pozostałe

pozostałe

  • KSZO Ostrowiec
  • MUKS Piątka Sandomierz
  • LZS Pińczów
  • Sport Challenge
  • Dana Gameb Skarżysko Kościelne
  • Akademia Volley Stars
  • Turniej
1 2018-09-14 16:30 KSZO Ostrowiec - Turniej I Malinowski Michał II Sarna Tomasz Sekretarz Ogonowski Piotr L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-09-22 9:30 MUKS Piątka Sandomierz - turniej I Szwed Paweł II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-09-23 9:00 MUKS Piątka Sandomierz - turniej I Szwed Paweł II Witkowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2018-10-13 9:30 LZS Pińczów - Turniej I Kłos Michał II Kędra Marcin Sekretarz Majda Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2018-11-11 Sport Challenge - turniej I Malinowski Michał II Ogonowski Piotr Sekretarz Sarna Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2018-11-17 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - turniej I Trzaska Anna II Sarna Tomasz Sekretarz Szwed Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2018-11-18 Dana Gameb Skarżysko Kościelne - turniej I Trzaska Anna II Sarna Tomasz Sekretarz Malinowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2018-12-08 Akademia Volley Stars - turniej I Tracz Agnieszka II Rdzanek Klaudia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
  • AZS Politechnika Świętokrzyska
  • Rej Jędrzejów
  • ŁKS Adamówki Łagów
  • SMS Wybicki Kielce
  • ULKS Chobrzany
  • KU AZS UJK Kielce
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • KS Arena Busko Zdrój
  • Dana Gameb Skarżysko Kościelne
  • MKS Gala Skarżysko
  • Fun Sport Kielce
  • SPS Construction Kielce
  • SMS Ostrowiec Świętokrzyski
1 2018-12-05 19:30 AZS Politechnika Świętokrzyska - LKS Sparta Zagnańsk I Pokusa Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2019-01-06 Rej Jędrzejów - KS Arena Busko Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2019-01-06 ŁKS Adamówki Łagów - Dana Gameb Skarżysko Kościelne I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2019-01-06 SMS Wybicki Kielce - MKS Gala Skarżysko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2019-01-06 ULKS Chobrzany - Fun Sport Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2019-02-17 AZS Politechnika Świętokrzyska - KU AZS UJK Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2019-02-17 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2019-02-17 pauzuje - SPS Construction Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2019-02-17 pauzuje - SMS Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • Chemik Bydgoszcz
  • GKS Katowice
  • Buskowianka Kielce
  • GOSiR Zagnańsk
  • MKS Czarni Połaniec
  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • Turniej
  • Sport Challenge
  • Morawicka Liga Siatkówki
  • Hetman Włoszczowa
  • MKS Będzin
  • Cerrad Czarni Radom
  • KPS Siedlce
  • LUK Politechnika Lublin
  • Szkół Ponadgimnazjalnych
1 2018-09-06 17:00 Chemik Bydgoszcz - MKS Będzin I Orlef Marek II Rek Marcin Sekretarz Gniazdo Ewelina L I Szwed Paweł L II Fatyga Marta
2 2018-09-06 20:00 GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom I Rek Marcin II Orlef Marek Sekretarz Gniazdo Ewelina L I Fatyga Marta L II Szwed Paweł
3 2018-09-07 17:00 turniej - pauzuje I Pokusa Karolina II Adamczyk Bartłomiej Sekretarz Sarna Tomasz L I Chojnecka Magdalena L II Majda Karol
4 2018-09-07 20:00 turniej - pauzuje I Adamczyk Bartłomiej II Pokusa Karolina Sekretarz Sarna Tomasz L I Majda Karol L II Chojnecka Magdalena
5 2018-09-12 15:30 Buskowianka Kielce - KPS Siedlce I Rek Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2018-09-20 16:00 Buskowianka Kielce - LUK Politechnika Lublin I Rek Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2018-09-21 17:00 Buskowianka Kielce - LUK Politechnika Lublin I Dzięgiel Marek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2018-09-22 Emeryk SK Nowa Słupia - turniej I Ogonowski Piotr II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2018-09-29 9:00 MKS Czarni Połaniec - Turniej I Spadło Adrianna II Grzyb Klaudia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2018-10-06 9:00 GOSiR Zagnańsk - Turniej I Fatyga Marta II Trzaska Anna Sekretarz Grabowska Kamila L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2018-10-15 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2018-10-17 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2018-10-18 14:40 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2018-10-22 15:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2018-10-24 14:00 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2018-10-25 14:40 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Chojnecka Magdalena II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2018-11-11 Sport Challenge - turniej I Witkowski Rafał II Spadło Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2018-11-19 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Witkowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2018-11-25 18:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I Fatyga Marta II Lutek Magdalena Sekretarz Majcherczyk Małgorzata L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2018-11-25 10:00 Turniej - turniej I Chojnecka Magdalena II Pindral Maja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2018-11-27 Turniej - Szkół Ponadgimnazjalnych I Stępiński Kacper II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2018-12-01 9:00 Turniej - turniej I Trzaska Anna II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2018-12-14 Hetman Włoszczowa - Turniej I Pokusa Karolina II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2018-12-16 15:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I Fatyga Marta II Spadło Adrianna Sekretarz Trzaska Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2019-01-06 11:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2019-01-20 11:00 Morawicka Liga Siatkówki - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
  • 7NT Jędrzejów
  • LUKS Start Dobromierz
  • Emeryk SK Nowa Słupia
  • Lerko Kielce
  • ULKS Chobrzany
  • ULKS Chobrzany 2
  • Team Spirit Kielce
  • LKS Sparta Zagnańsk
  • SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
  • SMS Absolwenci Starachowice
  • Properco Kielce
  • PMOS Busko Zdrój
  • Cerrad SMS Starachowice
  • SMS Wybicki Kielce
2 2018-12-07 20:00 LUKS Start Dobromierz - Team Spirit Kielce I Majda Karol II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2019-01-06 7NT Jędrzejów - LKS Sparta Zagnańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2019-01-06 Emeryk SK Nowa Słupia - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2019-01-06 Lerko Kielce - SMS Absolwenci Starachowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2019-01-06 ULKS Chobrzany - Properco Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2019-01-06 ULKS Chobrzany II - PMOS Busko Zdrój I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2019-02-17 pauzuje - Cerrad SMS Starachowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2019-02-17 Team Spirit Kielce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2019-02-17 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2019-02-17 pauzuje - SMS Wybicki Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony