0 2016-09-08 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz Szwed Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-08 Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów I Banasik Weronika II Grabowska Kamila Sekretarz Rączkiewicz Wiktoria L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-10 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I Pytka Klaudia II Myślak Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-10 UMKS MOS Wola Warszawa - Turniej I Adamczyk Bartłomiej II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-11 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I Pytka Klaudia II Myślak Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-18 MKS Kraśnik - Turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-20 KSZO Ostrowiec - Gruzja I Kowalski Piotr II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-21 Effector Kielce - Szachtior Soligorsk [BLR] I Jamróz Marcin II Grabda Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała I Malinowski Michał II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 KSZO Ostrowiec - Minchanka Mińsk [BLR] I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 Polski Cukier Muszynianka Enea - Developres SkyRes Rzeszów I Malinowski Michał II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-23 Polski Cukier Muszynianka Enea - Minchanka Mińsk [BLR] I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Wikło Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-24 KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-24 Developres SkyRes Rzeszów - Minchanka Mińsk [BLR] I Malinowski Michał II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-24 Polski Cukier Muszynianka Enea - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Błaszkiewicz Aneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-09-25 KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Enea I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz Kot Kinga L I Witkowski Rafał L II Grzyb Klaudia
0 2016-09-25 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Minchanka Mińsk [BLR] I Orlef Marek II Rek Marcin Sekretarz Kot Kinga L I Grzyb Klaudia L II Witkowski Rafał
0 2016-09-25 KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz Kot Kinga L I Witkowski Rafał L II Grzyb Klaudia
13 2016-10-08 Effector Kielce - Cuprum Lubin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
0 2016-10-08 UKS Victoria Włoszczowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-08 MKS Neptun Końskie - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-08 SMS KSZO Ostrowiec - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-09 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-10 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-11 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-15 Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
1 2016-10-15 Effector Kielce - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-15 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-15 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-16 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-17 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-17 Effector Kielce - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-18 Turniej Nadzei Olimpijskich - finał I Ormiańska Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-10-19 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2016-10-22 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
5 2016-10-22 KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
12 2016-10-22 KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
4 2016-10-22 DMKS Plas Kielce - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-10-22 ULKS Chobrzany - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-10-22 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-22 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-10-22 UKS Victoria Włoszczowa - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-22 OKS Volley Opatów - MKS Neptun Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-10-23 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-1 2016-10-23 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-1 2016-10-23 MUKS Piątka Sandomierz II - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-1 2016-10-23 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
4 2016-10-24 Effector Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
43 2016-10-29 Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
7 2016-10-29 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-10-29 MKS Czarni Połaniec - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-10-29 STS Skarżysko Kamienna - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2016-10-29 MKS Neptun Końskie - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-10-29 SMS KSZO Ostrowiec - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-10-29 MUKS Piątka Sandomierz - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-30 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-10-30 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-1 2016-10-30 MKS Gala Skarżysko - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-1 2016-10-30 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-1 2016-10-30 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
15 2016-11-05 Effector Kielce - Cuprum Lubin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
10 2016-11-05 DMKS Plas Kielce - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-11-05 Effector Kielce - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2016-11-05 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-05 OKS Volley Opatów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-05 SMS KSZO Ostrowiec - MKS Neptun Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-05 UKS Victoria Włoszczowa - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2016-11-06 Hetman Włoszczowa - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2016-11-06 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 2016-11-06 ..... Busko-Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 2016-11-06 DMKS Plas Kielce - ..... Busko-Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
5 2016-11-09 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
58 2016-11-12 Effector Kielce - AZS Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
32 2016-11-12 KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Enea Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
13 2016-11-12 MKS Czarni Połaniec - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-11-12 STS Skarżysko Kamienna - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2016-11-12 ULKS Chobrzany - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-11-12 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-12 MKS Neptun Końskie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-11-12 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-13 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-13 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-13 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-2 2016-11-13 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-2 2016-11-13 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-2 2016-11-13 MUKS Piątka Sandomierz II - SL Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
11 2016-11-16 OKS Volley Opatów - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-11-19 Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
38 2016-11-19 KSZO Ostrowiec - PTPS Piła Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
16 2016-11-19 DMKS Plas Kielce - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2016-11-19 ULKS Chobrzany - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2016-11-19 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-19 UKS Victoria Włoszczowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2016-11-19 MUKS Piątka Sandomierz - MKS Neptun Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2016-11-20 Siatkarz Staszów - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2016-11-20 Hetman Włoszczowa - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-2 2016-11-20 UKS Victoria Włoszczowa - ULKS Stopnica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-2 2016-11-20 ULKS Stopnica - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-2 2016-11-20 OKS Volley Opatów - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
23 2016-11-26 Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
19 2016-11-26 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-11-26 MKS Czarni Połaniec - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2016-11-26 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-11-26 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2016-11-26 SMS KSZO Ostrowiec - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2016-11-26 MKS Neptun Końskie - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2016-11-27 ..... Busko-Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2016-11-27 DMKS Plas Kielce - ..... Busko-Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2016-11-27 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2016-11-27 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-11-27 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-11-27 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-3 2016-11-27 SL Salos Cortile Kielce - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-3 2016-11-27 MUKS Piątka Sandomierz - SL Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-3 2016-11-27 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
88 2016-11-30 Effector Kielce - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
51 2016-11-30 KSZO Ostrowiec - Legionovia Legionowo Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
15 2016-12-03 KSZO Ostrowiec - ŁKS Szkoła Gortata Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
22 2016-12-03 DMKS Plas Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2016-12-03 Effector Kielce - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2016-12-03 ULKS Chobrzany - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2016-12-03 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Neptun Końskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-03 SMS KSZO Ostrowiec - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2016-12-04 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-3 2016-12-04 OKS Volley Opatów - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-3 2016-12-04 MKS Gala Skarżysko - ULKS Stopnica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-3 2016-12-04 ULKS Stopnica - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
16 2016-12-07 OKS Volley Opatów - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2016-12-07 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
103 2016-12-10 Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
30 2016-12-10 Effector Kielce - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
77 2016-12-10 KSZO Ostrowiec - ŁKS Commercecon Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
25 2016-12-10 ULKS Chobrzany - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2016-12-10 STS Skarżysko Kamienna - Effector Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2016-12-10 MKS Czarni Połaniec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-10 OKS Volley Opatów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2016-12-10 MKS Neptun Końskie - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2016-12-10 MUKS Piątka Sandomierz - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-12-11 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-12-11 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2016-12-11 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-4 2016-12-11 MUKS Piątka Sandomierz - SL Salos Cortile Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-4 2016-12-11 SL Salos Cortile Kielce - MUKS Piątka Sandomierz II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-4 2016-12-11 MUKS Piątka Sandomierz II - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
118 2016-12-17 Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
17 2016-12-17 KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
28 2016-12-17 DMKS Plas Kielce - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2016-12-17 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2016-12-17 Effector Kielce - ULKS Chobrzany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2016-12-17 MKS Neptun Końskie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2016-12-17 UKS Victoria Włoszczowa - OKS Volley Opatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2016-12-17 SMS KSZO Ostrowiec - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2016-12-18 Siatkarz Staszów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2016-12-18 DMKS Plas Kielce - ..... Busko-Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2016-12-18 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2016-12-18 ..... Busko-Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-4 2016-12-18 ULKS Stopnica - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-4 2016-12-18 UKS Victoria Włoszczowa - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-4 2016-12-18 MKS Gala Skarżysko - ULKS Stopnica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
12 2016-12-19 Effector Kielce - Hetman Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
124 2016-12-30 Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
90 2016-12-30 KSZO Ostrowiec - KT7 CNC Budowlani Toruń Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
94 2017-01-04 KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
5 2017-01-08 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-01-08 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-01-08 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
109 2017-01-14 KSZO Ostrowiec - Budowlani Łódź Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
1 2017-01-15 DMKS Plas Kielce - ..... Busko-Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 2017-01-15 ..... Busko-Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 2017-01-15 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
24 2017-01-21 KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
6 2017-01-22 SMS KSZO Ostrowiec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2017-01-22 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2017-01-22 MUKS Piątka Sandomierz - SMS KSZO Ostrowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
141 2017-01-28 Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
37 2017-01-28 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
25 2017-01-28 KSZO Ostrowiec - Muszyna Wisła Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
124 2017-01-28 KSZO Ostrowiec - Chemik Police Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
158 2017-02-04 Effector Kielce - GKS Katowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
139 2017-02-15 KSZO Ostrowiec - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
175 2017-02-18 Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
2 2017-02-19 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2017-02-19 DMKS Plas Kielce - ..... Busko-Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2017-02-19 ..... Busko-Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
192 2017-02-25 Effector Kielce - BBTS Bielsko Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
154 2017-02-25 KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
193 2017-03-04 Effector Kielce - AZS Politechnika Warszawska Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
155 2017-03-04 KSZO Ostrowiec - PGE Atom Trefl Sopot Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
210 2017-03-11 Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
3 2017-03-12 ..... Busko-Zdrój - STS Skarżysko Kamienna I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2017-03-12 STS Skarżysko Kamienna - DMKS Plas Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2017-03-12 DMKS Plas Kielce - ..... Busko-Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
170 2017-03-18 KSZO Ostrowiec - BKS Aluprof Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
227 2017-03-25 Effector Kielce - KS Espadon Szczecin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony