Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Warszawa 2460150100
2SMS KSZO Ostrowiec 2334153166
3TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2216139176
1 2016-03-17 SMS KSZO Ostrowiec - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (25:17, 27:25, 24:26, 25:23)
2 2016-03-18 SMS KSZO Ostrowiec - UKS SMS Warszawa 0:3 (15:25, 18:25, 19:25)
3 2016-03-18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - UKS SMS Warszawa 0:3 (9:25, 19:25, 20:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo 2460150106
2SPS Sparta Braniewo 2333130141
3UKS MSM Olimpik Mońki 2206117150
1 2016-03-17 LTS Legionovia Legionowo - UKS MSM Olimpik Mońki 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
2 2016-03-18 LTS Legionovia Legionowo - SPS Sparta Braniewo 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)
3 2016-03-18 UKS MSM Olimpik Mońki - SPS Sparta Braniewo 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo 2461161107
2UKS SMS Warszawa 2343141141
3SPS Sparta Braniewo 2335166185
4TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 12307558
5SMS KSZO Ostrowiec 2226151186
6UKS MSM Olimpik Mońki 11035875
1 2016-03-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - UKS MSM Olimpik Mońki 3:0 (25:21, 25:22, 25:15)
2 2016-03-19 UKS SMS Warszawa - SPS Sparta Braniewo 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
3 2016-03-19 SMS KSZO Ostrowiec - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (16:25, 10:25, 15:25)
4 2016-03-20 SMS KSZO Ostrowiec - SPS Sparta Braniewo 2:3 (25:21, 25:27, 26:28, 25:20, 9:15)
5 2016-03-20 UKS SMS Warszawa - LTS Legionovia Legionowo 1:3 (8:25, 25:11, 20:25, 13:25)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 2461168140
2Salos Cortile Kielce 2216140168
1 2016-02-06 Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 1:3 (9:25, 25:17, 22:25, 23:25)
2 2016-02-12 SMS KSZO Ostrowiec - Salos Cortile Kielce 3:0 (25:20, 26:24, 25:17)
3 2016-02-20 Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Victoria Włoszczowa 3574251232
2MKS Gala Skarżysko 3447232251
1 2016-02-06 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 26:24)
2 2016-02-13 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 3:1 (25:15, 25:21, 21:25, 25:20)
3 2016-02-20 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:10, 25:21, 25:15)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Salos Cortile Kielce 2461177128
2MKS Gala Skarżysko 2216128177
1 2016-01-09 Salos Cortile Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:1 (25:27, 25:21, 25:23, 25:19)
2 2016-01-16 MKS Gala Skarżysko - Salos Cortile Kielce 0:3 (7:25, 25:27, 6:25)
3 2016-01-30 Salos Cortile Kielce - MKS Gala Skarżysko 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 2463197174
2UKS Victoria Włoszczowa 2236174197
1 2016-01-08 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa 3:1 (25:12, 25:15, 23:25, 25:20)
2 2016-01-15 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec 2:3 (20:25, 20:25, 25:15, 25:19, 12:15)
3 2016-01-30 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Salos Cortile Kielce 821217662555
2SMS KSZO Ostrowiec 820218688574
3UKS Victoria Włoszczowa 891418703663
4MKS Gala Skarżysko 861220608717
5MUKS Piątka Sandomierz 84722541693
2015-10-10 SMS KSZO Ostrowiec - pauzuje0:0
1 2015-10-11 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa 2:3 (13:25, 25:22, 20:25, 27:25, 8:15)
2 2015-10-10 MKS Gala Skarżysko - Salos Cortile Kielce 1:3 (22:25, 20:25, 25:23, 21:25)
2015-10-17pauzuje- Salos Cortile Kielce 0:0
3 2015-10-17 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:4, 25:14, 25:14)
4 2015-10-17 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz 3:1 (25:20, 24:26, 25:12, 25:22)
2015-10-24 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje0:0
5 2015-10-24 MKS Gala Skarżysko - SMS KSZO Ostrowiec 1:3 (18:25, 25:20, 13:25, 19:25)
6 2015-10-24 Salos Cortile Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 3:1 (25:19, 21:25, 25:23, 25:21)
2015-11-07pauzuje- UKS Victoria Włoszczowa 0:0
7 2015-11-07 SMS KSZO Ostrowiec - Salos Cortile Kielce 0:3 (19:25, 18:25, 16:25)
8 2015-11-07 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 3:1 (20:25, 25:20, 25:20, 25:19)
2015-11-14 MKS Gala Skarżysko - pauzuje0:0
9 2015-11-19 MUKS Piątka Sandomierz - Salos Cortile Kielce 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)
10 2015-11-14 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec 1:3 (28:26, 25:27, 22:25, 15:25)
2015-11-21pauzuje- SMS KSZO Ostrowiec 0:0
11 2015-11-21 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz 3:1 (25:13, 25:12, 23:25, 25:22)
12 2015-11-21 Salos Cortile Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:1 (17:25, 25:14, 25:10, 25:21)
2015-11-28 Salos Cortile Kielce - pauzuje0:0
13 2015-12-13 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 3:2 (10:25, 25:13, 27:25, 17:25, 15:7)
14 2015-12-03 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (9:25, 19:25, 22:25)
2015-12-05pauzuje- MUKS Piątka Sandomierz 0:0
15 2015-12-05 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Gala Skarżysko 3:2 (22:25, 25:15, 25:17, 25:27, 15:6)
16 2015-12-05 UKS Victoria Włoszczowa - Salos Cortile Kielce 1:3 (25:22, 21:25, 21:25, 18:25)
2015-12-11 UKS Victoria Włoszczowa - pauzuje0:0
17 2015-12-12 Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (12:25, 20:25, 22:25)
18 2015-12-12 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:17, 25:20, 25:18)
2015-12-19pauzuje- MKS Gala Skarżysko 0:0
19 2015-12-19 Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:16, 25:10, 25:11)
20 2015-12-19 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa 3:0 (26:24, 25:18, 25:18)