0 2015-10-16 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2015-10-15 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2015-10-14 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2015-10-09 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2015-10-08 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2015-10-07 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2015-04-11 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Budowlani Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
88 2015-04-10 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - Lerko Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
89 2015-04-10 Hetman Włoszczowa - Radiator$ Stąporków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
90 2015-04-09 KU AZS UJK Kielce - 7NT Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
86 2015-04-08 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
87 2015-03-30 ZUS Kielce - Trans City Castorama Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
81 2015-03-27 7NT Jędrzejów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
85 2015-03-24 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Trans City Castorama Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
82 2015-03-23 KU AZS UJK Kielce - Radiator$ Stąporków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
83 2015-03-23 Lerko Kielce - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
84 2015-03-23 ZUS Kielce - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
179 2015-03-21 Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
22 2015-03-21 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Aluprof Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
77 2015-03-20 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
80 2015-03-20 7NT Jędrzejów - Radiator$ Stąporków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
79 2015-03-19 KU AZS UJK Kielce - Lerko Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
76 2015-03-18 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Trans City Castorama Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
78 2015-03-16 ZUS Kielce - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
74 2015-03-10 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
75 2015-03-10 Trans City Castorama Kielce - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
71 2015-03-09 Radiator$ Stąporków - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
72 2015-03-09 Lerko Kielce - 7NT Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
73 2015-03-09 ZUS Kielce - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
163 2015-03-07 Effector Kielce - AZS Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
67 2015-03-06 Hetman Włoszczowa - Trans City Castorama Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
68 2015-03-05 KU AZS UJK Kielce - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
66 2015-03-04 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
69 2015-03-02 ZUS Kielce - 7NT Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
70 2015-03-02 Radiator$ Stąporków - Lerko Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
148 2015-02-21 Effector Kielce - MKS Banimex Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
176 2015-02-21 Effector Kielce - MKS Banimex Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
122 2015-02-21 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Chemik Police Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
16 2015-02-21 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
174 2015-02-14 Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
82 2015-02-14 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - LKS Czarni Wirex Rząśnia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
53 2015-02-13 RASzóstka Szydłowiec - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
65 2015-02-13 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
54 2015-02-11 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sparta Zagnańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
63 2015-02-10 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - 7NT Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
64 2015-02-10 Trans City Castorama Kielce - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
55 2015-02-09 KU AZS UJK Kielce - UKS 4 Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
56 2015-02-09 SPS Construction Kielce - Rej Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
61 2015-02-09 Lerko Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
62 2015-02-09 ZUS Kielce - Radiator$ Stąporków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-10 2015-02-08 DMKS Plas Kielce - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-10 2015-02-08 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-10 2015-02-08 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-0 2015-02-08 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe II - DMKS Plas Kielce II I Kędra Marcin II Czuba Aleksandra Sekretarz Kot Kinga
-0 2015-02-08 DMKS Plas Kielce II - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Kędra Marcin II Czuba Aleksandra Sekretarz Kot Kinga
-0 2015-02-08 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe II I Kędra Marcin II Czuba Aleksandra Sekretarz Kot Kinga
S-4 2015-02-08 MKS Neptun Końskie - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-4 2015-02-08 MKS Gala Skarżysko - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-4 2015-02-08 Siatkarz Staszów - MKS Neptun Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-4 2015-02-08 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-4 2015-02-08 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-4 2015-02-08 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
109 2015-02-07 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Developres SkyRes V LO Rzeszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
49 2015-02-06 Rej Jędrzejów - RASzóstka Szydłowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
58 2015-02-06 7NT Jędrzejów - Trans City Castorama Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
50 2015-02-05 UKS 4 Kielce - SPS Construction Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
57 2015-02-05 KU AZS UJK Kielce - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
159 2015-02-04 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
7 2015-02-04 Rej Jędrzejów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2015-02-04 Rej Jędrzejów - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
52 2015-02-04 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
56 2015-02-04 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
51 2015-02-02 Sparta Zagnańsk - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
59 2015-02-02 Radiator$ Stąporków - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
60 2015-02-02 ZUS Kielce - Lerko Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2015-02-01 SMS KSZO Ostrowiec - Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-9 2015-02-01 MKS Czarni Połaniec - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-9 2015-02-01 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-9 2015-02-01 MKS Czarni Połaniec - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-3 2015-02-01 OKS Volley Opatów - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-3 2015-02-01 Siatkarz Staszów - MKS Neptun Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-3 2015-02-01 MKS Neptun Końskie - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-3 2015-02-01 SMS KSZO Ostrowiec - Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-3 2015-02-01 Salos Cortile Kielce - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-3 2015-02-01 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
108 2015-01-31 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - PGNiG Nafta Piła Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
10 2015-01-31 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
45 2015-01-30 RASzóstka Szydłowiec - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
48 2015-01-30 Rej Jędrzejów - UKS 4 Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
54 2015-01-30 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - 7NT Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
55 2015-01-30 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
52 2015-01-27 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Lerko Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
53 2015-01-27 Trans City Castorama Kielce - Radiator$ Stąporków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
46 2015-01-26 KU AZS UJK Kielce - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
47 2015-01-26 SPS Construction Kielce - Sparta Zagnańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
51 2015-01-26 ZUS Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2015-01-25 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-8 2015-01-25 ULKS Chobrzany - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-8 2015-01-25 DMKS Plas Kielce - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-8 2015-01-25 ULKS Chobrzany - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
125 2015-01-25 Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
117 2015-01-24 Effector Kielce - Cuprum Lubin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
144 2015-01-24 Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
Półfinał 1-0 2015-01-24 Effector Kielce - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-0 2015-01-24 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o miejsce 5-2 2015-01-24 Siatkarz Staszów - ULKS Stopnica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
47 2015-01-23 7NT Jędrzejów - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2015-01-22 UKS 4 Kielce - Rej Jędrzejów I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
46 2015-01-22 KU AZS UJK Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2015-01-21 Volley Jędrzejów - RASzóstka Szydłowiec I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał A - 1-3 2015-01-21 Focus Kielce - KS Nida Sobków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał A - 2-3 2015-01-21 Fair - Play Końskie - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
48 2015-01-19 Radiator$ Stąporków - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
49 2015-01-19 Lerko Kielce - Trans City Castorama Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
50 2015-01-19 ZUS Kielce - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2015-01-18 Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
-3 2015-01-18 DMKS Plas Kielce II - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-3 2015-01-18 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-3 2015-01-18 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe II - DMKS Plas Kielce II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-2 2015-01-18 MKS Gala Skarżysko - MKS Neptun Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-2 2015-01-18 MKS Neptun Końskie - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-2 2015-01-18 OKS Volley Opatów - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-2 2015-01-18 Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-2 2015-01-18 SMS KSZO Ostrowiec - Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-2 2015-01-18 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
pĂłfinał 1-0 2015-01-18 Effector Kielce - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał 2-0 2015-01-18 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
70 2015-01-17 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - AZS UŁ Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
4 2015-01-17 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - PTPS SAF - Holland Piła Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
Półfinał 1-2 2015-01-17 DMKS Plas Kielce - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-2 2015-01-17 MKS Czarni Połaniec - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o miejsce 5-0 2015-01-17 ULKS Stopnica - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
45 2015-01-16 7NT Jędrzejów - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2015-01-15 UKS 4 Kielce - RASzóstka Szydłowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
43 2015-01-14 Volley Jędrzejów - SPS Construction Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
44 2015-01-14 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał A - 2-2 2015-01-14 Volley Jędrzejów - Fair - Play Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2015-01-13 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2015-01-13 Trans City Castorama Kielce - ZUS Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2015-01-12 SPS Construction Kielce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2015-01-12 Sparta Zagnańsk - Rej Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
43 2015-01-12 Lerko Kielce - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
44 2015-01-12 Radiator$ Stąporków - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2015-01-11 Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-0 2015-01-11 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-0 2015-01-11 MKS Czarni Połaniec - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-0 2015-01-11 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-1 2015-01-11 Siatkarz Staszów - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-1 2015-01-11 OKS Volley Opatów - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
S-1 2015-01-11 MKS Gala Skarżysko - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-1 2015-01-11 Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-1 2015-01-11 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-1 2015-01-11 UKS Victoria Włoszczowa - Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
pĂłfinał 1-2 2015-01-11 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał 2-2 2015-01-11 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
101 2015-01-10 Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
129 2015-01-10 Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
62 2015-01-10 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
Półfinał 1-1 2015-01-10 Effector Kielce - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Półfinał 2-1 2015-01-10 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2015-01-09 RASzóstka Szydłowiec - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał A - 1-0 2015-01-09 KS Nida Sobków - Focus Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2015-01-08 UKS 4 Kielce - Sparta Zagnańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
114 2015-01-07 Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk Sekretarz nieobsadzony L1 Malinowski Michał L2 L3 L4
28 2015-01-07 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SK Bank Legionovia Legionowo Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
półfinał A - 1-0 2015-01-07 Focus Kielce - KS Nida Sobków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał A - 2-1 2015-01-07 Fair - Play Końskie - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
82 2015-01-04 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Aluprof Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
pĂłfinał 1-0 2015-01-04 Effector Kielce - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
półfinał 2-1 2015-01-04 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2015-01-03 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2015-01-03 MKS Gala Skarżysko - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2015-01-02 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - DMKS Plas Kielce I Giel Karolina II Nowak Milena Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2014-12-23 Effector Kielce - MKS Banimex Będzin Sekretarz Trzaska Anna L1 Giel Karolina L2 Grad Małgorzata L3 L4
2 2014-12-22 MKS Czarni Połaniec - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz Myślak Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2014-12-22 Siatkarz Staszów - ULKS Stopnica I Kazberuk Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2014-12-22 ULKS Chobrzany - Oświata Solidarność Kielce I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2014-12-21 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce I Giel Karolina II Chelicka Adrianna Sekretarz Wanat Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2014-12-21 Effector Kielce II - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Wieczorek Piotr II Borto Patrycja Sekretarz Orlef Marek L I Tabor Olga L II Kot Kinga
42 2014-12-21 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa I Walkowicz Ewelina II Grad Małgorzata Sekretarz Trzaska Anna L I Stocka Dorota L II Banasik Weronika
8 2014-12-21 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Boś Paulina II Myślak Jacek Sekretarz Burzyński Lech L I Ogonowski Piotr L II Ogonowski Kamil
A-0 2014-12-21 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany I Tompór Artur II Sztorc Dominik Sekretarz Grosicki Wiesław
A-0 2014-12-21 ULKS Chobrzany - MKS Czarni Połaniec I Sztorc Dominik II Grosicki Wiesław Sekretarz Tompór Artur
A-0 2014-12-21 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz Sztorc Dominik
42 2014-12-20 MKS Neptun Końskie - MUKS Piątka Sandomierz I Zieliński Krzysztof II Zimoląg Radosław Sekretarz Statkiewicz Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2014-12-20 Salos Cortile Kielce - MKS Gala Skarżysko I Boś Paulina II Chelicka Adrianna Sekretarz Kwasniewska Judyta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2014-12-20 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów I Tompór Artur II Sztorc Dominik Sekretarz Myślak Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2014-12-20 Effector Kielce - DMKS Plas Kielce I Trzaska Anna II Giel Karolina Sekretarz Ormiańska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2014-12-19 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Neptun Końskie I Grad Małgorzata II Szwed Paweł Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2014-12-19 KS Nida Sobków - MKS Unia Sędziszów I Boś Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2014-12-19 ULKS Stopnica - ULKS Chobrzany I Grosicki Wiesław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2014-12-19 Hetman Włoszczowa - Lerko Kielce I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2014-12-18 Radiator$ Stąporków - KU AZS UJK Kielce I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2014-12-18 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - ZUS Kielce I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2014-12-17 SMS KSZO Ostrowiec - OKS Volley Opatów I Nowak Milena II Staniec Zbigniew Sekretarz Szwed Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2014-12-17 Effector Kielce - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Myślak Jacek II Grosicki Wiesław Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2014-12-17 MKS Czarni Połaniec - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Fiutowski Michał II Giel Karolina Sekretarz Kowalski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2014-12-17 Volley Jędrzejów - Fair - Play Końskie I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2014-12-17 Volley Jędrzejów - UKS 4 Kielce I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2014-12-17 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Rej Jędrzejów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2014-12-17 Focus Kielce - MKS Unia Sędziszów I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2014-12-17 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - 7NT Jędrzejów I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-12-17 Skarżysko - Turniej I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2014-12-16 Trans City Castorama Kielce - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
65 2014-12-15 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Witkowski Rafał L2 Fiutowski Michał L3 L4
33 2014-12-15 Sparta Zagnańsk - RASzóstka Szydłowiec I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2014-12-15 KU AZS UJK Kielce - SPS Construction Kielce I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2014-12-14 MUKS Piątka Sandomierz - Salos Cortile Kielce I Myślak Jacek II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Tompór Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-12-14 Siatkarz Staszów - SMS KSZO Ostrowiec I Giel Karolina II Staniec Zbigniew Sekretarz Bielenda Artur
4 2014-12-14 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Giel Karolina II Staniec Zbigniew Sekretarz Bielenda Artur
4 2014-12-14 MUKS Piątka Sandomierz - Siatkarz Staszów I Giel Karolina II Staniec Zbigniew Sekretarz Bielenda Artur
-0 2014-12-14 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe II I Borto Patrycja II Kędra Marcin Sekretarz Soboń Katarzyna
-0 2014-12-14 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe II - DMKS Plas Kielce II I Borto Patrycja II Kędra Marcin Sekretarz Soboń Katarzyna
-0 2014-12-14 DMKS Plas Kielce II - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Borto Patrycja II Kędra Marcin Sekretarz Soboń Katarzyna
0 2014-12-14 Staszów - Turniej I Sztorc Dominik II Plech Jarosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-12-14 Końskie - Turniej I Grzyb Klaudia II Winiarski Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2014-12-13 Salos Cortile Kielce - OKS Volley Opatów I Grzyb Klaudia II Winiarski Kamil Sekretarz Pindral Maja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2014-12-13 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa I Walkowicz Ewelina II Plech Jarosław Sekretarz Zimoląg Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
90 2014-12-13 Effector Kielce - AZS Politechnika Warszawska Sekretarz nieobsadzony L1 Szwed Paweł L2 Zawadzka Magdalena L3 L4
25 2014-12-13 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Czarni Połaniec I Giel Karolina II Nowak Milena Sekretarz Sieczka Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2014-12-13 DMKS Plas Kielce - ULKS Stopnica I Staniec Zbigniew II Witkowski Rafał Sekretarz Jakubowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2014-12-13 Siatkarz Staszów - Effector Kielce I Borto Patrycja II Wieczorek Piotr Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2014-12-12 MKS Neptun Końskie - SMS KSZO Ostrowiec I Bielenda Artur II Grad Małgorzata Sekretarz Statkiewicz Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2014-12-12 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Chelicka Adrianna II Giel Karolina Sekretarz Rek Marcin L I Sieczka Piotr L II Jakubowski Jakub
100 2014-12-12 Effector Kielce - AZS Politechnika Warszawska Sekretarz nieobsadzony L1 Chojnecka Magdalena L2 Myślak Jacek L3 L4
29 2014-12-12 RASzóstka Szydłowiec - SPS Construction Kielce I Sokół Bogdan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2014-12-12 Rej Jędrzejów - KU AZS UJK Kielce I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2014-12-12 Hetman Włoszczowa - ZUS Kielce I Padjas Przemysław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2014-12-11 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce II I Sokół Bogdan II Fiutowski Michał Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I Ogonowski Kamil L II Ogonowski Piotr
31 2014-12-11 UKS 4 Kielce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2014-12-10 Effector Kielce II - Effector Kielce I Kowalski Piotr II Trzaska Anna Sekretarz Banasik Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2014-12-10 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Fiutowski Michał II Sokół Bogdan Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2014-12-10 Hetman Włoszczowa - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Kędra Marcin II Malinowski Michał Sekretarz Czuba Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2014-12-10 Focus Kielce - Volley Jędrzejów I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2014-12-10 Fair - Play Końskie - KS Nida Sobków I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-12-10 Skarżysko - Turniej I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2014-12-09 Sparta Zagnańsk - Volley Jędrzejów I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2014-12-09 Trans City Castorama Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2014-12-08 KU AZS UJK Kielce - Sparta Zagnańsk I Mitek Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2014-12-08 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I Rek Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2014-12-08 Lerko Kielce - KU AZS UJK Kielce I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2014-12-08 Radiator$ Stąporków - 7NT Jędrzejów I Wilczyński Dariusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2014-12-07 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa I Trzaska Anna II Chojnecka Magdalena Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2014-12-07 SMS KSZO Ostrowiec - Salos Cortile Kielce I Grosicki Wiesław II Myślak Jacek Sekretarz Kazberuk Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2014-12-07 Effector Kielce - MKS Czarni Połaniec I Fiutowski Michał II Sokół Bogdan Sekretarz Wanat Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-12-07 MKS Neptun Końskie - MKS Gala Skarżysko I Ogonowski Kamil II Ogonowski Piotr Sekretarz Sarna Tomasz
4 2014-12-07 MKS Gala Skarżysko - Salos Cortile Kielce I Ogonowski Kamil II Ogonowski Piotr Sekretarz Sarna Tomasz
4 2014-12-07 Salos Cortile Kielce - MKS Neptun Końskie I Ogonowski Kamil II Ogonowski Piotr Sekretarz Sarna Tomasz
33 2014-12-06 MKS Gala Skarżysko - OKS Volley Opatów I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz Tabor Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2014-12-06 Salos Cortile Kielce - MKS Neptun Końskie I Bilski Dariusz II Grzyb Klaudia Sekretarz Winiarski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2014-12-06 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Grad Małgorzata II Boś Paulina Sekretarz Pindral Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
48 2014-12-06 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Chojnecka Magdalena L1 Boś Paulina L2 Giel Karolina L3 L4
23 2014-12-06 ULKS Stopnica - Siatkarz Staszów I Kazberuk Krzysztof II Myślak Jacek Sekretarz Kłos Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-0 2014-12-06 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - DMKS Plas Kielce I Banasik Weronika II Staniec Zbigniew Sekretarz Kwasniewska Judyta
A-0 2014-12-06 DMKS Plas Kielce - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Kwasniewska Judyta II Banasik Weronika Sekretarz Staniec Zbigniew
A-0 2014-12-06 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Staniec Zbigniew II Kwasniewska Judyta Sekretarz Banasik Weronika
0 2014-12-06 Turniej - turniej I Trzaska Anna II Bielenda Artur Sekretarz Mitek Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2014-12-05 MKS Unia Sędziszów - Fair - Play Końskie I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2014-12-05 Rej Jędrzejów - SPS Construction Kielce I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2014-12-05 ULKS Stopnica - Oświata Solidarność Kielce I Grosicki Wiesław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2014-12-05 7NT Jędrzejów - Lerko Kielce I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2014-12-05 Hetman Włoszczowa - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2014-12-05 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - Trans City Castorama Kielce I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2014-12-05 KS Nida Sobków - Focus Kielce I Boś Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2014-12-04 UKS 4 Kielce - KU AZS UJK Kielce I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2014-12-04 KU AZS UJK Kielce - ZUS Kielce I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2014-12-03 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce II I Giel Karolina II Boś Paulina Sekretarz Waleriańczyk Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2014-12-03 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Radiator$ Stąporków I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2014-12-01 Sparta Zagnańsk - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2014-11-30 Effector Kielce - Hetman Włoszczowa I Grosicki Wiesław II Tompór Artur Sekretarz Kazberuk Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2014-11-30 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Giel Karolina II Boś Paulina Sekretarz Banasik Weronika L I Wanat Magdalena L II Winiarski Kamil
3 2014-11-30 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz I Ogonowski Kamil II Ogonowski Piotr Sekretarz Sarna Tomasz
3 2014-11-30 MUKS Piątka Sandomierz - Siatkarz Staszów I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Ogonowski Kamil
3 2014-11-30 Siatkarz Staszów - OKS Volley Opatów I Sarna Tomasz II Ogonowski Kamil Sekretarz Ogonowski Piotr
30 2014-11-29 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec I Giel Karolina II Kwasniewska Judyta Sekretarz Zimoląg Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2014-11-29 MUKS Piątka Sandomierz - Salos Cortile Kielce I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Ormiańska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2014-11-29 MKS Neptun Końskie - MKS Gala Skarżysko I Zieliński Krzysztof II Plech Jarosław Sekretarz Tyczyńska Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
70 2014-11-29 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 Myślak Jacek L2 Grad Małgorzata L3 L4
54 2014-11-29 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Kowalski Piotr L2 Chojnecka Magdalena L3 L4
44 2014-11-29 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Kalisz Sekretarz Burzyński Lech L1 Walkowicz Ewelina L2 Fiutowski Michał L3 L4
19 2014-11-29 MKS Czarni Połaniec - DMKS Plas Kielce I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2014-11-29 MKS Unia Sędziszów - KS Nida Sobków I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2014-11-28 Hetman Włoszczowa - Effector Kielce II I Borto Patrycja II Chelicka Adrianna Sekretarz Orlef Marek L I Kot Kinga L II Łukasik Diana
28 2014-11-28 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec I Fiutowski Michał II Witkowski Rafał Sekretarz Jakubowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2014-11-28 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Boś Paulina II Chojnecka Magdalena Sekretarz Kowalski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2014-11-28 Siatkarz Staszów - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Trzaska Anna II Tompór Artur Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2014-11-28 RASzóstka Szydłowiec - Rej Jędrzejów I Sokół Bogdan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2014-11-28 ULKS Chobrzany - Siatkarz Staszów I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2014-11-28 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce I Bilski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2014-11-28 7NT Jędrzejów - ZUS Kielce I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2014-11-26 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2014-11-26 Effector Kielce - ULKS Stopnica I Witkowski Rafał II Fiutowski Michał Sekretarz Adamczyk Bartłomiej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2014-11-26 Volley Jędrzejów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2014-11-26 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I Burzyński Lech II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2014-11-25 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Developres SkyRes V LO Rzeszów Sekretarz nieobsadzony L1 Szwed Paweł L2 Giel Karolina L3 L4
22 2014-11-25 Trans City Castorama Kielce - Hetman Włoszczowa I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2014-11-24 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - Effector Kielce I Kowalski Piotr II Szwed Paweł Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2014-11-24 SPS Construction Kielce - UKS 4 Kielce I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2014-11-24 Lerko Kielce - Radiator$ Stąporków I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2014-11-23 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa I Chojnecka Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz Burzyński Lech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2014-11-23 Effector Kielce II - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz Czuba Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2014-11-23 Salos Cortile Kielce - MKS Neptun Końskie I Orlef Marek II Kłos Michał Sekretarz Kot Kinga
3 2014-11-23 UKS Victoria Włoszczowa - Salos Cortile Kielce I Orlef Marek II Kłos Michał Sekretarz Kot Kinga
3 2014-11-23 MKS Neptun Końskie - UKS Victoria Włoszczowa I Orlef Marek II Kłos Michał Sekretarz Kot Kinga
A-4 2014-11-23 ULKS Chobrzany - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Sarna Tomasz II Błaszkiewicz Aneta Sekretarz Ogonowski Kamil
A-4 2014-11-23 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Czarni Połaniec I Sarna Tomasz II Błaszkiewicz Aneta Sekretarz Ogonowski Kamil
A-4 2014-11-23 ULKS Chobrzany - MKS Czarni Połaniec I Sarna Tomasz II Błaszkiewicz Aneta Sekretarz Ogonowski Kamil
27 2014-11-22 OKS Volley Opatów - MKS Neptun Końskie I Kazberuk Krzysztof II Grosicki Wiesław Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2014-11-22 MKS Gala Skarżysko - MUKS Piątka Sandomierz I Bielenda Artur II Walkowicz Ewelina Sekretarz Statkiewicz Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2014-11-22 Salos Cortile Kielce - UKS Victoria Włoszczowa I Sokół Bogdan II Ormiańska Magdalena Sekretarz Jakubowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
63 2014-11-22 Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz nieobsadzony L1 Grzyb Klaudia L2 Witkowski Rafał L3 L4
73 2014-11-22 Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz nieobsadzony L1 Wieczorek Piotr L2 Chelicka Adrianna L3 L4
16 2014-11-22 MKS Czarni Połaniec - ULKS Stopnica I Plech Jarosław II Zieliński Krzysztof Sekretarz Nowak Milena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2014-11-22 DMKS Plas Kielce - Siatkarz Staszów I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz Banasik Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-11-21 ULKS Stopnica - MKS Czarni Połaniec I Padjas Przemysław II Zimoląg Radosław Sekretarz Kłos Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2014-11-21 KS Nida Sobków - Fair - Play Końskie I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2014-11-21 MKS Unia Sędziszów - Volley Jędrzejów I Chelicka Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2014-11-21 Siatkarz Staszów - Oświata Solidarność Kielce I Grosicki Wiesław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2014-11-21 7NT Jędrzejów - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I Boś Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2014-11-21 Hetman Włoszczowa - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I Bilski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2014-11-20 Effector Kielce - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Boś Paulina II Kowalski Piotr Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2014-11-20 KU AZS UJK Kielce - Trans City Castorama Kielce I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2014-11-19 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - RASzóstka Szydłowiec I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2014-11-19 Volley Jędrzejów - KU AZS UJK Kielce I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2014-11-19 Fair - Play Końskie - Focus Kielce I Bielenda Artur II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2014-11-19 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - Lerko Kielce I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2014-11-19 Volley Jędrzejów - KS Nida Sobków I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-11-19 Turniej - S O S I Szwed Paweł II Mitek Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-11-19 Effector Kielce - Algieria I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Szwed Paweł L II Sieczka Piotr
24 2014-11-18 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I Myślak Jacek II Grosicki Wiesław Sekretarz Rek Marcin L I Ogonowski Piotr L II Ogonowski Kamil
0 2014-11-18 Turniej - S O S I Giel Karolina II Chelicka Adrianna Sekretarz Boś Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2014-11-17 KU AZS UJK Kielce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2014-11-17 Sparta Zagnańsk - SPS Construction Kielce I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2014-11-17 Radiator$ Stąporków - ZUS Kielce I Fiutowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2014-11-16 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Czarni Połaniec I Boś Paulina II Chojnecka Magdalena Sekretarz Malinowski Michał L I Sieczka Piotr L II Jakubowski Jakub
8 2014-11-16 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SK Bank Legionovia Legionowo Sekretarz nieobsadzony L1 Nowak Milena L2 Szwed Paweł L3 L4
4 2014-11-16 Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz I Fiutowski Michał II Sokół Bogdan Sekretarz Grzyb Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2014-11-16 SMS KSZO Ostrowiec - Siatkarz Staszów I Kwasniewska Judyta II Bielenda Artur Sekretarz Fatyga Marta
2 2014-11-16 Siatkarz Staszów - OKS Volley Opatów I Kwasniewska Judyta II Bielenda Artur Sekretarz Fatyga Marta
2 2014-11-16 OKS Volley Opatów - SMS KSZO Ostrowiec I Kwasniewska Judyta II Bielenda Artur Sekretarz Fatyga Marta
24 2014-11-15 SMS KSZO Ostrowiec - Salos Cortile Kielce I Grzyb Klaudia II Sokół Bogdan Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2014-11-15 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko I Chelicka Adrianna II Trzaska Anna Sekretarz Ormiańska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2014-11-15 MUKS Piątka Sandomierz - OKS Volley Opatów I Grosicki Wiesław II Myślak Jacek Sekretarz Sztorc Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
51 2014-11-15 Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz nieobsadzony L1 Borto Patrycja L2 Grad Małgorzata L3 L4
35 2014-11-15 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - SMS PZPS II Spała Sekretarz Sokół Bogdan L1 Bilski Dariusz L2 Witkowski Rafał L3 L4
14 2014-11-15 DMKS Plas Kielce - Effector Kielce I Kędra Marcin II Wieczorek Piotr Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2014-11-15 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - ULKS Stopnica I Giel Karolina II Fatyga Marta Sekretarz Banasik Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-3 2014-11-15 DMKS Plas Kielce - MKS Czarni Połaniec I Staniec Zbigniew II Zimoląg Radosław Sekretarz Zieliński Krzysztof
A-3 2014-11-15 MKS Czarni Połaniec - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Zimoląg Radosław II Zieliński Krzysztof Sekretarz Staniec Zbigniew
A-3 2014-11-15 DMKS Plas Kielce - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Zieliński Krzysztof II Staniec Zbigniew Sekretarz Zimoląg Radosław
13 2014-11-14 RASzóstka Szydłowiec - UKS 4 Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2014-11-14 ULKS Chobrzany - ULKS Stopnica I Myślak Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-11-14 Skarżysko - Turniej I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2014-11-13 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SPS Construction Kielce I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
60 2014-11-12 Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów Sekretarz nieobsadzony L1 Grad Małgorzata L2 Myślak Jacek L3 L4
3 2014-11-12 Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I Witkowski Rafał II Fiutowski Michał Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2014-11-12 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Zimoląg Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2014-11-12 Fair - Play Końskie - Volley Jędrzejów I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2014-11-12 Focus Kielce - KS Nida Sobków I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2014-11-10 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SK Bank Legionovia Legionowo Sekretarz nieobsadzony L1 Myślak Jacek L2 Malinowski Michał L3 L4
8 2014-11-10 Radiator$ Stąporków - Trans City Castorama Kielce I Sokół Bogdan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2014-11-09 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec I Fiutowski Michał II Sokół Bogdan Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2014-11-09 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - Effector Kielce II I Chelicka Adrianna II Giel Karolina Sekretarz Adamczyk Bartłomiej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2014-11-09 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko I Stocka Dorota II Jakubowski Jakub Sekretarz Fatyga Marta
2 2014-11-09 MKS Neptun Końskie - UKS Victoria Włoszczowa I Jakubowski Jakub II Fatyga Marta Sekretarz Stocka Dorota
2 2014-11-09 MKS Gala Skarżysko - MKS Neptun Końskie I Fatyga Marta II Stocka Dorota Sekretarz Jakubowski Jakub
A-2 2014-11-09 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Ormiańska Magdalena II Zieliński Krzysztof Sekretarz Zawadzka Magdalena
A-2 2014-11-09 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany I Zieliński Krzysztof II Zawadzka Magdalena Sekretarz Ormiańska Magdalena
A-2 2014-11-09 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - ULKS Chobrzany I Zawadzka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz Zieliński Krzysztof
6 2014-11-09 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Budowlani Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 Walkowicz Ewelina L2 Szwed Paweł L3 L4
0 2014-11-09 Staszów - Turniej I Grosicki Wiesław II Trzaska Anna Sekretarz Plech Jarosław L I Kazberuk Krzysztof L II
21 2014-11-08 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Neptun Końskie I Zieliński Krzysztof II Bielenda Artur Sekretarz Banasik Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2014-11-08 UKS Victoria Włoszczowa - OKS Volley Opatów I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz Tabor Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2014-11-08 MKS Czarni Połaniec - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Chojnecka Magdalena II Boś Paulina Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2014-11-08 ULKS Stopnica - DMKS Plas Kielce I Kazberuk Krzysztof II Grosicki Wiesław Sekretarz Kłos Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2014-11-08 ULKS Stopnica - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Kłos Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2014-11-08 Rej Jędrzejów - Sparta Zagnańsk I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-11-08 Staszów - Turniej I Myślak Jacek II Trzaska Anna Sekretarz Plech Jarosław L I Giel Karolina L II
0 2014-11-08 Turniej - turniej I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2014-11-07 Effector Kielce - Siatkarz Staszów I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz Jakubowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2014-11-07 Hetman Włoszczowa - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2014-11-06 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Gala Skarżysko I Chelicka Adrianna II Boś Paulina Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2014-11-06 Oświata Solidarność Kielce - ULKS Chobrzany I Adamczyk Bartłomiej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2014-11-06 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2014-11-05 Hetman Włoszczowa - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Boś Paulina II Giel Karolina Sekretarz Nowak Milena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2014-11-05 Volley Jędrzejów - Focus Kielce I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2014-11-04 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - ZUS Kielce I Fiutowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2014-11-04 Trans City Castorama Kielce - 7NT Jędrzejów I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2014-11-04 Kajrox MKS Orlicz Suchedniów - Radiator$ Stąporków I Sokół Bogdan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2014-11-03 SPS Construction Kielce - Volley Jędrzejów I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2014-11-03 Lerko Kielce - ZUS Kielce I Kowalski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2014-10-31 ULKS Stopnica - Siatkarz Staszów I Grosicki Wiesław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2014-10-31 7NT Jędrzejów - SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna I Orlef Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2014-10-30 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa I Padjas Przemysław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2014-10-29 MKS Gala Skarżysko - Salos Cortile Kielce I Szwed Paweł II Kowalski Piotr Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2014-10-29 OKS Volley Opatów - SMS KSZO Ostrowiec I Padjas Przemysław II Nowak Milena Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2014-10-29 MKS Neptun Końskie - UKS Victoria Włoszczowa I Bilski Dariusz II Fiutowski Michał Sekretarz Statkiewicz Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
47 2014-10-29 Effector Kielce - Cuprum Lubin Sekretarz nieobsadzony L1 Burzyński Lech L2 Grad Małgorzata L3 L4
29 2014-10-29 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Budowlani Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 Chelicka Adrianna L2 Giel Karolina L3 L4
11 2014-10-29 Volley Jędrzejów - Rej Jędrzejów I Zimoląg Radosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2014-10-29 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - ZUS Kielce I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2014-10-29 Fair - Play Końskie - MKS Unia Sędziszów I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-10-27 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - Effector Kielce I Myślak Jacek II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Grosicki Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2014-10-27 KU AZS UJK Kielce - RASzóstka Szydłowiec I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2014-10-27 Sparta Zagnańsk - UKS 4 Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2014-10-27 Lerko Kielce - Kajrox MKS Orlicz Suchedniów I Bilski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2014-10-26 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce I Winiarski Kamil II Malinowski Michał Sekretarz Wanat Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-26 Salos Cortile Kielce - UKS Victoria Włoszczowa I Szwed Paweł II Nowak Milena Sekretarz Boś Paulina
2 2014-10-26 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Chojnecka Magdalena II Fatyga Marta Sekretarz Ogonowski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-26 MKS Gala Skarżysko - Salos Cortile Kielce I Nowak Milena II Boś Paulina Sekretarz Szwed Paweł
1 2014-10-26 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko I Boś Paulina II Szwed Paweł Sekretarz Nowak Milena
1 2014-10-26 MUKS Piątka Sandomierz - OKS Volley Opatów I Witkowski Rafał II Grzyb Klaudia Sekretarz Fiutowski Michał
1 2014-10-26 OKS Volley Opatów - SMS KSZO Ostrowiec I Witkowski Rafał II Grzyb Klaudia Sekretarz Fiutowski Michał
1 2014-10-26 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I Witkowski Rafał II Grzyb Klaudia Sekretarz Fiutowski Michał
A-1 2014-10-26 MKS Czarni Połaniec - ULKS Chobrzany I Winiarski Kamil II Wanat Magdalena Sekretarz Malinowski Michał
A-1 2014-10-26 ULKS Chobrzany - DMKS Plas Kielce I Winiarski Kamil II Wanat Magdalena Sekretarz Malinowski Michał
A-1 2014-10-26 MKS Czarni Połaniec - DMKS Plas Kielce I Winiarski Kamil II Wanat Magdalena Sekretarz Malinowski Michał
0 2014-10-26 Końskie - Turniej I Bielenda Artur II Mitek Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2014-10-25 OKS Volley Opatów - Salos Cortile Kielce I Fiutowski Michał II Winiarski Kamil Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2014-10-25 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz I Trzaska Anna II Fatyga Marta Sekretarz Boś Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2014-10-25 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Neptun Końskie I Grad Małgorzata II Kwasniewska Judyta Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2014-10-25 Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów Sekretarz nieobsadzony L1 Chojnecka Magdalena L2 Kędra Marcin L3 L4
21 2014-10-25 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Polski Cukier Muszynianka Sekretarz nieobsadzony L1 Giel Karolina L2 Chelicka Adrianna L3 L4
7 2014-10-25 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce I Wieczorek Piotr II Borto Patrycja Sekretarz Czuba Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2014-10-25 Siatkarz Staszów - ULKS Stopnica I Walkowicz Ewelina II Pindral Maja Sekretarz Banasik Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2014-10-25 DMKS Plas Kielce - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Szwed Paweł II Nowak Milena Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-10-25 Staszów - Mistrzostwa Urzędów Skarbowych I Kazberuk Krzysztof II Myślak Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-10-25 Suków - Turniej I Zimoląg Radosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2014-10-24 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Chojnecka Magdalena II Boś Paulina Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2014-10-24 Effector Kielce II - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Chelicka Adrianna II Wieczorek Piotr Sekretarz Tabor Olga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2014-10-24 Hetman Włoszczowa - 7NT Jędrzejów I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2014-10-24 RASzóstka Szydłowiec - Sparta Zagnańsk I Fiutowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-10-24 MKS Unia Sędziszów - Focus Kielce I Giel Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-10-24 Siatkarz Staszów - ULKS Chobrzany I Kazberuk Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2014-10-23 UKS 4 Kielce - Volley Jędrzejów I Boś Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2014-10-23 Oświata Solidarność Kielce - ULKS Stopnica I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-22 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - KU AZS UJK Kielce I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2014-10-22 Effector Kielce - Effector Kielce II I Szwed Paweł II Nowak Milena Sekretarz Boś Paulina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2014-10-22 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Giel Karolina II Trzaska Anna Sekretarz Grad Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2014-10-22 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - Hetman Włoszczowa I Chelicka Adrianna II Burzyński Lech Sekretarz Winiarski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2014-10-22 Effector Kielce - AZS Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 Myślak Jacek L2 Malinowski Michał L3 L4
3 2014-10-22 KS Nida Sobków - Volley Jędrzejów I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2014-10-22 SAS SF Wioletta Skarżysko Kamienna - Radiator$ Stąporków I Sokół Bogdan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-10-21 Trans City Castorama Kielce - Lerko Kielce I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2014-10-20 SPS Construction Kielce - KU AZS UJK Kielce I Bielenda Artur II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2014-10-19 Hetman Włoszczowa - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Wieczorek Piotr II Borto Patrycja Sekretarz Kot Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2014-10-19 Effector Kielce II - MKS Czarni Połaniec I Grzyb Klaudia II Bilski Dariusz Sekretarz Winiarski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-19 MUKS Piątka Sandomierz - Salos Cortile Kielce I Kazberuk Krzysztof II Myślak Jacek Sekretarz Chojnecka Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2014-10-18 OKS Volley Opatów - MKS Gala Skarżysko I Giel Karolina II Bielenda Artur Sekretarz Banasik Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2014-10-18 MKS Neptun Końskie - Salos Cortile Kielce I Grzyb Klaudia II Witkowski Rafał Sekretarz Jakubowski Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2014-10-18 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I Grosicki Wiesław II Sztorc Dominik Sekretarz Myślak Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-10-18 DMKS Plas Kielce - MKS Czarni Połaniec I Borto Patrycja II Wieczorek Piotr Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2014-10-18 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - Siatkarz Staszów I Walkowicz Ewelina II Zieliński Krzysztof Sekretarz Nowak Milena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2014-10-18 ULKS Stopnica - Effector Kielce I Kędra Marcin II Chelicka Adrianna Sekretarz Kłos Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2014-10-17 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec I Boś Paulina II Szwed Paweł Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2014-10-16 SMS I Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Trzaska Anna II Chelicka Adrianna Sekretarz Ogonowski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-16 Oświata Solidarność Kielce - Siatkarz Staszów I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2014-10-15 Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Fiutowski Michał L2 Witkowski Rafał L3 L4
3 2014-10-15 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - UKS 4 Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-10-15 Volley Jędrzejów - Sparta Zagnańsk I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-15 Volley Jędrzejów - MKS Unia Sędziszów I Wieczorek Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2014-10-15 Focus Kielce - Fair - Play Końskie I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-13 SPS Construction Kielce - RASzóstka Szydłowiec I Padjas Przemysław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2014-10-13 KU AZS UJK Kielce - Rej Jędrzejów I Plech Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2014-10-12 Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów Sekretarz nieobsadzony L1 Nowak Milena L2 Szwed Paweł L3 L4
2 2014-10-12 Effector Kielce - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe I Borto Patrycja II Staniec Zbigniew Sekretarz Soboń Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-10-12 Siatkarz Staszów - GOKiS Masłów I Chojnecka Magdalena II Rek Marcin Sekretarz Adamczyk Bartłomiej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2014-10-12 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - GOKiS Masłów I Rek Marcin II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Chojnecka Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2014-10-12 Siatkarz Staszów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I Adamczyk Bartłomiej II Chojnecka Magdalena Sekretarz Rek Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2014-10-11 Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz I Tompór Artur II Grosicki Wiesław Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2014-10-11 MKS Gala Skarżysko - MKS Neptun Końskie I Zawadzka Magdalena II Bielenda Artur Sekretarz Zimoląg Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2014-10-11 MKS Czarni Połaniec - SMS II Ostrowiec Świętokrzyski I Plech Jarosław II Kwasniewska Judyta Sekretarz Banasik Weronika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2014-10-11 Hetman Włoszczowa - Effector Kielce I Sokół Bogdan II Winiarski Kamil Sekretarz Grzyb Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2014-10-11 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz nieobsadzony L1 Chelicka Adrianna L2 Chojnecka Magdalena L3 L4
14 2014-10-11 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - MKS Bzura Ozorków Sekretarz Trzaska Anna L1 Walkowicz Ewelina L2 Fatyga Marta L3 L4
3 2014-10-11 Siatkarz Staszów - DMKS Plas Kielce I Fiutowski Michał II Witkowski Rafał Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2014-10-10 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa I Chelicka Adrianna II Bielenda Artur Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2014-10-08 UKS Victoria Włoszczowa - Salos Cortile Kielce I Giel Karolina II Boś Paulina Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-10-08 Volley Jędrzejów - Rej Jędrzejów I Soboń Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2014-10-05 Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom Sekretarz nieobsadzony L1 Chelicka Adrianna L2 Adamczyk Bartłomiej L3 L4
3 2014-10-05 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - PGE Atom Trefl Sopot Sekretarz nieobsadzony L1 Orlef Marek L2 Malinowski Michał L3 L4
0 2014-10-05 Pińczów - Turniej I Borto Patrycja II Kędra Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-10-05 Skarżysko - Turniej I Sokół Bogdan II Witkowski Rafał Sekretarz Sieczka Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2014-10-04 MKS Neptun Końskie - OKS Volley Opatów I Witkowski Rafał II Sokół Bogdan Sekretarz Winiarski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2014-10-04 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Gala Skarżysko I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Myślak Jacek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2014-10-04 Skarżyskie Towarzystwo Sportowe - LUKS Wilki Wilczyn Sekretarz Fatyga Marta L1 Giel Karolina L2 Walkowicz Ewelina L3 L4
6 2014-10-03 SMS II Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce II I Fiutowski Michał II Malinowski Michał Sekretarz Wanat Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2014-10-02 MKS Gala Skarżysko - UKS Victoria Włoszczowa I Giel Karolina II Grad Małgorzata Sekretarz Stocka Dorota L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2014-10-02 Effector Kielce - SMS I Ostrowiec Świętokrzyski I Orlef Marek II Malinowski Michał Sekretarz Łukasik Diana L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-09-28 Turniej - Mężczyzn I Plech Jarosław II Zimoląg Radosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-09-28 Effector Kielce II - Hetman Włoszczowa I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz Sztorc Dominik L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-09-27 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Budowlani Łódź I Rek Marcin II Chelicka Adrianna Sekretarz Szwed Paweł L I Zawadzka Magdalena L II Pindral Maja
3 2014-09-27 Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I Bilski Dariusz II Sokół Bogdan Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2014-09-27 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz I Zawadzka Magdalena II Pindral Maja Sekretarz Szwed Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-09-27 Effector Kielce - MKS Banimex Będzin I Trzaska Anna II Chojnecka Magdalena Sekretarz Fatyga Marta L I Grad Małgorzata L II Walkowicz Ewelina
5 2014-09-27 Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom Sekretarz Sarna Tomasz L1 Witkowski Rafał L2 Fiutowski Michał L3 L4
0 2014-09-27 UKS Victoria Włoszczowa - turniej I Wieczorek Piotr II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-09-27 Turniej - Kobiet I Plech Jarosław II Sarna Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-09-27 Turniej - Mężczyzn I Zimoląg Radosław II Mitek Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-09-27 Powiat Staszowski - Turniej I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2014-09-26 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Budowlani Łódź I Pindral Szymon II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Fatyga Marta L I Chojnecka Magdalena L II Witkowski Rafał
0 2014-09-24 Effector Kielce - AZS Częstochowa I Adamczyk Bartłomiej II Rek Marcin Sekretarz Jamróz Marcin L I Giel Karolina L II Fatyga Marta