Przeglądanie meczów
pozostałe
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
- OKS Volley Opatów
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
- Sport CK Kielce
- UKS SMS Wybicki Kielce
0 | 2023-09-30 | OKS Volley Opatów | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Tompór Artur | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2023-10-22 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-25 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Chylak Karolina | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-26 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-05 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 11:00 | Sport CK Kielce | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-07 10:00 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-14 14:00 | turniej | - | turniej | I Majewska Magda | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 10:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 16:00 | turniej | - | turniej | I Kazberuk Krzysztof | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-10 | turniej | - | turniej | I Mendyk Julia | II Chrzanowska Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-05 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-06 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-14 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-17 17:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-23 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 10:00 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II Mendyk Julia | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 10:00 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Jamróz Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-16 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Kłos Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-17 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-23 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-01 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-15 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Krawiec Kaja | II Mendyk Julia | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-03-26 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-27 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-21 9:30 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-28 15:00 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-04 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-04-09 9:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Zięba Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-12 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Kędra Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Bogucka Zofia | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-09-30 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Chylak Karolina | II Lutek Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2023-10-01 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Kuc Maja | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SPS Construction Kielce
- Fair Play Końskie
- Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
- Wonder Woman Końskie
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- ŁKS Łagów
- LKS Sparta Zagnańsk
- KU AZS UJK Kielce
- Bocian Koral Bilcza
- Sport CK Kielce
- Ulks Chobrzany
1 | 2024-04-14 11:00 | SPS Construction Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-17 19:00 | Fair Play Końskie | - | Bocian Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-12 20:15 | Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko | - | ŁKS Łagów | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-24 19:00 | Wonder Woman Końskie | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-27 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Sport CK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Sarna Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-25 19:00 | Fair Play Końskie | - | Ulks Chobrzany | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-23 20:00 | ŁKS Łagów | - | KU AZS UJK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 3000-11-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Ulks Chobrzany | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 3000-11-30 | KU AZS UJK Kielce | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- LKS Sparta Zagnańsk
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- Aluron CMC Wybicki Kielce
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Malinowski Michał | II Lutek Magdalena | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Trzaska Anna | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | turniej | I Popiel Paweł | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Ogonowski Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-07 9:00 | turniej | - | finał | I Trzaska Anna | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-15 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | finał | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Sarna Tomasz | II Witkowski Rafał | Sekretarz Malinowski Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-11 9:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-18 10:00 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Borowska Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-02 | finał | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-09 9:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-07 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-08 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-15 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-27 10:00 | turniej | - | finał | I Tompór Artur | II Szwed Paweł | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-24 | turniej | - | turniej | I Witkowski Rafał | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Chylak Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-09 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Kłos Michał | II Szymoniak Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Lutek Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-24 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Kłos Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-17 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-10 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-23 9:30 | turniej | - | turniej | I Myślak Jacek | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-01 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-02 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-04 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-03 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Myślak Jacek | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Trzaska Anna | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
- Politechnika Świętokrzyska Kielce
- Lechia Strawczyn
- Grom Stopnica
- LUKS Start Dobromierz
- Ponidzie Nida Volley Pińczów
- Wataha MCK Stopnica
- LKS Sparta Zagnańsk
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- LUKS Start Dobromierz 2
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- Skoczne Kuropatwy Kielce
- "Marzenia Jarosława" Kielce
1 | 2024-04-13 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-01 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-10 19:00 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | LUKS Start Dobromierz II | I Szczepaniak Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-18 19:45 | Lechia Strawczyn | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-08 19:00 | Grom Stopnica | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-12 20:00 | LUKS Start Dobromierz | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-17 18:30 | Ponidzie Nida Volley Pińczów | - | Skoczne Kuropatwy Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 2024-04-13 18:45 | Wataha MCK Stopnica | - | "Marzenia Jarosława" Kielce | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Myślak Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 2024-04-22 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 2024-04-29 19:30 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Stępiński Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-04-29 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
12 | 2024-04-27 16:45 | Wataha MCK Stopnica | - | Ponidzie Nida Volley Pińczów | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Tompór Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 3000-11-30 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
14 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
15 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
- OKS Volley Opatów
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
- Sport CK Kielce
- UKS SMS Wybicki Kielce
0 | 2023-09-30 | OKS Volley Opatów | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Tompór Artur | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2023-10-22 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-25 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Chylak Karolina | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-26 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-05 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 11:00 | Sport CK Kielce | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-07 10:00 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-14 14:00 | turniej | - | turniej | I Majewska Magda | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 10:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 16:00 | turniej | - | turniej | I Kazberuk Krzysztof | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-10 | turniej | - | turniej | I Mendyk Julia | II Chrzanowska Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-05 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-06 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-14 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-17 17:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-23 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 10:00 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II Mendyk Julia | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 10:00 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Jamróz Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-16 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Kłos Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-17 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-23 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-01 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-15 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Krawiec Kaja | II Mendyk Julia | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-03-26 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-27 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-21 9:30 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-28 15:00 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-04 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-04-09 9:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Zięba Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-12 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Kędra Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Bogucka Zofia | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-09-30 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Chylak Karolina | II Lutek Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2023-10-01 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Kuc Maja | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SPS Construction Kielce
- Fair Play Końskie
- Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
- Wonder Woman Końskie
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- ŁKS Łagów
- LKS Sparta Zagnańsk
- KU AZS UJK Kielce
- Bocian Koral Bilcza
- Sport CK Kielce
- Ulks Chobrzany
1 | 2024-04-14 11:00 | SPS Construction Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-17 19:00 | Fair Play Końskie | - | Bocian Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-12 20:15 | Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko | - | ŁKS Łagów | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-24 19:00 | Wonder Woman Końskie | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-27 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Sport CK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Sarna Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-25 19:00 | Fair Play Końskie | - | Ulks Chobrzany | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-23 20:00 | ŁKS Łagów | - | KU AZS UJK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 3000-11-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Ulks Chobrzany | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 3000-11-30 | KU AZS UJK Kielce | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- LKS Sparta Zagnańsk
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- Aluron CMC Wybicki Kielce
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Malinowski Michał | II Lutek Magdalena | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Trzaska Anna | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | turniej | I Popiel Paweł | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Ogonowski Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-07 9:00 | turniej | - | finał | I Trzaska Anna | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-15 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | finał | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Sarna Tomasz | II Witkowski Rafał | Sekretarz Malinowski Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-11 9:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-18 10:00 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Borowska Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-02 | finał | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-09 9:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-07 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-08 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-15 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-27 10:00 | turniej | - | finał | I Tompór Artur | II Szwed Paweł | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-24 | turniej | - | turniej | I Witkowski Rafał | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Chylak Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-09 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Kłos Michał | II Szymoniak Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Lutek Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-24 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Kłos Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-17 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-10 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-23 9:30 | turniej | - | turniej | I Myślak Jacek | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-01 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-02 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-04 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-03 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Myślak Jacek | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Trzaska Anna | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
- Politechnika Świętokrzyska Kielce
- Lechia Strawczyn
- Grom Stopnica
- LUKS Start Dobromierz
- Ponidzie Nida Volley Pińczów
- Wataha MCK Stopnica
- LKS Sparta Zagnańsk
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- LUKS Start Dobromierz 2
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- Skoczne Kuropatwy Kielce
- "Marzenia Jarosława" Kielce
1 | 2024-04-13 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-01 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-10 19:00 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | LUKS Start Dobromierz II | I Szczepaniak Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-18 19:45 | Lechia Strawczyn | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-08 19:00 | Grom Stopnica | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-12 20:00 | LUKS Start Dobromierz | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-17 18:30 | Ponidzie Nida Volley Pińczów | - | Skoczne Kuropatwy Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 2024-04-13 18:45 | Wataha MCK Stopnica | - | "Marzenia Jarosława" Kielce | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Myślak Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 2024-04-22 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 2024-04-29 19:30 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Stępiński Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-04-29 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
12 | 2024-04-27 16:45 | Wataha MCK Stopnica | - | Ponidzie Nida Volley Pińczów | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Tompór Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 3000-11-30 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
14 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
15 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
- OKS Volley Opatów
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
- Sport CK Kielce
- UKS SMS Wybicki Kielce
0 | 2023-09-30 | OKS Volley Opatów | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Tompór Artur | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2023-10-22 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-25 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Chylak Karolina | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-26 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-05 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 11:00 | Sport CK Kielce | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-07 10:00 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-14 14:00 | turniej | - | turniej | I Majewska Magda | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 10:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 16:00 | turniej | - | turniej | I Kazberuk Krzysztof | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-10 | turniej | - | turniej | I Mendyk Julia | II Chrzanowska Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-05 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-06 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-14 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-17 17:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-23 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 10:00 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II Mendyk Julia | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 10:00 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Jamróz Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-16 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Kłos Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-17 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-23 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-01 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-15 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Krawiec Kaja | II Mendyk Julia | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-03-26 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-27 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-21 9:30 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-28 15:00 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-04 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-04-09 9:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Zięba Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-12 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Kędra Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Bogucka Zofia | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-09-30 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Chylak Karolina | II Lutek Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2023-10-01 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Kuc Maja | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SPS Construction Kielce
- Fair Play Końskie
- Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
- Wonder Woman Końskie
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- ŁKS Łagów
- LKS Sparta Zagnańsk
- KU AZS UJK Kielce
- Bocian Koral Bilcza
- Sport CK Kielce
- Ulks Chobrzany
1 | 2024-04-14 11:00 | SPS Construction Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-17 19:00 | Fair Play Końskie | - | Bocian Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-12 20:15 | Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko | - | ŁKS Łagów | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-24 19:00 | Wonder Woman Końskie | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-27 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Sport CK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Sarna Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-25 19:00 | Fair Play Końskie | - | Ulks Chobrzany | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-23 20:00 | ŁKS Łagów | - | KU AZS UJK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 3000-11-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Ulks Chobrzany | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 3000-11-30 | KU AZS UJK Kielce | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- LKS Sparta Zagnańsk
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- Aluron CMC Wybicki Kielce
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Malinowski Michał | II Lutek Magdalena | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Trzaska Anna | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | turniej | I Popiel Paweł | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Ogonowski Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-07 9:00 | turniej | - | finał | I Trzaska Anna | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-15 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | finał | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Sarna Tomasz | II Witkowski Rafał | Sekretarz Malinowski Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-11 9:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-18 10:00 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Borowska Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-02 | finał | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-09 9:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-07 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-08 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-15 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-27 10:00 | turniej | - | finał | I Tompór Artur | II Szwed Paweł | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-24 | turniej | - | turniej | I Witkowski Rafał | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Chylak Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-09 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Kłos Michał | II Szymoniak Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Lutek Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-24 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Kłos Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-17 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-10 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-23 9:30 | turniej | - | turniej | I Myślak Jacek | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-01 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-02 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-04 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-03 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Myślak Jacek | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Trzaska Anna | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
- Politechnika Świętokrzyska Kielce
- Lechia Strawczyn
- Grom Stopnica
- LUKS Start Dobromierz
- Ponidzie Nida Volley Pińczów
- Wataha MCK Stopnica
- LKS Sparta Zagnańsk
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- LUKS Start Dobromierz 2
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- Skoczne Kuropatwy Kielce
- "Marzenia Jarosława" Kielce
1 | 2024-04-13 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-01 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-10 19:00 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | LUKS Start Dobromierz II | I Szczepaniak Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-18 19:45 | Lechia Strawczyn | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-08 19:00 | Grom Stopnica | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-12 20:00 | LUKS Start Dobromierz | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-17 18:30 | Ponidzie Nida Volley Pińczów | - | Skoczne Kuropatwy Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 2024-04-13 18:45 | Wataha MCK Stopnica | - | "Marzenia Jarosława" Kielce | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Myślak Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 2024-04-22 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 2024-04-29 19:30 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Stępiński Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-04-29 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
12 | 2024-04-27 16:45 | Wataha MCK Stopnica | - | Ponidzie Nida Volley Pińczów | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Tompór Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 3000-11-30 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
14 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
15 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
- OKS Volley Opatów
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
- Sport CK Kielce
- UKS SMS Wybicki Kielce
0 | 2023-09-30 | OKS Volley Opatów | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Tompór Artur | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2023-10-22 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-25 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Chylak Karolina | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-26 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-05 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 11:00 | Sport CK Kielce | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-07 10:00 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-14 14:00 | turniej | - | turniej | I Majewska Magda | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 10:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 16:00 | turniej | - | turniej | I Kazberuk Krzysztof | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-10 | turniej | - | turniej | I Mendyk Julia | II Chrzanowska Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-05 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-06 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-14 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-17 17:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-23 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 10:00 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II Mendyk Julia | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 10:00 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Jamróz Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-16 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Kłos Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-17 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-23 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-01 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-15 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Krawiec Kaja | II Mendyk Julia | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-03-26 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-27 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-21 9:30 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-28 15:00 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-04 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-04-09 9:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Zięba Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-12 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Kędra Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Bogucka Zofia | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-09-30 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Chylak Karolina | II Lutek Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2023-10-01 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Kuc Maja | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SPS Construction Kielce
- Fair Play Końskie
- Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
- Wonder Woman Końskie
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- ŁKS Łagów
- LKS Sparta Zagnańsk
- KU AZS UJK Kielce
- Bocian Koral Bilcza
- Sport CK Kielce
- Ulks Chobrzany
1 | 2024-04-14 11:00 | SPS Construction Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-17 19:00 | Fair Play Końskie | - | Bocian Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-12 20:15 | Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko | - | ŁKS Łagów | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-24 19:00 | Wonder Woman Końskie | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-27 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Sport CK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Sarna Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-25 19:00 | Fair Play Końskie | - | Ulks Chobrzany | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-23 20:00 | ŁKS Łagów | - | KU AZS UJK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 3000-11-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Ulks Chobrzany | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 3000-11-30 | KU AZS UJK Kielce | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- LKS Sparta Zagnańsk
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- Aluron CMC Wybicki Kielce
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Malinowski Michał | II Lutek Magdalena | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Trzaska Anna | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | turniej | I Popiel Paweł | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Ogonowski Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-07 9:00 | turniej | - | finał | I Trzaska Anna | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-15 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | finał | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Sarna Tomasz | II Witkowski Rafał | Sekretarz Malinowski Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-11 9:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-18 10:00 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Borowska Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-02 | finał | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-09 9:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-07 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-08 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-15 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-27 10:00 | turniej | - | finał | I Tompór Artur | II Szwed Paweł | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-24 | turniej | - | turniej | I Witkowski Rafał | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Chylak Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-09 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Kłos Michał | II Szymoniak Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Lutek Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-24 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Kłos Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-17 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-10 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-23 9:30 | turniej | - | turniej | I Myślak Jacek | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-01 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-02 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-04 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-03 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Myślak Jacek | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Trzaska Anna | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
- Politechnika Świętokrzyska Kielce
- Lechia Strawczyn
- Grom Stopnica
- LUKS Start Dobromierz
- Ponidzie Nida Volley Pińczów
- Wataha MCK Stopnica
- LKS Sparta Zagnańsk
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- LUKS Start Dobromierz 2
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- Skoczne Kuropatwy Kielce
- "Marzenia Jarosława" Kielce
1 | 2024-04-13 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-01 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-10 19:00 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | LUKS Start Dobromierz II | I Szczepaniak Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-18 19:45 | Lechia Strawczyn | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-08 19:00 | Grom Stopnica | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-12 20:00 | LUKS Start Dobromierz | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-17 18:30 | Ponidzie Nida Volley Pińczów | - | Skoczne Kuropatwy Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 2024-04-13 18:45 | Wataha MCK Stopnica | - | "Marzenia Jarosława" Kielce | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Myślak Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 2024-04-22 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 2024-04-29 19:30 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Stępiński Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-04-29 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
12 | 2024-04-27 16:45 | Wataha MCK Stopnica | - | Ponidzie Nida Volley Pińczów | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Tompór Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 3000-11-30 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
14 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
15 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
- OKS Volley Opatów
- Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
- Sport CK Kielce
- UKS SMS Wybicki Kielce
0 | 2023-09-30 | OKS Volley Opatów | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Tompór Artur | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2023-10-22 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-25 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Chylak Karolina | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-26 | Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-05 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 | turniej | - | finał | I Mendyk Julia | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Chrzanowska Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-19 11:00 | Sport CK Kielce | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-03 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-07 10:00 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-14 14:00 | turniej | - | turniej | I Majewska Magda | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 10:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 16:00 | turniej | - | turniej | I Kazberuk Krzysztof | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-10 | turniej | - | turniej | I Mendyk Julia | II Chrzanowska Zofia | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-05 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-06 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-14 | UKS SMS Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-17 17:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-23 | turniej | - | turniej | I Krakowiak Wiktoria | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 10:00 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II Mendyk Julia | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 10:00 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Jamróz Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-16 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Kłos Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-17 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Grosicki Wiesław | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-23 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-01 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-08 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-15 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 | turniej | - | turniej | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Krawiec Kaja | II Mendyk Julia | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-03-26 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-27 9:00 | turniej | - | turniej | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-21 9:30 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-28 15:00 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-04 | turniej | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony | |
0 | 2024-04-09 9:30 | turniej | - | turniej | I Stępiński Kacper | II Zięba Martyna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-12 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-22 9:30 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Kędra Marcin | II Wieczorek Piotr | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Bogucka Zofia | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-09-30 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Chylak Karolina | II Lutek Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2023-10-01 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Kuc Maja | II Pokusa Karolina | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SPS Construction Kielce
- Fair Play Końskie
- Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
- Wonder Woman Końskie
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- ŁKS Łagów
- LKS Sparta Zagnańsk
- KU AZS UJK Kielce
- Bocian Koral Bilcza
- Sport CK Kielce
- Ulks Chobrzany
1 | 2024-04-14 11:00 | SPS Construction Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-17 19:00 | Fair Play Końskie | - | Bocian Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-12 20:15 | Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko | - | ŁKS Łagów | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-24 19:00 | Wonder Woman Końskie | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-27 18:00 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Sport CK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Sarna Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-25 19:00 | Fair Play Końskie | - | Ulks Chobrzany | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-23 20:00 | ŁKS Łagów | - | KU AZS UJK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 3000-11-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Ulks Chobrzany | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 3000-11-30 | KU AZS UJK Kielce | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej
- LKS Sparta Zagnańsk
- Aluron CMC Wybicki Kielce
- Aluron CMC Wybicki Kielce
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Malinowski Michał | II Lutek Magdalena | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-16 10:00 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | turniej | I Trzaska Anna | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Grosicki Wiesław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-09-30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | turniej | I Popiel Paweł | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Ogonowski Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-07 9:00 | turniej | - | finał | I Trzaska Anna | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-10-15 | turniej | - | finał | I Staniec Zbigniew | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-18 | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | - | finał | I Ogonowski Piotr | II Sarna Tomasz | Sekretarz Chylak Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-12 | turniej | - | finał | I Sarna Tomasz | II Witkowski Rafał | Sekretarz Malinowski Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-11-11 9:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-18 10:00 | turniej | - | turniej | I Chojnecka Magdalena | II Staniec Zbigniew | Sekretarz Borowska Paulina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-02 | finał | - | turniej | I Zięba Martyna | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-09 9:00 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-07 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-08 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2023-12-15 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | turniej | I Krawczyk Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-01-27 10:00 | turniej | - | finał | I Tompór Artur | II Szwed Paweł | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-03 | turniej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Kazberuk Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-24 | turniej | - | turniej | I Witkowski Rafał | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Staniec Zbigniew | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-02-04 | turniej | - | turniej | I Chylak Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-09 | turniej | - | turniej | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-02 | turniej | - | turniej | I Kłos Michał | II Szymoniak Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-03 | turniej | - | turniej | I Lutek Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-03-24 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II Kłos Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-17 9:30 | turniej | - | turniej | I Tompór Artur | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-10 9:30 | turniej | - | turniej | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-04-23 9:30 | turniej | - | turniej | I Myślak Jacek | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-01 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-02 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-04 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
0 | 2024-05-03 | turniej | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-23 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Grosicki Wiesław | II Myślak Jacek | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-09-24 | XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej | - | turniej | I Trzaska Anna | II Kędra Marcin | Sekretarz Wieczorek Piotr | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
- Politechnika Świętokrzyska Kielce
- Lechia Strawczyn
- Grom Stopnica
- LUKS Start Dobromierz
- Ponidzie Nida Volley Pińczów
- Wataha MCK Stopnica
- LKS Sparta Zagnańsk
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- LUKS Start Dobromierz 2
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- Skoczne Kuropatwy Kielce
- "Marzenia Jarosława" Kielce
1 | 2024-04-13 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-01 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-10 19:00 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | LUKS Start Dobromierz II | I Szczepaniak Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-18 19:45 | Lechia Strawczyn | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-08 19:00 | Grom Stopnica | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-12 20:00 | LUKS Start Dobromierz | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-17 18:30 | Ponidzie Nida Volley Pińczów | - | Skoczne Kuropatwy Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 2024-04-13 18:45 | Wataha MCK Stopnica | - | "Marzenia Jarosława" Kielce | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Myślak Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 2024-04-22 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 2024-04-29 19:30 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Stępiński Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-04-29 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Sarna Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Pokusa Karolina | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
12 | 2024-04-27 16:45 | Wataha MCK Stopnica | - | Ponidzie Nida Volley Pińczów | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Tompór Artur | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 3000-11-30 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
14 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
15 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |