Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Emeryk SK Nowa Słupia 121319688
2GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 110138896
1 2020-03-06 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (22:25, 25:21, 18:25, 23:25)
2 2020-03-12 Emeryk SK Nowa Słupia - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0
3 2020-03-19 Emeryk SK Nowa Słupia - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Corradomed Kielce 0000000
2GKS Volley Pawłów 0000000
1 2020-03-12 Corradomed Kielce - GKS Volley Pawłów 0:0
2 2020-03-19 GKS Volley Pawłów - Corradomed Kielce 0:0
3 2020-03-22 GKS Volley Pawłów - Corradomed Kielce 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Emeryk SK Nowa Słupia 24261175142
2Corradomed Kielce 22016142175
1 2020-02-13 Corradomed Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)
2 2020-02-20 Emeryk SK Nowa Słupia - Corradomed Kielce 3:1 (24:26, 25:21, 25:16, 25:17)
3 2020-02-27 Corradomed Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 24260150110
2GKS Volley Pawłów 22006110150
1 2020-02-16 GKS Volley Pawłów - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:3 (19:25, 15:25, 17:25)
2 2020-02-22 GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - GKS Volley Pawłów 3:0 (25:20, 25:17, 25:22)
3 2020-03-01 GKS Volley Pawłów - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Sparta Zagnańsk 24262191164
2ŁKS Łagów 22026164191
1 2020-02-22 ŁKS Łagów - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (17:25, 25:23, 14:25, 23:25)
2 2020-03-09 LKS Sparta Zagnańsk - ŁKS Łagów 3:1 (25:18, 18:25, 25:21, 25:21)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Absolwenci Starachowice 24264222220
2LZS Górno 22046220222
1 2020-02-26 SMS Absolwenci Starachowice - LZS Górno 3:2 (25:23, 24:26, 25:21, 20:25, 15:12)
2 2020-03-09 LZS Górno - SMS Absolwenci Starachowice 2:3 (28:26, 25:19, 26:28, 23:25, 11:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 13130750
2LUKS Start Dobromierz 0000000
3SMS Ostrowiec Świętokrzyski 10003075
1 2020-02-27 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
2 2020-03-13 LUKS Start Dobromierz - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
3 2020-03-14 Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna - LUKS Start Dobromierz 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Corradomed Kielce 81862110695660
2KPS Nowiny 81752010694544
3LKS Sparta Zagnańsk 81661912698652
4LZS Górno 8931318682698
5LUKS Start Dobromierz 800124417632
1 2019-10-28 LKS Sparta Zagnańsk - LUKS Start Dobromierz 3:0 (25:21, 25:15, 25:13)
2 2019-10-18 KPS Nowiny - LZS Górno 3:0 (25:22, 25:16, 25:23)
2019-10-18 Corradomed Kielce - pauzuje0:0
3 2019-10-25 LUKS Start Dobromierz - KPS Nowiny 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
4 2019-10-24 Corradomed Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (25:27, 22:25, 25:23, 10:25)
2019-10-25 LZS Górno - pauzuje0:0
5 2019-11-08 KPS Nowiny - Corradomed Kielce 2:3 (25:20, 22:25, 25:19, 22:25, 12:15)
6 2019-11-04 LZS Górno - LUKS Start Dobromierz 3:0 (25:14, 30:28, 25:21)
2019-11-08 LKS Sparta Zagnańsk - pauzuje0:0
7 2019-11-18 Corradomed Kielce - LZS Górno 3:1 (25:21, 18:25, 25:19, 25:15)
8 2019-11-18 LKS Sparta Zagnańsk - KPS Nowiny 0:3 (17:25, 20:25, 15:25)
2019-11-15 LUKS Start Dobromierz - pauzuje0:0
9 2019-11-25 LZS Górno - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (19:25, 25:23, 23:25, 22:25)
10 2019-11-29 LUKS Start Dobromierz - Corradomed Kielce 0:3 (24:26, 18:25, 16:25)
2019-11-29 KPS Nowiny - pauzuje0:0
11 2019-12-06 LUKS Start Dobromierz - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (16:25, 21:25, 21:25)
12 2019-12-02 LZS Górno - KPS Nowiny 3:2 (19:25, 25:19, 25:19, 21:25, 15:12)
2019-12-06 Corradomed Kielce - pauzuje0:0
13 2019-12-13 KPS Nowiny - LUKS Start Dobromierz 3:0 (25:20, 25:13, 25:14)
14 2019-12-09 LKS Sparta Zagnańsk - Corradomed Kielce 3:2 (19:25, 25:23, 22:25, 25:12, 15:13)
2019-12-13 LZS Górno - pauzuje0:0
15 2019-12-19 Corradomed Kielce - KPS Nowiny 3:1 (14:25, 27:25, 25:23, 25:17)
16 2019-12-20 LUKS Start Dobromierz - LZS Górno 1:3 (25:20, 10:25, 27:29, 24:26)
2019-12-20 LKS Sparta Zagnańsk - pauzuje0:0
17 2020-01-13 LZS Górno - Corradomed Kielce 0:3 (23:25, 20:25, 21:25)
18 2020-01-10 KPS Nowiny - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (23:25, 25:23, 25:15, 25:21)
2020-01-10 LUKS Start Dobromierz - pauzuje0:0
19 2020-01-20 LKS Sparta Zagnańsk - LZS Górno 3:2 (22:25, 25:22, 21:25, 25:18, 15:13)
20 2020-01-23 Corradomed Kielce - LUKS Start Dobromierz 3:0 (25:13, 25:19, 26:24)
2020-01-24 KPS Nowiny - pauzuje0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKS Volley Pawłów 10279299895701
2Emeryk SK Nowa Słupia 102592812939808
3ŁKS Łagów 101451819801807
4SMS Absolwenci Starachowice 101131722822849
5Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 101031524813853
6SMS Ostrowiec Świętokrzyski 1031627548800
1 2019-10-15 Emeryk SK Nowa Słupia - ŁKS Łagów 3:0 (25:22, 25:18, 25:23)
2 2019-10-13 GKS Volley Pawłów - SMS Absolwenci Starachowice 3:1 (25:23, 19:25, 25:22, 25:22)
3 2019-10-17 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 3:0 (25:18, 25:21, 25:18)
4 2019-10-19 ŁKS Łagów - GKS Volley Pawłów 0:3 (20:25, 20:25, 16:25)
5 2019-11-13 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (25:22, 23:25, 17:25, 20:25)
6 2019-10-26 Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna - SMS Absolwenci Starachowice 3:1 (15:25, 25:11, 27:25, 25:18)
7 2019-10-27 GKS Volley Pawłów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:17, 25:16, 25:13)
8 2019-10-30 SMS Absolwenci Starachowice - ŁKS Łagów 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
9 2019-10-29 Emeryk SK Nowa Słupia - Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 3:0 (25:11, 25:15, 25:22)
10 2019-11-28 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SMS Absolwenci Starachowice 1:3 (10:25, 26:24, 20:25, 16:25)
11 2019-11-12 Emeryk SK Nowa Słupia - GKS Volley Pawłów 3:2 (30:28, 21:25, 25:19, 22:25, 15:8)
12 2019-11-16 ŁKS Łagów - Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 3:2 (15:25, 25:23, 21:25, 25:22, 15:13)
13 2019-11-27 SMS Absolwenci Starachowice - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (14:25, 25:23, 14:25, 20:25)
14 2019-12-04 ŁKS Łagów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:23, 25:12, 25:22)
15 2019-11-30 Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna - GKS Volley Pawłów 1:3 (14:25, 15:25, 25:20, 20:25)
16 2019-12-07 ŁKS Łagów - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (21:25, 20:25, 25:19, 25:27)
17 2019-12-04 SMS Absolwenci Starachowice - GKS Volley Pawłów 2:3 (19:25, 25:21, 18:25, 25:23, 12:15)
18 2019-12-07 Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:9, 25:13, 25:21)
19 2019-12-15 GKS Volley Pawłów - ŁKS Łagów 3:0 (25:16, 25:20, 25:18)
20 2019-12-10 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:17, 22:25, 25:8, 25:18)
21 2019-12-11 SMS Absolwenci Starachowice - Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 3:0 (25:20, 25:22, 25:16)
22 2019-12-19 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - GKS Volley Pawłów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
23 2020-01-11 ŁKS Łagów - SMS Absolwenci Starachowice 3:2 (25:16, 23:25, 25:23, 23:25, 15:7)
24 2019-12-21 Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna - Emeryk SK Nowa Słupia 2:3 (25:23, 21:25, 27:25, 19:25, 13:15)
25 2020-01-26 SMS Absolwenci Starachowice - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:14, 25:19, 25:13)
26 2020-01-12 GKS Volley Pawłów - Emeryk SK Nowa Słupia 3:1 (20:25, 25:17, 25:18, 25:21)
27 2020-01-18 Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna - ŁKS Łagów 3:2 (25:15, 26:28, 18:25, 26:24, 15:8)
28 2020-01-21 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Absolwenci Starachowice 3:1 (25:18, 25:18, 19:25, 25:14)
29 2020-01-23 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łagów 0:3 (22:25, 16:25, 18:25)
30 2020-01-26 GKS Volley Pawłów - Forum Siatkówki Skarżysko Kamienna 3:1 (25:21, 25:20, 22:25, 25:20)