Mini4 Dziewcząt Mini4 Chłopców Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy MPS 2024 Świętokrzyska II Liga Mężczyzn Świętokrzyska I Liga Kobiet Świętokrzyska I Liga Mężczyzn

Świętokrzyska II Liga Mężczyzn

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Fair Play Końskie 24260150114
2ZAG ARENA Busko-Zdrój 22006114150
1 2024-03-01 ZAG ARENA Busko-Zdrój - Fair Play Końskie 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)
2 2024-03-09 Fair Play Końskie - ZAG ARENA Busko-Zdrój 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)
3 2024-03-16 Fair Play Końskie - ZAG ARENA Busko-Zdrój 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LERKO II Academy Kielce 24264215180
2Aluron CMC Wybicki Kielce II22046180215
1 2024-03-06 LERKO II Academy Kielce - Aluron CMC Wybicki Kielce 23:2 (24:26, 18:25, 25:13, 25:22, 15:10)
2 2024-03-20 Aluron CMC Wybicki Kielce 2 - LERKO II Academy Kielce 2:3 (12:25, 12:25, 25:22, 25:21, 10:15)
3 2024-03-26 Aluron CMC Wybicki Kielce 2 - LERKO II Academy Kielce 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MDinwest GKS GÓRAL Górno 35286295287
2GKS Volley Pawłów 34168287295
1 2024-03-11 MDinwest GKS GÓRAL Górno - GKS Volley Pawłów 3:2 (21:25, 25:13, 25:23, 17:25, 15:11)
2 2024-03-20 GKS Volley Pawłów - MDinwest GKS GÓRAL Górno 1:3 (23:25, 26:24, 18:25, 21:25)
3 2024-02-26 GKS Volley Pawłów - MDinwest GKS GÓRAL Górno 3:2 (25:23, 21:25, 16:25, 25:9, 15:11)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Sparta Zagnańsk 24264219202
2Lechia Strawczyn 22046202219
1 2024-03-07 Lechia Strawczyn - LKS Sparta Zagnańsk 2:3 (15:25, 26:24, 25:21, 20:25, 12:15)
2 2024-03-11 LKS Sparta Zagnańsk - Lechia Strawczyn 3:2 (19:25, 25:21, 23:25, 25:18, 17:15)
3 2024-03-18 LKS Sparta Zagnańsk - Lechia Strawczyn 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKF REMITAL Skarżysko Kam. 12130759
2MultiTeam Tompawex Koral Bilcza 11003975
1 2024-02-03 SKF REMITAL Skarżysko Kam. - MultiTeam Tompawex Koral Bilcza 3:0 (25:9, 25:0, 25:0)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Fair Play Końskie 24261164141
2Aluron CMC Wybicki Kielce II22016141164
1 2024-01-27 Fair Play Końskie - Aluron CMC Wybicki Kielce 23:1 (14:25, 25:23, 25:21, 25:16)
2 2024-02-02 Aluron CMC Wybicki Kielce 2 - Fair Play Końskie 0:3 (15:25, 21:25, 20:25)
3 2024-02-10 Fair Play Końskie - Aluron CMC Wybicki Kielce 20:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZAG ARENA Busko-Zdrój 35267267267
2LERKO II Academy Kielce 34176267267
1 2024-01-26 ZAG ARENA Busko-Zdrój - LERKO II Academy Kielce 3:2 (19:25, 22:25, 25:21, 25:15, 15:12)
2 2024-01-31 LERKO II Academy Kielce - ZAG ARENA Busko-Zdrój 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
3 2024-02-09 ZAG ARENA Busko-Zdrój - LERKO II Academy Kielce 3:2 (25:15, 20:25, 19:25, 25:20, 15:9)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKS Volley Pawłów 35266259272
2Lechia Strawczyn 34166272259
1 2024-02-05 GKS Volley Pawłów - Lechia Strawczyn 3:1 (25:23, 19:25, 25:22, 32:30)
2 2024-02-01 Lechia Strawczyn - GKS Volley Pawłów 3:0 (25:18, 25:14, 25:21)
3 2024-02-12 GKS Volley Pawłów - Lechia Strawczyn 3:2 (21:25, 19:25, 25:15, 25:23, 15:9)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MDinwest GKS GÓRAL Górno 24262176137
2LKS Sparta Zagnańsk 22026137176
1 2024-01-29 LKS Sparta Zagnańsk - MDinwest GKS GÓRAL Górno 0:3 (11:25, 13:25, 23:25)
2 2024-02-05 MDinwest GKS GÓRAL Górno - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (17:25, 25:19, 19:25, 25:10, 15:11)
3 2024-02-26 LKS Sparta Zagnańsk - MDinwest GKS GÓRAL Górno 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Fair Play Końskie 8238243664400
2LERKO II Academy Kielce 81651711628566
3GKS Volley Pawłów 81141516582642
4MDinwest GKS GÓRAL Górno 81031517687697
5SKF REMITAL Skarżysko Kam. 800024344600
1 2023-10-08 SKF REMITAL Skarżysko Kam. - Fair Play Końskie 0:3 (6:25, 16:25, 12:25)
2 2023-10-09 GKS Volley Pawłów - MDinwest GKS GÓRAL Górno 2:3 (19:25, 25:22, 25:16, 19:25, 15:17)
3 2023-10-16 MDinwest GKS GÓRAL Górno - SKF REMITAL Skarżysko Kam. 3:0 (25:22, 25:14, 25:10)
4 2023-10-11 LERKO II Academy Kielce - Fair Play Końskie 0:3 (15:25, 19:25, 13:25)
5 2023-10-23 MDinwest GKS GÓRAL Górno - LERKO II Academy Kielce 1:3 (19:25, 18:25, 25:21, 25:27)
6 2023-10-23 GKS Volley Pawłów - SKF REMITAL Skarżysko Kam. 3:0 (25:12, 25:8, 25:18)
7 2023-11-15 LERKO II Academy Kielce - GKS Volley Pawłów 3:1 (25:22, 21:25, 25:21, 25:15)
8 2023-10-28 Fair Play Końskie - MDinwest GKS GÓRAL Górno 3:1 (23:25, 25:15, 25:15, 25:23)
9 2023-10-30 GKS Volley Pawłów - Fair Play Końskie 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)
10 2023-11-04 SKF REMITAL Skarżysko Kam. - LERKO II Academy Kielce 0:3 (19:25, 19:25, 13:25)
11 2023-11-25 Fair Play Końskie - SKF REMITAL Skarżysko Kam. 3:0 (25:15, 25:10, 25:5)
12 2023-11-20 MDinwest GKS GÓRAL Górno - GKS Volley Pawłów 2:3 (25:15, 25:20, 26:28, 16:25, 10:15)
13 2023-12-02 SKF REMITAL Skarżysko Kam. - MDinwest GKS GÓRAL Górno 0:3 (15:25, 23:25, 20:25)
14 2023-12-02 Fair Play Końskie - LERKO II Academy Kielce 3:0 (25:21, 25:21, 25:22)
15 2023-12-06 LERKO II Academy Kielce - MDinwest GKS GÓRAL Górno 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)
16 2023-12-09 SKF REMITAL Skarżysko Kam. - GKS Volley Pawłów 0:3 (20:25, 20:25, 13:25)
17 2023-12-18 GKS Volley Pawłów - LERKO II Academy Kielce 3:2 (25:21, 18:25, 25:14, 18:25, 15:13)
18 2023-12-18 MDinwest GKS GÓRAL Górno - Fair Play Końskie 2:3 (19:25, 19:25, 25:21, 32:30, 10:15)
19 2024-01-13 Fair Play Końskie - GKS Volley Pawłów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
20 2024-01-17 LERKO II Academy Kielce - SKF REMITAL Skarżysko Kam. 3:0 (25:13, 25:13, 25:8)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZAG ARENA Busko-Zdrój 8217238737642
2Aluron CMC Wybicki Kielce II81762011703635
3LKS Sparta Zagnańsk 81451713689663
4Lechia Strawczyn 872919566653
5MultiTeam Tompawex Koral Bilcza 810624625727
1 2023-10-06 ZAG ARENA Busko-Zdrój - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)
2 2023-11-17 MultiTeam Tompawex Koral Bilcza - Aluron CMC Wybicki Kielce 22:3 (12:25, 18:25, 25:18, 26:24, 13:15)
3 2023-10-13 ZAG ARENA Busko-Zdrój - Aluron CMC Wybicki Kielce 23:0 (25:16, 25:19, 26:24)
4 2023-10-12 Lechia Strawczyn - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (13:25, 25:19, 22:25, 21:25)
5 2023-10-20 Aluron CMC Wybicki Kielce 2 - Lechia Strawczyn 3:0 (25:13, 25:12, 25:20)
6 2023-10-20 MultiTeam Tompawex Koral Bilcza - ZAG ARENA Busko-Zdrój 1:3 (21:25, 20:25, 25:23, 17:25)
7 2023-10-26 Lechia Strawczyn - MultiTeam Tompawex Koral Bilcza 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)
8 2023-10-30 LKS Sparta Zagnańsk - Aluron CMC Wybicki Kielce 23:2 (19:25, 27:25, 20:25, 25:17, 15:13)
9 2023-11-10 MultiTeam Tompawex Koral Bilcza - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (22:25, 22:25, 19:25)
10 2023-11-10 ZAG ARENA Busko-Zdrój - Lechia Strawczyn 3:0 (25:19, 25:15, 25:19)
11 2023-12-11 LKS Sparta Zagnańsk - ZAG ARENA Busko-Zdrój 1:3 (23:25, 18:25, 25:17, 24:26)
12 2023-11-24 Aluron CMC Wybicki Kielce 2 - MultiTeam Tompawex Koral Bilcza 3:0 (25:16, 25:23, 29:27)
13 2023-12-18 Aluron CMC Wybicki Kielce 2 - ZAG ARENA Busko-Zdrój 3:2 (18:25, 21:25, 26:24, 25:18, 15:13)
14 2023-11-27 LKS Sparta Zagnańsk - Lechia Strawczyn 3:0 (25:15, 26:24, 25:20)
15 2023-12-07 Lechia Strawczyn - Aluron CMC Wybicki Kielce 20:3 (15:25, 22:25, 18:25)
16 2024-01-12 ZAG ARENA Busko-Zdrój - MultiTeam Tompawex Koral Bilcza 3:1 (23:25, 27:25, 25:23, 25:14)
17 2023-12-15 MultiTeam Tompawex Koral Bilcza - Lechia Strawczyn 1:3 (25:21, 20:25, 25:27, 12:25)
18 2023-12-15 Aluron CMC Wybicki Kielce 2 - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:20)
19 2024-01-15 LKS Sparta Zagnańsk - MultiTeam Tompawex Koral Bilcza 3:1 (28:26, 17:25, 25:15, 25:23)
20 2024-01-11 Lechia Strawczyn - ZAG ARENA Busko-Zdrój 2:3 (13:25, 26:24, 20:25, 26:24, 15:17)