Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 64184278238
2UKS Wybicki Kielce 63048238278
1 2020-01-24 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:23, 25:18, 25:17)
2 2020-02-07 UKS Wybicki Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 3:2 (23:25, 25:18, 25:23, 24:26, 17:15)
3 2020-02-15 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Wybicki Kielce 3:1 (25:14, 21:25, 25:20, 25:7)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Victoria Włoszczowa 62073238148
2ULKS Chobrzany 62037148238
1 2020-01-25 UKS Victoria Włoszczowa - ULKS Chobrzany 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2020-02-08 ULKS Chobrzany - UKS Victoria Włoszczowa 3:1 (25:22, 25:18, 15:25, 25:23)
3 2020-02-16 UKS Victoria Włoszczowa - ULKS Chobrzany 3:0 (25:18, 25:17, 25:23)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 4206015092
2ULKS Chobrzany 4200692150
1 2020-01-07 SMS KSZO Ostrowiec - ULKS Chobrzany 3:0 (25:19, 25:12, 25:10)
2 2020-01-11 ULKS Chobrzany - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (12:25, 23:25, 16:25)
3 2020-01-17 SMS KSZO Ostrowiec - ULKS Chobrzany 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Victoria Włoszczowa 43126144181
2UKS Wybicki Kielce 42062181144
1 2020-01-10 UKS Victoria Włoszczowa - UKS Wybicki Kielce 2:3 (22:25, 25:19, 25:22, 14:25, 12:15)
2 2020-01-15 UKS Wybicki Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 3:0 (25:20, 25:12, 25:14)
3 2020-01-18 UKS Victoria Włoszczowa - UKS Wybicki Kielce 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Piątka Sandomierz 42044181176
2MKS Gala Skarżysko 42044176181
1 2020-01-18 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 3:1 (25:20, 20:25, 25:21, 25:17)
2 2020-03-01 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 3:1 (18:25, 25:21, 25:19, 25:21)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS KSZO Ostrowiec 10279275769573
2UKS Victoria Włoszczowa 102172211761641
3UKS Wybicki Kielce 101762015759695
4ULKS Chobrzany 101341619730750
5MKS Gala Skarżysko 10721024640799
6MUKS Piątka Sandomierz 1052627578779
1 2019-11-23 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:13, 25:13, 25:17)
2 2019-10-11 UKS Victoria Włoszczowa - ULKS Chobrzany 3:1 (25:12, 25:16, 20:25, 25:19)
3 2019-10-12 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 3:1 (25:14, 22:25, 25:15, 25:19)
4 2019-10-17 MKS Gala Skarżysko - UKS Wybicki Kielce 2:3 (25:17, 25:21, 21:25, 10:25, 11:15)
5 2019-10-19 ULKS Chobrzany - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:12, 25:14, 25:18)
6 2019-10-19 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (13:25, 17:25, 23:25)
7 2019-10-26 UKS Victoria Włoszczowa - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)
8 2019-10-26 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (11:25, 18:25, 23:25)
9 2019-11-24 ULKS Chobrzany - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:20, 25:17, 25:17)
10 2019-11-05 UKS Wybicki Kielce - ULKS Chobrzany 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)
11 2019-11-09 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
12 2019-11-09 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:19, 25:14, 25:11)
13 2019-11-16 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Wybicki Kielce 0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
14 2019-11-16 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa 1:3 (18:25, 26:24, 23:25, 20:25)
15 2019-11-16 ULKS Chobrzany - SMS KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:18, 25:14)
16 2019-11-25 UKS Wybicki Kielce - SMS KSZO Ostrowiec 1:3 (25:20, 14:25, 21:25, 17:25)
17 2019-11-23 ULKS Chobrzany - UKS Victoria Włoszczowa 0:3 (14:25, 19:25, 17:25)
18 2019-11-23 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (30:28, 25:19, 25:18)
19 2019-11-19 UKS Wybicki Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:11, 25:18, 25:18)
20 2019-11-30 MUKS Piątka Sandomierz - ULKS Chobrzany 3:2 (25:22, 25:21, 21:25, 13:25, 15:8)
21 2019-11-30 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
22 2019-12-03 UKS Wybicki Kielce - UKS Victoria Włoszczowa 3:1 (22:25, 25:19, 25:18, 25:17)
23 2019-12-07 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:13, 25:23, 25:14)
24 2019-12-07 MKS Gala Skarżysko - ULKS Chobrzany 3:0 (25:18, 25:21, 25:21)
25 2019-12-14 ULKS Chobrzany - UKS Wybicki Kielce 3:1 (25:21, 25:23, 17:25, 25:15)
26 2019-12-14 MKS Gala Skarżysko - SMS KSZO Ostrowiec 0:3 (9:25, 15:25, 18:25)
27 2019-12-14 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
28 2019-12-17 UKS Wybicki Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:12, 25:11, 25:10)
29 2019-12-21 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:5, 25:19, 25:15)
30 2019-12-19 SMS KSZO Ostrowiec - ULKS Chobrzany 3:1 (25:17, 23:25, 25:15, 25:13)