0 2016-09-08 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz Szwed Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-08 Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów I Banasik Weronika II Grabowska Kamila Sekretarz Rączkiewicz Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-10 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I Pytka Klaudia II Myślak Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-10 UMKS MOS Wola Warszawa - Turniej I Adamczyk Bartłomiej II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-11 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I Pytka Klaudia II Myślak Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-18 MKS Kraśnik - Turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-20 KSZO Ostrowiec - Gruzja I Kowalski Piotr II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-21 Effector Kielce - Szachtior Soligorsk [BLR] I Grabda Mateusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała I Malinowski Michał II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 KSZO Ostrowiec - Minchanka Mińsk [BLR] I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 Polski Cukier Muszynianka Enea - Developres SkyRes Rzeszów I Malinowski Michał II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 Polski Cukier Muszynianka Enea - Minchanka Mińsk [BLR] I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-24 KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-24 Developres SkyRes Rzeszów - Minchanka Mińsk [BLR] I Malinowski Michał II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-24 Polski Cukier Muszynianka Enea - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-25 KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Enea I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz Kot Kinga L I Witkowski Rafał L II Grzyb Klaudia
0 2016-09-25 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Minchanka Mińsk [BLR] I Orlef Marek II Rek Marcin Sekretarz Kot Kinga L I Grzyb Klaudia L II Witkowski Rafał
0 2016-09-25 KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz Kot Kinga L I Witkowski Rafał L II Grzyb Klaudia
2 2016-10-08 11:00 MKS Neptun Końskie - MUKS Piątka Sandomierz I Mosiołek Agnieszka II Grzyb Klaudia Sekretarz Stępiński Kacper L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-09 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-10 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-11 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-12 18:00 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz Myślak Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-12 16:30 SMS KSZO Ostrowiec - OKS Volley Opatów I Mosiołek Agnieszka II Witkowski Rafał Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-15 9:00 LKS Sparta Zagnańsk - Turniej I Chojnecka Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-16 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-16 15:00 Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów Sekretarz Giel Karolina L1 Gniazdo Ewelina L2 Banasik Weronika L3 L4
0 2016-10-16 Turniej - Mistrzów I Mitek Jan II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-17 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-17 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - SL Salos Cortile Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-17 18:00 GLKS Fałków - LKS Sparta Zagnańsk I Borto Patrycja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-17 18:30 MKS Gala Skarżysko - ŁKS Łagów I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-17 16:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-17 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - Lerko Kielce II I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-17 19:00 NML Zagnańsk - ULKS Kastel Stopnica I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-18 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-18 16:00 Effector Kielce - DMKS Plas Kielce I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz Grad Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-18 19:30 CTTiK Boruta Bieliny - ZSOMS SMS Ostrowiec I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-19 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa I Myślak Jacek II Grosicki Wiesław Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-19 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - ZSOMS SMS Ostrowiec I Krawczyk Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-20 19:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany I Świtowska Paulina II Witkowski Rafał Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2016-10-21 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel Sekretarz Sarna Tomasz L1 Grad Małgorzata L2 Chelicka Adrianna L3 L4
1 2016-10-21 18:30 LUKS Start Dobromierz - LZS Górno I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-21 20:30 MSS Masłów - Volley Jędrzejów I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-10-22 13:00 KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz Giel Karolina L1 Pindral Maja L2 Grabowska Kamila L3 L4
12 2016-10-22 17:00 KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz Sarna Tomasz L1 Borto Patrycja L2 Chojnecka Magdalena L3 L4
4 2016-10-22 14:00 DMKS Plas Kielce - STS Skarżysko Kamienna I Gniazdo Ewelina II Kędra Marcin Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-10-22 17:00 ULKS Chobrzany - MKS Czarni Połaniec I Tompór Artur Jr II Grosicki Wiesław Sekretarz Tompór Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-22 11:00 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec I Wieczorek Piotr II Kot Kinga Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-22 11:00 OKS Volley Opatów - MKS Neptun Końskie I Nowak Milena II Bielenda Artur Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-22 Turniej - turniej I Mitek Jan II Trzaska Anna Sekretarz Grad Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-23 15:00 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa I Ormiańska Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz Krawczyk Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-1 2016-10-23 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz II I Wikło Aleksandra II Mosiołek Agnieszka Sekretarz Chelicka Adrianna
B-1 2016-10-23 MUKS Piątka Sandomierz II - MUKS Piątka Sandomierz I Mosiołek Agnieszka II Chelicka Adrianna Sekretarz Wikło Aleksandra
B-1 2016-10-23 11:00 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Chelicka Adrianna II Wikło Aleksandra Sekretarz Mosiołek Agnieszka
0 2016-10-23 ULKS Chobrzany - Turniej I Tompór Artur II Tompór Artur Jr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-10-24 15:45 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Szwed Paweł II Giel Karolina Sekretarz Grad Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-24 17:30 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Borto Patrycja II Ormiańska Magdalena Sekretarz Kowalski Piotr L I Nowak Milena L II Szwed Paweł
0 2016-10-24 16:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-10-25 19:30 Lerko Kielce II - MSS Masłów I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-26 19:30 Volley Jędrzejów - LZS Górno I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-26 20:30 ZSOMS SMS Ostrowiec - NML Zagnańsk I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-26 19:00 Focus Kielce - CTTiK Boruta Bieliny I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-10-27 16:30 STS Skarżysko Kamienna - ULKS Chobrzany I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-27 18:00 SPS Construction Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Adamczyk Bartłomiej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-27 19:00 KU AZS UJK Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska I Orlef Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-28 18:00 ZSOMS SMS Ostrowiec - MKS Gala Skarżysko I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-10-28 18:30 LUKS Start Dobromierz - LKS Sparta Zagnańsk I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
43 2016-10-29 17:00 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz Sekretarz Sarna Tomasz L1 Chojnecka Magdalena L2 Myślak Jacek L3 L4
5 2016-10-29 10:00 MKS Neptun Końskie - UKS Victoria Włoszczowa I Banasik Weronika II Grad Małgorzata Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-10-29 11:00 MUKS Piątka Sandomierz - OKS Volley Opatów I Sztorc Dominik II Grosicki Wiesław Sekretarz Pytka Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-31 16:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Banasik Weronika II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2016-11-02 18:00 Effector Kielce - Cuprum Lubin Sekretarz Sarna Tomasz L1 Kowalski Piotr L2 Adamczyk Bartłomiej L3 L4
12 2016-11-03 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec I Szwed Paweł II Nowak Milena Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-11-03 19:30 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce I Myślak Jacek II Kazberuk Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-04 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - DMKS Plas Kielce I Szwed Paweł II Nowak Milena Sekretarz Trzaska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-04 16:00 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Neptun Końskie I Ormiańska Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-11-04 18:00 ŁKS Łagów - ZSOMS SMS Ostrowiec I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-04 19:30 Rej Jędrzejów - KS Arena Busko Zdrój I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-04 18:00 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa I Grosicki Wiesław II Waleriańczyk Jarosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-11-04 19:00 Siatkarz Staszów - LERKO Galeria Ciepła I Grad Małgorzata II Chojnecka Magdalena Sekretarz Myślak Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-11-04 19:00 SAS Skarżysko Kamienna - AZS Politechnika Świętokrzyska I Witkowski Rafał II Chelicka Adrianna Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2016-11-05 17:00 KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Enea Sekretarz Sarna Tomasz L1 Ormiańska Magdalena L2 Grzyb Klaudia L3 L4
10 2016-11-05 17:00 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany I Wanat Magdalena II Winiarski Kamil Sekretarz Stępiński Kacper L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-11-05 17:00 Effector Kielce - STS Skarżysko Kamienna I Gniazdo Ewelina II Kędra Marcin Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-05 11:00 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz I Czuba Aleksandra II Wieczorek Piotr Sekretarz Borto Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-11-06 16:00 Hetman Włoszczowa - Effector Kielce I Chelicka Adrianna II Grzyb Klaudia Sekretarz Krawczyk Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-11-06 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I Maruszak Aleksandra II Kołodziej Marcin Sekretarz Wieczorek Piotr
1 2016-11-06 KS Arena Busko Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I Kołodziej Marcin II Wieczorek Piotr Sekretarz Maruszak Aleksandra
1 2016-11-06 13:00 DMKS Plas Kielce - KS Arena Busko Zdrój I Wieczorek Piotr II Maruszak Aleksandra Sekretarz Kołodziej Marcin
A-1 2016-11-06 11:00 MKS Gala Skarżysko - OKS Volley Opatów I Nowak Milena II Zieliński Krzysztof Sekretarz Wanat Magdalena
A-1 2016-11-06 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I Zieliński Krzysztof II Wanat Magdalena Sekretarz Nowak Milena
A-1 2016-11-06 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko I Wanat Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Zieliński Krzysztof
1 2016-11-07 17:00 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Kędra Marcin II Witkowski Rafał Sekretarz Burzyński Lech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-11-07 18:00 GLKS Fałków - SPS Construction Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-11-07 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - SL Salos Cortile Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-07 19:30 LZS Górno - LKS Sparta Zagnańsk I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-11-07 19:00 NML Zagnańsk - Focus Kielce I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-11-08 19:00 Fodder Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I Trzaska Anna II Krawczyk Małgorzata Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-09 18:00 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce I Chelicka Adrianna II Borto Patrycja Sekretarz Sieczka Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-11-09 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siatkarz Staszów I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Kowalski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-11-09 19:45 Volley Jędrzejów - Lerko Kielce II I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-11-09 18:00 Volley Jędrzejów - ULKS Stopnica I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-11-10 17:00 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Pytka Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-11-10 19:00 KU AZS UJK Kielce - MKS Gala Skarżysko I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-11 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-11 Turniej - turniej I Malinowski Michał II Trzaska Anna Sekretarz Boś Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-11 9:00 LUKS Start Dobromierz - Turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
58 2016-11-12 17:00 Effector Kielce - AZS Częstochowa Sekretarz Sarna Tomasz L1 Chojnecka Magdalena L2 Witkowski Rafał L3 L4
15 2016-11-12 17:00 ULKS Chobrzany - Effector Kielce I Tompór Artur II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Pytka Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-11-12 12:00 ULKS Kastel Stopnica - ZSOMS SMS Ostrowiec I Grosicki Wiesław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-13 16:00 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Kazberuk Krzysztof II Tompór Artur Sekretarz Sztorc Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-2 2016-11-13 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz II I Mosiołek Agnieszka II Sokół Bogdan Sekretarz Winiarski Kamil
B-2 2016-11-13 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I Sokół Bogdan II Winiarski Kamil Sekretarz Mosiołek Agnieszka
B-2 2016-11-13 10:00 MUKS Piątka Sandomierz II - SL Salos Cortile Kielce I Winiarski Kamil II Mosiołek Agnieszka Sekretarz Sokół Bogdan
0 2016-11-13 10:00 Hetman Włoszczowa - Turniej I Chojnecka Magdalena II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2016-11-14 18:00 MKS Czarni Połaniec - DMKS Plas Kielce I Kędra Marcin II Orlef Marek Sekretarz Gniazdo Ewelina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-11-14 17:00 Effector Kielce - Siatkarz Staszów I Witkowski Rafał II Tompór Artur Sekretarz Myślak Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-14 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - GLKS Fałków I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2016-11-14 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - MSS Masłów I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-11-15 19:30 Lerko Kielce II - LZS Górno I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-15 19:30 CTTiK Boruta Bieliny - NML Zagnańsk I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-15 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-11-16 16:30 OKS Volley Opatów - SMS KSZO Ostrowiec I Sokół Bogdan II Sieczka Piotr Sekretarz Stępiński Kacper L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-16 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - MKS Gala Skarżysko I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-16 19:00 Focus Kielce - ULKS Kastel Stopnica I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-16 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - Fodder Kielce I Chojnecka Magdalena II Giel Karolina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-16 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-11-17 16:00 STS Skarżysko Kamienna - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Chojnecka Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz Adamczyk Bartłomiej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-11-17 19:30 GOKiS Waśniów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I Chelicka Adrianna II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-11-17 20:30 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa I Burzyński Lech II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-17 12:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Borto Patrycja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2016-11-18 17:00 ULKS Chobrzany - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz Kazberuk Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-18 19:30 SPS Construction Kielce - LKS Sparta Zagnańsk I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-11-18 18:30 LUKS Start Dobromierz - Volley Jędrzejów I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-18 20:00 LERKO Galeria Ciepła - SAS Skarżysko Kamienna I Kowalski Piotr II Burzyński Lech Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-11-18 20:00 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów I Boś Paulina II Tompór Artur Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-11-19 15:00 Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Giel Karolina L1 Czuba Aleksandra L2 Kędra Marcin L3 L4
38 2016-11-19 17:00 KSZO Ostrowiec - PTPS Piła Sekretarz Sarna Tomasz L1 Chelicka Adrianna L2 Borto Patrycja L3 L4
12 2016-11-19 11:00 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Neptun Końskie I Winiarski Kamil II Wikło Aleksandra Sekretarz Pytka Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-11-19 10:00 ULKS Stopnica - KS Arena Busko Zdrój I Tompór Artur Jr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-19 8:30 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - Turniej I Trzaska Anna II Grzyb Klaudia Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-19 8:30 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - Turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-19 8:30 Suków - Turniej I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-20 16:00 Hetman Włoszczowa - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Kędra Marcin II Wieczorek Piotr Sekretarz Prusicka Sandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-2 2016-11-20 11:00 UKS Victoria Włoszczowa - ULKS Stopnica I Czuba Aleksandra II Łukasik Diana Sekretarz Orlef Marek
A-2 2016-11-20 ULKS Stopnica - OKS Volley Opatów I Łukasik Diana II Orlef Marek Sekretarz Czuba Aleksandra
A-2 2016-11-20 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I Orlef Marek II Czuba Aleksandra Sekretarz Łukasik Diana
0 2016-11-20 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - Turniej I Trzaska Anna II Grzyb Klaudia Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-20 10:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I Rączkiewicz Wiktoria II Nowak Milena Sekretarz Grabowska Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-11-21 18:30 LZS Pińczów - Volley Jędrzejów I Tompór Artur II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2016-11-21 20:00 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - AZS Politechnika Świętokrzyska I Chelicka Adrianna II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2016-11-22 16:30 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec I Nowak Milena II Szwed Paweł Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-11-22 19:00 Fodder Kielce - LERKO Galeria Ciepła I Grad Małgorzata II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-22 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-24 19:00 KU AZS UJK Kielce - ŁKS Łagów I Adamczyk Bartłomiej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-24 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Zieliński Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-24 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
73 2016-11-25 18:00 Effector Kielce - ONICO AZS Politechnika Warszawska Sekretarz Sarna Tomasz L1 Wieczorek Piotr L2 Chojnecka Magdalena L3 L4
13 2016-11-25 20:30 MSS Masłów - LZS Górno I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-11-25 19:30 Rej Jędrzejów - ULKS Stopnica I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-11-25 18:30 Hetman Włoszczowa - GOKiS Waśniów I Burzyński Lech II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2016-11-25 19:00 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce I Kazberuk Krzysztof II Tompór Artur Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2016-11-25 19:00 SAS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2016-11-26 15:00 Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Giel Karolina L1 Winiarski Kamil L2 Grabowska Kamila L3 L4
19 2016-11-26 10:45 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I Ormiańska Magdalena II Borto Patrycja Sekretarz Trzaska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-11-26 17:00 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa I Szwed Paweł II Ormiańska Magdalena Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2016-11-26 11:00 MKS Neptun Końskie - OKS Volley Opatów I Grzyb Klaudia II Stępiński Kacper Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-26 KS Arena Busko Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I Chelicka Adrianna II Ogonowski Piotr Sekretarz Sarna Tomasz
2 2016-11-26 DMKS Plas Kielce - KS Arena Busko Zdrój I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Chelicka Adrianna
2 2016-11-26 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I Sarna Tomasz II Chelicka Adrianna Sekretarz Ogonowski Piotr
5 2016-11-26 10:00 KS Arena Busko Zdrój - LZS Pińczów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-26 ULKS Stopnica - turniej I Kazberuk Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-11-27 17:00 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Chojnecka Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz Rek Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-27 12:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I Grad Małgorzata II Banasik Weronika Sekretarz Ormiańska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-11-28 18:00 MKS Czarni Połaniec - ULKS Chobrzany I Bielenda Artur II Szwed Paweł Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-11-28 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2016-11-29 19:30 Lerko Kielce II - LUKS Start Dobromierz I Borto Patrycja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-29 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
88 2016-11-30 17:00 Effector Kielce - MKS Będzin Sekretarz Sarna Tomasz L1 Kowalski Piotr L2 Chojnecka Magdalena L3 L4
51 2016-11-30 18:00 KSZO Ostrowiec - Legionovia Legionowo Sekretarz Giel Karolina L1 Malinowski Michał L2 Myślak Jacek L3 L4
