Przeglądanie meczów
Świętokrzyska I Liga Mężczyzn
- LERKO Galeria Ciepła Kielce
- Procarte Sport CK Kielce
Finał-1 | 2024-03-07 19:30 | LERKO Galeria Ciepła Kielce | - | Procarte Sport CK Kielce | I Orlef Marek | II Rek Marcin | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
Finał-2 | 2024-03-12 20:15 | Procarte Sport CK Kielce | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I Malinowski Michał | II Lutek Magdalena | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
Finał-3 | 2024-03-19 | Procarte Sport CK Kielce | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- Cerrad SMS Starachowice
o m.3-2 | 2024-03-07 19:45 | Cerrad SMS Starachowice | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Witkowski Rafał | II Malinowski Michał | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
o m.3-1 | 2024-03-22 20:30 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | Cerrad SMS Starachowice | I Pokusa Karolina | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
o m.3-3 | 2024-03-28 | Cerrad SMS Starachowice | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- Hetman Włoszczowa
- MKS Czarni Połaniec
o m.5-1 | 2024-03-23 | Hetman Włoszczowa | - | MKS Czarni Połaniec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- Cerrad SMS Starachowice
- LERKO Galeria Ciepła Kielce
Półfinał C-1 | 2024-02-08 19:45 | Cerrad SMS Starachowice | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I Trzaska Anna | II Nowak-Bieleń Milena | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał C-2 | 2024-02-20 19:45 | LERKO Galeria Ciepła Kielce | - | Cerrad SMS Starachowice | I Chylak Karolina | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. Stępiński Kacper |
Półfinał C-3 | 2024-02-29 | Cerrad SMS Starachowice | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- Procarte Sport CK Kielce
- Aluron CMC Wybicki Kielce
Półfinał D-1 | 2024-02-15 20:15 | Procarte Sport CK Kielce | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Chylak Karolina | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. Witkowski Rafał |
Półfinał D-2 | 2024-02-20 19:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | Procarte Sport CK Kielce | I Szwed Paweł | II Nowak-Bieleń Milena | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał D-3 | 2024-02-29 20:30 | Procarte Sport CK Kielce | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Krakowiak Wiktoria | II Witkowski Rafał | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
- Hetman Włoszczowa
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
o utrzymanie K-2 | 2024-02-06 19:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | Hetman Włoszczowa | I Sarna Tomasz | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie K-1 | 2024-02-25 15:00 | Hetman Włoszczowa | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Krakowiak Wiktoria | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Mosiejowska Oliwia | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie K-3 | 2024-03-15 19:00 | Hetman Włoszczowa | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Wieczorek Piotr | II Kędra Marcin | Sekretarz Mosiejowska Oliwia | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie K-4 | 2024-03-21 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | Hetman Włoszczowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie K-5 | 2024-03-23 | Hetman Włoszczowa | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- MSS Masłów
- MKS Orlicz Suchedniów
o utrzymanie L-1 | 2024-02-09 20:30 | MSS Masłów | - | MKS Orlicz Suchedniów | I Witkowski Rafał | II Lutek Magdalena | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie L-2 | 2024-02-26 19:30 | MKS Orlicz Suchedniów | - | MSS Masłów | I Grosicki Wiesław | II Jamróz Marcin | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie L-3 | 2024-03-08 20:30 | MSS Masłów | - | MKS Orlicz Suchedniów | I Lutek Magdalena | II Chylak Karolina | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie L-4 | 2024-03-11 | MKS Orlicz Suchedniów | - | MSS Masłów | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie L-5 | 2024-03-15 | MSS Masłów | - | MKS Orlicz Suchedniów | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- MKS Czarni Połaniec
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
o utrzymanie M-1 | 2024-02-02 19:00 | MKS Czarni Połaniec | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Grosicki Wiesław | II Myślak Jacek | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie M-2 | 2024-02-06 19:00 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | MKS Czarni Połaniec | I Trzaska Anna | II Szwed Paweł | Sekretarz Chojnecka Magdalena | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie M-3 | 2024-02-09 19:00 | MKS Czarni Połaniec | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Pokusa Karolina | II Kuc Maja | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie M-4 | 2024-03-05 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | MKS Czarni Połaniec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
o utrzymanie M-5 | 2024-03-15 | MKS Czarni Połaniec | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- MKS Orlicz Suchedniów
- Hetman Włoszczowa
- Cerrad SMS Starachowice
A-1 | 2023-10-12 19:45 | Cerrad SMS Starachowice | - | Hetman Włoszczowa | I Spadło Adrianna | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Stępiński Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-2 | 2023-10-13 20:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | MKS Orlicz Suchedniów | I Jamróz Marcin | II Trzaska Anna | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-4 | 2023-10-17 19:00 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | Cerrad SMS Starachowice | I Szwed Paweł | II Trzaska Anna | Sekretarz Nowak-Bieleń Milena | Kwal. nieobsadzony |
A-6 | 2023-10-30 19:30 | MKS Orlicz Suchedniów | - | Hetman Włoszczowa | I Lutek Magdalena | II Witkowski Rafał | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-7 | 2023-11-07 19:00 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | MKS Orlicz Suchedniów | I Pokusa Karolina | II Witkowski Rafał | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-8 | 2023-11-09 19:45 | Cerrad SMS Starachowice | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Lutek Magdalena | II Chylak Karolina | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
A-3 | 2023-11-17 19:30 | Hetman Włoszczowa | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Wieczorek Piotr | II Kędra Marcin | Sekretarz Mosiejowska Oliwia | Kwal. Orlef Marek |
A-10 | 2023-11-18 15:00 | Hetman Włoszczowa | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Kędra Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz Mosiejowska Oliwia | Kwal. nieobsadzony |
A-9 | 2023-11-20 19:30 | MKS Orlicz Suchedniów | - | Cerrad SMS Starachowice | I Witkowski Rafał | II Malinowski Michał | Sekretarz Stępiński Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-11 | 2023-12-02 15:00 | Hetman Włoszczowa | - | Cerrad SMS Starachowice | I Chylak Karolina | II Kędra Marcin | Sekretarz Mosiejowska Oliwia | Kwal. Adamczyk Bartłomiej |
A-12 | 2023-12-04 19:30 | MKS Orlicz Suchedniów | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Ogonowski Piotr | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Sarna Tomasz | Kwal. nieobsadzony |
A-14 | 2023-12-07 19:45 | Cerrad SMS Starachowice | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Krakowiak Wiktoria | II Pokusa Karolina | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
A-13 | 2023-12-08 20:30 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | Hetman Włoszczowa | I Kędra Marcin | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. Pindral Szymon |
A-16 | 2023-12-16 15:00 | Hetman Włoszczowa | - | MKS Orlicz Suchedniów | I Krakowiak Wiktoria | II Chylak Karolina | Sekretarz Mosiejowska Oliwia | Kwal. Orlef Marek |
A-15 | 2023-12-19 19:00 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Pokusa Karolina | II Szwed Paweł | Sekretarz Chojnecka Magdalena | Kwal. nieobsadzony |
A-18 | 2024-01-12 20:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | Cerrad SMS Starachowice | I Chylak Karolina | II Kędra Marcin | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. Adamczyk Bartłomiej |
A-17 | 2024-01-15 19:30 | MKS Orlicz Suchedniów | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Witkowski Rafał | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Malinowski Michał | Kwal. nieobsadzony |
A-5 | 2024-01-19 20:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Krakowiak Wiktoria | II Chylak Karolina | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. Witkowski Rafał |
A-20 | 2024-01-23 19:00 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | Hetman Włoszczowa | I Myślak Jacek | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
A-19 | 2024-02-01 19:45 | Cerrad SMS Starachowice | - | MKS Orlicz Suchedniów | I Trzaska Anna | II Szwed Paweł | Sekretarz Chojnecka Magdalena | Kwal. nieobsadzony |
- MSS Masłów
- LERKO Galeria Ciepła Kielce
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- MKS Czarni Połaniec
- Procarte Sport CK Kielce
B-2 | 2023-10-13 20:30 | MSS Masłów | - | Procarte Sport CK Kielce | I Krakowiak Wiktoria | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
B-3 | 2023-10-17 19:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | MSS Masłów | I Kazberuk Krzysztof | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Myślak Jacek | Kwal. nieobsadzony |
B-6 | 2023-10-24 20:15 | Procarte Sport CK Kielce | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
B-4 | 2023-10-26 19:30 | LERKO Galeria Ciepła Kielce | - | MKS Czarni Połaniec | I Wrzoskiewicz Paweł | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
B-5 | 2023-10-27 20:30 | MSS Masłów | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I Rek Marcin | II Szwed Paweł | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
B-8 | 2023-11-10 19:00 | MKS Czarni Połaniec | - | MSS Masłów | I Sarna Tomasz | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Myślak Jacek | Kwal. nieobsadzony |
B-10 | 2023-11-14 19:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Myślak Jacek | Kwal. nieobsadzony |
B-9 | 2023-11-21 20:15 | Procarte Sport CK Kielce | - | MKS Czarni Połaniec | I Rek Marcin | II Trzaska Anna | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
B-12 | 2023-11-28 20:15 | Procarte Sport CK Kielce | - | MSS Masłów | I Szwed Paweł | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-7 | 2023-11-30 19:15 | LERKO Galeria Ciepła Kielce | - | Procarte Sport CK Kielce | I Kędra Marcin | II Rek Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-13 | 2023-12-08 20:30 | MSS Masłów | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Chylak Karolina | II Rek Marcin | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
B-14 | 2023-12-08 19:00 | MKS Czarni Połaniec | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I Nowak-Bieleń Milena | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Jamróz Marcin | Kwal. nieobsadzony |
B-11 | 2023-12-15 19:00 | MKS Czarni Połaniec | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Grosicki Wiesław | II Myślak Jacek | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | Kwal. nieobsadzony |
B-15 | 2023-12-19 19:00 | LERKO Galeria Ciepła Kielce | - | MSS Masłów | I Rek Marcin | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
B-16 | 2024-01-11 19:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | Procarte Sport CK Kielce | I Myślak Jacek | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
B-18 | 2024-01-12 20:30 | MSS Masłów | - | MKS Czarni Połaniec | I Trzaska Anna | II Pokusa Karolina | Sekretarz Popiel Paweł | Kwal. nieobsadzony |
B-1 | 2024-01-18 19:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | MKS Czarni Połaniec | I Sarna Tomasz | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Ogonowski Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-17 | 2024-01-23 20:15 | Procarte Sport CK Kielce | - | LERKO Galeria Ciepła Kielce | I Szwed Paweł | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. nieobsadzony |
B-20 | 2024-01-24 19:30 | LERKO Galeria Ciepła Kielce | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Krakowiak Wiktoria | II Kędra Marcin | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. Pokusa Karolina |
B-19 | 2024-01-26 19:00 | MKS Czarni Połaniec | - | Procarte Sport CK Kielce | I Ogonowski Piotr | II Tompór Artur | Sekretarz Mendyk Julia | Kwal. nieobsadzony |