Przeglądanie meczów
Świętokrzyska II Liga Mężczyzn
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- Fair Play Końskie
Finał-1 | 2024-03-01 19:45 | ZAG ARENA Busko-Zdrój | - | Fair Play Końskie | I Grosicki Wiesław | II Tompór Artur | Sekretarz Myślak Jacek | Kwal. nieobsadzony |
Finał-2 | 2024-03-09 17:00 | Fair Play Końskie | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Chylak Karolina | II Malinowski Michał | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
Finał-3 | 2024-03-16 | Fair Play Końskie | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- LERKO II Academy Kielce
- Aluron CMC Wybicki Kielce 2
o m.3-1 | 2024-03-06 19:00 | LERKO II Academy Kielce | - | Aluron CMC Wybicki Kielce II | I Szwed Paweł | II Ogonowski Piotr | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
o m.3-2 | 2024-03-20 19:30 | Aluron CMC Wybicki Kielce II | - | LERKO II Academy Kielce | I Popiel Paweł | II Chojnecka Magdalena | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. nieobsadzony |
o m.3-3 | 2024-03-26 | Aluron CMC Wybicki Kielce II | - | LERKO II Academy Kielce | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- GKS Volley Pawłów
o m.5-2 | 2024-02-26 20:00 | GKS Volley Pawłów | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-1 | 2024-03-11 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | GKS Volley Pawłów | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-3 | 2024-03-20 20:00 | GKS Volley Pawłów | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Grosicki Wiesław | II Żytniewska Agnieszka | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
- Lechia Strawczyn
- LKS Sparta Zagnańsk
o m.7-1 | 2024-03-07 19:30 | Lechia Strawczyn | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Kisiel Bartłomiej | Kwal. nieobsadzony |
o m.7-2 | 2024-03-11 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Lechia Strawczyn | I Malinowski Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
o m.7-3 | 2024-03-18 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Lechia Strawczyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
- MultiTeam Tompawex Koral Bilcza
o m.9-1 | 2024-02-03 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | I Witkowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
- Fair Play Końskie
- Aluron CMC Wybicki Kielce 2
Półfinał A-1 | 2024-01-27 17:00 | Fair Play Końskie | - | Aluron CMC Wybicki Kielce II | I Pokusa Karolina | II Witkowski Rafał | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał A-2 | 2024-02-02 20:30 | Aluron CMC Wybicki Kielce II | - | Fair Play Końskie | I Krakowiak Wiktoria | II Chylak Karolina | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał A-3 | 2024-02-10 17:00 | Fair Play Końskie | - | Aluron CMC Wybicki Kielce II | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
- LERKO II Academy Kielce
Półfinał B-1 | 2024-01-26 19:45 | ZAG ARENA Busko-Zdrój | - | LERKO II Academy Kielce | I Popiel Paweł | II Wrzoskiewicz Paweł | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał B-2 | 2024-01-31 19:00 | LERKO II Academy Kielce | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Kędra Marcin | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
Półfinał B-3 | 2024-02-09 19:45 | ZAG ARENA Busko-Zdrój | - | LERKO II Academy Kielce | I Popiel Paweł | II Tompór Artur | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
- GKS Volley Pawłów
- Lechia Strawczyn
o m.5-8 C-2 | 2024-02-01 19:30 | Lechia Strawczyn | - | GKS Volley Pawłów | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 C-1 | 2024-02-05 18:00 | GKS Volley Pawłów | - | Lechia Strawczyn | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 C-3 | 2024-02-12 18:00 | GKS Volley Pawłów | - | Lechia Strawczyn | I Witkowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
- LKS Sparta Zagnańsk
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
o m.5-8 D-1 | 2024-01-29 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 D-2 | 2024-02-05 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Kazberuk Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
o m.5-8 D-3 | 2024-02-26 | LKS Sparta Zagnańsk | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | Kwal. nieobsadzony |
- LERKO II Academy Kielce
- Fair Play Końskie
- MDinwest GKS GÓRAL Górno
- GKS Volley Pawłów
- SKF REMITAL Skarżysko Kam.
A-1 | 2023-10-08 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | Fair Play Końskie | I Witkowski Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-2 | 2023-10-09 19:00 | GKS Volley Pawłów | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Spadło Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz Witkowski Rafał | Kwal. nieobsadzony |
A-4 | 2023-10-11 19:00 | LERKO II Academy Kielce | - | Fair Play Końskie | I Spadło Adrianna | II nieobsadzony | Sekretarz Stępiński Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-3 | 2023-10-16 19:00 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | I Krakowiak Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
A-5 | 2023-10-23 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | LERKO II Academy Kielce | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | Kwal. nieobsadzony |
A-6 | 2023-10-23 18:00 | GKS Volley Pawłów | - | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | I Żytniewska Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Ogonowski Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-8 | 2023-10-28 17:00 | Fair Play Końskie | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Chylak Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Staniec Zbigniew | Kwal. nieobsadzony |
A-9 | 2023-10-30 18:00 | GKS Volley Pawłów | - | Fair Play Końskie | I Ogonowski Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Żytniewska Agnieszka | Kwal. nieobsadzony |
A-10 | 2023-11-04 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | LERKO II Academy Kielce | I Malinowski Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-7 | 2023-11-15 19:00 | LERKO II Academy Kielce | - | GKS Volley Pawłów | I Szwed Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-12 | 2023-11-20 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | GKS Volley Pawłów | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
A-11 | 2023-11-25 17:00 | Fair Play Końskie | - | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
A-13 | 2023-12-02 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Malinowski Michał | Kwal. nieobsadzony |
A-14 | 2023-12-02 17:00 | Fair Play Końskie | - | LERKO II Academy Kielce | I Lutek Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-15 | 2023-12-06 19:00 | LERKO II Academy Kielce | - | MDinwest GKS GÓRAL Górno | I Chojnecka Magdalena | II Krakowiak Wiktoria | Sekretarz Zięba Martyna | Kwal. nieobsadzony |
A-16 | 2023-12-09 17:00 | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | - | GKS Volley Pawłów | I Chojnecka Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
A-17 | 2023-12-18 18:00 | GKS Volley Pawłów | - | LERKO II Academy Kielce | I Stępiński Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
A-18 | 2023-12-18 19:30 | MDinwest GKS GÓRAL Górno | - | Fair Play Końskie | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. nieobsadzony |
A-19 | 2024-01-13 17:00 | Fair Play Końskie | - | GKS Volley Pawłów | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
A-20 | 2024-01-17 19:00 | LERKO II Academy Kielce | - | SKF REMITAL Skarżysko Kam. | I Chojnecka Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Bogucka Zofia | Kwal. nieobsadzony |
- Lechia Strawczyn
- LKS Sparta Zagnańsk
- MultiTeam Tompawex Koral Bilcza
- Aluron CMC Wybicki Kielce 2
- ZAG ARENA Busko-Zdrój
B-1 | 2023-10-06 19:45 | ZAG ARENA Busko-Zdrój | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Myślak Jacek | II nieobsadzony | Sekretarz Grosicki Wiesław | Kwal. nieobsadzony |
B-4 | 2023-10-12 19:30 | Lechia Strawczyn | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Wieczorek Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Orlef Marek | Kwal. nieobsadzony |
B-3 | 2023-10-13 19:45 | ZAG ARENA Busko-Zdrój | - | Aluron CMC Wybicki Kielce II | I Grosicki Wiesław | II nieobsadzony | Sekretarz Wrzoskiewicz Paweł | Kwal. nieobsadzony |
B-5 | 2023-10-20 20:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce II | - | Lechia Strawczyn | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Krakowiak Wiktoria | Kwal. nieobsadzony |
B-6 | 2023-10-20 19:30 | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Jamróz Marcin | Kwal. nieobsadzony |
B-7 | 2023-10-26 19:30 | Lechia Strawczyn | - | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | I Chojnecka Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Borowska Paulina | Kwal. nieobsadzony |
B-8 | 2023-10-30 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Aluron CMC Wybicki Kielce II | I Krakowiak Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Jamróz Marcin | Kwal. nieobsadzony |
B-9 | 2023-11-10 19:30 | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Nowak-Bieleń Milena | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
B-10 | 2023-11-10 19:45 | ZAG ARENA Busko-Zdrój | - | Lechia Strawczyn | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Tompór Artur | Kwal. nieobsadzony |
B-2 | 2023-11-17 19:30 | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | - | Aluron CMC Wybicki Kielce II | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
B-12 | 2023-11-24 20:30 | Aluron CMC Wybicki Kielce II | - | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. nieobsadzony |
B-14 | 2023-11-27 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | Lechia Strawczyn | I Jamróz Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Szczepaniak Aleksandra | Kwal. nieobsadzony |
B-15 | 2023-12-07 19:30 | Lechia Strawczyn | - | Aluron CMC Wybicki Kielce II | I Popiel Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-11 | 2023-12-11 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Chojnecka Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Wierzbicki Piotr | Kwal. nieobsadzony |
B-17 | 2023-12-15 19:30 | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | - | Lechia Strawczyn | I Wrzoskiewicz Paweł | II nieobsadzony | Sekretarz Szymoniak Kacper | Kwal. nieobsadzony |
B-18 | 2023-12-15 20:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce II | - | LKS Sparta Zagnańsk | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Majewska Magda | Kwal. nieobsadzony |
B-13 | 2023-12-18 20:30 | Aluron CMC Wybicki Kielce II | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Jamróz Marcin | Kwal. nieobsadzony |
B-20 | 2024-01-11 19:30 | Lechia Strawczyn | - | ZAG ARENA Busko-Zdrój | I Trzaska Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |
B-16 | 2024-01-12 19:45 | ZAG ARENA Busko-Zdrój | - | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | I Kłos Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Tompór Artur | Kwal. nieobsadzony |
B-19 | 2024-01-15 19:30 | LKS Sparta Zagnańsk | - | MultiTeam Tompawex Koral Bilcza | I Pokusa Karolina | II nieobsadzony | Sekretarz Bal Sylwia | Kwal. nieobsadzony |