Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 42060152121
2SMS Ostrowiec Świętokrzyski 42006121152
1 2018-01-31 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:23, 25:21, 27:25)
2 2018-02-05 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 18:25, 11:25)
3 2018-02-14 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SL Salos Cortile Kielce 2103110090
2OKS Volley Opatów 2101390100
1 2018-01-27 OKS Volley Opatów - SL Salos Cortile Kielce 1:3 (23:25, 27:25, 22:25, 18:25)
2 2018-02-03 SL Salos Cortile Kielce - OKS Volley Opatów 0:0
3 2018-02-10 OKS Volley Opatów - SL Salos Cortile Kielce 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 4206015084
2SL Salos Cortile Kielce 4200684150
1 2018-01-17 SMS KSZO Ostrowiec - SL Salos Cortile Kielce 3:0 (25:18, 25:15, 25:14)
2 2018-01-20 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (10:25, 13:25, 14:25)
3 2018-01-24 SMS KSZO Ostrowiec - SL Salos Cortile Kielce 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostrowiec Świętokrzyski 42061170149
2OKS Volley Opatów 42016149170
1 2018-01-13 OKS Volley Opatów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
2 2018-01-17 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - OKS Volley Opatów 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:19)
3 2018-01-20 OKS Volley Opatów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Piątka Sandomierz 42061171126
2MKS Gala Skarżysko 42016126171
1 2018-01-13 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (22:25, 17:25, 10:25)
2 2018-01-20 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 3:1 (25:10, 25:23, 21:25, 25:19)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 102910303791567
2OKS Volley Opatów 102172515894755
3SMS Ostrowiec Świętokrzyski 101652118855776
4SL Salos Cortile Kielce 101341520692760
5MUKS Piątka Sandomierz 101141622794803
6MKS Gala Skarżysko 1000130400765
1 2017-10-04 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SL Salos Cortile Kielce 3:1 (25:17, 25:20, 22:25, 25:9)
2017-10-23pauzuje- MKS Gala Skarżysko 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
2 2017-10-04 SMS KSZO Ostrowiec - OKS Volley Opatów 3:2 (25:14, 25:20, 19:25, 16:25, 15:12)
3 2017-10-07 MKS Gala Skarżysko - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (10:25, 11:25, 14:25)
2017-10-09pauzuje- SL Salos Cortile Kielce 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
4 2017-10-07 MUKS Piątka Sandomierz - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (21:25, 21:25, 25:15, 28:26, 15:12)
2017-11-06pauzuje- MUKS Piątka Sandomierz 0:0
5 2017-10-11 SMS KSZO Ostrowiec - SL Salos Cortile Kielce 3:0 (25:11, 25:23, 25:13)
6 2017-10-14 OKS Volley Opatów - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:8, 25:10, 25:4)
7 2017-10-21 SL Salos Cortile Kielce - OKS Volley Opatów 0:3 (15:25, 17:25, 20:25)
8 2017-10-21 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (17:25, 23:25, 23:25)
2017-10-18 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
9 2017-10-26 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:10, 16:25, 25:19, 25:11)
10 2017-10-25 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz 3:2 (21:25, 25:11, 20:25, 25:21, 17:15)
11 2017-10-26 MKS Gala Skarżysko - SL Salos Cortile Kielce 1:3 (12:25, 17:25, 25:10, 21:25)
12 2017-10-28 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:13, 25:11, 25:10)
13 2017-11-08 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - OKS Volley Opatów 3:2 (19:25, 24:26, 25:21, 25:19, 16:14)
2017-10-30pauzuje- SMS KSZO Ostrowiec 0:0
2017-11-04 OKS Volley Opatów - pauzuje0:0
14 2017-11-23 MKS Gala Skarżysko - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (9:25, 15:25, 8:25)
15 2017-11-04 SL Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (26:24, 25:15, 25:23)
16 2017-11-12 SL Salos Cortile Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (10:25, 18:25, 16:25)
2017-11-12 MKS Gala Skarżysko - pauzuje0:0
17 2017-11-12 OKS Volley Opatów - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
18 2017-11-15 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:9, 25:13, 25:9)
2017-11-18 SL Salos Cortile Kielce - pauzuje0:0
19 2017-11-22 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 2:3 (22:25, 15:25, 25:22, 25:17, 14:16)
2017-11-25 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje0:0
20 2017-12-03 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
21 2017-11-25 MKS Gala Skarżysko - OKS Volley Opatów 0:3 (17:25, 14:25, 11:25)
22 2017-12-02 OKS Volley Opatów - SL Salos Cortile Kielce 3:2 (25:16, 25:23, 16:25, 21:25, 15:10)
23 2017-11-29 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
2017-12-04pauzuje- SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
24 2017-12-07 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)
25 2017-12-06 MUKS Piątka Sandomierz - OKS Volley Opatów 1:3 (13:25, 25:18, 19:25, 14:25)
26 2017-12-06 SL Salos Cortile Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:16, 25:11, 25:10)
27 2017-12-09 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)
28 2017-12-09 OKS Volley Opatów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (24:26, 28:26, 25:22, 25:14)
2017-12-13 SMS KSZO Ostrowiec - pauzuje0:0
2017-12-18pauzuje- OKS Volley Opatów 0:0
29 2017-12-20 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Gala Skarżysko 3:0 (30:28, 25:9, 25:4)
30 2017-12-16 MUKS Piątka Sandomierz - SL Salos Cortile Kielce 1:3 (21:25, 18:25, 25:12, 23:25)