pozostałe

pozostałe

  • MUKS Piątka Sandomierz
  • Turniej Nadzei Olimpijskich
  • OKS Volley Opatów
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • KSZO Ostrowiec
  • Turniej
  • AZS Politechnika Świętokrzyska
  • MKS Gala Skarżysko
  • UKS Victoria Włoszczowa
  • RAS6 Szydłowiec
  • GLKS Fałków
  • MOSiR Kielce
  • Gimnazjada
  • MKS E.Leclerc Radomka Radom
  • Szkół Ponadgimnazjalnych
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • Volley Bilcza
  • .Zagnańsk
0 2017-09-09 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-10 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-23 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-24 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-30 OKS Volley Opatów - Turniej I Fatyga Marta II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-01 OKS Volley Opatów - Turniej I Fatyga Marta II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-11 17:00 KSZO Ostrowiec - MKS E.Leclerc Radomka Radom I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-14 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Lipińska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-15 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Lipińska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-16 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Lipińska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-18 Turniej - turniej I Borto Patrycja II Chojnecka Magdalena Sekretarz Dzięgiel Marek L I Witkowski Rafał L II Ormiańska Magdalena
0 2017-10-19 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Pokusa Karolina Sekretarz Dzięgiel Marek L I Fatyga Marta L II Szwed Paweł
0 2017-11-06 10:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - turniej I Chojnecka Magdalena II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-07 15:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Orlef Marek II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-08 10:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Myślak Jacek II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-18 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-19 Turniej - turniej I Trzaska Anna II Chojnecka Magdalena Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-19 Turniej - turniej I Pokusa Karolina II Pindral Maja Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-29 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępiński Kacper II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-02 MKS Gala Skarżysko - turniej I Fatyga Marta II Grad Małgorzata Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-05 8:00 Turniej - turniej I Pokusa Karolina II Szwed Paweł Sekretarz Nowak Milena
0 2017-12-06 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępiński Kacper II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-06 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-07 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-10 Turniej - turniej I Malinowski Michał II Chojnecka Magdalena Sekretarz Grad Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-10 10:00 UKS Victoria Włoszczowa - turniej I Wieczorek Piotr II Majda Karol Sekretarz Borto Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-12 8:00 turniej - turniej I Fatyga Marta II Ogonowski Piotr Sekretarz Winiarski Kamil
0 2017-12-28 KSZO Ostrowiec - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz Szwed Paweł L I Pokusa Karolina L II
0 2017-12-29 KSZO Ostrowiec - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz Szwed Paweł L I Pokusa Karolina L II
0 2018-01-13 9:00 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-13 12:00 Turniej - turniej I Mitek Jan II Grad Małgorzata Sekretarz Ciacia Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-21 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Malinowski Michał Sekretarz Ormiańska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-30 8:00 turniej - turniej I Borto Patrycja II Chojnecka Magdalena Sekretarz Dzięgiel Marek
0 2018-02-10 Turniej - LKS Sparta Zagnańsk I Mitek Jan II Staniec Zbigniew Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-11 11:00 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-17 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Mitek Jan Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 MKS Gala Skarżysko - turniej I Wikło Aleksandra II Ogonowski Piotr Sekretarz Tracz Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 RAS6 Szydłowiec - turniej I Boś Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 Turniej - turniej I Mitek Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-08 17:30 Turniej - turniej I Mosiołek Agnieszka II Staniec Zbigniew Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-10 GLKS Fałków - turniej I Mitek Jan II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-14 8:30 MOSiR Kielce - turniej I Nowak Milena II Pokusa Karolina Sekretarz Ogonowski Piotr L I Szwed Paweł L II Mitek Jan
0 2018-03-24 16:00 Turniej - Volley Bilcza I Staniec Zbigniew II Mitek Jan Sekretarz Pindral Maja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-25 Turniej - turniej I Mitek Jan II Staniec Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-07 15:00 Turniej - .Zagnańsk I Chojnecka Magdalena II Staniec Zbigniew Sekretarz Szwed Paweł L I Nowak Milena L II
