ŚWIĘTOKRZYSKA SIATKÓWKA CUP

  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • I LO Końskie
  • I LO Collegium Gostomianum Sandomierz
  • AZS Politechnika Świętokrzyska
  • SPS Construction Kielce
  • ŁKS Adamówki Łagów
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • KU AZS UJK Kielce
2 2017-12-16 13:00 I LO Końskie - ŁKS Adamówki Łagów I Grzyb Klaudia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-20 19:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-21 18:30 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - LKS Sparta Zagnańsk I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-04 18:15 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SPS Construction Kielce I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2018-02-06 18:00 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - AZS Politechnika Świętokrzyska I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2018-03-15 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Adamówki Łagów I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2018-04-19 18:30 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
  • Fodder Kielce
  • I LO Końskie
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • SMS Absolwenci Starachowice
  • PMOS Busko Zdrój
  • Siniat Złota
  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • Focus Kielce
  • Łycha Kielce
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • KZE Ostrowiec Świętokrzyski
  • Team Spirit Kielce
  • Volley Jędrzejów
  • ZPO nr 1 Busko Zdrój
  • Grupa Azoty Siarkopol Grzybów
0 2017-12-08 Fodder Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-09 10:00 PMOS Busko Zdrój - Volley Jędrzejów I Czuba Aleksandra II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-12-14 19:30 Siniat Złota - ZPO nr 1 Busko Zdrój I Kłos Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-16 11:00 I LO Końskie - Łycha Kielce I Grzyb Klaudia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2017-12-18 20:30 Focus Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-19 19:00 SMS Absolwenci Starachowice - Team Spirit Kielce I Winiarski Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2017-12-21 18:30 Emeryk SK Nowa Słupia - Grupa Azoty Siarkopol Grzybów I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-27 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - KZE Ostrowiec Świętokrzyski I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2018-01-20 10:00 PMOS Busko Zdrój - Siniat Złota I Kłos Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2018-01-29 19:30 LKS Sparta Zagnańsk - SMS Absolwenci Starachowice I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2018-02-13 19:00 Łycha Kielce - Fodder Kielce I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2018-02-13 18:30 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2018-03-26 19:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siniat Złota I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2018-04-05 19:45 SMS Absolwenci Starachowice - Fodder Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2018-05-17 19:30 SMS Absolwenci Starachowice - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony