Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Kobiet IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lerko Kielce 39392270214
2LKS Sparta Zagnańsk 47297369332
3MSS Masłów 26261178149
4LUKS Start Dobromierz 35275255264
5Volley Jędrzejów 30019197246
6Team Spirit Kielce 30019189253
1 2017-11-03 LUKS Start Dobromierz - LKS Sparta Zagnańsk 3:2 (25:21, 22:25, 25:22, 10:25, 15:12)
2 2017-10-20 MSS Masłów - Team Spirit Kielce 3:0 (29:27, 25:13, 25:19)
3 2017-10-17 Lerko Kielce - Volley Jędrzejów 3:1 (25:22, 25:16, 21:25, 25:16)
4 2017-10-23 LKS Sparta Zagnańsk - Volley Jędrzejów 3:0 (25:21, 25:20, 25:17)
5 2017-10-26 Team Spirit Kielce - Lerko Kielce 0:3 (13:25, 17:25, 22:25)
6 2017-10-27 LUKS Start Dobromierz - MSS Masłów 0:0
7 2017-11-10 MSS Masłów - LKS Sparta Zagnańsk 3:1 (25:23, 25:19, 24:26, 25:22)
8 2017-11-07 Lerko Kielce - LUKS Start Dobromierz 3:1 (26:24, 23:25, 25:21, 25:13)
9 2017-11-22 Volley Jędrzejów - Team Spirit Kielce 0:0
10 2017-11-13 LKS Sparta Zagnańsk - Team Spirit Kielce 3:1 (25:19, 24:26, 25:18, 25:15)
11 2017-11-17 LUKS Start Dobromierz - Volley Jędrzejów 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
12 2017-11-24 MSS Masłów - Lerko Kielce 0:0
13 2017-11-28 Lerko Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
14 2017-11-29 Volley Jędrzejów - MSS Masłów 0:0
15 2017-11-30 Team Spirit Kielce - LUKS Start Dobromierz 0:0
16 2017-12-04 LKS Sparta Zagnańsk - LUKS Start Dobromierz 0:0
17 2017-12-07 Team Spirit Kielce - MSS Masłów 0:0
18 2017-12-06 Volley Jędrzejów - Lerko Kielce 0:0
19 2017-12-13 Volley Jędrzejów - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
20 2017-12-12 Lerko Kielce - Team Spirit Kielce 0:0
21 2017-12-15 MSS Masłów - LUKS Start Dobromierz 0:0
22 2018-01-08 LKS Sparta Zagnańsk - MSS Masłów 0:0
23 2018-01-12 LUKS Start Dobromierz - Lerko Kielce 0:0
24 2018-01-11 Team Spirit Kielce - Volley Jędrzejów 0:0
25 2018-01-18 Team Spirit Kielce - LKS Sparta Zagnańsk 0:0
26 2018-01-17 Volley Jędrzejów - LUKS Start Dobromierz 0:0
27 2018-01-16 Lerko Kielce - MSS Masłów 0:0
28 2018-01-22 LKS Sparta Zagnańsk - Lerko Kielce 0:0
29 2018-01-26 MSS Masłów - Volley Jędrzejów 0:0
30 2018-01-26 LUKS Start Dobromierz - Team Spirit Kielce 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LZS Górno 37395311287
2Emeryk SK Nowa Słupia 24154189188
3Focus Kielce 34156220244
4SMS Absolwenci Starachowice 131307543
5ULKS Chobrzany 30029237270
1 2017-10-16 LZS Górno - ULKS Chobrzany 3:1 (25:20, 24:26, 25:21, 26:24)
2 2017-10-16 Focus Kielce - SMS Absolwenci Starachowice 0:3 (13:25, 14:25, 16:25)
2017-10-20pauzuje- Emeryk SK Nowa Słupia 0:0
3 2017-10-27 ULKS Chobrzany - Emeryk SK Nowa Słupia 1:3 (20:25, 25:20, 18:25, 21:25)
2017-10-26 SMS Absolwenci Starachowice - pauzuje0:0
4 2017-10-23 LZS Górno - Focus Kielce 3:2 (25:21, 25:27, 25:23, 17:25, 15:6)
5 2017-11-06 Focus Kielce - ULKS Chobrzany 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
2017-11-10pauzuje- LZS Górno 0:0
6 2017-12-12 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Absolwenci Starachowice 0:0
7 2017-11-17 ULKS Chobrzany - SMS Absolwenci Starachowice 0:0
8 2017-11-13 LZS Górno - Emeryk SK Nowa Słupia 3:2 (23:25, 25:14, 25:18, 16:25, 15:12)
2017-11-13 Focus Kielce - pauzuje0:0
2017-12-01pauzuje- ULKS Chobrzany 0:0
9 2017-11-30 Emeryk SK Nowa Słupia - Focus Kielce 0:0
10 2017-11-30 SMS Absolwenci Starachowice - LZS Górno 0:0
11 2017-12-08 ULKS Chobrzany - LZS Górno 0:0
12 2017-12-07 SMS Absolwenci Starachowice - Focus Kielce 0:0
2017-12-07 Emeryk SK Nowa Słupia - pauzuje0:0
13 2017-12-14 Emeryk SK Nowa Słupia - ULKS Chobrzany 0:0
2017-12-15pauzuje- SMS Absolwenci Starachowice 0:0
14 2017-12-11 Focus Kielce - LZS Górno 0:0
15 2018-01-12 ULKS Chobrzany - Focus Kielce 0:0
2018-01-08 LZS Górno - pauzuje0:0
16 2018-01-11 SMS Absolwenci Starachowice - Emeryk SK Nowa Słupia 0:0
17 2018-01-18 SMS Absolwenci Starachowice - ULKS Chobrzany 0:0
18 2018-01-18 Emeryk SK Nowa Słupia - LZS Górno 0:0
2018-01-19pauzuje- Focus Kielce 0:0
2018-01-26 ULKS Chobrzany - pauzuje0:0
19 2018-01-22 Focus Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia 0:0
20 2018-01-22 LZS Górno - SMS Absolwenci Starachowice 0:0