Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZSOMS SMS Ostrowiec 6135168536414
2LUKS Start Dobromierz 61131512580560
3LKS Sparta Zagnańsk 6831415583617
4NML Zagnańsk 641717427535
1 2017-02-13 LKS Sparta Zagnańsk - NML Zagnańsk 3:2 (25:21, 24:26, 25:15, 21:25, 15:8)
2 2017-04-05 ZSOMS SMS Ostrowiec - LUKS Start Dobromierz 3:2 (22:25, 25:17, 22:25, 25:9, 15:12)
3 2017-02-20 NML Zagnańsk - LUKS Start Dobromierz 0:3 (24:26, 20:25, 20:25)
4 2017-02-20 LKS Sparta Zagnańsk - ZSOMS SMS Ostrowiec 2:3 (21:25, 14:25, 25:18, 25:22, 8:15)
5 2017-03-27 NML Zagnańsk - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)
6 2017-03-03 LUKS Start Dobromierz - LKS Sparta Zagnańsk 2:3 (24:26, 17:25, 25:22, 25:21, 13:15)
7 2017-03-13 NML Zagnańsk - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (25:21, 22:25, 25:16, 23:25, 15:4)
8 2017-03-31 LUKS Start Dobromierz - ZSOMS SMS Ostrowiec 3:1 (25:19, 25:27, 25:13, 25:14)
9 2017-03-24 LUKS Start Dobromierz - NML Zagnańsk 3:2 (25:22, 25:22, 22:25, 21:25, 15:10)
10 2017-03-22 ZSOMS SMS Ostrowiec - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (25:12, 23:25, 26:24, 25:18)
11 2017-03-29 ZSOMS SMS Ostrowiec - NML Zagnańsk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
12 2017-03-27 LKS Sparta Zagnańsk - LUKS Start Dobromierz 3:2 (18:25, 25:18, 25:23, 18:25, 15:13)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LZS Górno 24261179155
2Focus Kielce 22016155179
1 2017-02-20 LZS Górno - Focus Kielce 3:0 (25:22, 28:26, 25:22)
2 2017-03-06 Focus Kielce - LZS Górno 1:3 (22:25, 28:26, 17:25, 18:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MSS Masłów 2426218894
2CTTiK Boruta Bieliny 2202694188
1 2017-02-21 CTTiK Boruta Bieliny - MSS Masłów 2:3 (19:25, 12:25, 25:23, 27:25, 11:15)
2 2017-03-10 MSS Masłów - CTTiK Boruta Bieliny 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lerko Kielce II25263204177
2ULKS Kastel Stopnica 24154200197
3Volley Jędrzejów 20026165195
1 2017-02-28 Lerko Kielce 2 - ULKS Kastel Stopnica 3:2 (20:25, 26:24, 22:25, 25:17, 15:10)
2 2017-03-18 ULKS Kastel Stopnica - Volley Jędrzejów 3:1 (25:20, 23:25, 26:24, 25:20)
3 2017-03-22 Volley Jędrzejów - Lerko Kielce 21:3 (19:25, 25:21, 12:25, 20:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS Start Dobromierz 102282512873796
2LKS Sparta Zagnańsk 102182513873820
3LZS Górno 101862217863864
4MSS Masłów 101852219927884
5Lerko Kielce II10721225788819
6Volley Jędrzejów 1041828722863
1 2016-10-21 LUKS Start Dobromierz - LZS Górno 3:1 (25:20, 25:21, 21:25, 25:16)
2 2016-10-17 LKS Sparta Zagnańsk - Lerko Kielce 23:0 (25:20, 25:21, 25:22)
3 2016-10-21 MSS Masłów - Volley Jędrzejów 3:0 (25:21, 25:17, 25:22)
4 2016-10-26 Volley Jędrzejów - LZS Górno 1:3 (19:25, 20:25, 25:15, 25:27)
5 2016-10-25 Lerko Kielce 2 - MSS Masłów 1:3 (20:25, 26:24, 8:25, 21:25)
6 2016-10-28 LUKS Start Dobromierz - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (17:25, 25:21, 22:25, 22:25)
7 2016-11-07 LZS Górno - LKS Sparta Zagnańsk 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)
8 2016-12-09 MSS Masłów - LUKS Start Dobromierz 2:3 (30:28, 15:25, 25:19, 22:25, 11:15)
9 2016-11-09 Volley Jędrzejów - Lerko Kielce 21:3 (10:25, 10:25, 25:15, 15:25)
10 2016-11-15 Lerko Kielce 2 - LZS Górno 1:3 (25:13, 23:25, 21:25, 21:25)
11 2016-11-18 LUKS Start Dobromierz - Volley Jędrzejów 3:2 (25:22, 34:36, 25:10, 19:25, 15:11)
12 2016-11-14 LKS Sparta Zagnańsk - MSS Masłów 3:0 (25:22, 25:22, 28:26)
13 2016-11-25 MSS Masłów - LZS Górno 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:17)
14 2016-11-30 Volley Jędrzejów - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (25:18, 14:25, 26:24, 25:21)
15 2016-11-29 Lerko Kielce 2 - LUKS Start Dobromierz 0:3 (19:25, 25:27, 23:25)
16 2016-12-05 LZS Górno - LUKS Start Dobromierz 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)
17 2016-12-06 Lerko Kielce 2 - LKS Sparta Zagnańsk 2:3 (18:25, 24:26, 25:19, 27:25, 7:15)
18 2016-12-07 Volley Jędrzejów - MSS Masłów 1:3 (25:23, 23:25, 19:25, 24:26)
19 2016-12-12 LZS Górno - Volley Jędrzejów 3:0 (25:11, 25:22, 25:23)
20 2016-12-16 MSS Masłów - Lerko Kielce 23:1 (25:15, 21:25, 25:17, 26:24)
21 2016-12-12 LKS Sparta Zagnańsk - LUKS Start Dobromierz 3:0 (25:20, 25:23, 25:22)
22 2017-01-09 LKS Sparta Zagnańsk - LZS Górno 3:2 (26:24, 25:17, 16:25, 23:25, 15:10)
23 2017-01-13 LUKS Start Dobromierz - MSS Masłów 3:1 (17:25, 25:19, 25:14, 25:21)
24 2017-01-10 Lerko Kielce 2 - Volley Jędrzejów 3:0 (25:11, 25:15, 25:18)
25 2017-01-16 LZS Górno - Lerko Kielce 23:1 (25:22, 18:25, 25:19, 25:21)
26 2017-01-25 Volley Jędrzejów - LUKS Start Dobromierz 0:3 (24:26, 20:25, 19:25)
27 2017-01-20 MSS Masłów - LKS Sparta Zagnańsk 2:3 (24:26, 18:25, 25:17, 25:23, 12:15)
28 2017-01-23 LZS Górno - MSS Masłów 3:2 (25:22, 21:25, 18:25, 25:22, 15:10)
29 2017-01-23 LKS Sparta Zagnańsk - Volley Jędrzejów 3:0 (25:19, 25:23, 25:23)
30 2017-02-17 LUKS Start Dobromierz - Lerko Kielce 23:0 (25:21, 25:14, 26:24)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZSOMS SMS Ostrowiec 7176186503481
2NML Zagnańsk 81551812694635
3Focus Kielce 81241616699654
4CTTiK Boruta Bieliny 8721120638714
5ULKS Kastel Stopnica 762817529579
1 2016-10-18 CTTiK Boruta Bieliny - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
2 2016-10-17 NML Zagnańsk - ULKS Kastel Stopnica 3:0 (25:19, 26:24, 25:12)
3 2016-10-26 ZSOMS SMS Ostrowiec - NML Zagnańsk 3:2 (25:17, 25:21, 14:25, 22:25, 15:13)
4 2016-10-26 Focus Kielce - CTTiK Boruta Bieliny 3:2 (22:25, 23:25, 25:23, 25:23, 15:3)
5 2016-11-07 NML Zagnańsk - Focus Kielce 3:0 (25:20, 25:17, 25:16)
6 2016-11-12 ULKS Kastel Stopnica - ZSOMS SMS Ostrowiec 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
7 2016-11-16 Focus Kielce - ULKS Kastel Stopnica 2:3 (28:30, 25:18, 18:25, 25:23, 13:15)
8 2016-11-15 CTTiK Boruta Bieliny - NML Zagnańsk 2:3 (19:25, 25:23, 18:25, 25:23, 12:15)
9 2016-12-11 ULKS Kastel Stopnica - CTTiK Boruta Bieliny 0:3 (14:25, 21:25, 25:27)
10 2016-11-30 ZSOMS SMS Ostrowiec - Focus Kielce 3:0 (25:12, 25:21, 27:25)
11 2016-12-08 ZSOMS SMS Ostrowiec - CTTiK Boruta Bieliny 3:0 (25:14, 25:18, 29:27)
12 2016-12-09 ULKS Kastel Stopnica - NML Zagnańsk 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
13 2016-12-12 NML Zagnańsk - ZSOMS SMS Ostrowiec 1:3 (25:21, 18:25, 16:25, 23:25)
14 2016-12-13 CTTiK Boruta Bieliny - Focus Kielce 3:2 (20:25, 23:25, 26:24, 25:22, 15:10)
15 2016-12-05 Focus Kielce - NML Zagnańsk 3:0 (28:26, 30:28, 25:22)
16 2017-01-11 ZSOMS SMS Ostrowiec - ULKS Kastel Stopnica 0:0
17 2017-01-20 ULKS Kastel Stopnica - Focus Kielce 2:3 (24:26, 21:25, 25:23, 25:16, 12:15)
18 2016-12-19 NML Zagnańsk - CTTiK Boruta Bieliny 3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:22)
19 2017-01-24 CTTiK Boruta Bieliny - ULKS Kastel Stopnica 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
20 2017-01-23 Focus Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)