7 2016-11-30 18:00 Siatkarz Staszów - Effector Kielce I Kazberuk Krzysztof II Tompór Artur Sekretarz Grosicki Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-11-30 19:30 Volley Jędrzejów - LKS Sparta Zagnańsk I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-11-30 20:30 ZSOMS SMS Ostrowiec - Focus Kielce I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2016-12-01 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Szwed Paweł II Winiarski Kamil Sekretarz Kowalski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2016-12-01 20:30 KU AZS UJK Kielce - SAS Skarżysko Kamienna I Rek Marcin II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-01 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Zieliński Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2016-12-02 17:30 DMKS Plas Kielce - Effector Kielce I Witkowski Rafał II Stępiński Kacper Sekretarz Sieczka Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2016-12-02 18:00 ULKS Chobrzany - STS Skarżysko Kamienna I Kazberuk Krzysztof II Tompór Artur Sekretarz Tompór Artur Jr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2016-12-02 17:00 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Neptun Końskie I Malinowski Michał II Mosiołek Agnieszka Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-12-02 19:30 SPS Construction Kielce - SL Salos Cortile Kielce I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-12-02 18:00 ŁKS Łagów - AZS Politechnika Świętokrzyska I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-12-02 18:00 ZSOMS SMS Ostrowiec - KU AZS UJK Kielce I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2016-12-02 20:00 LERKO Galeria Ciepła - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I Grad Małgorzata II Giel Karolina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2016-12-02 18:00 MKS Czarni Połaniec - Fodder Kielce I Waleriańczyk Jarosław II Grosicki Wiesław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-12-02 18:30 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów I Boś Paulina II Wieczorek Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2016-12-03 14:00 KSZO Ostrowiec - ŁKS Szkoła Gortata Łódź Sekretarz Sarna Tomasz L1 Grabowska Kamila L2 Pindral Maja L3 L4
22 2016-12-03 14:00 DMKS Plas Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Sztorc Dominik II Grosicki Wiesław Sekretarz Bielenda Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-03 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2016-12-04 14:00 Effector Kielce - MKS Czarni Połaniec I Winiarski Kamil II Grzyb Klaudia Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-12-04 16:00 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów I Chojnecka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz Boś Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-3 2016-12-04 11:00 OKS Volley Opatów - MKS Gala Skarżysko I Rączkiewicz Wiktoria II Sztorc Dominik Sekretarz Zieliński Krzysztof
A-3 2016-12-04 MKS Gala Skarżysko - ULKS Stopnica I Sztorc Dominik II Zieliński Krzysztof Sekretarz Rączkiewicz Wiktoria
A-3 2016-12-04 ULKS Stopnica - OKS Volley Opatów I Zieliński Krzysztof II Rączkiewicz Wiktoria Sekretarz Sztorc Dominik
B-3 2016-12-04 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I Staniec Zbigniew II Ogonowski Piotr Sekretarz Grabowska Kamila
B-3 2016-12-04 MUKS Piątka Sandomierz - SL Salos Cortile Kielce I Ogonowski Piotr II Grabowska Kamila Sekretarz Staniec Zbigniew
B-3 2016-12-04 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Grabowska Kamila II Staniec Zbigniew Sekretarz Ogonowski Piotr
12 2016-12-05 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - GLKS Fałków I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2016-12-05 19:30 LZS Górno - LUKS Start Dobromierz I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2016-12-05 19:00 Focus Kielce - NML Zagnańsk I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2016-12-05 20:00 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - MKS Czarni Połaniec I Chojnecka Magdalena II Burzyński Lech Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2016-12-06 19:30 Lerko Kielce II - LKS Sparta Zagnańsk I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2016-12-06 19:00 GOKiS Waśniów - AZS Politechnika Świętokrzyska I Giel Karolina II Sarna Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-06 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2016-12-07 16:00 MKS Neptun Końskie - SMS KSZO Ostrowiec I Nowak Milena II Kędra Marcin Sekretarz Kowalski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2016-12-07 16:30 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz I Stępiński Kacper II Sieczka Piotr Sekretarz Mosiołek Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-12-07 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Chelicka Adrianna II Witkowski Rafał Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2016-12-07 19:45 Volley Jędrzejów - MSS Masłów I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-12-07 18:00 Volley Jędrzejów - KS Arena Busko Zdrój I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-07 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Borto Patrycja Sekretarz Szwed Paweł
11 2016-12-08 18:00 SL Salos Cortile Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-12-08 19:30 ZSOMS SMS Ostrowiec - CTTiK Boruta Bieliny I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-08 turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz Stępiński Kacper
11 2016-12-09 18:00 ZSOMS SMS Ostrowiec - AZS Politechnika Świętokrzyska I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2016-12-09 18:00 ŁKS Łagów - MKS Gala Skarżysko I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-12-09 20:30 MSS Masłów - LUKS Start Dobromierz I Bielenda Artur II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2016-12-09 20:00 ULKS Kastel Stopnica - NML Zagnańsk I Boś Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-12-09 19:30 Rej Jędrzejów - LZS Pińczów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2016-12-09 19:00 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów I Kazberuk Krzysztof II Myślak Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2016-12-09 19:00 SAS Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa I Borto Patrycja II Chojnecka Magdalena Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2016-12-09 LERKO Galeria Ciepła - AZS Politechnika Świętokrzyska I Witkowski Rafał II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
103 2016-12-10 17:00 Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów Sekretarz Sarna Tomasz L1 Grad Małgorzata L2 Witkowski Rafał L3 L4
30 2016-12-10 10:30 Effector Kielce - MKS Będzin Sekretarz Giel Karolina L1 Gniazdo Ewelina L2 Kędra Marcin L3 L4
17 2016-12-10 13:30 KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Kot Kinga L2 Czuba Aleksandra L3 L4
26 2016-12-10 10:45 STS Skarżysko Kamienna - Effector Kielce I Ormiańska Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2016-12-10 11:00 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa I Staniec Zbigniew II Rączkiewicz Wiktoria Sekretarz Pytka Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-10 Turniej - Suków I Sokół Bogdan II Sieczka Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-10 DMKS Plas Kielce - turniej I Chojnecka Magdalena II Ogonowski Piotr Sekretarz Borto Patrycja L I Winiarski Kamil L II
0 2016-12-10 9:00 Turniej - turniej I Kazberuk Krzysztof II Tompór Artur Jr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2016-12-11 18:00 MKS Czarni Połaniec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Winiarski Kamil II Malinowski Michał Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-12-11 16:00 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Kazberuk Krzysztof II Grosicki Wiesław Sekretarz Pytka Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-4 2016-12-11 MUKS Piątka Sandomierz - SL Salos Cortile Kielce I Sieczka Piotr II Sokół Bogdan Sekretarz Stępiński Kacper
B-4 2016-12-11 10:00 SL Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz II I Stępiński Kacper II Sieczka Piotr Sekretarz Sokół Bogdan
B-4 2016-12-11 MUKS Piątka Sandomierz II - MUKS Piątka Sandomierz I Sokół Bogdan II Stępiński Kacper Sekretarz Sieczka Piotr
9 2016-12-11 ULKS Kastel Stopnica - CTTiK Boruta Bieliny I Kazberuk Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-11 10:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Trzaska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-11 ULKS Stopnica - turniej I Tompór Artur Jr II Sztorc Dominik Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-11 DMKS Plas Kielce - turniej I Grad Małgorzata II Wieczorek Piotr Sekretarz Witkowski Rafał L I Kędra Marcin L II
77 2016-12-12 18:00 KSZO Ostrowiec - ŁKS Commercecon Łódź Sekretarz Giel Karolina L1 Chojnecka Magdalena L2 Szwed Paweł L3 L4
13 2016-12-12 18:30 MKS Gala Skarżysko - ZSOMS SMS Ostrowiec I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2016-12-12 19:30 LZS Górno - Volley Jędrzejów I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2016-12-12 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - LUKS Start Dobromierz I Borto Patrycja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2016-12-12 19:00 NML Zagnańsk - ZSOMS SMS Ostrowiec I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-12-13 19:30 CTTiK Boruta Bieliny - Focus Kielce I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-13 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-12-14 17:00 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I Stępiński Kacper II Malinowski Michał Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-12-14 18:00 Siatkarz Staszów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Szwed Paweł II Chojnecka Magdalena Sekretarz Rek Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2016-12-15 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - STS Skarżysko Kamienna I Tompór Artur II Grosicki Wiesław Sekretarz Sztorc Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-12-15 18:00 SL Salos Cortile Kielce - GLKS Fałków I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2016-12-15 20:30 KU AZS UJK Kielce - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I Adamczyk Bartłomiej II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-15 8:30 Turniej - turniej I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2016-12-16 16:30 Effector Kielce - ULKS Chobrzany I Witkowski Rafał II Gniazdo Ewelina Sekretarz Orlef Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-12-16 20:30 MSS Masłów - Lerko Kielce II I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2016-12-16 20:00 LERKO Galeria Ciepła - GOKiS Waśniów I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2016-12-16 18:00 MKS Czarni Połaniec - AZS Politechnika Świętokrzyska I Grosicki Wiesław II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2016-12-16 18:30 Hetman Włoszczowa - Fodder Kielce I Trzaska Anna II Kędra Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
118 2016-12-17 18:00 Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Sarna Tomasz L1 Adamczyk Bartłomiej L2 Burzyński Lech L3 L4
28 2016-12-17 14:00 DMKS Plas Kielce - MKS Czarni Połaniec I Sokół Bogdan II Sieczka Piotr Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-12-17 11:00 UKS Victoria Włoszczowa - OKS Volley Opatów I Bielenda Artur II Ormiańska Magdalena Sekretarz Grabowska Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2016-12-17 11:00 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Grad Małgorzata II Chojnecka Magdalena Sekretarz Trzaska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-12-17 10:00 ULKS Stopnica - LZS Pińczów I Sztorc Dominik II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-12-18 DMKS Plas Kielce - KS Arena Busko Zdrój I Łukasik Diana II Tompór Artur Jr Sekretarz Kędra Marcin
3 2016-12-18 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I Tompór Artur Jr II Kędra Marcin Sekretarz Łukasik Diana
3 2016-12-18 11:00 KS Arena Busko Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I Kędra Marcin II Łukasik Diana Sekretarz Tompór Artur Jr
A-4 2016-12-18 15:00 ULKS Stopnica - UKS Victoria Włoszczowa I Czuba Aleksandra II Gniazdo Ewelina Sekretarz Orlef Marek
A-4 2016-12-18 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko I Gniazdo Ewelina II Orlef Marek Sekretarz Czuba Aleksandra
A-4 2016-12-18 MKS Gala Skarżysko - ULKS Stopnica I Orlef Marek II Czuba Aleksandra Sekretarz Gniazdo Ewelina
12 2016-12-19 17:00 Effector Kielce - Hetman Włoszczowa I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz Orlef Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-12-19 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - SPS Construction Kielce I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-12-19 17:45 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2016-12-19 19:00 NML Zagnańsk - CTTiK Boruta Bieliny I Winiarski Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2016-12-20 17:30 ULKS Chobrzany - DMKS Plas Kielce I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
124 2016-12-21 18:00 Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk Sekretarz Sarna Tomasz L1 Boś Paulina L2 Myślak Jacek L3 L4
23 2016-12-22 19:00 Fodder Kielce - KU AZS UJK Kielce I Witkowski Rafał II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
90 2016-12-30 18:00 KSZO Ostrowiec - Giacomini Budowlani Toruń Sekretarz Giel Karolina L1 Orlef Marek L2 Wieczorek Piotr L3 L4
94 2017-01-04 18:00 KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław Sekretarz Sarna Tomasz L1 Banasik Weronika L2 Grad Małgorzata L3 L4
0 2017-01-05 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2017-01-07 10:00 KS Arena Busko Zdrój - Rej Jędrzejów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-1 2017-01-07 11:00 UKS Victoria Włoszczowa - OKS Volley Opatów I Banasik Weronika II Ormiańska Magdalena Sekretarz Rączkiewicz Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-01-08 17:00 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-01-08 10:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I Rączkiewicz Wiktoria II Ormiańska Magdalena Sekretarz Grad Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2017-01-09 18:00 GLKS Fałków - SL Salos Cortile Kielce I Winiarski Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2017-01-09 18:30 MKS Gala Skarżysko - KU AZS UJK Kielce I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2017-01-09 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - LZS Górno I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2017-01-09 20:00 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa I Rek Marcin II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 1-1 2017-01-09 17:00 Effector Kielce - Hetman Włoszczowa I Myślak Jacek II Grosicki Wiesław Sekretarz Tompór Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2017-01-10 20:00 Lerko Kielce II - Volley Jędrzejów I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2017-01-10 19:00 Fodder Kielce - Siatkarz Staszów I Grad Małgorzata II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-1 2017-01-10 18:00 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany I Chelicka Adrianna II Kędra Marcin Sekretarz Orlef Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2017-01-11 20:30 ZSOMS SMS Ostrowiec - ULKS Kastel Stopnica I Błaszkiewicz Aneta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2017-01-11 18:00 Volley Jędrzejów - LZS Pińczów I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 1-1 2017-01-11 17:00 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Witkowski Rafał II Stępiński Kacper Sekretarz Kołodziej Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-1 2017-01-11 19:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siatkarz Staszów I Trzaska Anna II Szwed Paweł Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2017-01-12 18:00 SL Salos Cortile Kielce - LKS Sparta Zagnańsk I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -1 2017-01-12 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Witkowski Rafał II Winiarski Kamil Sekretarz Waleriańczyk Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2017-01-13 19:30 SPS Construction Kielce - GLKS Fałków I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2017-01-13 18:00 ZSOMS SMS Ostrowiec - ŁKS Łagów I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2017-01-13 18:30 LUKS Start Dobromierz - MSS Masłów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2017-01-13 19:00 SAS Skarżysko Kamienna - GOKiS Waśniów I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2017-01-13 18:30 MKS Czarni Połaniec - LERKO Galeria Ciepła I Orlef Marek II Grosicki Wiesław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
109 2017-01-14 17:00 KSZO Ostrowiec - Budowlani Łódź Sekretarz Giel Karolina L1 Malinowski Michał L2 Witkowski Rafał L3 L4
13 2017-01-14 10:00 KS Arena Busko Zdrój - ULKS Stopnica I Sztorc Dominik II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 1-2 2017-01-14 11:00 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Grad Małgorzata II Fatyga Marta Sekretarz Bielenda Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-2 2017-01-14 11:00 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz Tompór Artur Jr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 5m. -1 2017-01-14 11:00 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna I Staniec Zbigniew II Szwed Paweł Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -2 2017-01-14 15:00 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Borto Patrycja II Chelicka Adrianna Sekretarz Adamczyk Bartłomiej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 1-2 2017-01-15 11:00 Hetman Włoszczowa - Effector Kielce I Borto Patrycja II Orlef Marek Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2017-01-16 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - SPS Construction Kielce I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2017-01-16 18:00 GLKS Fałków - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2017-01-16 18:30 MKS Gala Skarżysko - AZS Politechnika Świętokrzyska I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2017-01-16 19:30 LZS Górno - Lerko Kielce II I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 1-3 2017-01-16 17:00 Effector Kielce - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-2 2017-01-18 19:00 Siatkarz Staszów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Borto Patrycja II Chojnecka Magdalena Sekretarz Trzaska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2017-01-19 17:30 SL Salos Cortile Kielce - SPS Construction Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2017-01-19 19:30 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec I Giel Karolina II Sarna Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2017-01-19 20:30 KU AZS UJK Kielce - LERKO Galeria Ciepła I Chelicka Adrianna II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -3 2017-01-19 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Kazberuk Krzysztof II Grosicki Wiesław Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-01-19 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2017-01-20 18:00 ŁKS Łagów - KU AZS UJK Kielce I Sieczka Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2017-01-20 20:30 MSS Masłów - LKS Sparta Zagnańsk I Bielenda Artur II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2017-01-20 20:00 ULKS Kastel Stopnica - Focus Kielce I Myślak Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2017-01-20 18:30 Hetman Włoszczowa - AZS Politechnika Świętokrzyska I Trzaska Anna II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2017-01-20 19:00 Siatkarz Staszów - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I Kazberuk Krzysztof II Grosicki Wiesław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2017-01-20 19:00 SAS Skarżysko Kamienna - Fodder Kielce I Chelicka Adrianna II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-3 2017-01-20 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-2 2017-01-20 18:00 ULKS Chobrzany - DMKS Plas Kielce I Winiarski Kamil II Stępiński Kacper Sekretarz Wanat Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2017-01-21 14:30 Effector Kielce - Cuprum Lubin Sekretarz Giel Karolina L1 Szwed Paweł L2 Ormiańska Magdalena L3 L4
24 2017-01-21 13:00 KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Sekretarz Sarna Tomasz L1 Fatyga Marta L2 Błaszkiewicz Aneta L3 L4
4 2017-01-21 12:00 DMKS Plas Kielce - KS Arena Busko Zdrój I Czuba Aleksandra II Gniazdo Ewelina Sekretarz Borto Patrycja
4 2017-01-21 KS Arena Busko Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I Gniazdo Ewelina II Borto Patrycja Sekretarz Czuba Aleksandra
4 2017-01-21 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I Borto Patrycja II Czuba Aleksandra Sekretarz Gniazdo Ewelina
Półfinał 1-3 2017-01-21 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-3 2017-01-21 11:00 UKS Victoria Włoszczowa - OKS Volley Opatów I Wieczorek Piotr II Kędra Marcin Sekretarz Prusicka Sandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 5m. -2 2017-01-21 10:45 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec I Wanat Magdalena II Wilczyński Dariusz Sekretarz Sokół Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2017-01-22 16:00 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Fatyga Marta II Ormiańska Magdalena Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-01-22 10:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I Borto Patrycja II Fatyga Marta Sekretarz Giel Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o m. 5-8-1 2017-01-22 10:00 MUKS Piątka Sandomierz II - MKS Gala Skarżysko I Sarna Tomasz II Błaszkiewicz Aneta Sekretarz Grosicki Wiesław
o m. 5-8-1 2017-01-22 MKS Gala Skarżysko - ULKS Stopnica I Błaszkiewicz Aneta II Grosicki Wiesław Sekretarz Sarna Tomasz
o m. 5-8-1 2017-01-22 ULKS Stopnica - MUKS Piątka Sandomierz II I Grosicki Wiesław II Sarna Tomasz Sekretarz Błaszkiewicz Aneta
FINAŁ-1 2017-01-22 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa I Sieczka Piotr II Witkowski Rafał Sekretarz Sokół Bogdan
FINAŁ-1 2017-01-22 UKS Victoria Włoszczowa - SL Salos Cortile Kielce I Witkowski Rafał II Sokół Bogdan Sekretarz Sieczka Piotr
FINAŁ-1 2017-01-22 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I Sokół Bogdan II Sieczka Piotr Sekretarz Witkowski Rafał
19 2017-01-23 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - LKS Sparta Zagnańsk I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2017-01-23 19:30 LZS Górno - MSS Masłów I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2017-01-23 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - Volley Jędrzejów I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2017-01-23 19:00 Focus Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2017-01-23 18:00 LZS Pińczów - KS Arena Busko Zdrój I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2017-01-23 20:00 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - SAS Skarżysko Kamienna I Chelicka Adrianna II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-1 2017-01-23 17:00 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Sarna Tomasz II Kędra Marcin Sekretarz Krawczyk Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2017-01-24 19:30 CTTiK Boruta Bieliny - ULKS Kastel Stopnica I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2017-01-24 19:00 Fodder Kielce - GOKiS Waśniów I Krawczyk Małgorzata II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-3 2017-01-24 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2017-01-25 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - ŁKS Łagów I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2017-01-25 19:30 Volley Jędrzejów - LUKS Start Dobromierz I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
43 2017-01-25 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - Siatkarz Staszów I Chojnecka Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-01-25 8:00 Turniej - MOSiR Kielce I Fatyga Marta II Mitek Jan Sekretarz Stępiński Kacper
o 3 m. -1 2017-01-25 17:00 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa I Waleriańczyk Jarosław II Tompór Artur Sekretarz Grosicki Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-2 2017-01-25 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz Mosiołek Agnieszka L I Stępiński Kacper L II Świtowska Paulina
20 2017-01-26 19:00 KU AZS UJK Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec I Myślak Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-01-26 8:00 turniej - turniej I Fatyga Marta II Chojnecka Magdalena Sekretarz Wanat Magdalena
0 2017-01-26 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-01-26 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2017-01-27 18:30 LUKS Start Dobromierz - Lerko Kielce II I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2017-01-27 19:00 Siatkarz Staszów - SAS Skarżysko Kamienna I Fatyga Marta II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
44 2017-01-27 LERKO Galeria Ciepła - Hetman Włoszczowa I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
45 2017-01-27 18:00 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-3 2017-01-27 17:00 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
141 2017-01-28 17:00 Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom Sekretarz nieobsadzony L1 Wieczorek Piotr L2 Witkowski Rafał L3 L4
37 2017-01-28 11:30 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 Winiarski Kamil L2 Szwed Paweł L3 L4
25 2017-01-28 13:00 KSZO Ostrowiec - Muszyna Wisła Kraków Sekretarz Giel Karolina L1 Czuba Aleksandra L2 Borto Patrycja L3 L4
124 2017-01-28 17:00 KSZO Ostrowiec - Chemik Police Sekretarz Giel Karolina L1 Fatyga Marta L2 Ormiańska Magdalena L3 L4
o 3 m. -1 2017-01-28 11:00 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz I Fatyga Marta II Rączkiewicz Wiktoria Sekretarz Bielenda Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
50 2017-01-30 20:00 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Fodder Kielce I Giel Karolina II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2017-01-31 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce I Giel Karolina II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
49 2017-02-01 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - SAS Skarżysko Kamienna I Chojnecka Magdalena II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -2 2017-02-01 16:00 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
46 2017-02-02 20:30 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów I Chelicka Adrianna II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -3 2017-02-02 12:00 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
47 2017-02-03 18:30 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec I Boś Paulina II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
48 2017-02-03 20:00 LERKO Galeria Ciepła - Siatkarz Staszów I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
158 2017-02-04 17:00 Effector Kielce - GKS Katowice Sekretarz Sarna Tomasz L1 Adamczyk Bartłomiej L2 Myślak Jacek L3 L4
51 2017-02-06 20:00 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - GOKiS Waśniów I Trzaska Anna II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
52 2017-02-07 19:00 Fodder Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska I Giel Karolina II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
53 2017-02-10 19:00 SAS Skarżysko Kamienna - LERKO Galeria Ciepła I Chojnecka Magdalena II Giel Karolina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
54 2017-02-10 19:00 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec I Boś Paulina II Tompór Artur Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
55 2017-02-10 18:30 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce I Kowalski Piotr II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-1 2017-02-10 11:00 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa I Szwed Paweł II Ormiańska Magdalena Sekretarz Orlef Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2017-02-11 10:00 KS Arena Busko Zdrój - Volley Jędrzejów I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -2 2017-02-11 MUKS Piątka Sandomierz - OKS Volley Opatów I Witkowski Rafał II Chelicka Adrianna Sekretarz Boś Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-1 2017-02-12 DMKS Plas Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Kazberuk Krzysztof II Grosicki Wiesław Sekretarz Tompór Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2017-02-13 18:00 LZS Pińczów - Rej Jędrzejów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -1 2017-02-13 17:00 Effector Kielce - ULKS Chobrzany I Witkowski Rafał II Wanat Magdalena Sekretarz Świtowska Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-1 2017-02-13 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
139 2017-02-15 18:00 KSZO Ostrowiec - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz Sarna Tomasz L1 Giel Karolina L2 Myślak Jacek L3 L4
60 2017-02-15 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I Adamczyk Bartłomiej II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-2 2017-02-15 16:00 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec I Gniazdo Ewelina II Orlef Marek Sekretarz Kot Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
56 2017-02-16 19:30 GOKiS Waśniów - Hetman Włoszczowa I Witkowski Rafał II Sokół Bogdan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
57 2017-02-16 20:30 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów I Krawczyk Małgorzata II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-2 2017-02-16 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - DMKS Plas Kielce I Ormiańska Magdalena II Malinowski Michał Sekretarz Fatyga Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
58 2017-02-17 18:00 MKS Czarni Połaniec - SAS Skarżysko Kamienna I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
59 2017-02-17 20:00 LERKO Galeria Ciepła - Fodder Kielce I Giel Karolina II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -2 2017-02-17 17:00 ULKS Chobrzany - Effector Kielce I Kazberuk Krzysztof II Waleriańczyk Jarosław Sekretarz Pytka Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-2 2017-02-17 18:00 ZSOMS SMS Ostrowiec - SPS Construction Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
175 2017-02-18 Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz Sarna Tomasz L1 Witkowski Rafał L2 Wieczorek Piotr L3 L4
FINAŁ-3 2017-02-18 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa I Myślak Jacek II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -3 2017-02-18 Effector Kielce - ULKS Chobrzany I Ormiańska Magdalena II Gniazdo Ewelina Sekretarz Bielenda Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FINAŁ-3 2017-02-18 DMKS Plas Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Giel Karolina II Szwed Paweł Sekretarz Rączkiewicz Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 3 m. -3 2017-02-18 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz I Sztorc Dominik II Tompór Artur Sekretarz Tompór Artur Jr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-02-19 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I Gniazdo Ewelina II Kędra Marcin Sekretarz Wieczorek Piotr
5 2017-02-19 DMKS Plas Kielce - KS Arena Busko Zdrój I Kędra Marcin II Wieczorek Piotr Sekretarz Gniazdo Ewelina
5 2017-02-19 KS Arena Busko Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I Wieczorek Piotr II Gniazdo Ewelina Sekretarz Kędra Marcin
o m. 5-8-2 2017-02-19 ULKS Stopnica - MUKS Piątka Sandomierz I Kot Kinga II Prusicka Sandra Sekretarz Orlef Marek
o m. 5-8-2 2017-02-19 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko I Prusicka Sandra II Orlef Marek Sekretarz Kot Kinga
o m. 5-8-2 2017-02-19 MKS Gala Skarżysko - ULKS Stopnica I Orlef Marek II Kot Kinga Sekretarz Prusicka Sandra
FINAŁ-2 2017-02-19 SL Salos Cortile Kielce - OKS Volley Opatów I Kołodziej Marcin II Mosiołek Agnieszka Sekretarz Chelicka Adrianna
FINAŁ-2 2017-02-19 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I Mosiołek Agnieszka II Chelicka Adrianna Sekretarz Kołodziej Marcin
FINAŁ-2 2017-02-19 UKS Victoria Włoszczowa - SL Salos Cortile Kielce I Chelicka Adrianna II Kołodziej Marcin Sekretarz Mosiołek Agnieszka
20 2017-02-20 18:00 LZS Pińczów - ULKS Stopnica I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
62 2017-02-20 20:00 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - LERKO Galeria Ciepła I Chojnecka Magdalena II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-4 2017-02-20 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - ZSOMS SMS Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 9 m.-1 2017-02-20 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
63 2017-02-21 19:00 Fodder Kielce - MKS Czarni Połaniec I Sarna Tomasz II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2017-02-22 18:00 Volley Jędrzejów - Rej Jędrzejów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
61 2017-02-22 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - GOKiS Waśniów I Krawczyk Małgorzata II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 5 m. -1 2017-02-22 18:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - GLKS Fałków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-3 2017-02-23 19:00 KU AZS UJK Kielce - SPS Construction Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 7 m. -1 2017-02-23 18:00 SL Salos Cortile Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
64 2017-02-24 19:00 SAS Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce I Giel Karolina II Sokół Bogdan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
65 2017-02-24 19:00 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa I Myślak Jacek II Kazberuk Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
192 2017-02-25 Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Sarna Tomasz L1 Boś Paulina L2 Kowalski Piotr L3 L4
154 2017-02-25 KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów Sekretarz Giel Karolina L1 Orlef Marek L2 Wieczorek Piotr L3 L4
11 2017-02-25 10:00 ULKS Stopnica - Volley Jędrzejów I Grosicki Wiesław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2017-02-25 12:00 ULKS Stopnica - Rej Jędrzejów I Grosicki Wiesław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2017-03-01 18:00 Rej Jędrzejów - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
66 2017-03-02 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
68 2017-03-02 KU AZS UJK Kielce - Fodder Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
67 2017-03-03 Hetman Włoszczowa - SAS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
69 2017-03-03 MKS Czarni Połaniec - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
70 2017-03-03 AZS Politechnika Świętokrzyska - LERKO Galeria Ciepła I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-5 2017-03-03 18:00 ZSOMS SMS Ostrowiec - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-6 2017-03-03 19:30 SPS Construction Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
155 2017-03-05 17:00 KSZO Ostrowiec - PGE Atom Trefl Sopot Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
o m. 5-8-3 2017-03-05 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
o m. 5-8-3 2017-03-05 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
o m. 5-8-3 2017-03-05 MUKS Piątka Sandomierz II - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
FINAŁ-3 2017-03-05 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
FINAŁ-3 2017-03-05 SMS KSZO Ostrowiec - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
FINAŁ-3 2017-03-05 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
73 2017-03-06 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 5 m. -2 2017-03-06 18:00 GLKS Fałków - AZS Politechnika Świętokrzyska I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 7 m. -2 2017-03-06 pauzuje - SL Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
74 2017-03-07 Fodder Kielce - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
72 2017-03-08 AZS Politechnika Świętokrzyska - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
71 2017-03-09 GOKiS Waśniów - LERKO Galeria Ciepła I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-7 2017-03-09 19:00 KU AZS UJK Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
75 2017-03-10 SAS Skarżysko Kamienna - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o 9 m.-2 2017-03-10 pauzuje - LKS Sparta Zagnańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
210 2017-03-11 Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
6 2017-03-12 KS Arena Busko Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2017-03-12 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2017-03-12 DMKS Plas Kielce - KS Arena Busko Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
76 2017-03-16 GOKiS Waśniów - SAS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
79 2017-03-16 KU AZS UJK Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
77 2017-03-17 Siatkarz Staszów - Fodder Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
78 2017-03-17 Hetman Włoszczowa - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
80 2017-03-17 LERKO Galeria Ciepła - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-8 2017-03-17 19:30 SPS Construction Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
170 2017-03-18 KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
o m. 5-8-4 2017-03-19 MUKS Piątka Sandomierz - ULKS Stopnica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
o m. 5-8-4 2017-03-19 ULKS Stopnica - MUKS Piątka Sandomierz II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
o m. 5-8-4 2017-03-19 MUKS Piątka Sandomierz II - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
FINAŁ-4 2017-03-19 OKS Volley Opatów - SL Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
FINAŁ-4 2017-03-19 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
FINAŁ-4 2017-03-19 SMS KSZO Ostrowiec - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
84 2017-03-20 Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
85 2017-03-21 Fodder Kielce - SAS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
83 2017-03-22 AZS Politechnika Świętokrzyska - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
81 2017-03-24 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
82 2017-03-24 LERKO Galeria Ciepła - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-9 2017-03-24 19:30 SPS Construction Kielce - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-10 2017-03-24 18:00 ZSOMS SMS Ostrowiec - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
227 2017-03-25 Effector Kielce - KS Espadon Szczecin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
F-12 2017-03-27 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - SPS Construction Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
86 2017-03-30 GOKiS Waśniów - Fodder Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
90 2017-03-30 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
F-11 2017-03-30 18:30 KU AZS UJK Kielce - ZSOMS SMS Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
87 2017-03-31 SAS Skarżysko Kamienna - Zdrowy Ty Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
88 2017-03-31 Siatkarz Staszów - AZS Politechnika Świętokrzyska I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
89 2017-03-31 Hetman Włoszczowa - LERKO Galeria Ciepła I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony