Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BAROS MKS Orlicz Suchedniów 8248244684554
2LKS Sparta Zagnańsk 91351817787765
3KPS Nowiny 91351719775784
4Volley Jędrzejów 81241616676675
5Properco Kielce 8921420700759
6LZS Górno 841922636721
1 2018-10-22 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - KPS Nowiny 3:1 (25:21, 24:26, 25:16, 25:23)
2 2018-10-22 LZS Górno - LKS Sparta Zagnańsk 1:3 (19:25, 25:18, 19:25, 21:25)
3 2018-10-18 Properco Kielce - Volley Jędrzejów 2:3 (25:19, 21:25, 25:16, 22:25, 14:16)
4 2018-10-29 KPS Nowiny - Volley Jędrzejów 3:2 (25:19, 18:25, 16:25, 25:21, 15:12)
5 2018-10-29 LKS Sparta Zagnańsk - Properco Kielce 3:2 (25:16, 23:25, 20:25, 25:20, 15:8)
6 2018-10-29 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - LZS Górno 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 26:24)
7 2018-11-05 LZS Górno - KPS Nowiny 1:3 (25:16, 10:25, 12:25, 16:25)
8 2018-11-15 Properco Kielce - BAROS MKS Orlicz Suchedniów 1:3 (25:20, 18:25, 17:25, 15:25)
9 2018-11-07 Volley Jędrzejów - LKS Sparta Zagnańsk 0:3 (23:25, 16:25, 25:27)
10 2018-11-12 KPS Nowiny - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (25:20, 18:25, 32:30, 26:24)
11 2018-11-12 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - Volley Jędrzejów 3:0 (25:12, 25:14, 25:21)
12 2018-11-12 LZS Górno - Properco Kielce 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 23:25)
13 2018-11-22 Properco Kielce - KPS Nowiny 1:3 (14:25, 19:25, 25:20, 15:25)
14 2018-11-21 Volley Jędrzejów - LZS Górno 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)
15 2018-11-19 LKS Sparta Zagnańsk - BAROS MKS Orlicz Suchedniów 1:3 (14:25, 23:25, 25:16, 20:25)
16 2018-11-26 KPS Nowiny - BAROS MKS Orlicz Suchedniów 0:3 (21:25, 22:25, 23:25)
17 2018-11-26 LKS Sparta Zagnańsk - LZS Górno 3:2 (19:25, 25:23, 25:23, 20:25, 15:7)
18 2018-11-28 Volley Jędrzejów - Properco Kielce 3:2 (25:22, 24:26, 18:25, 25:21, 15:9)
19 2018-12-05 Volley Jędrzejów - KPS Nowiny 2:3 (22:25, 25:14, 23:25, 25:14, 10:15)
20 2018-12-06 Properco Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (20:25, 25:22, 25:19, 25:20)
21 2018-12-03 LZS Górno - BAROS MKS Orlicz Suchedniów 0:3 (20:25, 19:25, 17:25)
22 2018-12-10 KPS Nowiny - LZS Górno 1:3 (25:18, 20:25, 23:25, 18:25)
23 2018-12-10 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - Properco Kielce 3:0 (25:21, 25:20, 25:14)
24 2018-12-10 LKS Sparta Zagnańsk - Volley Jędrzejów 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
25 2018-12-17 LKS Sparta Zagnańsk - KPS Nowiny 3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
26 2018-12-19 Volley Jędrzejów - BAROS MKS Orlicz Suchedniów 0:0
27 2018-12-20 Properco Kielce - LZS Górno 0:0
28 2019-01-07 KPS Nowiny - Properco Kielce 0:0
29 2019-01-07 LZS Górno - Volley Jędrzejów 0:0
30 2019-01-07 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - LKS Sparta Zagnańsk 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lerko Kielce 7207214604497
2Emeryk SK Nowa Słupia 71551810632566
3Team Spirit Kielce 662812442468
4GKS Volley Pawłów 651816489538
5SMS Absolwenci Starachowice 621417408506
1 2018-10-18 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Absolwenci Starachowice 3:0 (25:10, 25:19, 25:23)
2 2018-10-23 Lerko Kielce - GKS Volley Pawłów 3:1 (23:25, 25:15, 25:10, 25:19)
2018-10-18 Team Spirit Kielce - pauzuje0:0
2018-10-24 SMS Absolwenci Starachowice - pauzuje0:0
3 2018-10-25 Team Spirit Kielce - GKS Volley Pawłów 3:0 (25:13, 26:24, 25:17)
4 2018-10-25 Emeryk SK Nowa Słupia - Lerko Kielce 1:3 (22:25, 25:18, 20:25, 15:25)
5 2018-11-06 Lerko Kielce - SMS Absolwenci Starachowice 3:0 (25:12, 25:22, 25:21)
6 2018-11-08 Team Spirit Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 21:25)
2018-11-08pauzuje- GKS Volley Pawłów 0:0
7 2018-11-14 SMS Absolwenci Starachowice - GKS Volley Pawłów 3:2 (21:25, 25:18, 16:25, 25:23, 15:13)
2018-11-15 Emeryk SK Nowa Słupia - pauzuje0:0
8 2018-11-13 Lerko Kielce - Team Spirit Kielce 3:0 (25:21, 25:21, 28:26)
9 2018-11-22 Team Spirit Kielce - SMS Absolwenci Starachowice 3:0 (29:27, 25:22, 25:16)
2018-11-22pauzuje- Lerko Kielce 0:0
10 2018-11-21 GKS Volley Pawłów - Emeryk SK Nowa Słupia 2:3 (25:21, 19:25, 20:25, 25:20, 10:15)
11 2018-11-28 SMS Absolwenci Starachowice - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (18:25, 14:25, 25:20, 20:25)
12 2018-11-28 GKS Volley Pawłów - Lerko Kielce 0:3 (22:25, 23:25, 20:25)
2018-11-29pauzuje- Team Spirit Kielce 0:0
2018-12-06pauzuje- SMS Absolwenci Starachowice 0:0
13 2018-12-05 GKS Volley Pawłów - Team Spirit Kielce 3:1 (25:17, 25:18, 23:25, 25:21)
14 2018-12-04 Lerko Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 3:2 (19:25, 25:22, 23:25, 25:23, 15:6)
15 2018-12-12 SMS Absolwenci Starachowice - Lerko Kielce 0:3 (19:25, 12:25, 26:28)
16 2018-12-13 Emeryk SK Nowa Słupia - Team Spirit Kielce 3:0 (25:16, 25:17, 25:18)
2018-12-12 GKS Volley Pawłów - pauzuje0:0
17 2018-12-19 GKS Volley Pawłów - SMS Absolwenci Starachowice 0:0
2018-12-20pauzuje- Emeryk SK Nowa Słupia 0:0
18 2018-12-20 Team Spirit Kielce - Lerko Kielce 0:0
19 2019-01-09 SMS Absolwenci Starachowice - Team Spirit Kielce 0:0
2019-01-08 Lerko Kielce - pauzuje0:0
20 2019-01-10 Emeryk SK Nowa Słupia - GKS Volley Pawłów 0:0