III Liga Mężczyzn

Grupa baraż o III Ligę

  • MSS Masłów
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
baraż o III Ligę-1 2018-04-20 20:30 MSS Masłów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Pokusa Karolina II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
baraż o III Ligę-2 2018-04-26 19:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MSS Masłów I Witkowski Rafał II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony

Grupa 1

  • KU AZS UJK Kielce
  • Domino Galeria Ciepła
  • Siatkarz Staszów
  • MKS Czarni Połaniec
  • Hetman Włoszczowa
  • Fodder Kielce
  • MKS Orlicz Suchedniów
  • STS Skarżysko Kamienna
  • GOKiS Waśniów
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • Dafi Społem Kielce 2
3 2017-10-13 18:30 MKS Czarni Połaniec - GOKiS Waśniów I Ormiańska Magdalena II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony
5 2017-10-17 19:00 Fodder Kielce - MKS Orlicz Suchedniów I Grad Małgorzata II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
0 2017-10-19 KU AZS UJK Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 2017-10-20 20:00 Domino Galeria Ciepła - Dafi Społem Kielce II I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony
4 2017-10-20 19:00 Hetman Włoszczowa - STS Skarżysko Kamienna I Pokusa Karolina II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony
9 2017-10-24 18:30 Dafi Społem Kielce II - Siatkarz Staszów I Szwed Paweł II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony
8 2017-10-26 19:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Czarni Połaniec I Sarna Tomasz II Grosicki Wiesław Sekretarz nieobsadzony
10 2017-10-26 20:30 KU AZS UJK Kielce - Domino Galeria Ciepła I Adamczyk Bartłomiej II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony
0 2017-10-27 MKS Orlicz Suchedniów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2017-10-27 19:30 STS Skarżysko Kamienna - Fodder Kielce I Ormiańska Magdalena II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony
7 2017-10-27 19:30 GOKiS Waśniów - Hetman Włoszczowa I Pokusa Karolina II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony
15 2017-10-30 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - STS Skarżysko Kamienna I Witkowski Rafał II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
0 2017-11-03 Domino Galeria Ciepła - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
11 2017-11-03 20:00 KU AZS UJK Kielce - Siatkarz Staszów I Witkowski Rafał II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
12 2017-11-03 18:00 MKS Czarni Połaniec - Dafi Społem Kielce II I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
18 2017-11-07 18:30 Dafi Społem Kielce II - Hetman Włoszczowa I Grad Małgorzata II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony
17 2017-11-09 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Fodder Kielce I Szwed Paweł II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony
19 2017-11-09 20:30 KU AZS UJK Kielce - MKS Czarni Połaniec I Orlef Marek II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony
0 2017-11-10 STS Skarżysko Kamienna - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
16 2017-11-10 19:30 GOKiS Waśniów - MKS Orlicz Suchedniów I Fatyga Marta II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
20 2017-11-10 20:00 Domino Galeria Ciepła - Siatkarz Staszów I Pokusa Karolina II Ormiańska Magdalena Sekretarz nieobsadzony
24 2017-11-13 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Pokusa Karolina II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
23 2017-11-14 19:00 Fodder Kielce - Dafi Społem Kielce II I Chojnecka Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
0 2017-11-17 Siatkarz Staszów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2017-11-17 19:00 Siatkarz Staszów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Grosicki Wiesław II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony
21 2017-11-17 18:00 MKS Czarni Połaniec - Domino Galeria Ciepła I Kędra Marcin II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony
22 2017-11-17 19:00 Hetman Włoszczowa - KU AZS UJK Kielce I Grad Małgorzata II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
25 2017-11-17 19:30 STS Skarżysko Kamienna - GOKiS Waśniów I Grzyb Klaudia II Wanat Magdalena Sekretarz Kowalski Piotr
