IV Liga Mężczyzn

Grupa A

  • BAROS MKS Orlicz Suchedniów
  • LZS Górno
  • Properco Kielce
  • KPS Nowiny
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • Volley Jędrzejów
A-3 2018-10-18 19:30 Properco Kielce - Volley Jędrzejów I Pindral Maja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-1 2018-10-22 20:00 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - KPS Nowiny I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-2 2018-10-22 19:15 LZS Górno - LKS Sparta Zagnańsk I Lutek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-4 2018-10-29 20:00 KPS Nowiny - Volley Jędrzejów I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-5 2018-10-29 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - Properco Kielce I Majcherczyk Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-6 2018-10-29 20:00 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - LZS Górno I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-7 2018-11-05 19:15 LZS Górno - KPS Nowiny I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-9 2018-11-07 19:30 Volley Jędrzejów - LKS Sparta Zagnańsk I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-10 2018-11-12 20:00 KPS Nowiny - LKS Sparta Zagnańsk I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-11 2018-11-12 20:00 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - Volley Jędrzejów I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-12 2018-11-12 19:15 LZS Górno - Properco Kielce I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-8 2018-11-15 19:30 Properco Kielce - BAROS MKS Orlicz Suchedniów I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-15 2018-11-19 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - BAROS MKS Orlicz Suchedniów I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-14 2018-11-21 19:30 Volley Jędrzejów - LZS Górno I Majcherczyk Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-13 2018-11-22 19:30 Properco Kielce - KPS Nowiny I Pindral Maja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-16 2018-11-26 20:00 KPS Nowiny - BAROS MKS Orlicz Suchedniów I Lutek Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-17 2018-11-26 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - LZS Górno I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-18 2018-11-28 19:30 Volley Jędrzejów - Properco Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-21 2018-12-03 19:15 LZS Górno - BAROS MKS Orlicz Suchedniów I Pokusa Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-19 2018-12-05 19:30 Volley Jędrzejów - KPS Nowiny I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-20 2018-12-06 19:30 Properco Kielce - LKS Sparta Zagnańsk I Majcherczyk Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-22 2018-12-10 20:00 KPS Nowiny - LZS Górno I Pokusa Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-23 2018-12-10 20:00 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - Properco Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-24 2018-12-10 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - Volley Jędrzejów I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-25 2018-12-17 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - KPS Nowiny I Pindral Maja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-26 2018-12-19 19:30 Volley Jędrzejów - BAROS MKS Orlicz Suchedniów I Majcherczyk Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-27 2018-12-20 19:30 Properco Kielce - LZS Górno I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-28 2019-01-07 20:00 KPS Nowiny - Properco Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-29 2019-01-07 19:15 LZS Górno - Volley Jędrzejów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-30 2019-01-07 20:00 BAROS MKS Orlicz Suchedniów - LKS Sparta Zagnańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa B

  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • Lerko Kielce
  • Team Spirit Kielce
  • SMS Absolwenci Starachowice
  • GKS Volley Pawłów
B-1 2018-10-18 19:00 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Absolwenci Starachowice I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-3 2018-10-18 Team Spirit Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-2 2018-10-23 19:30 Lerko Kielce - GKS Volley Pawłów I Rek Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-4 2018-10-24 SMS Absolwenci Starachowice - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-5 2018-10-25 18:45 Team Spirit Kielce - GKS Volley Pawłów I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-6 2018-10-25 19:00 Emeryk SK Nowa Słupia - Lerko Kielce I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-7 2018-11-06 19:30 Lerko Kielce - SMS Absolwenci Starachowice I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-8 2018-11-08 18:45 Team Spirit Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia I Spadło Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-9 2018-11-08 pauzuje - GKS Volley Pawłów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-12 2018-11-13 19:30 Lerko Kielce - Team Spirit Kielce I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-10 2018-11-14 19:00 SMS Absolwenci Starachowice - GKS Volley Pawłów I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-11 2018-11-15 Emeryk SK Nowa Słupia - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-15 2018-11-21 18:00 GKS Volley Pawłów - Emeryk SK Nowa Słupia I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-13 2018-11-22 18:45 Team Spirit Kielce - SMS Absolwenci Starachowice I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-14 2018-11-22 pauzuje - Lerko Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-16 2018-11-28 19:00 SMS Absolwenci Starachowice - Emeryk SK Nowa Słupia I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-17 2018-11-28 18:00 GKS Volley Pawłów - Lerko Kielce I Spadło Adrianna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-18 2018-11-29 pauzuje - Team Spirit Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-21 2018-12-04 19:30 Lerko Kielce - Emeryk SK Nowa Słupia I Fatyga Marta II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-20 2018-12-05 18:00 GKS Volley Pawłów - Team Spirit Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-19 2018-12-06 pauzuje - SMS Absolwenci Starachowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-22 2018-12-12 19:00 SMS Absolwenci Starachowice - Lerko Kielce I Malinowski Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-24 2018-12-12 GKS Volley Pawłów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-23 2018-12-13 19:00 Emeryk SK Nowa Słupia - Team Spirit Kielce I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-25 2018-12-19 18:00 GKS Volley Pawłów - SMS Absolwenci Starachowice I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-26 2018-12-20 pauzuje - Emeryk SK Nowa Słupia I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-27 2018-12-20 18:30 Team Spirit Kielce - Lerko Kielce I Adamczyk Bartłomiej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-29 2019-01-08 Lerko Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-28 2019-01-09 19:00 SMS Absolwenci Starachowice - Team Spirit Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-30 2019-01-10 19:00 Emeryk SK Nowa Słupia - GKS Volley Pawłów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony