Lista meczów - Ogonowski Piotr
2023-10-06
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II
LKS Sparta Zagnańsk
Świętokrzyska I liga kobiet
odległość
2023-10-11
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
seniorki
odległość
2023-10-12
Cerrad SMS Starachowice
Hetman Włoszczowa
Świętokrzyska I liga mężczyzn
S1: Spadło Adrianna
odległość
2023-10-14
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski
seniorki
odległość
2023-10-20
ŁKS Łagów
Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
Świętokrzyska I liga kobiet
S2:
odległość
2023-10-21
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
UKS SMS Wybicki Kielce
juniorki młodsze
S2: Krawiec Kaja
odległość
2023-10-28
MKS Czarni Połaniec
SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
juniorzy młodsi
S2: Sarna Tomasz
odległość
2023-11-10
MKS Czarni Połaniec
MSS Masłów
Świętokrzyska I liga mężczyzn
S1: Sarna Tomasz
odległość
2023-11-17
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
Świętokrzyska I liga kobiet
S2:
odległość
2023-11-19
Klub Siatkówki Dziewcząt -Gminy Brody
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
młodziczki
odległość
2023-11-19
Klub Siatkówki Dziewcząt -Gminy Brody
OKS Volley Opatów
młodziczki
S1: Sarna Tomasz
odległość
2023-11-19
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
OKS Volley Opatów
młodziczki
S2: Chylak Karolina
odległość
2023-11-25
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
LKS Sparta Zagnańsk
Świętokrzyska I liga kobiet
S2:
odległość
2023-12-01
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II
Ulks Chobrzany
Świętokrzyska I liga kobiet
S2:
odległość
2023-12-04
MKS Orlicz Suchedniów
Aluron CMC Wybicki Kielce
Świętokrzyska I liga mężczyzn
S2: Żytniewska Agnieszka
odległość
2023-12-09
Ulks Chobrzany
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
Świętokrzyska I liga kobiet
S2:
odległość
2023-12-16
Klub Siatkówki Dziewcząt -Gminy Brody
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
młodziczki
S1: Szymoniak Kacper
odległość
2023-12-16
OKS Volley Opatów
Klub Siatkówki Dziewcząt -Gminy Brody
młodziczki
S2: Majewska Magda
odległość
2024-01-18
SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Czarni Połaniec
Świętokrzyska I liga mężczyzn
odległość
2024-01-20
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski II
Świętokrzyska I liga kobiet
S2:
odległość
2024-01-25
Mickiewicz Gameb UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna
UKS Victoria Włoszczowa
Świętokrzyska I liga kobiet
odległość
2024-01-26
MKS Czarni Połaniec
Procarte Sport CK Kielce
Świętokrzyska I liga mężczyzn
S2: Tompór Artur
odległość
2024-01-27
Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
Fun Sport Kielce
młodziczki
S2: Majewska Magda
odległość
2024-02-06
SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
Hetman Włoszczowa
Świętokrzyska I liga mężczyzn
S1: Sarna Tomasz
odległość
2024-02-09
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
Aluron CMC Wybicki Kielce
młodzicy
S2: Żytniewska Agnieszka
odległość
2024-03-02
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
SPS Construction Kielce
Świętokrzyska I liga kobiet
S1: Grosicki Wiesław
odległość
2024-03-06
LERKO II Academy Kielce
Aluron CMC Wybicki Kielce II
seniorzy
S1: Szwed Paweł
odległość
2024-03-22
Aluron CMC Wybicki Kielce
Cerrad SMS Starachowice
Świętokrzyska I liga mężczyzn
S1: Pokusa Karolina
odległość
2024-03-24
UKS MOSiR Dukla
Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko
młodziczki
S2: Witkowski Rafał
odległość
2024-04-27
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piątka w Sandomierzu
Sport CK Kielce
seniorki
S2:
odległość