27 2017-11-21 18:30 Dafi Społem Kielce II - MKS Orlicz Suchedniów I Trzaska Anna II Krawczyk Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
28 2017-11-21 19:00 Fodder Kielce - KU AZS UJK Kielce I Kędra Marcin II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony
26 2017-11-23 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - STS Skarżysko Kamienna I Witkowski Rafał II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony
0 2017-11-24 GOKiS Waśniów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
29 2017-11-24 20:00 Domino Galeria Ciepła - Hetman Włoszczowa I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony
30 2017-11-24 19:00 Siatkarz Staszów - MKS Czarni Połaniec I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony
33 2017-11-27 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - KU AZS UJK Kielce I Ormiańska Magdalena II Burzyński Lech Sekretarz nieobsadzony
32 2017-11-28 19:00 Fodder Kielce - Domino Galeria Ciepła I Fatyga Marta II Krawczyk Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
0 2017-12-01 MKS Czarni Połaniec - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
31 2017-12-01 19:00 Hetman Włoszczowa - Siatkarz Staszów I Szwed Paweł II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
34 2017-12-01 19:30 STS Skarżysko Kamienna - Dafi Społem Kielce II I Rek Marcin II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony
35 2017-12-01 19:30 GOKiS Waśniów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Witkowski Rafał II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
36 2017-12-05 18:30 Dafi Społem Kielce II - GOKiS Waśniów I Kowalski Piotr II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony
0 2017-12-08 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
37 2017-12-08 KU AZS UJK Kielce - STS Skarżysko Kamienna I Szwed Paweł II Ormiańska Magdalena Sekretarz nieobsadzony
38 2017-12-08 20:00 Domino Galeria Ciepła - MKS Orlicz Suchedniów I Grad Małgorzata II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony
40 2017-12-08 18:00 MKS Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa I Chojnecka Magdalena II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
42 2017-12-11 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - Siatkarz Staszów I Chelicka Adrianna II Winiarski Kamil Sekretarz nieobsadzony
41 2017-12-13 19:00 Fodder Kielce - MKS Czarni Połaniec I Borto Patrycja II Kędra Marcin Sekretarz nieobsadzony
45 2017-12-14 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Dafi Społem Kielce II I Chojnecka Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
0 2017-12-15 Hetman Włoszczowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
44 2017-12-15 19:30 GOKiS Waśniów - KU AZS UJK Kielce I Chelicka Adrianna II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony
55 2017-12-19 18:30 Dafi Społem Kielce II - KU AZS UJK Kielce I Pokusa Karolina II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony
46 2017-12-21 20:30 KU AZS UJK Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Grad Małgorzata II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony
0 2017-12-22 Dafi Społem Kielce II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
47 2017-12-22 20:00 Domino Galeria Ciepła - GOKiS Waśniów I Chojnecka Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
49 2017-12-22 18:00 MKS Czarni Połaniec - MKS Orlicz Suchedniów I Ormiańska Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
43 2018-01-04 19:00 STS Skarżysko Kamienna - Domino Galeria Ciepła I Rek Marcin II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
13 2018-01-05 19:30 Hetman Włoszczowa - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Chojnecka Magdalena II Fatyga Marta Sekretarz nieobsadzony
39 2018-01-05 19:00 Siatkarz Staszów - Fodder Kielce I Orlef Marek II Ormiańska Magdalena Sekretarz nieobsadzony
51 2018-01-08 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa I Pokusa Karolina II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony
14 2018-01-09 19:00 Fodder Kielce - GOKiS Waśniów I Orlef Marek II Kędra Marcin Sekretarz nieobsadzony
54 2018-01-11 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Domino Galeria Ciepła I Szwed Paweł II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony
0 2018-01-12 Fodder Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
50 2018-01-12 19:00 Hetman Włoszczowa - Fodder Kielce I Boś Paulina II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
52 2018-01-12 19:30 STS Skarżysko Kamienna - MKS Czarni Połaniec I Ormiańska Magdalena II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony
53 2018-01-12 19:30 Siatkarz Staszów - GOKiS Waśniów I Pokusa Karolina II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony
60 2018-01-15 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - Fodder Kielce I Witkowski Rafał II Winiarski Kamil Sekretarz nieobsadzony
56 2018-01-16 18:30 Dafi Społem Kielce II - Domino Galeria Ciepła I Fatyga Marta II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
57 2018-01-18 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siatkarz Staszów I Trzaska Anna II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
0 2018-01-19 KU AZS UJK Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
58 2018-01-19 19:30 GOKiS Waśniów - MKS Czarni Połaniec I Chojnecka Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
59 2018-01-19 19:30 STS Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa I Adamczyk Bartłomiej II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony
61 2018-01-23 19:00 Fodder Kielce - STS Skarżysko Kamienna I Szwed Paweł II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony
0 2018-01-26 MKS Orlicz Suchedniów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
48 2018-01-26 19:00 Siatkarz Staszów - STS Skarżysko Kamienna I Kazberuk Krzysztof II Waleriańczyk Jarosław Sekretarz nieobsadzony
62 2018-01-26 19:00 Hetman Włoszczowa - GOKiS Waśniów I Ormiańska Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
63 2018-01-26 18:00 MKS Czarni Połaniec - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Kędra Marcin II Grosicki Wiesław Sekretarz nieobsadzony
64 2018-01-26 19:00 Siatkarz Staszów - Dafi Społem Kielce II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
65 2018-01-26 20:00 Domino Galeria Ciepła - KU AZS UJK Kielce I Szwed Paweł II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony
0 2018-02-02 Domino Galeria Ciepła - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
66 2018-02-02 19:00 Siatkarz Staszów - KU AZS UJK Kielce I Kazberuk Krzysztof II Grosicki Wiesław Sekretarz nieobsadzony
68 2018-02-02 18:15 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Włoszczowa I Witkowski Rafał II Winiarski Kamil Sekretarz nieobsadzony
69 2018-02-02 19:30 GOKiS Waśniów - Fodder Kielce I Grad Małgorzata II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
70 2018-02-02 19:30 STS Skarżysko Kamienna - MKS Orlicz Suchedniów I Fatyga Marta II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
71 2018-02-05 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - GOKiS Waśniów I Chelicka Adrianna II Winiarski Kamil Sekretarz nieobsadzony
72 2018-02-06 19:00 Fodder Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Trzaska Anna II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony
0 2018-02-09 STS Skarżysko Kamienna - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
73 2018-02-09 19:00 Hetman Włoszczowa - Dafi Społem Kielce II I Kędra Marcin II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony
74 2018-02-09 18:00 MKS Czarni Połaniec - KU AZS UJK Kielce I Grosicki Wiesław II Boś Paulina Sekretarz nieobsadzony
75 2018-02-09 19:00 Siatkarz Staszów - Domino Galeria Ciepła I Ormiańska Magdalena II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
77 2018-02-15 20:30 KU AZS UJK Kielce - Hetman Włoszczowa I Grad Małgorzata II Burzyński Lech Sekretarz nieobsadzony
0 2018-02-16 Siatkarz Staszów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
76 2018-02-16 20:00 Domino Galeria Ciepła - MKS Czarni Połaniec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
80 2018-02-16 19:30 GOKiS Waśniów - STS Skarżysko Kamienna I Pokusa Karolina II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
82 2018-02-19 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - Dafi Społem Kielce II I Witkowski Rafał II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony
83 2018-02-19 20:30 KU AZS UJK Kielce - Fodder Kielce I Ormiańska Magdalena II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
67 2018-02-20 18:30 Dafi Społem Kielce II - MKS Czarni Połaniec I Kędra Marcin II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony
0 2018-02-23 GOKiS Waśniów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
84 2018-02-23 19:00 Hetman Włoszczowa - Domino Galeria Ciepła I Orlef Marek II Kędra Marcin Sekretarz nieobsadzony
85 2018-02-23 18:00 MKS Czarni Połaniec - Siatkarz Staszów I Boś Paulina II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony
88 2018-02-23 20:30 KU AZS UJK Kielce - MKS Orlicz Suchedniów I Pokusa Karolina II Burzyński Lech Sekretarz nieobsadzony
89 2018-02-27 18:30 Dafi Społem Kielce II - STS Skarżysko Kamienna I Rek Marcin II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony
0 2018-03-02 MKS Czarni Połaniec - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
0 2018-03-02 Hetman Włoszczowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
86 2018-03-02 19:00 Siatkarz Staszów - Hetman Włoszczowa I Boś Paulina II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
87 2018-03-02 20:00 Domino Galeria Ciepła - Fodder Kielce I Grad Małgorzata II Grzyb Klaudia Sekretarz Malinowski Michał
93 2018-03-05 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - Domino Galeria Ciepła I Ormiańska Magdalena II Chojnecka Magdalena Sekretarz Malinowski Michał
94 2018-03-06 19:00 Fodder Kielce - Siatkarz Staszów I Szwed Paweł II Borto Patrycja Sekretarz Orlef Marek
0 2018-03-09 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
92 2018-03-09 19:30 STS Skarżysko Kamienna - KU AZS UJK Kielce I Pokusa Karolina II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony
95 2018-03-09 19:00 Hetman Włoszczowa - MKS Czarni Połaniec I Grad Małgorzata II Ormiańska Magdalena Sekretarz Kowalski Piotr
91 2018-03-12 19:30 GOKiS Waśniów - Dafi Społem Kielce II I Kędra Marcin II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony
100 2018-03-13 18:30 Dafi Społem Kielce II - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Grzyb Klaudia II Szwed Paweł Sekretarz Adamczyk Bartłomiej
99 2018-03-15 20:30 KU AZS UJK Kielce - GOKiS Waśniów I Pokusa Karolina II Kędra Marcin Sekretarz nieobsadzony
97 2018-03-16 19:00 Siatkarz Staszów - MKS Orlicz Suchedniów I Ormiańska Magdalena II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
98 2018-03-16 20:00 Domino Galeria Ciepła - STS Skarżysko Kamienna I Chelicka Adrianna II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony
104 2018-03-19 20:00 MKS Orlicz Suchedniów - MKS Czarni Połaniec I Chelicka Adrianna II Winiarski Kamil Sekretarz nieobsadzony
105 2018-03-20 19:00 Fodder Kielce - Hetman Włoszczowa I Borto Patrycja II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony
101 2018-03-22 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - KU AZS UJK Kielce I Pokusa Karolina II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
0 2018-03-23 Dafi Społem Kielce II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
102 2018-03-23 19:30 GOKiS Waśniów - Domino Galeria Ciepła I Szwed Paweł II Kędra Marcin Sekretarz nieobsadzony
103 2018-03-23 19:30 STS Skarżysko Kamienna - Siatkarz Staszów I Grad Małgorzata II Ormiańska Magdalena Sekretarz nieobsadzony
78 2018-03-27 18:30 Dafi Społem Kielce II - Fodder Kielce I Borto Patrycja II Kowalski Piotr Sekretarz nieobsadzony
79 2018-03-27 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Orlicz Suchedniów I Witkowski Rafał II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony
96 2018-03-29 18:00 MKS Czarni Połaniec - Fodder Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
108 2018-03-29 19:30 GOKiS Waśniów - Siatkarz Staszów I Chelicka Adrianna II Winiarski Kamil Sekretarz nieobsadzony
110 2018-04-05 20:30 KU AZS UJK Kielce - Dafi Społem Kielce II I Trzaska Anna II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony
0 2018-04-06 Fodder Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
106 2018-04-06 19:00 Hetman Włoszczowa - MKS Orlicz Suchedniów I Kędra Marcin II Wieczorek Piotr Sekretarz nieobsadzony
107 2018-04-06 18:00 MKS Czarni Połaniec - STS Skarżysko Kamienna I Ormiańska Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
109 2018-04-11 19:30 Domino Galeria Ciepła - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Pokusa Karolina II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
90 2018-04-12 19:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - GOKiS Waśniów I Pokusa Karolina II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony
81 2018-04-13 19:00 STS Skarżysko Kamienna - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Pokusa Karolina II Grad Małgorzata Sekretarz nieobsadzony