Przeglądanie meczów
Świętokrzyska I Liga Kobiet
- Ulks Chobrzany
- Sport CK Kielce
Finał-1 | 2024-03-09 18:00 | Ulks Chobrzany | - | Sport CK Kielce | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Waleriańczyk Jarosław | Kwal. nieobsadzony |
Finał-2 | 2024-03-14 20:00 | Sport CK Kielce | - | Ulks Chobrzany | I Szwed Paweł | II Popiel Paweł | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
Finał-3 | 2024-03-21 20:00 | Sport CK Kielce | - | Ulks Chobrzany | I Popiel Paweł | II Nowak-Bieleń Milena | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
- UKS SMS Wybicki Kielce
- KU AZS UJK Kielce
o m.3-1 | 2024-03-10 19:00 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | KU AZS UJK Kielce | I Witkowski Rafał | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. nieobsadzony |
o m.3-2 | 2024-03-21 20:30 | KU AZS UJK Kielce | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Witkowski Rafał | II Stępiński Kacper | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
o m.3-3 | 2024-03-25 20:00 | KU AZS UJK Kielce | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Lutek Magdalena | II Malinowski Michał | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
o m.5-1 | 2024-03-09 15:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-2 | 2024-03-22 19:30 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
- SPS Construction Kielce
- LKS Sparta Zagnańsk
- Hetman Włoszczowa
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2
o m.9-1 | 2024-02-11 12:00 | Hetman Włoszczowa | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Mosiejowska Oliwia | Kwal. nieobsadzony |
o m.9-2 | 2024-03-19 19:15 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | - | Hetman Włoszczowa | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
- Bocian Koral Bilcza
- UKS Victoria Włoszczowa
- ŁKS Łagów
o m.11-1 | 2024-02-09 19:45 | Bocian Koral Bilcza | - | UKS Victoria Włoszczowa | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
o m.11-3 | 2024-02-16 19:30 | ŁKS Łagów | - | Bocian Koral Bilcza | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
o m.11-2 | 2024-03-03 10:00 | UKS Victoria Włoszczowa | - | ŁKS Łagów | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
- Sport CK Kielce
- UKS SMS Wybicki Kielce
Półfinał A-2 | 2024-02-02 18:00 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | Sport CK Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II Szwed Paweł | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał A-1 | 2024-02-22 20:00 | Sport CK Kielce | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Szwed Paweł | II Nowak-Bieleń Milena | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał A-3 | 2024-02-27 20:15 | Sport CK Kielce | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Malinowski Michał | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. nieobsadzony |
- Ulks Chobrzany
- KU AZS UJK Kielce
Półfinał B-1 | 2024-02-01 19:00 | Ulks Chobrzany | - | KU AZS UJK Kielce | I Myślak Jacek | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał B-2 | 2024-02-13 20:00 | KU AZS UJK Kielce | - | Ulks Chobrzany | I Witkowski Rafał | II Nowak-Bieleń Milena | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał B-3 | 2024-03-02 | Ulks Chobrzany | - | KU AZS UJK Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
- LKS Sparta Zagnańsk
o m.5-8 C-1 | 2024-02-02 19:00 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Stępiński Kacper | II Malinowski Michał | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 C-2 | 2024-02-05 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Chojnecka Magdalena | II Trzaska Anna | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 C-3 | 2024-03-01 19:00 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Malinowski Michał | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- SPS Construction Kielce
o m.5-8 D-2 | 2024-02-10 14:45 | SPS Construction Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Popiel Paweł | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 D-1 | 2024-03-02 12:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | SPS Construction Kielce | I Grosicki Wiesław | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Waleriańczyk Jarosław | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 D-3 | 2024-03-09 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | SPS Construction Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- ŁKS Łagów
- Sport CK Kielce
- Hetman Włoszczowa
- SPS Construction Kielce
- UKS Victoria Włoszczowa
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
- KU AZS UJK Kielce
A-1 | 2023-10-06 19:30 | ŁKS Łagów | - | UKS Victoria Włoszczowa | I Jamróz Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
A-3 | 2023-10-08 12:00 | Hetman Włoszczowa | - | KU AZS UJK Kielce | I Orlef Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
A-5 | 2023-10-12 20:30 | KU AZS UJK Kielce | - | SPS Construction Kielce | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | Kwal. nieobsadzony |
A-4 | 2023-10-13 19:00 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | Sport CK Kielce | I Malinowski Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Witkowski Rafał | Kwal. nieobsadzony |
A-2 | 2023-10-17 20:15 | Sport CK Kielce | - | SPS Construction Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Popiel Paweł | Kwal. nieobsadzony |
A-9 | 2023-10-20 19:30 | ŁKS Łagów | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Sarna Tomasz | Kwal. nieobsadzony |
A-6 | 2023-10-23 18:00 | Hetman Włoszczowa | - | UKS Victoria Włoszczowa | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Orlef Marek | Kwal. nieobsadzony |
A-10 | 2023-10-26 20:30 | KU AZS UJK Kielce | - | UKS Victoria Włoszczowa | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Kisiel Bartłomiej | Kwal. nieobsadzony |
A-11 | 2023-10-26 19:30 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | Hetman Włoszczowa | I Spadło Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-12 | 2023-10-26 20:00 | Sport CK Kielce | - | ŁKS Łagów | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | Kwal. nieobsadzony |
A-7 | 2023-10-29 11:00 | SPS Construction Kielce | - | Hetman Włoszczowa | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
A-8 | 2023-10-29 10:00 | UKS Victoria Włoszczowa | - | Sport CK Kielce | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | Kwal. nieobsadzony |
A-14 | 2023-11-03 19:00 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | KU AZS UJK Kielce | I Krakowiak Wiktoria | II Stępiński Kacper | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. Witkowski Rafał |
A-13 | 2023-11-04 17:00 | Hetman Włoszczowa | - | ŁKS Łagów | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Kisiel Bartłomiej | Kwal. nieobsadzony |
A-15 | 2023-11-04 11:00 | UKS Victoria Włoszczowa | - | SPS Construction Kielce | I Kisiel Bartłomiej | II nieobsadzony | Sekretarz Wieczorek Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-16 | 2023-11-10 19:00 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | SPS Construction Kielce | I Malinowski Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-17 | 2023-11-10 19:30 | ŁKS Łagów | - | KU AZS UJK Kielce | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
A-18 | 2023-11-14 20:15 | Sport CK Kielce | - | Hetman Włoszczowa | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | Kwal. nieobsadzony |
A-19 | 2023-11-16 20:30 | KU AZS UJK Kielce | - | Sport CK Kielce | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | Sekretarz Spadło Adrianna | Kwal. nieobsadzony |
A-20 | 2023-11-18 15:00 | SPS Construction Kielce | - | ŁKS Łagów | I Rek Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
A-21 | 2023-11-19 13:00 | UKS Victoria Włoszczowa | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | Kwal. nieobsadzony |
A-24 | 2023-11-23 20:30 | KU AZS UJK Kielce | - | Hetman Włoszczowa | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. nieobsadzony |
A-22 | 2023-11-26 10:00 | UKS Victoria Włoszczowa | - | ŁKS Łagów | I Orlef Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Wieczorek Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-25 | 2023-11-30 20:00 | Sport CK Kielce | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
A-26 | 2023-12-03 15:00 | UKS Victoria Włoszczowa | - | Hetman Włoszczowa | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Kisiel Bartłomiej | Kwal. nieobsadzony |
A-29 | 2023-12-07 20:00 | Sport CK Kielce | - | UKS Victoria Włoszczowa | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | Kwal. nieobsadzony |
A-30 | 2023-12-08 19:00 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | ŁKS Łagów | I Malinowski Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Witkowski Rafał | Kwal. nieobsadzony |
A-33 | 2023-12-15 19:30 | ŁKS Łagów | - | Sport CK Kielce | I Nowak-Bieleń Milena | II nieobsadzony | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. nieobsadzony |
A-32 | 2023-12-16 18:00 | Hetman Włoszczowa | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | Kwal. nieobsadzony |
A-31 | 2023-12-17 10:00 | UKS Victoria Włoszczowa | - | KU AZS UJK Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Orlef Marek | Kwal. nieobsadzony |
A-36 | 2024-01-07 11:30 | SPS Construction Kielce | - | UKS Victoria Włoszczowa | I Kędra Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Wieczorek Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-28 | 2024-01-08 19:30 | Hetman Włoszczowa | - | SPS Construction Kielce | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
A-35 | 2024-01-11 20:30 | KU AZS UJK Kielce | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Witkowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-34 | 2024-01-12 19:30 | ŁKS Łagów | - | Hetman Włoszczowa | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
A-37 | 2024-01-13 14:45 | SPS Construction Kielce | - | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | I Malinowski Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-23 | 2024-01-14 11:30 | SPS Construction Kielce | - | Sport CK Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-38 | 2024-01-18 20:30 | KU AZS UJK Kielce | - | ŁKS Łagów | I Chojnecka Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-27 | 2024-01-21 11:30 | SPS Construction Kielce | - | KU AZS UJK Kielce | I Krakowiak Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
A-40 | 2024-01-25 20:00 | Sport CK Kielce | - | KU AZS UJK Kielce | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Nowak-Bieleń Milena | Kwal. nieobsadzony |
A-42 | 2024-01-25 19:30 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | UKS Victoria Włoszczowa | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Ogonowski Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-41 | 2024-01-26 19:30 | ŁKS Łagów | - | SPS Construction Kielce | I Myślak Jacek | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
A-39 | 2024-01-28 12:00 | Hetman Włoszczowa | - | Sport CK Kielce | I Kędra Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Wieczorek Piotr | Kwal. nieobsadzony |
- UKS SMS Wybicki Kielce
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- LKS Sparta Zagnańsk
- Ulks Chobrzany
- Bocian Koral Bilcza
- UKS SMS Wybicki Kielce 2
B-1 | 2023-10-03 18:45 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | Ulks Chobrzany | I Witkowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Pokusa Karolina | Kwal. nieobsadzony |
B-2 | 2023-10-06 19:45 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Ogonowski Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-6 | 2023-10-14 10:00 | Bocian Koral Bilcza | - | UKS SMS Wybicki Kielce II | I Chojnecka Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
B-4 | 2023-10-16 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Popiel Paweł | Kwal. nieobsadzony |
B-17 | 2023-10-17 19:00 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | UKS SMS Wybicki Kielce II | I Jamróz Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | Kwal. nieobsadzony |
B-7 | 2023-10-21 15:30 | Bocian Koral Bilcza | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Popiel Paweł | Kwal. nieobsadzony |
B-8 | 2023-10-21 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Ulks Chobrzany | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
B-10 | 2023-10-28 18:00 | Ulks Chobrzany | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Żytniewska Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Ogonowski Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-11 | 2023-10-28 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Bocian Koral Bilcza | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | Kwal. nieobsadzony |
B-5 | 2023-11-04 18:00 | Ulks Chobrzany | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | Kwal. nieobsadzony |
B-15 | 2023-11-06 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Ulks Chobrzany | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-12 | 2023-11-07 19:00 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
B-14 | 2023-11-07 19:15 | pauzuje | - | Bocian Koral Bilcza | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-9 | 2023-11-13 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-19 | 2023-11-14 19:15 | pauzuje | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-18 | 2023-11-17 19:45 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
B-3 | 2023-11-18 15:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | Kwal. nieobsadzony |
B-16 | 2023-11-21 20:30 | Bocian Koral Bilcza | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. nieobsadzony |
B-22 | 2023-11-25 18:00 | Ulks Chobrzany | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-25 | 2023-11-25 12:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
B-13 | 2023-11-28 19:15 | pauzuje | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-26 | 2023-12-01 19:45 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | - | Ulks Chobrzany | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
B-37 | 2023-12-04 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Bocian Koral Bilcza | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Pokusa Karolina | Kwal. nieobsadzony |
B-28 | 2023-12-08 19:45 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | - | Bocian Koral Bilcza | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
B-29 | 2023-12-09 18:00 | Ulks Chobrzany | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Mendyk Julia | Kwal. nieobsadzony |
B-31 | 2023-12-12 19:15 | pauzuje | - | Ulks Chobrzany | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-41 | 2023-12-12 19:00 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
B-33 | 2023-12-15 19:45 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Stępiński Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
B-32 | 2023-12-16 15:30 | Bocian Koral Bilcza | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | Kwal. nieobsadzony |
B-23 | 2023-12-18 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | I Spadło Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz Witkowski Rafał | Kwal. nieobsadzony |
B-38 | 2023-12-19 19:15 | pauzuje | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-24 | 2024-01-13 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-35 | 2024-01-13 10:30 | Bocian Koral Bilcza | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
B-36 | 2024-01-13 18:00 | Ulks Chobrzany | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
B-20 | 2024-01-16 19:15 | pauzuje | - | LKS Sparta Zagnańsk | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-34 | 2024-01-16 19:00 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
B-21 | 2024-01-20 18:00 | Ulks Chobrzany | - | Bocian Koral Bilcza | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | Kwal. nieobsadzony |
B-39 | 2024-01-20 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Mendyk Julia | Kwal. nieobsadzony |
B-30 | 2024-01-22 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | UKS SMS Wybicki Kielce | I Witkowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
B-27 | 2024-01-23 19:00 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | Bocian Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
B-40 | 2024-01-26 19:45 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
B-42 | 2024-01-26 19:45 | Bocian Koral Bilcza | - | Ulks Chobrzany | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |