Przeglądanie meczów
ŚWIĘTOKRZYSKA SIATKÓWKA CUP
- SPS Construction Kielce
- Fair Play Końskie
- Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
- Wonder Woman Końskie
- Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
- ŁKS Łagów
- Bocian Koral Bilcza
- LKS Sparta Zagnańsk
- Sport CK Kielce
- Ulks Chobrzany
- KU AZS UJK Kielce
3 | 2024-04-12 20:15 | Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko | - | ŁKS Łagów | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-14 11:00 | SPS Construction Kielce | - | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-17 19:00 | Fair Play Końskie | - | Bocian Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Szwed Paweł | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-23 20:00 | ŁKS Łagów | - | KU AZS UJK Kielce | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-24 19:00 | Wonder Woman Końskie | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 3000-11-30 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu | - | Sport CK Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 3000-11-30 | Fair Play Końskie | - | Ulks Chobrzany | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
- SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia
- Politechnika Świętokrzyska Kielce
- Lechia Strawczyn
- Grom Stopnica
- LUKS Start Dobromierz
- Ponidzie Nida Volley Pińczów
- Wataha MCK Stopnica
- LKS Sparta Zagnańsk
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- LUKS Start Dobromierz 2
- SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- Skoczne Kuropatwy Kielce
- "Marzenia Jarosława" Kielce
2 | 2024-04-01 | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-04-08 19:00 | Grom Stopnica | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Kazberuk Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-04-10 19:00 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | LUKS Start Dobromierz II | I Szczepaniak Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-04-12 20:00 | LUKS Start Dobromierz | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Szymoniak Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Kędra Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-13 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Trzaska Anna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
8 | 2024-04-13 18:45 | Wataha MCK Stopnica | - | "Marzenia Jarosława" Kielce | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Myślak Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
7 | 2024-04-17 18:30 | Ponidzie Nida Volley Pińczów | - | Skoczne Kuropatwy Kielce | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Chojnecka Magdalena | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-04-18 19:45 | Lechia Strawczyn | - | SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
9 | 2024-04-22 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | SEMAV STONES EMERYK SK Nowa Słupia | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-04-29 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
10 | 3000-11-30 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
12 | 3000-11-30 | Wataha MCK Stopnica | - | Ponidzie Nida Volley Pińczów | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
14 | 3000-11-30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
15 | 3000-11-30 | finał | - | finał | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |