Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MSS Masłów 0000000
2SMS Absolwenci Starachowice 0000000
1 2018-03-02 MSS Masłów - SMS Absolwenci Starachowice 0:0
2 2018-03-08 SMS Absolwenci Starachowice - MSS Masłów 0:0
3 2018-03-16 MSS Masłów - SMS Absolwenci Starachowice 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Emeryk SK Nowa Słupia 0000000
2LKS Sparta Zagnańsk 0000000
1 2018-03-05 LKS Sparta Zagnańsk - Emeryk SK Nowa Słupia 0:0
2 2018-03-15 Emeryk SK Nowa Słupia - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
3 2018-03-19 LKS Sparta Zagnańsk - Emeryk SK Nowa Słupia 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MSS Masłów 24260152117
2Emeryk SK Nowa Słupia 22006117152
1 2018-02-02 MSS Masłów - Emeryk SK Nowa Słupia 3:0 (25:18, 25:19, 25:21)
2 2018-02-08 Emeryk SK Nowa Słupia - MSS Masłów 0:3 (25:27, 16:25, 18:25)
3 2018-03-02 MSS Masłów - Emeryk SK Nowa Słupia 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Absolwenci Starachowice 24261169131
2LKS Sparta Zagnańsk 22016131169
1 2018-02-01 SMS Absolwenci Starachowice - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (25:23, 25:14, 19:25, 25:14)
2 2018-02-05 LKS Sparta Zagnańsk - SMS Absolwenci Starachowice 0:3 (18:25, 15:25, 22:25)
3 2018-03-01 SMS Absolwenci Starachowice - LKS Sparta Zagnańsk 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LZS Górno 121319882
2LUKS Start Dobromierz 110138298
1 2018-02-05 LZS Górno - LUKS Start Dobromierz 3:1 (25:19, 23:25, 25:17, 25:21)
2 2018-03-02 LUKS Start Dobromierz - LZS Górno 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lerko Kielce 0000000
2ULKS Chobrzany 0000000
1 2018-03-09 ULKS Chobrzany - Lerko Kielce 0:0
2 2018-02-27 Lerko Kielce - ULKS Chobrzany 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Team Spirit Kielce 121319281
2Focus Kielce 110138192
1 2018-02-08 Team Spirit Kielce - Focus Kielce 3:1 (17:25, 25:20, 25:16, 25:20)
2 2018-02-26 Focus Kielce - Team Spirit Kielce 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MSS Masłów 10269277829642
2LKS Sparta Zagnańsk 102162516946877
3LUKS Start Dobromierz 101972216795844
4Lerko Kielce 101862115837778
5Team Spirit Kielce 1031827728858
6Volley Jędrzejów 1031628688824
1 2017-11-03 LUKS Start Dobromierz - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (25:21, 22:25, 25:22, 10:25, 15:12)
2 2017-10-20 MSS Masłów - Team Spirit Kielce 3:0 (29:27, 25:13, 25:19)
3 2017-10-17 Lerko Kielce - Volley Jędrzejów 3:1 (25:22, 25:16, 21:25, 25:16)
4 2017-10-23 LKS Sparta Zagnańsk - Volley Jędrzejów 3:0 (25:21, 25:20, 25:17)
5 2017-10-26 Team Spirit Kielce - Lerko Kielce 0:3 (13:25, 17:25, 22:25)
6 2017-10-27 LUKS Start Dobromierz - MSS Masłów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
7 2017-11-10 MSS Masłów - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (25:23, 25:19, 24:26, 25:22)
8 2017-11-07 Lerko Kielce - LUKS Start Dobromierz 3:1 (26:24, 23:25, 25:21, 25:13)
9 2017-11-22 Volley Jędrzejów - Team Spirit Kielce 3:1 (25:13, 20:25, 28:26, 25:20)
10 2017-11-13 LKS Sparta Zagnańsk - Team Spirit Kielce 3:1 (25:19, 24:26, 25:18, 25:15)
11 2017-11-17 LUKS Start Dobromierz - Volley Jędrzejów 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
12 2017-11-24 MSS Masłów - Lerko Kielce 3:0 (25:20, 25:21, 25:16)
13 2017-11-28 Lerko Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (19:25, 25:27, 25:19, 23:25)
14 2017-11-29 Volley Jędrzejów - MSS Masłów 0:3 (16:25, 19:25, 19:25)
15 2017-11-30 Team Spirit Kielce - LUKS Start Dobromierz 1:3 (22:25, 26:24, 21:25, 21:25)
16 2017-12-04 LKS Sparta Zagnańsk - LUKS Start Dobromierz 2:3 (25:19, 23:25, 22:25, 25:22, 13:15)
17 2017-12-07 Team Spirit Kielce - MSS Masłów 0:3 (18:25, 19:25, 25:27)
18 2017-12-20 Volley Jędrzejów - Lerko Kielce 1:3 (23:25, 25:18, 11:25, 17:25)
19 2017-12-13 Volley Jędrzejów - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (23:25, 20:25, 19:25)
20 2017-12-12 Lerko Kielce - Team Spirit Kielce 3:0 (25:20, 25:19, 25:14)
21 2017-12-15 MSS Masłów - LUKS Start Dobromierz 3:0 (25:13, 25:20, 28:26)
22 2018-01-08 LKS Sparta Zagnańsk - MSS Masłów 2:3 (28:30, 21:25, 25:20, 25:23, 7:15)
23 2018-01-12 LUKS Start Dobromierz - Lerko Kielce 3:1 (28:30, 25:18, 25:20, 25:21)
24 2018-01-11 Team Spirit Kielce - Volley Jędrzejów 3:0 (32:30, 25:13, 25:20)
25 2018-01-18 Team Spirit Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (17:25, 22:25, 25:20, 22:25)
26 2018-01-17 Volley Jędrzejów - LUKS Start Dobromierz 0:3 (17:25, 22:25, 19:25)
27 2018-01-16 Lerko Kielce - MSS Masłów 3:0 (25:22, 25:21, 25:21)
28 2018-01-22 LKS Sparta Zagnańsk - Lerko Kielce 3:1 (25:22, 22:25, 25:16, 25:23)
29 2018-01-26 MSS Masłów - Volley Jędrzejów 3:1 (25:14, 25:22, 19:25, 25:19)
30 2018-01-25 LUKS Start Dobromierz - Team Spirit Kielce 3:1 (25:23, 25:16, 23:25, 25:18)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Absolwenci Starachowice 8248242641456
2Emeryk SK Nowa Słupia 81551813674596
3LZS Górno 81141617681712
4ULKS Chobrzany 852820532650
5Focus Kielce 851721537651
1 2017-10-16 LZS Górno - ULKS Chobrzany 3:1 (25:20, 24:26, 25:21, 26:24)
2 2017-10-16 Focus Kielce - SMS Absolwenci Starachowice 0:3 (13:25, 14:25, 16:25)
3 2017-10-27 ULKS Chobrzany - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (20:25, 25:20, 18:25, 21:25)
4 2017-10-23 LZS Górno - Focus Kielce 3:2 (25:21, 25:27, 25:23, 17:25, 15:6)
5 2017-11-06 Focus Kielce - ULKS Chobrzany 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
6 2017-12-12 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Absolwenci Starachowice 1:3 (21:25, 25:23, 21:25, 12:25)
7 2017-12-01 ULKS Chobrzany - SMS Absolwenci Starachowice 0:3 (21:25, 21:25, 17:25)
8 2017-11-13 LZS Górno - Emeryk SK Nowa Słupia 3:2 (23:25, 25:14, 25:18, 16:25, 15:12)
9 2017-12-05 Emeryk SK Nowa Słupia - Focus Kielce 3:0 (25:20, 25:17, 25:19)
10 2017-11-30 SMS Absolwenci Starachowice - LZS Górno 3:0 (25:11, 25:17, 25:13)
11 2017-12-08 ULKS Chobrzany - LZS Górno 3:2 (24:26, 25:19, 19:25, 25:20, 15:3)
12 2017-12-07 SMS Absolwenci Starachowice - Focus Kielce 3:0 (25:10, 25:21, 25:13)
13 2017-12-14 Emeryk SK Nowa Słupia - ULKS Chobrzany 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
14 2017-12-11 Focus Kielce - LZS Górno 0:3 (14:25, 18:25, 22:25)
15 2018-01-12 ULKS Chobrzany - Focus Kielce 3:0 (25:19, 26:24, 25:19)
16 2018-01-11 SMS Absolwenci Starachowice - Emeryk SK Nowa Słupia 3:0 (25:19, 25:22, 25:14)
17 2018-01-18 SMS Absolwenci Starachowice - ULKS Chobrzany 3:0 (25:12, 25:17, 25:23)
18 2018-01-18 Emeryk SK Nowa Słupia - LZS Górno 3:1 (25:21, 20:25, 25:18, 25:14)
19 2018-01-22 Focus Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 2:3 (25:17, 17:25, 25:23, 24:26, 10:15)
20 2018-01-22 LZS Górno - SMS Absolwenci Starachowice 1:3 (22:25, 25:18, 17:25, 19:25)