Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS SMS Kalisz 26260150105
2MUKS Pasek Będzin 25263198197
3KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 21026164174
4MKS Avia Świdnik 20016138174
1 2021-03-20 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Pasek Będzin 2:3 (25:15, 22:25, 23:25, 25:17, 15:17)
2 2021-03-20 MKS Avia Świdnik - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (16:25, 20:25, 15:25)
3 2021-03-21 MKS Avia Świdnik - MUKS Pasek Będzin 1:3 (19:25, 26:24, 21:25, 21:25)
4 2021-03-21 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Mikro Ełk 131307543
2KPS Czaplinek 100034375
1 2021-03-20 UMKS Mikro Ełk - KPS Czaplinek 3:0 (25:17, 25:13, 25:13)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2626015085
2MKS Avia Świdnik 23133126138
3UMKS Mikro Ełk 2000697150
1 2021-03-18 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Avia Świdnik 3:0 (25:21, 25:13, 25:17)
2 2021-03-19 MKS Avia Świdnik - UMKS Mikro Ełk 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
3 2021-03-19 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UMKS Mikro Ełk 3:0 (25:10, 25:11, 25:13)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS SMS Kalisz 2626015070
2MUKS Pasek Będzin 23133120122
3KPS Czaplinek 2000672150
1 2021-03-18 Energa MKS SMS Kalisz - KPS Czaplinek 3:0 (25:8, 25:11, 25:6)
2 2021-03-19 KPS Czaplinek - MUKS Pasek Będzin 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)
3 2021-03-19 Energa MKS SMS Kalisz - MUKS Pasek Będzin 3:0 (25:19, 25:8, 25:18)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 42061165129
2ULKS Chobrzany 42016129165
1 2021-02-13 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany 3:0 (25:15, 25:18, 25:16)
2 2021-02-20 ULKS Chobrzany - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (13:25, 19:25, 25:15, 23:25)
3 2021-02-27 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Wybicki Kielce 42061172116
2MKS Gala Skarżysko 42016116172
1 2021-02-12 SMS Wybicki Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:13, 25:21, 25:7)
2 2021-02-20 MKS Gala Skarżysko - SMS Wybicki Kielce 1:3 (25:22, 14:25, 14:25, 22:25)
3 2021-02-27 SMS Wybicki Kielce - MKS Gala Skarżysko 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 4206015092
2MKS Gala Skarżysko 4200692150
1 2021-01-22 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:21, 25:12, 25:15)
2 2021-01-30 MKS Gala Skarżysko - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (7:25, 19:25, 18:25)
3 2021-02-06 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Gala Skarżysko 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Wybicki Kielce 65278299297
2ULKS Chobrzany 64187297299
1 2021-01-23 SMS Wybicki Kielce - ULKS Chobrzany 2:3 (25:15, 25:16, 22:25, 17:25, 10:15)
2 2021-01-30 ULKS Chobrzany - SMS Wybicki Kielce 2:3 (25:16, 16:25, 23:25, 25:20, 13:15)
3 2021-02-06 SMS Wybicki Kielce - ULKS Chobrzany 2:3 (25:17, 21:25, 25:17, 22:25, 6:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 8217223614408
2SMS Wybicki Kielce 8196207623531
3ULKS Chobrzany 81451512581518
4MKS Gala Skarżysko 852620491609
5MUKS Piątka Sandomierz 810324408651
1 2020-10-10 SMS Wybicki Kielce - ULKS Chobrzany 3:0 (25:15, 25:21, 25:17)
2 2021-01-09 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko 2:3 (19:25, 15:25, 29:27, 25:13, 12:15)
2020-10-10 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje0:0
3 2020-12-09 ULKS Chobrzany - MUKS Piątka Sandomierz 3:1 (25:16, 25:14, 20:25, 25:10)
4 2020-11-16 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:18, 25:12, 25:19)
2020-10-17 MKS Gala Skarżysko - pauzuje0:0
5 2020-12-15 MUKS Piątka Sandomierz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (13:25, 19:25, 15:25)
6 2020-12-10 MKS Gala Skarżysko - ULKS Chobrzany 0:3 (15:25, 21:25, 13:25)
2020-10-24 SMS Wybicki Kielce - pauzuje0:0
7 2020-11-06 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:8, 25:15, 25:22)
8 2020-11-07 SMS Wybicki Kielce - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:3, 25:12, 25:16)
2020-11-07 ULKS Chobrzany - pauzuje0:0
9 2020-11-14 MKS Gala Skarżysko - SMS Wybicki Kielce 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
10 2020-12-02 ULKS Chobrzany - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (21:25, 15:25, 13:25)
2020-11-14 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje0:0
11 2020-11-21 ULKS Chobrzany - SMS Wybicki Kielce 3:2 (25:18, 20:25, 26:28, 25:19, 16:14)
12 2020-11-21 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (26:24, 25:17, 25:18)
2020-11-21 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje0:0
13 2020-12-30 MUKS Piątka Sandomierz - ULKS Chobrzany 0:3 (12:25, 12:25, 8:25)
14 2020-11-28 SMS Wybicki Kielce - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:22, 25:20, 20:25, 25:22)
2020-11-28 MKS Gala Skarżysko - pauzuje0:0
15 2020-12-05 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:8, 25:7, 25:10)
16 2020-12-05 ULKS Chobrzany - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:20, 25:11, 25:12)
2020-12-05 SMS Wybicki Kielce - pauzuje0:0
17 2020-12-12 MKS Gala Skarżysko - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (7:25, 22:25, 22:25)
18 2020-12-12 MUKS Piątka Sandomierz - SMS Wybicki Kielce 0:3 (14:25, 16:25, 19:25)
2020-12-12 ULKS Chobrzany - pauzuje0:0
19 2020-12-19 SMS Wybicki Kielce - MKS Gala Skarżysko 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)
20 2020-12-19 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
2020-12-19 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje0:0