Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1DMKS Plas Kielce 42061163152
2SMS Ostrowiec Świętokrzyski 42016152163
1 2017-02-14 DMKS Plas Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
2 2017-02-16 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - DMKS Plas Kielce 1:3 (20:25, 21:25, 25:13, 19:25)
3 2017-02-18 DMKS Plas Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ULKS Chobrzany 43126159185
2Effector Kielce 42062185159
1 2017-02-13 Effector Kielce - ULKS Chobrzany 3:2 (25:17, 24:26, 21:25, 25:19, 15:10)
2 2017-02-17 ULKS Chobrzany - Effector Kielce 0:3 (22:25, 18:25, 22:25)
3 2017-02-18 Effector Kielce - ULKS Chobrzany 0:0

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1DMKS Plas Kielce 42061176138
2ULKS Chobrzany 42016138176
1 2017-01-10 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany 3:0 (25:13, 25:19, 27:25)
2 2017-01-20 ULKS Chobrzany - DMKS Plas Kielce 1:3 (15:25, 25:23, 24:26, 17:25)
3 2017-01-24 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Effector Kielce 65278312314
2SMS Ostrowiec Świętokrzyski 64187314312
1 2017-01-12 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce 3:2 (18:25, 23:25, 25:19, 25:22, 15:12)
2 2017-01-14 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (30:28, 22:25, 16:25, 25:14, 16:14)
3 2017-01-19 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce 3:2 (25:17, 25:20, 17:25, 20:25, 15:13)

Etap 2

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1STS Skarżysko Kamienna 42033130129
2MKS Czarni Połaniec 42033129130
1 2017-01-14 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:20, 25:21, 25:14)
2 2017-01-21 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1DMKS Plas Kielce 10279287853711
2SMS Ostrowiec Świętokrzyski 102172212787713
3Effector Kielce 101862115804752
4ULKS Chobrzany 101762114801700
5STS Skarżysko Kamienna 1041528590785
6MKS Czarni Połaniec 1031829696870
1 2016-10-18 Effector Kielce - DMKS Plas Kielce 1:3 (16:25, 25:17, 18:25, 20:25)
2 2016-10-20 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany 3:1 (25:11, 25:20, 16:25, 25:18)
3 2016-10-12 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna 1:3 (14:25, 25:19, 20:25, 13:25)
4 2016-10-22 DMKS Plas Kielce - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:15, 25:14, 25:22)
5 2016-10-22 ULKS Chobrzany - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:13, 25:13, 25:14)
6 2016-10-24 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:20, 25:15, 30:28)
7 2016-11-04 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - DMKS Plas Kielce 3:1 (25:22, 25:21, 21:25, 25:21)
8 2016-11-09 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce 2:3 (19:25, 25:23, 25:23, 20:25, 10:15)
9 2016-10-27 STS Skarżysko Kamienna - ULKS Chobrzany 0:3 (25:27, 20:25, 13:25)
10 2016-11-05 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany 3:1 (25:20, 25:15, 20:25, 25:21)
11 2016-11-05 Effector Kielce - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:18, 25:17, 25:13)
12 2016-11-03 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:14, 25:22, 25:22)
13 2016-11-14 MKS Czarni Połaniec - DMKS Plas Kielce 1:3 (19:25, 20:25, 25:23, 21:25)
14 2016-11-17 STS Skarżysko Kamienna - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (8:25, 15:25, 25:27)
15 2016-11-12 ULKS Chobrzany - Effector Kielce 3:2 (25:16, 27:25, 21:25, 23:25, 15:13)
16 2016-12-02 DMKS Plas Kielce - Effector Kielce 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
17 2016-11-18 ULKS Chobrzany - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)
18 2016-11-22 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec 2:3 (25:21, 25:19, 11:25, 18:25, 13:15)
19 2016-11-26 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce 0:3 (10:25, 23:25, 12:25)
20 2016-11-28 MKS Czarni Połaniec - ULKS Chobrzany 0:3 (13:25, 16:25, 17:25)
21 2016-12-01 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)
22 2016-12-03 DMKS Plas Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:20, 25:18, 21:25, 25:20)
23 2016-12-04 Effector Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:14, 25:20, 25:19)
24 2016-12-02 ULKS Chobrzany - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (25:16, 25:12, 25:14)
25 2016-12-20 ULKS Chobrzany - DMKS Plas Kielce 0:3 (22:25, 31:33, 23:25)
26 2016-12-10 STS Skarżysko Kamienna - Effector Kielce 0:3 (15:25, 22:25, 17:25)
27 2016-12-11 MKS Czarni Połaniec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (25:21, 18:25, 27:29, 17:25)
28 2016-12-17 DMKS Plas Kielce - MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:19, 25:14, 25:18)
29 2016-12-15 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - STS Skarżysko Kamienna 3:0 (29:27, 25:10, 25:21)
30 2016-12-16 Effector Kielce - ULKS Chobrzany 3:1 (25:16, 25:21, 18:25, 25:20)