0 2018-04-09 9:15 Turniej - turniej I Ciacia Monika II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-11 10:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-16 18:00 Turniej - .Zagnańsk I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Szwed Paweł L I Staniec Zbigniew L II
0 2018-04-21 14:00 Turniej - .Zagnańsk I Staniec Zbigniew II Szwed Paweł Sekretarz Nowak Milena L I Chojnecka Magdalena L II
0 2018-04-25 9:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Ogonowski Piotr II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-26 8:30 Turniej - MOSiR Kielce I Dzięgiel Marek II Kędra Marcin Sekretarz Majda Karol L I Nowak Milena L II Gnat Patryk
0 2018-04-28 14:45 Turniej - .Zagnańsk I Fatyga Marta II Dzięgiel Marek Sekretarz Winiarski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-05-12 15:00 Turniej - .Zagnańsk I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Staniec Zbigniew L I Dzięgiel Marek L II
0 2018-05-23 9:30 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Pokusa Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-05-26 Turniej - .Zagnańsk I Pindral Maja II Staniec Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-06-08 10:30 Gimnazjada - finał I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Witkowski Rafał L I Fatyga Marta L II
0 2018-06-08 10:30 Gimnazjada - finał I Szwed Paweł II Kędra Marcin Sekretarz Chojnecka Magdalena L I Pindral Maja L II
0 2018-06-08 9:00 Turniej - turniej I Mitek Jan II Dzięgiel Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-06-09 10:30 Gimnazjada - finał I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Witkowski Rafał L I Fatyga Marta L II
0 2018-06-09 10:30 Gimnazjada - finał I Szwed Paweł II Kędra Marcin Sekretarz Banasik Weronika L I Pindral Maja L II
0 2018-06-10 10:30 Gimnazjada - finał I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Witkowski Rafał L I Fatyga Marta L II
0 2018-06-10 10:30 Gimnazjada - finał I Szwed Paweł II Kędra Marcin Sekretarz Banasik Weronika L I Pindral Maja L II
0 2018-06-14 8:30 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Dzięgiel Marek Sekretarz Fatyga Marta L I Nowak Milena L II Staniec Zbigniew
0 2018-06-15 8:30 Turniej - turniej I nieobsadzony II Dzięgiel Marek Sekretarz Mitek Jan L I Gnat Patryk L II Kołodziej Marcin
0 2018-06-17 Turniej - turniej I Mitek Jan II Staniec Zbigniew Sekretarz Dzięgiel Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-07-22 14:30 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-08-25 14:30 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • I LO Końskie
  • I LO Collegium Gostomianum Sandomierz
  • AZS Politechnika Świętokrzyska
  • SPS Construction Kielce
  • ŁKS Adamówki Łagów
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • KU AZS UJK Kielce
2 2017-12-16 13:00 I LO Końskie - ŁKS Adamówki Łagów I Grzyb Klaudia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-20 19:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-21 18:30 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - LKS Sparta Zagnańsk I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-04 18:15 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SPS Construction Kielce I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2018-02-06 18:00 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - AZS Politechnika Świętokrzyska I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2018-03-15 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Adamówki Łagów I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2018-04-19 18:30 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • Hetman Włoszczowa
  • Abiant Lycurgus Groningen [HOL]
  • Dafi Społem Kielce
  • Turniej Nadzei Olimpijskich
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Starachowice
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • .Zagnańsk
  • Turniej
  • Mistrzostwa Oldbojów
  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • LUKS Start Dobromierz
  • MOSiR Kielce
  • DMKS Plas Kielce
  • MKS Będzin
  • Cerrad Czarni Radom
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • Łuczniczka Bydgoszcz
  • Lokomotiv KHARKIV [UKR]
  • Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Nauczycieli
0 2017-09-01 19:00 Hetman Włoszczowa - MKS Będzin I Orlef Marek II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Szwed Paweł L I Ormiańska Magdalena L II Majda Karol
0 2017-09-02 16:00 Dafi Społem Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Ormiańska Magdalena L I Nowak Milena L II Pokusa Karolina
0 2017-09-20 18:00 Dafi Społem Kielce - Lokomotiv KHARKIV [UKR] I Witkowski Rafał II Stępiński Kacper Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-21 18:00 Dafi Społem Kielce - Lokomotiv KHARKIV [UKR] I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-22 16:00 Abiant Lycurgus Groningen [HOL] - Cerrad Czarni Radom I Malinowski Michał II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-22 18:00 Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz I Rek Marcin II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-23 13:00 Starachowice - turniej I Adamczyk Bartłomiej II Pindral Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-23 15:00 Starachowice - turniej I Pindral Szymon II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-07 LKS Sparta Zagnańsk - Turniej I Staniec Zbigniew II Chelicka Adrianna Sekretarz Grzyb Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-08 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-09 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-10 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-10 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-10 14:45 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Sitek Wiktor II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-11 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Sebastian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-11 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-17 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-17 14:45 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Joanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-18 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Joanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-18 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-21 .Zagnańsk - turniej I Staniec Zbigniew II Ormiańska Magdalena Sekretarz Mitek Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-24 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-24 14:45 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Joanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-25 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-29 Turniej - turniej I Mitek Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-03 Turniej - turniej I Borto Patrycja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-08 13:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-09 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-12 9:30 Turniej - turniej I Malinowski Michał II Chojnecka Magdalena Sekretarz Fatyga Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-12 9:30 Turniej - turniej I Grzyb Klaudia II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-15 13:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-16 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-18 Turniej - turniej I Trzaska Anna II Chojnecka Magdalena Sekretarz Fatyga Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-18 Mistrzostwa Oldbojów - turniej I Majda Karol II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-22 13:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-23 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-24 Turniej - turniej I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-25 Turniej - turniej I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-02 8:30 Turniej - turniej I Stępiński Kacper II Grzyb Klaudia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-09 8:30 Turniej - Nauczycieli I Nowak Milena II Pindral Maja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-17 Turniej - Hetman Włoszczowa I Chojnecka Magdalena II Pindral Maja Sekretarz Pokusa Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-07 11:00 Turniej - turniej I Pokusa Karolina II Ogonowski Piotr Sekretarz Szwed Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-20 Emeryk SK Nowa Słupia - turniej I Chojnecka Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-23 8:00 turniej - turniej I Dzięgiel Marek II Kędra Marcin Sekretarz Nowak Milena
0 2018-02-02 13:00 Turniej - turniej I Gnat Patryk II Wanat Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-10 14:00 Turniej - turniej I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-14 LUKS Start Dobromierz - turniej I Dzierzgwa Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-25 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 12:00 Hetman Włoszczowa - turniej I Winiarski Kamil II Gnat Patryk Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-04 Turniej - turniej I Staniec Zbigniew II Mitek Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-10 8:30 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-13 8:30 MOSiR Kielce - turniej I Borto Patrycja II Kędra Marcin Sekretarz Majda Karol L I Gnat Patryk L II Pokusa Karolina
0 2018-03-17 10:00 DMKS Plas Kielce - turniej I Kędra Marcin II Grad Małgorzata Sekretarz Witkowski Rafał L I Staniec Zbigniew L II
0 2018-03-18 9:00 DMKS Plas Kielce - turniej I Chojnecka Magdalena II Staniec Zbigniew Sekretarz Pokusa Karolina L I Ogonowski Piotr L II
0 2018-04-08 Turniej - turniej I Grad Małgorzata II Pindral Maja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-12 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II Dzięgiel Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-20 15:00 Turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-21 9:00 Turniej - Nauczycieli I Fatyga Marta II Pindral Maja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-24 9:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-27 8:30 Turniej - MOSiR Kielce I Kędra Marcin II Banasik Weronika Sekretarz Nowak Milena L I Winiarski Kamil L II Wanat Magdalena
0 2018-05-17 9:30 Turniej - turniej I Wanat Magdalena II Sieczka Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
  • Fodder Kielce
  • I LO Końskie
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • SMS Absolwenci Starachowice
  • PMOS Busko Zdrój
  • Siniat Złota
  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • Focus Kielce
  • Łycha Kielce
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • KZE Ostrowiec Świętokrzyski
  • Team Spirit Kielce
  • Volley Jędrzejów
  • ZPO nr 1 Busko Zdrój
  • Grupa Azoty Siarkopol Grzybów
0 2017-12-08 Fodder Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-09 10:00 PMOS Busko Zdrój - Volley Jędrzejów I Czuba Aleksandra II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-12-14 19:30 Siniat Złota - ZPO nr 1 Busko Zdrój I Kłos Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-16 11:00 I LO Końskie - Łycha Kielce I Grzyb Klaudia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2017-12-18 20:30 Focus Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-19 19:00 SMS Absolwenci Starachowice - Team Spirit Kielce I Winiarski Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2017-12-21 18:30 Emeryk SK Nowa Słupia - Grupa Azoty Siarkopol Grzybów I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-27 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - KZE Ostrowiec Świętokrzyski I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2018-01-20 10:00 PMOS Busko Zdrój - Siniat Złota I Kłos Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2018-01-29 19:30 LKS Sparta Zagnańsk - SMS Absolwenci Starachowice I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2018-02-13 19:00 Łycha Kielce - Fodder Kielce I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2018-02-13 18:30 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2018-03-26 19:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siniat Złota I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2018-04-05 19:45 SMS Absolwenci Starachowice - Fodder Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2018-05-17 19:30 SMS Absolwenci Starachowice - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MUKS Piątka Sandomierz
  • Turniej Nadzei Olimpijskich
  • OKS Volley Opatów
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • KSZO Ostrowiec
  • Turniej
  • AZS Politechnika Świętokrzyska
  • MKS Gala Skarżysko
  • UKS Victoria Włoszczowa
  • RAS6 Szydłowiec
  • GLKS Fałków
  • MOSiR Kielce
  • Gimnazjada
  • MKS E.Leclerc Radomka Radom
  • Szkół Ponadgimnazjalnych
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • Volley Bilcza
  • .Zagnańsk
0 2017-09-09 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-10 MUKS Piątka Sandomierz - Turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-23 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-24 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-30 OKS Volley Opatów - Turniej I Fatyga Marta II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-01 OKS Volley Opatów - Turniej I Fatyga Marta II Chelicka Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-11 17:00 KSZO Ostrowiec - MKS E.Leclerc Radomka Radom I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-14 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Lipińska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-15 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Lipińska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-16 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Lipińska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-18 Turniej - turniej I Borto Patrycja II Chojnecka Magdalena Sekretarz Dzięgiel Marek L I Witkowski Rafał L II Ormiańska Magdalena
0 2017-10-19 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Pokusa Karolina Sekretarz Dzięgiel Marek L I Fatyga Marta L II Szwed Paweł
0 2017-11-06 10:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - turniej I Chojnecka Magdalena II Pokusa Karolina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-07 15:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Orlef Marek II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-08 10:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - turniej I Myślak Jacek II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-18 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-19 Turniej - turniej I Trzaska Anna II Chojnecka Magdalena Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-19 Turniej - turniej I Pokusa Karolina II Pindral Maja Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-29 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępiński Kacper II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-02 MKS Gala Skarżysko - turniej I Fatyga Marta II Grad Małgorzata Sekretarz Staniec Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-05 8:00 Turniej - turniej I Pokusa Karolina II Szwed Paweł Sekretarz Nowak Milena
0 2017-12-06 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępiński Kacper II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-06 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-07 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-10 Turniej - turniej I Malinowski Michał II Chojnecka Magdalena Sekretarz Grad Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-10 10:00 UKS Victoria Włoszczowa - turniej I Wieczorek Piotr II Majda Karol Sekretarz Borto Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-12 8:00 turniej - turniej I Fatyga Marta II Ogonowski Piotr Sekretarz Winiarski Kamil
0 2017-12-28 KSZO Ostrowiec - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz Szwed Paweł L I Pokusa Karolina L II
0 2017-12-29 KSZO Ostrowiec - turniej I Sarna Tomasz II Ogonowski Piotr Sekretarz Szwed Paweł L I Pokusa Karolina L II
0 2018-01-13 9:00 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-13 12:00 Turniej - turniej I Mitek Jan II Grad Małgorzata Sekretarz Ciacia Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-21 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Malinowski Michał Sekretarz Ormiańska Magdalena L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-30 8:00 turniej - turniej I Borto Patrycja II Chojnecka Magdalena Sekretarz Dzięgiel Marek
0 2018-02-10 Turniej - LKS Sparta Zagnańsk I Mitek Jan II Staniec Zbigniew Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-11 11:00 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Ormiańska Magdalena Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-17 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Mitek Jan Sekretarz Zieliński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 MKS Gala Skarżysko - turniej I Wikło Aleksandra II Ogonowski Piotr Sekretarz Tracz Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 RAS6 Szydłowiec - turniej I Boś Paulina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 Turniej - turniej I Mitek Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-08 17:30 Turniej - turniej I Mosiołek Agnieszka II Staniec Zbigniew Sekretarz Witkowski Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-10 GLKS Fałków - turniej I Mitek Jan II Trzaska Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-14 8:30 MOSiR Kielce - turniej I Nowak Milena II Pokusa Karolina Sekretarz Ogonowski Piotr L I Szwed Paweł L II Mitek Jan
0 2018-03-24 16:00 Turniej - Volley Bilcza I Staniec Zbigniew II Mitek Jan Sekretarz Pindral Maja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-25 Turniej - turniej I Mitek Jan II Staniec Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-07 15:00 Turniej - .Zagnańsk I Chojnecka Magdalena II Staniec Zbigniew Sekretarz Szwed Paweł L I Nowak Milena L II
0 2018-04-09 9:15 Turniej - turniej I Ciacia Monika II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-11 10:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-16 18:00 Turniej - .Zagnańsk I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Szwed Paweł L I Staniec Zbigniew L II
0 2018-04-21 14:00 Turniej - .Zagnańsk I Staniec Zbigniew II Szwed Paweł Sekretarz Nowak Milena L I Chojnecka Magdalena L II
0 2018-04-25 9:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Ogonowski Piotr II Chojnecka Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-26 8:30 Turniej - MOSiR Kielce I Dzięgiel Marek II Kędra Marcin Sekretarz Majda Karol L I Nowak Milena L II Gnat Patryk
0 2018-04-28 14:45 Turniej - .Zagnańsk I Fatyga Marta II Dzięgiel Marek Sekretarz Winiarski Kamil L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-05-12 15:00 Turniej - .Zagnańsk I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Staniec Zbigniew L I Dzięgiel Marek L II
0 2018-05-23 9:30 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Nowak Milena Sekretarz Pokusa Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-05-26 Turniej - .Zagnańsk I Pindral Maja II Staniec Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-06-08 10:30 Gimnazjada - finał I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Witkowski Rafał L I Fatyga Marta L II
0 2018-06-08 10:30 Gimnazjada - finał I Szwed Paweł II Kędra Marcin Sekretarz Chojnecka Magdalena L I Pindral Maja L II
0 2018-06-08 9:00 Turniej - turniej I Mitek Jan II Dzięgiel Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-06-09 10:30 Gimnazjada - finał I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Witkowski Rafał L I Fatyga Marta L II
0 2018-06-09 10:30 Gimnazjada - finał I Szwed Paweł II Kędra Marcin Sekretarz Banasik Weronika L I Pindral Maja L II
0 2018-06-10 10:30 Gimnazjada - finał I Ogonowski Piotr II Sarna Tomasz Sekretarz Witkowski Rafał L I Fatyga Marta L II
0 2018-06-10 10:30 Gimnazjada - finał I Szwed Paweł II Kędra Marcin Sekretarz Banasik Weronika L I Pindral Maja L II
0 2018-06-14 8:30 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Dzięgiel Marek Sekretarz Fatyga Marta L I Nowak Milena L II Staniec Zbigniew
0 2018-06-15 8:30 Turniej - turniej I nieobsadzony II Dzięgiel Marek Sekretarz Mitek Jan L I Gnat Patryk L II Kołodziej Marcin
0 2018-06-17 Turniej - turniej I Mitek Jan II Staniec Zbigniew Sekretarz Dzięgiel Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-07-22 14:30 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-08-25 14:30 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • I LO Końskie
  • I LO Collegium Gostomianum Sandomierz
  • AZS Politechnika Świętokrzyska
  • SPS Construction Kielce
  • ŁKS Adamówki Łagów
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • KU AZS UJK Kielce
2 2017-12-16 13:00 I LO Końskie - ŁKS Adamówki Łagów I Grzyb Klaudia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-20 19:00 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce I Nowak Milena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-21 18:30 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - LKS Sparta Zagnańsk I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2018-01-04 18:15 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SPS Construction Kielce I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2018-02-06 18:00 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - AZS Politechnika Świętokrzyska I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2018-03-15 18:00 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Adamówki Łagów I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2018-04-19 18:30 I LO Collegium Gostomianum Sandomierz - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Waleriańczyk Jarosław II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • Hetman Włoszczowa
  • Abiant Lycurgus Groningen [HOL]
  • Dafi Społem Kielce
  • Turniej Nadzei Olimpijskich
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Starachowice
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • .Zagnańsk
  • Turniej
  • Mistrzostwa Oldbojów
  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • LUKS Start Dobromierz
  • MOSiR Kielce
  • DMKS Plas Kielce
  • MKS Będzin
  • Cerrad Czarni Radom
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • Łuczniczka Bydgoszcz
  • Lokomotiv KHARKIV [UKR]
  • Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Nauczycieli
0 2017-09-01 19:00 Hetman Włoszczowa - MKS Będzin I Orlef Marek II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Szwed Paweł L I Ormiańska Magdalena L II Majda Karol
0 2017-09-02 16:00 Dafi Społem Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Adamczyk Bartłomiej II Malinowski Michał Sekretarz Ormiańska Magdalena L I Nowak Milena L II Pokusa Karolina
0 2017-09-20 18:00 Dafi Społem Kielce - Lokomotiv KHARKIV [UKR] I Witkowski Rafał II Stępiński Kacper Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-21 18:00 Dafi Społem Kielce - Lokomotiv KHARKIV [UKR] I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-22 16:00 Abiant Lycurgus Groningen [HOL] - Cerrad Czarni Radom I Malinowski Michał II Rek Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-22 18:00 Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz I Rek Marcin II Malinowski Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-23 13:00 Starachowice - turniej I Adamczyk Bartłomiej II Pindral Szymon Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-09-23 15:00 Starachowice - turniej I Pindral Szymon II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-07 LKS Sparta Zagnańsk - Turniej I Staniec Zbigniew II Chelicka Adrianna Sekretarz Grzyb Klaudia L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-08 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-09 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-10 Turniej Nadzei Olimpijskich - turniej I Wanat Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-10 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-10 14:45 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Sitek Wiktor II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-11 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Sebastian II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-11 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-17 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-17 14:45 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Joanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-18 13:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Joanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-18 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-21 .Zagnańsk - turniej I Staniec Zbigniew II Ormiańska Magdalena Sekretarz Mitek Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-24 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-24 14:45 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępień Joanna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-25 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-10-29 Turniej - turniej I Mitek Jan II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-03 Turniej - turniej I Borto Patrycja II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-08 13:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-09 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-12 9:30 Turniej - turniej I Malinowski Michał II Chojnecka Magdalena Sekretarz Fatyga Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-12 9:30 Turniej - turniej I Grzyb Klaudia II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-15 13:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-16 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-18 Turniej - turniej I Trzaska Anna II Chojnecka Magdalena Sekretarz Fatyga Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-18 Mistrzostwa Oldbojów - turniej I Majda Karol II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-22 13:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-23 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-24 Turniej - turniej I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-11-25 Turniej - turniej I Grosicki Wiesław II Kazberuk Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-02 8:30 Turniej - turniej I Stępiński Kacper II Grzyb Klaudia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-09 8:30 Turniej - Nauczycieli I Nowak Milena II Pindral Maja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2017-12-17 Turniej - Hetman Włoszczowa I Chojnecka Magdalena II Pindral Maja Sekretarz Pokusa Karolina L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-07 11:00 Turniej - turniej I Pokusa Karolina II Ogonowski Piotr Sekretarz Szwed Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-20 Emeryk SK Nowa Słupia - turniej I Chojnecka Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-01-23 8:00 turniej - turniej I Dzięgiel Marek II Kędra Marcin Sekretarz Nowak Milena
0 2018-02-02 13:00 Turniej - turniej I Gnat Patryk II Wanat Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-10 14:00 Turniej - turniej I Kędra Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-14 LUKS Start Dobromierz - turniej I Dzierzgwa Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-02-25 Turniej - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-03 12:00 Hetman Włoszczowa - turniej I Winiarski Kamil II Gnat Patryk Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-04 Turniej - turniej I Staniec Zbigniew II Mitek Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-10 8:30 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Borto Patrycja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-03-13 8:30 MOSiR Kielce - turniej I Borto Patrycja II Kędra Marcin Sekretarz Majda Karol L I Gnat Patryk L II Pokusa Karolina
0 2018-03-17 10:00 DMKS Plas Kielce - turniej I Kędra Marcin II Grad Małgorzata Sekretarz Witkowski Rafał L I Staniec Zbigniew L II
0 2018-03-18 9:00 DMKS Plas Kielce - turniej I Chojnecka Magdalena II Staniec Zbigniew Sekretarz Pokusa Karolina L I Ogonowski Piotr L II
0 2018-04-08 Turniej - turniej I Grad Małgorzata II Pindral Maja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-12 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II Dzięgiel Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-20 15:00 Turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-21 9:00 Turniej - Nauczycieli I Fatyga Marta II Pindral Maja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-24 9:30 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II Szwed Paweł Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-04-27 8:30 Turniej - MOSiR Kielce I Kędra Marcin II Banasik Weronika Sekretarz Nowak Milena L I Winiarski Kamil L II Wanat Magdalena
0 2018-05-17 9:30 Turniej - turniej I Wanat Magdalena II Sieczka Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
  • Fodder Kielce
  • I LO Końskie
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • SMS Absolwenci Starachowice
  • PMOS Busko Zdrój
  • Siniat Złota
  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • Focus Kielce
  • Łycha Kielce
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • KZE Ostrowiec Świętokrzyski
  • Team Spirit Kielce
  • Volley Jędrzejów
  • ZPO nr 1 Busko Zdrój
  • Grupa Azoty Siarkopol Grzybów
0 2017-12-08 Fodder Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2017-12-09 10:00 PMOS Busko Zdrój - Volley Jędrzejów I Czuba Aleksandra II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2017-12-14 19:30 Siniat Złota - ZPO nr 1 Busko Zdrój I Kłos Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2017-12-16 11:00 I LO Końskie - Łycha Kielce I Grzyb Klaudia II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2017-12-18 20:30 Focus Kielce - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-19 19:00 SMS Absolwenci Starachowice - Team Spirit Kielce I Winiarski Kamil II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2017-12-21 18:30 Emeryk SK Nowa Słupia - Grupa Azoty Siarkopol Grzybów I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-27 19:00 LKS Sparta Zagnańsk - KZE Ostrowiec Świętokrzyski I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2018-01-20 10:00 PMOS Busko Zdrój - Siniat Złota I Kłos Michał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2018-01-29 19:30 LKS Sparta Zagnańsk - SMS Absolwenci Starachowice I Grad Małgorzata II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2018-02-13 19:00 Łycha Kielce - Fodder Kielce I Staniec Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2018-02-13 18:30 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2018-03-26 19:30 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Siniat Złota I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2018-04-05 19:45 SMS Absolwenci Starachowice - Fodder Kielce I Szwed Paweł II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2018-05-17 19:30 SMS Absolwenci Starachowice - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Sarna Tomasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony