021-01-31 SP/PKS Arka Kluczewsko - Fun Sport Kielce 20:0
39 2021-01-26 MKS Gala Skarżysko - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
40 2021-02-10 SP/PKS Arka Kluczewsko - UKS Victoria Włoszczowa 0:0
41 2021-02-07 MUKS Piątka Sandomierz - Fun Sport Kielce 0:0
42 2020-12-20 Fun Sport Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
43 2020-12-13 MUKS Piątka Sandomierz - SP/PKS Arka Kluczewsko 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)
44 2021-02-14 Fun Sport Kielce 2 - MKS Gala Skarżysko 0:0

Grupa 2


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2098

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2126
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
2021-02-28pauzuje- pauzuje0:0
2021-02-28pauzuje- pauzuje0:0
2021-02-28pauzuje- pauzuje0:0

Grupa 3


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2098

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2126
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
2021-02-28pauzuje- pauzuje0:0
2021-02-28pauzuje- pauzuje0:0
2021-02-28pauzuje- pauzuje0:0

Etap 2

Grupa 1


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2098

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2126
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 2020-09-05turniej- turniej0:0
2 2020-09-05turniej- turniej0:0
3 2020-09-06turniej- turniej0:0
4 2020-09-06turniej- turniej0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Volley 34 Łódź 121205022
2Vega MOSiR Stalowa Wola 121205037
3MKS Gala Skarżysko 2200459100
1 2020-09-04 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
2 2020-09-04 UKS Volley 34 Łódź - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
3 2020-09-05 UKS Volley 34 Łódź - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 2313298111
2Poprad Stary Sącz 121216346
3Fun Sport Kielce 110024852
1 2020-09-04 Poprad Stary Sącz - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 2:1 (23:25, 25:13, 15:8)
2 2020-09-04 Fun Sport Kielce - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 0:2 (24:26, 24:26, 0:0)
3 2020-09-05 Fun Sport Kielce - Poprad Stary Sącz 0:0

Grupa 3


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /functions.php on line 2098

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /functions.php on line 2126
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 2020-09-05turniej- turniej0:0