III Liga Kobiet

Grupa A

  • Dana Gameb Skarżysko Kościelne
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • RAS6 Szydłowiec
  • UKS Victoria Włoszczowa
  • KU AZS UJK Kielce
A-1 2018-10-15 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-2 2018-10-15 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - UKS Victoria Włoszczowa I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-3 2018-10-19 18:00 RAS6 Szydłowiec - KU AZS UJK Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-4 2018-10-25 pauzuje - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-6 2018-10-25 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - LKS Sparta Zagnańsk I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-7 2018-11-08 LKS Sparta Zagnańsk - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-9 2018-11-08 17:30 KU AZS UJK Kielce - UKS Victoria Włoszczowa I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-8 2018-11-09 18:00 RAS6 Szydłowiec - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-10 2018-11-12 pauzuje - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-11 2018-11-15 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - KU AZS UJK Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-13 2018-11-22 RAS6 Szydłowiec - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-14 2018-11-22 20:30 KU AZS UJK Kielce - LKS Sparta Zagnańsk I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-15 2018-11-23 18:00 UKS Victoria Włoszczowa - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-12 2018-11-26 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - RAS6 Szydłowiec I Pindral Maja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-16 2018-11-29 pauzuje - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-18 2018-11-29 20:30 KU AZS UJK Kielce - RAS6 Szydłowiec I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-19 2018-12-03 KU AZS UJK Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-21 2018-12-03 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-20 2018-12-06 17:30 RAS6 Szydłowiec - UKS Victoria Włoszczowa I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-22 2018-12-13 pauzuje - LKS Sparta Zagnańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-23 2018-12-13 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - RAS6 Szydłowiec I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-24 2018-12-14 18:00 UKS Victoria Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-17 2018-12-18 18:30 UKS Victoria Włoszczowa - LKS Sparta Zagnańsk I Orlef Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-25 2018-12-20 UKS Victoria Włoszczowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-26 2018-12-20 20:30 KU AZS UJK Kielce - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-27 2018-12-21 18:00 RAS6 Szydłowiec - LKS Sparta Zagnańsk I Nikiel Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-28 2019-01-07 pauzuje - RAS6 Szydłowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-29 2019-01-07 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-30 2019-01-10 18:00 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - UKS Victoria Włoszczowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-5 2019-01-13 UKS Victoria Włoszczowa - RAS6 Szydłowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa B

  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej
  • SPS Construction Kielce
  • MUKS Piątka Sandomierz
  • ŁKS Adamówki Łagów
B-1 2018-10-19 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-3 2018-10-19 19:00 SPS Construction Kielce - ŁKS Adamówki Łagów I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-4 2018-10-22 pauzuje - ŁKS Adamówki Łagów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-6 2018-10-25 18:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MUKS Piątka Sandomierz I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-7 2018-11-09 MUKS Piątka Sandomierz - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-8 2018-11-09 19:00 SPS Construction Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-2 2018-11-12 18:30 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - MUKS Piątka Sandomierz I Pokusa Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-10 2018-11-15 pauzuje - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-11 2018-11-15 18:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Adamówki Łagów I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-13 2018-11-19 SPS Construction Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-15 2018-11-19 18:30 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-14 2018-11-23 19:00 ŁKS Adamówki Łagów - MUKS Piątka Sandomierz I Majcherczyk Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-5 2018-11-26 18:30 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - SPS Construction Kielce I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-16 2018-11-26 pauzuje - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-17 2018-11-30 19:30 MUKS Piątka Sandomierz - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-18 2018-11-30 19:00 ŁKS Adamówki Łagów - SPS Construction Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-12 2018-12-02 11:00 MUKS Piątka Sandomierz - SPS Construction Kielce I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-19 2018-12-07 ŁKS Adamówki Łagów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-21 2018-12-07 19:30 MUKS Piątka Sandomierz - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-22 2018-12-10 pauzuje - MUKS Piątka Sandomierz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-24 2018-12-10 18:30 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - ŁKS Adamówki Łagów I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-23 2018-12-13 18:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SPS Construction Kielce I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-9 2018-12-14 19:00 ŁKS Adamówki Łagów - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-25 2018-12-21 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-26 2018-12-21 19:00 ŁKS Adamówki Łagów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Spadło Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-27 2018-12-21 19:00 SPS Construction Kielce - MUKS Piątka Sandomierz I Gniazdo Ewelina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-28 2019-01-10 pauzuje - SPS Construction Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-30 2019-01-10 18:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-20 2019-01-11 19:00 SPS Construction Kielce - KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej I Pokusa Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-29 2019-01-11 19:30 MUKS Piątka Sandomierz - ŁKS Adamówki Łagów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony